אלופות: אין הפתעות, בארסה ושחטאר בשלב הבא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏7/3/11.

1. Mellow29 Kopite

אוקיי, נכון שלא אמרת את זה, אבל אמרת - "ולא צריך להבין הרבה שמדובר בשחקן האנגלי הכי מבטיח מאז ווין רוני". זו לחלוטין דעתך, אבל בסופו של דבר לא כולם רואים את זה כך ואני לא חושב שמי שלא חושב כך הוא בהכרח לא מבין הרבה בכדורגל. בכל מקרה חובת ההוכחה היא עליו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. Ian Wright Member

נכון שזוהי דעתי אבל באמת שמי שראה את ג'ק, לפחות מאוהדי הפרמיירליג אני יכול להגיד לך שאני דיי בטוח שכולם מבינים שהילד הזה הוא הדבר האמיתי ואני כבר קראתי מספיק תגובות כאלה מאוהדים של קבוצות יריבות של ארסנל. אנשים מבינים שהוא העתיד של נבחרת באנגליה ואם קאפלו אומר את זה בעצמו אז יש למה לצפות. משחק רע מול ברצלונה לא ישנה את דעתי לגביו.

האמת שזה לא משנה אם הוא משחק חלש או לא. יש לו לב יותר גדול מלכולם ואת זה אנשים לא יכולים לפספס גם אם הם לא ראו כדורגל בחיים שלהם.

3. Rudess Member

בהצלחה לשחטאר וכמובן לארסנל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

4. Mellow29 Kopite

בסדר, גם אני אחד מאלה שדי מחזיק מווילשר ואני אפילו לא אוהד ארסנל (למרות שהלוואי שתיקחו אפילו טראבל העונה, רק לא מניו), הביקורת שלי הייתה לגבי זה שהצגת את זה כמובן מאליו שהוא האנגלי הכי גדול אחרי רוני. עדיין צריך להוכיח דבר או שניים כדי להיות כמוהו :)

ויאללה שחטאר וארסנל! :aaa021:

נערך לאחרונה ב: ‏8/3/11
  5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ונגר עם שני קווים של 4 סטייל מוריניו בשנה שעברה...יפה לראות את ארסנל עומדת ב-9 הדקות הראשונות עד עתה...שימשיכו ככה.

---

קוסיילני עם עבירה מטופשת 30 מטר מהשער, עכשיו כל עבירה שלו זה לך תדע מה השופט יחליט.

אגב בפריצה של מסי, מי היה הטיפש שאיבד את הכדור ועשה חור באגף?

6. פול סקולס Member

אפשר היה לראות את זה כבר במשחק בלונדון-
    מסי פשוט לא יכול לעבור את קוסיילני באחד על אחד.
    די מדהים העניין הזה...

:aaarofl: אלמוניה נכנס...

7. JackSparrow Member

בואנה הלקקנות הזו לברצלונה של השדרנים עוברת כל גבול

אתם לא מאמינים איז קרוב אני לשחק על מיוט... עובר כל גבול הטמטום הזה

8. riquelme1 Member

אייל ברקוביץ בדיחה מהלכת, פשוט אי אפשר לשמוע אותו.

מסי פשוט לא זז על המגרש, לא רוצה יותר מדי רק שינוע, הוא כל הזמן עומד על המקום.

9. Muurad Member

האם אנחנו עדים ושותפים לשידור הכי חד צדדי ומעצבן בתולדות שידורי הכדורגל בישראל? בלתי נסבל.

לפחות יורם ארבל הבין משנה שעברה והביזיון והשוק שהוא עשה במשחק של אינטר שצריך טיפה איזון והוא מנסה להשחיל איזה מילה על ארסנל כל 10-15 דקות.. לא ממש הולך לו.

10. פול סקולס Member

מה לקקנות מה?!

אני מסתכל על המשחק ולא מבין איך יש בעולם קבוצת כדורגל שלא מאפשרת לך לגעת בכדור. כאילו הם יודעים איזה סוד, כאילו הם מרחפים.

