אלופות: אוליץ' כובש את הסטאד דה ז'רלאן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏27/4/10.

1. איגור .פ. Member

כל הכבוד לבאיירן , ויש סיפור מבחינתו הישראלים ,אולי חיפה שיחקה מול מחזיקת ליגת האלופות הבאה?

ועכשיו רציני אוליץ' חתיכת חלוץ ,שלושער בחצי הגמר האלופות לא כל יום אתה כובש ,זה משהו שישאר להרבה זמן איתו.
    את האמת לא ציפיתי לכזו הופעה מבאיירן ,אבל ליון כנראה מבחינת המאמן שלה הסתפקה רק בהגעה לחצי הגמר.

איזה הרחקה מטומטת של כריס ,מה אתה מוחא כפיים בחצי גמר אלופות ,מה עבר לו בראש מעניין.

אחד החצאי הגמר הכי חד צדדים שאני זוכר שהיו בשנים האחרונות.

שאלה מתי היה השלושער האחרון באלופות?

והיימור שלי למחר שאינטר לצערי משלימה את המשימה ועולה לגמר ואם זה קורה אני בעד הגרמנים.

נערך לאחרונה ב: ‏28/4/10
  2. avdz7 Member

מה לנמק ? :|
    אמרתי את שאני חושב שברצלונה ואינטר איכותיות יותר מבאיירן(הסגלים בוא נגיד, למשל אני חושב שאין עמדת אחת בה באיירן עדיפה מבארסה או אינטר), סה טו..

אגב אני מאוד אוהב את אוליץ', שחקן קבוצתי מאוד שלא מפסיק להשקיע לרגע.. פינישר טוב (גם המהירות שלו הוא משהו יוצא דופן) ואנדרייטד גדול.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/4/10
  3. דנידין Member

כן, אתה לא טוקבקיסט ב ONE, אתה בפורום שאנשים מנמקים את הדברים שהם מעלים.

4. Joel Gion Member

נראה לי שאתה צודק ומאז דל פיירו מול מונאקו ב98 לא היה מישהו שחזר על ההישג.

5. Dimitar Berbatov Member

הפעם האחרונה שנכבש שלושער בחצי גמר ליגת האלופות היה ב-98, דל פיירו כבש שלושער נגד מונאקו והוביל את יובה לגמר נגד ריאל בו הפסידו.

ברכותי לבאיירן. למרות היותי אוהד נבחרת אנגליה וכמי שקבוצתו הודחה נגד אותה באיירן בהדחה ששברה לי את הלב ובאה בתיזמון מושלם לתקופה די מחורבנת, אין בי סלידה מהם ולמען האמת קוויתי שיעיפילו על חשבון ליון, על אף היותי חובב אנדרדוג מושבע, שלא הרשימה אותי והופעה שלה בגמר היתה מורידה מעונה מצוינת בליגת האלופות.
    ואן חאל בנה בבאיירן קבוצה שגורמת לי להעריך אותו יותר ויותר. הנעת כדור מושלמת באמצעות שוויינשטיינגר (הייתי משלם המון כדי להביא אותו ליונייטד, המון) וואן בומל הנהדרים, קבוצה ממושמעת טקטית וקידום הצעירים, קידום המקומים הוא תמיד דבר שובה עין. שאפו.
    עקב האכילס של באיירן והדבר ששם אותם, לפחות מבחינתי כאנדרדוג בגמר, הוא ההגנה ואני מקווה בשבילם שואן חאל שם לב היום להופעה של באדשטובר. כמגן שמאלי הוא אכל קש מולנסיה אבל כבלם הוא שחקן שונה לגמרי. שקט, קר רוח וחכם. עדיף בהרבה על דמיכליס (לא ברמה הזאת) והשיתוף פעולה שלו היום עם ואן בוייטן נבחן אמנם נגד התקפה צרפתית אנמית וליסנדרו בודד למדי, אך היה מרשים.

עוד משהו קטן, בתקשורת יכולים להמשיך לקשקש שבאיירן לא ראויה למעמד הגמר, היא ראויה בהחלט היא הוכיחה את זה נגד במאני טיים.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דור, יש סיכוי אמיתי מחר שגם ווסלי שניידר יחזור לברנביאו...זה מסמל מבחינתי יותר מכל דבר אחר את חוסר ההצלחה של מדיניות הרכש החולני של פרז.

בסה"כ אין לי דבר עם ביירן, אבל יהיה כיף לראות שוב את ואן חאל בגמר. בליבו ואן חאל עדיין אייאקסיד אמיתי
    (למרות שבזמנו באלקמאר הוא כאילו הודה שזה לא כך) והדבר הכי חשוב מבחינתי שאם ואן חאל לוקח שוב גמר הוא יעבור גם את קרויף ואת הידינק...

