אלון מזרחי ל - ב"ש .. טוב או לא ?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י DadoN ReD, ‏19/11/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עזבו אותכם רגל מסיימת. אסור שהרגל של השחקן הזה תדרך בוסרמיל ואסור שהשחקן המגעיל הזה ילבש אדום. אני מעדיף לסיים מקום 8 בלי מזרחי מאשר מקום 4 עם מזרחי.

2. DadoN ReD Member

חח נו באמת ..

3. minkol Member

אדום בנשמה, אני מחזיק ממך.

4. AFC Member

כשהחלו השמועות על מעבר של אלון "עציצון" מזרחי להפועל ב"ש, לא האמנתי שזינו נואש עד כדי כך. החשד הראשון שלי שיש משהו בזה התעורר כאשר המאמן האמין אליעזר גוטמן הודיע ש"מזרחי לא בתכניות שלו". אחר כך התחזקו ההכחשות של גוטמן ואני הבנתי שכנראה העיסקה בדרך. בתחילת השבוע גוטמן עוד הודיע שיש לו רגליים קרות מן הרעיון והוא יורד ממנו, מה ששכנע אותי סופית שהחוזה של מזרחי כבר חתום.

עכשיו הם ביחד - שני טיפוסים דוחים, אנשים שהמטרה מקדשת אצלם את האמצעים, שקרן ונרקיסיסט, סוציופת ודביל. האוהדים של ב"ש? שרים לו "נשמה".

5. שגיא Guest

ושמעתם מה קיש רומנו (3 שערים מעל מזרחי) אמר על זה?

"מזרחי יבקיע בבאר שבע אולי שער" אמר רומנו, "עכשיו אני אוכל לישון טוב בלילה"

מזרחי הרי לא יפרוש עד שלא יעבור את השיא של עודד מכנס, והוא יעבור אותו בשלב מסויים, כי הוא ייתן מספר שערים, אפילו אם הם אחדים, בעונה, וככה יצליח תוך שנתיים לשבור את השיא. די מגעיל למען האמת, כי מזרחי נשאר שחקן רק בשביל זה. שחקן אחר במצב שלו (בלי הנתון הזה של השערים) היה מוותר ופורש...

6. DadoN ReD Member

לא מסכים איתכם בכלל.
    מזרחי נחוץ מאוד להפועל ב"ש .. אתם ראיתם את המשחק של ב"ש מול הפועל פ"ת? .. מעל 10 מצבים! שמזרחי היה שם לפחות 3! .. ראיתם מול נצרת? 3 הזדמנויות מול שוער.. מזרחי היה שם לפחות 2!

אז די לדבר שטויות .. כי מזרחי היה והישאר חלוץ גדול!

7. צהוב בלב ובדם Member

אני מקווה מאוד שחס ושלום לא התאוששו על חשבנו חס וחלילה שמכבי לא יהיו בעננים מנצחונות אחרונים חיפה ביתר ןהבועל שבכלל וישכחו שזה משחק קל מכבי אוהבים תת לקבוצות להתאושש על חשבננו אוהבים לעזור לקבוצות לצאת ממשבר והעפיפון ימריא משבוע הבא

8. נדב Member

טוב , אז ככה , יש לי מילה על מזרחי (בעצם לא מילה) :

לאזעזל איתו !!! , מה הוא רוצה ?? הרי אז מה אם הוא ישבור את השיא של כל הזמנים בגולים !! אז מה ? ואתם יודעים מה ? , אני בטוח (ממש בטוח) שהוא לא יעשה את זה (ובטח לא בבאר שבע!) .

רק שלא יגיד תיכב שהוא רוצה לעבור לליגה הקטארית לשחק עם היירו !! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. ben_sagi Member

לפי דעתי אלון מזרחי הוא זה שיוציא את באר שבע מהמשבר הגדול שלהם ראתם הוא במחק הראון שלו הבקיעה גול
    אבל לפי דעתי הוא רוצה שהיה לו קבוצה טובה יותר בשביל התואר האישי שלו(מלך השערים של כול הזמנים)