והנה עכשיו הוא אמר שהם 'מושלמים' כשהם הגיעו למצב הבקעה אחד בחצי שעה, שזה באמת מטומטם.
    אני מאוד מרוצה מברקוביץ', וגם ארבל מצליח להיות נסבל.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

או המשפט שהוא אמר שברצלונה משחקת בלי חלוצים...

---

ארסנל משחקת סטייל אינטר מהשנה שעברה, לא שיש לה הרבה ברירות, וכמו שאמרתי לכם, אם ארסנל בכלל תגיע למצב, ועד עתה היא לא בעטה אפילו לכיוון השער, לא הרבה באשמתה כמובן, היאתהיה חייבת לנצל את זה.

הרביעייה של ארסנל עומדת מדהים ב-33 הדקות הראשונות, הקישור ההתקפי והחלוצים מן הסתם לא קיימים וסביר להניח שלא יהיו קיימים עד הסיום, אם ארסנל תמשיך ככה, יש לה סיכוי טוב מאוד לעבור, ובאמת שבחיים שלי לא חשבתי שארסנל תעמוד ככה מול בארסה, אולי הטראומה של ההרכב טלאים של שנה שעברה היה יותר מדי חזק אצלי.

ומסי שוב עובר ועובר ועובר וחושב שהוא ירוץ עד קו השער, או שיבעט או שימסור כי אחרת זה לא יילך לו.

וייה לא חד היום, כבר התקפה שניה או שלישית שהוא מבזבז כדור שמגיע אליו. בכלל אין כמעט הצטרפות שלו, יותר מדי קרוסים שאין אף אחד ברחבה לא הוא ולא פדרו ולא מסי.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שלא שמעת את השידור של החצי גמר של יורם בשנה שעברה בקאמפ נואו.

13. johnnie walker Member

ארבל וברקוביץ זה צמד השדרן פרשן הגרוע ביותר שאפשר היה להרכיב,
    גם עם נעזוב רגע את כל המגרעות הידועות החוסר אוביקטיביות של שניהם פשוט מחליא,
    שמישהו יסביר לקוסם עלק שברסה זו לא נבחרת ישראל והוא לא על כסא הפרשן על תקן מעודדת.

14. JackSparrow Member

דיי כבר נו, מה לקקנות? זה כמו השוטוית "ברצלונה משחקת בלי חלוצים" אז מה וייה? קשר? כמו העיניין הלקקנות על כל מהלך "איזה יופי!" או "מדהים!@#!@" וכל מהלך של ארסנל "חה חה חה לא עברו את החצי" עוד כמה דברים שאין טעם שאני אזכיר אפילו.

על כל נפילה של שחקן ארסנל "בזבוז זמן בזבוז זמן!" ועל כל נפילה של שחקן בארסה? "פאול פאול!"

דיי כבר נו ואם אני אזכיר כל לקקנות שהזכירו בכל המשחק לאורך 30 דקות אני לא אסיים עד מחר.

15. Muurad Member

כן אבל ברקוביץ' לוקח את זה לרמה אחרת לגמרי.. וביחד עם ארבל שעוד מנסה עכשיו להיות איכשהו אובייקטיבי זה פשוט איכס.

ואני בכלל לא רוצה\לא אכפת לי שארסנל או ברצלונה תנצח כי אין לי העדפה לאף אחת... אוהדי ארסנל ששומעים את השידור הזה בטח מתפוצצים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

ועדיין אם נתעלם מהשידור הדוחה - אי אפשר שלא להתפעל מברצלונה.. פשוט בית ספר לכדורגל, ארסנל לא רואים כדור.

אבל משחק הגנה מצויין ומפתיע של ארסנל מצד שני.. דג'ורו וקוסיילני פשוט מצויינים בתיקולים ובסגירה שלהם... קו ההגנה שלהם עומד יפה בנתיים בכדורי העומק של צ'אבי.