מבחינה מקצועית, כמו בזמנו עם רייקארד בברצלונה, הפתיחה של המאמן שהוליך את אייאקס לשני גמרים (וזכייה אחת). התחלה מאד מאד בינונית עם חשש אמיתי לפיטורין, אבל פתאום בדצמבר הקבוצה משנה את עורה והופכת למכונה אמיתית.

לאוהדי ביירן, אולי לואי יעשה שוב משהו כזה בגמר... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

http://home.concepts.nl/~meeuwse/plaatjes/karatetrapvangaal.Xxx

7. Mehmet Member

אין מילים לתאר את השמחה שבעליה לגמר, אבל אי אפשר לקחת את המשחק היום כמדד למשהו. ליון היתה כל כך חלשה, והאדום (המוגזם) לכריס גמר אותה לגמרי.
    הגמר יהיה סיפור אחר לגמרי, ובכל מקרה, גם אם ריברי חוזר, אנחנו לא פייבוריטים.

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיירן מינכן שיחקה טוב יותר מליון והרבה מאוד דקות של המשחק זה לא היה נראה כוחות. אי אפשר להגיע לחצי גמר גביע האלופות בלי קישור אחורי ולצרפתים לא היה שום דרך לעצור את הגרמנים או לבנות משהו בעצמם.

הרחקתו של כריס הייתה צעד נכון, מאחר והשחקן ביצע מעשה שלא יעשה ומחא כפיים לשופט. עם זאת, מחאתו של הבלם הגיע עקב כרטיס צהוב שגוי שספג, מאחר וכלל לא ביצע עבירה.

איביצה אוליץ' הוא רוצח שקט במלוא מובן המילה. הוא זה שהיה צריך לשחק ליד הת'ר גרהאם ב"הורג אותי ברכות". בהמבורג היה שחקן מרכזי יותר ומרשים לראות איך הוא עשה התאים את עצמו לבאיירן מינכן.

9. רפאל Member

לא פייבוריטים בדוק כמו כשהיינו מול יובנטוס ויונייטד.
    איזה כדורגל ענק מצד באיירן, לכל שחקן מגיע ציון 10.

10. riquelme1 Member

לא רפאל, יובנטוס העונה היא קבוצה חלשה, ומנצ'סטר העונה היא לא מנצ'סטר של העונה שעברה ולפני שנתיים, יש הבדל(ועדיין עדיפה על באיירן), הפערים בין ברצלונה ואינטר מבאיירן הם די ברורים, שתיהם קבוצות טובות יותר, ובאיירן תגיע כאנדרדוג נגד שתי הקבוצות האלו, אבל כמובן שתוכל לזכות כי בכדורגל הכל יכול לקראות.

אין ספק בכלל שמגיע לבאיירן כל הכבוד על העפלה לגמר, אני אישית לא האמנתי שהם מסוגלים, מבתחילת העונה אמרתי שבאיירן העונה קבוצה והדגש הוא על קבוצה, בניגוד לקבוצה המגוכחת של קלינסמן אשתקד שם הכשלון היה ידוע מראש. ואן חאל בנה קבוצה חזקה, מלוכדת, עם שיטה ברורה ושחקנים שלא מפסיקים לעבוד 90 דקות.

הניצחון היום לא הרשים אותי יתר על המידה, כמו שהחזרה מ3-2 הרשימה אותי נגד היונייטד, מהסיבה הפשוטה, שליון היא קבוצה בינונית שנהנתה מהגרלות וימיים חלשים של ירבותייה, היא הייתה קבוצה נחותה מריאל ומבורדו, היום המאמן שלה עלה עם הרכב רע מאוד שליון לא משחקת בו כל העונה, האדום של כריס פשוט גמר אותה ונתן לבאיירן לחגוג.

אני עדיין בדעה שבאיירן הנוכחית היא לא קבוצה אדירה, היא קבוצה שנהנתה מגאונות של שחקן אחד בשמינית גמר וברבע, היא לא הראתה עליונות לא פיורנטינה ולא על מנצ'סטר.

מולר שחקן פנטסטי ורשמתי כבר מזמן שהוא אחד התגליות הגדולות באירופה, אוליץ' חלוץ מצויין שאני עוקב אחריו עוד מימיי צ''סקא ותמיד ידעתי שהוא יגיע רחוק הרבה בגלל העבודה הבלתי פוסקת, ושווינשטייגר הוא לוחם אמיתי ושחקן נהדר.

11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיירן ענקית, מדהים לראות את ההתקדמות האיטית אך יציבה של הקבוצה הזאת שרק לפני כמה חודשים גירדה 1-0 ביתי מול מכבי חיפה.

