אלופות: אינטר במקדמה על צ'לסי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏24/2/10.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא תבוסתנות, זה ריאליות. אינטר נחותה מצ'לסי, ותוסיף לזה שהקבוצה שלנו במעמדים מהסוג הזה עושה במכנסיים עוד לפני השריקה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/10
  2. Dimitar Berbatov Member

הזכרת לי את זאנטי אליאס - במילה אחת אגדה. אחד השחקנים הכי אנרדייטדים בכדורגל העולמי כבר שנים, מתזז ממגן ימני, לקשר במרכז, לקשר ימני והיום כמגן שמאלי היה נהדר ונכנס בניגוד למאלודה, באופן די ברור, חלק לעמדה. נכס אמיתי עבור אינטר כל-כך הרבה לב וכל-כך הרבה טכניקה וקלאסה.

מוחמד, גם אם אינטר נחותה מצ'לסי (ואני לא בטוח עד כמה הבדלי הרמות בין אינטר לצ'לסי גדולים, אינטר השנה טובה וקבוצתית יותר משנים קודמות) לבוא בגישה של רק לא לחטוף תביסה, זה נשמע לי טיפה הזוי, או שפשוט ניסית לנחס ואז הכל יתברר.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב אחי, העיקר שניצחנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

לגבי זאנטי, חסר לו רק שישחק כשוער, ואם אפשר גם כשופט. אגדה!

4. Joel Gion Member

הירידה של אינטר לאחור אחרי הפציעה של צ'ך נבעה בעיקר בגלל עייפות וכושר גופני נחות לעומת שחקני צ'לסי, לא בגלל החלטה עקרונית של מוריניו (שניהל היום את המשחק לא רע בכלל). צריך לזכור שרוב השחקנים שלה שיחקו ביום שבת מחצית וקצת כתשעה מול ה11 של סמפדוריה. זה לא דבר קל, טבעי שהיום לקראת הדקה ה70 העייפות החלה לתת אותותיה.

לוסיו במשחק ענק, הפתיע אותי לטובה. תמיד טענתי שהוא אוברייטד ושההתלהבות ממנו מוגזמת, היום אפילו לי לא היה מה להגיד. הופעה הגנתית מושלמת שלו. גם זאנטי ומאיקון היו נהדרים, וכמובן שגם מיליטו - שהוא בעיניי החלוץ המרכזי הכי טוב בעולם כרגע. מעבר לחדות והסיומת הנפלאה ברחבה, הוא מביא איתו עוד אינספור תכונות ומהלכים טובים שבאים לידי ביטוי בכל משחק, במשך כל העונה. עם כל הכבוד להיגואין, לדעתי הוא צריך להיות החלוץ המוביל של ארגנטינה במונדיאל.

5. riquelme1 Member

דני, שאינטר משחקת מבוקר זה בסדר, אבל שפיורנטינה עושה אתזה זה לא בסדר? לא נאה..

סביליה מוציאה 1-1 ברוסיה, תוצאה טובה, אבל היכולת, אוי היכולת. עם הגולם הזה רומריץ', והמגן הליטאי הזה שהגיע מאיטליה, לסביליה אין מה לחפש ברבע גמר, למרות שלדעתי היא תעלה בסוף.

6. THE STRETFORD END Member

לא מבין את הטענות פה,למשחק או לאינטר?

היה צפוי שהמשחק יהיה מאוד טאקטי ועם יותר נסיונות לנטרל את הצד השני(מצד כל קבוצה)
    אבל זה רק חלק ראשון והתוצאה של אתמול הופכת את משחק הגומלין למטורף עוד יותר.
    אינטר עשתה שיעורי בית,לא משחק גדול ונכון שלא כדורגל מהנה מדי
    אבל השיגו ניצחון ומקדמה לקרא הגומלין,מה רע?

צ'לסי בחלק ההתקפי/יצירתי לא היתה קיימת,
    לראות את ג'ו קול מתחמם עדיין 3 דקות לסיום ולא להבין איך הוא לא נכנס קודם לכן?

7. בועז Member

אני בעד אינטר במפגש הזה. אם אנצ'לוטי אמר שחובבי הכדורגל באיטליה כולם בעד צ'לסי, אז אני בטוח שגם באנגליה רוצים לראות את קבוצת הפלסטיק מודחת. מלבד העובדה שמדובר בקבוצה שקנתה את מקומה בטופ העולמי בכסף, מדובר גם במוריניו וההזדמנות שלו לתת סטירה מצלצלת לאברמוביץ' בבית שלו. לגבי המשחק עצמו, ראינו מה קרה כבר לקבוצות ששיחקו פתוח, מילאן עם מנג'ר חסר ניסיון שיחקה כדורגל הרבה יותר מעניין מאינטר אבל נפלה קורבן להתקפות מתפרצות של רוני הבלתי נגמר ושות', ובמפעל בו לשערי חוץ יש משמעות כל כך גדולה אפשר להבין את מוריניו שהגיע לעשות תוצאה, ואם לא הדרדרלה של צ'לסי היתה לו תוצאה אדירה לקראת הגומלין. מוריניו לא פראייר בכלל, משהו שאי אפשר להגיד על לאונדרו למשל. אינטר עשתה שיעורי בית מאז המפגש עם מנצ'סטר יונייטד בעונה שעברה בשלב נוקאאוט.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שמוריניו בחר להתסגר אחרי שעלה ליתרון, אלא עשה חילוף טקטי שגוי שגרם לכך. ברגע שמוריניו הוציא את מוטה ועבר לשחק עם שלושה קשרים במרכז, הוא הפסיד את כל מרכז המגרש לצ'לסי ויותר מכך איבד את שניידר, השחקן היצירתי היחיד בקישור של הקבוצה. מאז אותו רגע לא מיליטו ולא אטו/פאנדב ראו את הכדור. אני חושב שאם היה ממשיך לשחק באותו מערך, ומבצע רק שינויים פרסונליים, אינטר היתה יכולה לשחק קרוב יותר לרחבה של צ'לסי וכתוצאה מכך גם להיות מסוכנת לשער, מה שלא קרה אפילו פעם אחת מאז שמוטה יצא.