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לך כובע כדי לאכול אותו?
    ההשתלבות של מיזרחי בבאר שבע היא מעולה, וזה מתבטא גם בסטיסטיקה:
    אחוזי ההצלחה של באר שבע בלי מזרחי היו 41. עם מזרחי הם עלו ל-59%. ואם בוחנים רק את ארבעת המשחקים בהם שיחק מזרחי בבאר שבע, מדובר ב-100% הצלחה.
    בתשעת המשחקים הראשונים העונה הבקיעה ב"ש 10 שערים, ממוצע של 1.11 שערים למשחק. בארבעת המשחקים עם מזרחי היא הבקיע 11 שערים, ממוצע של 2.75 שערים למשחק.
    עוד נתון שמסמל את התרומה של מיזרחי לבאר שבע:
    מתוך 11 השערים בתקופה של מיזרחי שכבשה באר שבע, רק שער אחד (הגול של אופיר נגד פ"ת) היה ממצב נייח.
    לפני אלון היו לבאר שבע רק מפנדלים 4 שערים.
    בנוסף רמיק יזרסקי פורח לצד מזרחי.
    יש לו שלושה שערים עד כה, שניים מהם מאז שמזרחי הצטרף.
    גם אופיר חיים פורח מאז שמיזרחי הגייע לבאר שבע.
    לאופיר חיים יש שישה שערים, ארבעה מהם בעידן מזרחי.
    גם בלאסינג קאקו, נראה על המגרש אחרת לגמרי בחודש האחרון. ובמשחק ממול מכבי פ"ת במחזור הקודם, הוא גם הבין מי זה אלון מזרחי שנתן לו כדור מול שער ריק כדי לכבוש.
    והנה דוגמא שמסמלת את השינוי אצל באר שבע מזרחי :
    התקפת פתח תקוה איבדה כדור והקישור של באר שבע העביר אותו קדימה בכיוונו של מזרחי, מרחק 20 מטר משער האורחים. לא סיטואציה מפחידה במיוחד, בטח משהו שניתן לתקן.
    אבל זה מזרחי, אז שני מגינים עזבו הכל ודהרו אליו. גם אוהד כהן, השוער, החליט שרק הוא יכול לעצור את מזרחי ושעט קדימה.
    קאקו עמד בצד ימין בודד לגמרי. פס קטן של מזרחי ובאר שבע מנצחת בדקה ה-90.
    בעניין הזה מזרחי מעולם לא התבדח, יש לו חוש נדיר לשערים מכריעים.
    פתח תקוה נפלה קורבן לסטראוטיפ שמזרחי סוליסט. בדיוק כמו סכנין בשבת האחרונה. מזרחי קבע שוויון בדקה ה-44, ובישל שער ניצחון לסיסטון בדקה ה-80.
    אז לסיכום לכל מי שפיקפק,נא לקנות כובעים ולהתחיל לאכול. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

11. minkol Member

רגע לפני שאני מתחיל לאכול פרטי לבוש הכרחיים..

שים לב להיסטוריה של מזרחי- הוא פורח במצבים חיוביים, דוחף את הקבוצה שלו קדימה, ונופל כמו בנייני התאומים ברגע שהעניינים חורקים.

ראה זאת כהבטחה, ברגע שבאר שבע תפסיד שני משחקים ברצף, אתה תראה אווירון עצבני משוטט על המגרש, מנסה לקחת את העומס על עצמו, לא מוסר, לא משתף ולא מצליח גם בדריבלים שלו עצמו.

הכובע מוכן, אבל אני חושב שלא יהיה בו צורך.

12. DadoN ReD Member

חח, די לדבר שטויות.
    הוא בא שבאר שבע היו במצב חרא, ועשה את השינוי האדיר.

אולי אתה שונא את מזרחי .. וכל תשובה שלך שלילית לגביו? יכול להיות.
    בקיצור, עכשיו מזרחי מצליח מאוד להפועל באר שבע, ועוזר לבאר שבע להיות במקום שהיא צריכה להיות ( בצמרת הגבוהה! )

אליפות כרגע - מילה גסה.

13. minkol Member

תגובה עכשיו היא לא רלוונטית. בהמשך העונה, כשבאר שבע תיקלע לתקופה רעה (והיא תיקלע, כמו כל קבוצה בעולם). או אז נראה את יכולתו של האוירון ונחליט מי מבינינו צריך להתאמן בלעיסת מגבעות.