אני לא מבין למה משבחים את מולר אחרי שני המשחקים האלה. למרות חלק גדול שיש לו בשער הראשון, הבחור עושה המון החלטות לא נכונות. רואים שכשרון יש לו, אבל הוא כל הזמן עושה דברים טיפה לאט, טיפה לא נכון, יש לו עוד הרבה מה ללמוד.

12. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוליץ' חלוץ ענק ומהטובים בעולם בתפקידו, חבל שהוא לא מוערך מספיק. מדהים שהוא רחוק רק שער אחד מלהשתוות למסי (שנחשב כיום לשחקן הטוב ביותר) במלכות השערים של הצ'מפיונס. בניגוד למסי, הקרואטי הופיע גם במשחקים נגד הגדולות.
    ---------------
    מדהים עד כמה שהספרדיות (בארסה וריאל) יכולות לאכול את הלב בסיום העונה במידה וסניידר ורובן יוצאי ריאל מדריד יעפילו לגמר ובנוסף גם אטו יהיה שם על חשבון איברהימוביץ' שכאמור, עזב את אינטר רק כדי להתקדם באירופה.

13. JR-Riquelme Member

לא מחזיק מאוליץ' בגרוש. לוקח מתנות שההגנה נותנת, אני לא רואה שיש בו שום עליונות מבחינת היכולת. לוקה מאוד בטכניקה, ואפילו מול מכבי חיפה היה אפשר לראות את זה, וגם נגד ליון שמתי לב לכמה פעמים שהוא אפילו לא הצליח לעצור כדורים פשוטים. בקיצור סקורר לא קטן שיודע לנצל מצבים בצורה טובה, אני ממש לא חושב שהוא בעשירייה של החלוצים הטובים.

14. דנידין Member

גם באיירן של לפני שנה זאת לא באיירן של השנה. אנחנו לא מתעסקים בשנה שעברה עמי, מה שהיה שנה שעברה טוב ויפה, אז יונייטד היו גדולים עם רונאלדו, אבל נגמר להם. ברצלונה גם לא הקבצה המדהימה של שנה שעברה ותתחיל להפנים את זה. העונה מי שזוכה בליגת האלופות מגיעה לה לפי מה שעשתה העונה, לא עונה שעברה. תתקדם בזמן, בוקר טוב.

בדיוק, לא האמנת שהם מסוגלים לפני שראית אותם, אבל אתה לא יכול להמשיך לאנוס את התאוריה הזאת כי עכשיו הם בגמר ועל התאוריה "שרצית" שתהיה אפשר לומר קדיש. הם כן קבוצה גדולה וחזקה שוב, תתמודד.

כי אנחנו כבר מכירים אותך, אם זאת הייתה ריאל זה היה מאוד מרשים אותך. באיירן מחקו את ליון שוב, וזה לא דבר מובן מאליו. הנעת הכדור של באיירן תחת ואן חאל מרשימה כאן את כולם, האם אתה מנסה להשאר עיוור בכוח?
    שיהיה לך לבריאות.

סוף סוף אתה מפרגן למישהו. עוד יחשבו כאן שמכבי חיפה הגיע לגמר בפוקס או כי הכל רק רובן. זאת קבוצה עם הגנה חזקה שלוחצת על הכדור וגם מול יונייטד ופיורנטינה הם שלטו במרכז המגרש ובהחזקת הכדור. תקלוט שזה לא מקרה, זה מאמן וקבוצה.

לכל קבוצה גדולה יש את "הרובן" שלה. אם זה מסי בברצלונה או רוני ביונייטד. מה אתה רוצה לומר בזה? זה נורמלי לחלוטין שמעבר לשיטה, לשחקנים הנפלאים שעובדים קשה ולמאמן, צריך גם כוכב מבריק שיתן משהו נוסף. גם בבאיירן כמו במועדונים גדולים אחרים יש שחקנים כאלו. שוב, בוקר טוב עמי.

15. 亚历山大帕托 Member

משבחים אותו כי הוא רק בן 20 ועושה דברים נפלאים העונה. התחיל כשחקן ספסל ואחרי כמה משחקים בודדים ביסס את מקומו בהרכב הפותח והגיע עם הקבוצה לראשות הטבלה וגמר ליגת האלופות, הרבה בזכותו. זה טבעי לטעות ולהחמיץ בגילו, במיוחד במעמדים כאלה, אבל רואים שיש לו כושר מנטלי גבוה ואפילו באולד טראפורד ב-0:3 לא רעדו לו הברכיים והוא הצליח לבשל לאוליץ' את השער הראשון. אולי מישהו מהגרמנים יכול לשפוך אור על מצבו בנבחרת? בעיניי הוא חייב להיות בסגל למונדיאל.