9. Raulito Madridista

התוצאה מוצדקת, לאינטר הגיע לנצח את המשחק, שבכללי לא היה מרשים, אך לפניכן חשבתי שהכדורגל יהיה גרוע יותר, ובסופו של דבר היה משחק סביר.
    השחקנים של אינטר רצו הרבה יותר מאלו של צ'לסי(פרט לאיבאנוביץ). האנגלים היו כבויים מאוד ולמרות שהחזיקו בכדור בחלקים נרחבים מהזמן(אני חושב שאסור לאינטר לרדוף כך אחרי הכדור בבית שלה, ואין ספק שזו בעייה מבחינתה להחזיק בכדור - השחקנים מפסידים את הכדור מהר מידי), הם כלל לא היו מסוכנים. יתכן וזה סתם משחק רע, אבל אולי באמת הגיל מתחיל לעשות את שלו בצ'לסי. אני מסכים עם אמיר אפרת - צ'ך בשיאו היה מונע את שני השערים(הגול של מיליטו לא באשמתו, אבל משוער ברמה של צ'ך אתה כן מצפה שידע להדוף כדור כזה), וצ'לסי נראתה אתמול עייפה וזקנה. לאמפרד היה חלש מאוד, באלאק אפילו לא ניסה לתרום למשחק ואת דרוגבה קשה להאשים כי אתמול לא הייתה לו עזרה. אנצ'לוטי היה חייב להכניס את ג'ו קול לקראת הסיום ולא ברור למה הוא לא עשה זאת ומדוע דווקא קאלו הוחלף ולא אנלקה. לדעתי קאלו היה הכי פעיל בשורות צ'לסי.
    מהצד של אינטר - סוף-סוף היא מנצחת קבוצה מהטופ העולמי. עד עכשיו היא כשלה נגד ליברפול פעמיים, נגד ברצלונה פעמיים ונגד יונייטד פעמיים, כאשר גם את וולנסיה היא לא הצליחה לנצח ב-2007. אך ספק אם היתרון הזה יחזיק מעמד באנגליה. אחרי שצ'ך נפצע, אינטר הייתה חייבת לאיים על השער אך היא לא הצליחה לצאת קדימה משום מה, למרות שמוריניו כן עבר למערך התקפי עם הכנסתו של באלוטלי. הוא מוכשר מאוד, אבל שחקן מעצבן שיותר מעניין אותו התסרוקת בשיער מאשר לעבוד על הדשא. באלוטלי בטלן ושחצן. סניידר היה בנוי בעיקר על אנרגיות ובהתקפה היה לו יום סביר. המאכזב הגדול היה אטו - החמצה מזעזעת שלו בחצי הראשון, לא ברור איך, ואם אינטר הייתה עולה ל-2-0 אולי המשחק היה נגמר, וזו הייתה יכולה להיות מיקדמה גדולה לגומלין. מן הצד השני, תראו את מיליטו שעשה גול גדול ועוד אחרי שהטעה בלם ענק כמו טרי(קצת פחות מפוקס לאחרונה וצ'לסי סופגת שערים בגללו), והוא מספק את הסחורה במשך כל העונה. וכמובן שחייבים להחמיא למשחק ההגנה של אינטר - לא למאייקון, אלא לחאבייר זאנטי הבלתי-נגמר וגם ללוסיו שהציג משחק הגנה ענק וניצח בכל המאבקים, עם הרבה שקט נפשי ומנהיגות. באיירן מינכן הייתה סופגת בצרורות בשלבים האלה של המפעל בין השאר משום שלוסיו במדיה מעולם לא הציג יכולת כזאת.

10. Dimitar Berbatov Member

הטור של אמיר אפרת היום בידיעות היה אחד הנוראים שקראתי מכתב ישראלי. 'אינטר בליגה האנגלית היתה מתחרה עם אסטון וילה וחברותיה על המקום ה 4-5', 'הליגה האנגלית נחלשה השנה אם כך ניראת המוליכה שלה' וזה רק על קצה המזלג. כמה שאני שונא שעיתונאים מסתמכים בפופוליסטיות על משחק אחד.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן אחד ההזויים של האיש המעצבן הזה, כנראה שיותר קל לכתוב מאשר לדבר כי כאשר הוא מפרשן קשה לו לחבר משפט אחד בלי לגמגם.

12. Jose Mourinho Member

האיש הזה הוא בושה לענף עיתונות הספורט בארץ. כל הטורים שלו הם פרו מכבי חיפה/מנצ'סטר יונייטד/ליגה אנגלית/נבחרת אנגליה והוא בחיים לא יודע לפרגן לאף קבוצה ואף שחקן שמגיע להם, אלא אם מדובר בקבוצה שלא "מאיימת" על הצלחותיהן של אהובותיו. העיתונאי הכי לא אובייקטיבי בארץ, בושה וחרפה.

אינטר ברמה של אסטון וילה... איזה כסיל מוחלט, בחיי.

13. שלו Guest

אם אינטר ברמה של אסטון וילה זה אומר שמילאן ברמה של פורסטמות'?

14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/10
  15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב את שגיא כהן, למה מוריניו אמר אחרי המשחק שהיה פנדל?