אלון מזרחי - הספירה לאחור מתחילה... 22....

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏17/9/02.

1. יעקובו Member

אלון מזרחי צריך לדעת לחיות עם ההחלטות שהוא עשה ולא לבוא בטענות לכל

העולם חוץ מזה אני לא רואה שיש עליו קופצים

2. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רוצה להחזיר את הדיון למעלה.
    אלון מזרחי נראה כרגע בתנופה ואתמול הוא כבש צמד מול אשדוד, סה"כ 4 מתחילת העונה, ועכשיו חסרים לו רק 18 גולים. אם מסתכלים על רשימת הכובשים של כפ"ס, אפשר לראות את מזרחי ואברג'יל בראש ועוד כמה שחקנים עם שער 1, מה שמראה זמרחי ואברג'יל יהיו הכובשים העיקריים של כפ"ס.
    אז לפי מה שזה נראה כרגע, לי נראה שעד סוף השנה, אלון מזרחי יהיה הכובש מס' 1 בכל הזמנים.
    אלא אם כן הוא יפצע בדרך או יורחק להרבה מחזורים

3. שגיא Guest

היי היי.....בלי להגזים....
    נכון, הוא כובש....
    אבל לפי מה שאת אומרת, אם הוא יהיה הכובש מספר אחת בכל הזמנים, זה אומר שבסוף העונה יהיה לו 22 שערים....
    אממממ....לא הגיוני, בייחוד עם הוא בקבוצה כמו כפר סבא....

לדעתי הוא לא יעבור את 10-12 שערים, וגם זה יותר מידי....

4. Ilan Member

כולם צחקו עליו, אבל אם תשימו לב אני היחידי שאמרתי שהוא יתן עונה יפה וגם בשנה הבאה הוא ישבור את השיא של מכנס...

אז שלא יעבדו עלייכם! 8)

5. slim Member

חבר'ה כאחד שרואה את המשחקים של כפ"ס כל שבוע אני יכול להגיד לכם בבירור שאתם טועים ושאת סתם מזלזלים בכפ"ס!
    יש הרבה קבוצות שהובסו ע"י הפועל ת"א וע"י מ"ס אשדוד!
    אז בואו נראה
    1-1 עם הפועל ת"א שאף אחד לא היה מתפלא אם היה 4-1 לכפ"ס
    3-1 נגד פ"ת אין מה להוסיף
    1-3 נגד מכבי פ"ת
    5-0 נגד מ"ס אשדוד שערים למיזרחי!!
    אם כפ"ס וה"אוירון" ימשיכו ככה הם לא ירדו ומזרחי יהיה מלך השערים של כל הזמנים כבר העונה
    ולמרות זאת אני רואה את מזרחי כאחד שמשחק רק בשביל עצמו!

א. :twisted: אל תמהרו להספיד את כפ"ס
    ב.אלון מזרחי נשמה!

לעולם לא תצעדי לבד הפועל כפ"ס

6. יוגב אסולין Guest

כ"ס השתפרה מאוד אחרי פתיחת עונה לא טובה יציבה את המערכת. וידעה לצאת מ3- נקודות. בכל מיקרה הדיון פה יותר על מזרחי מאשר על כ"ס אז לעניין..

מזרחי אמור להוביל את החוד של כ"ס כמו שעשה קובי רפואה במכבי פ"ת ושי הולצמן ויש את זה בעוד הרבה קבוצות קטנות. כאשר כל הכדורים מגיעים לחלוצי המטרה והם צריכים לסיים את זה ברשת.. ככה זה גם בכ"ס מזרחי מגלה יכולת סיום לא רע ומתחיל אולי לחזור לביטחון שקצת איבד באירופה.. ברגע שהוא יהיה טוב הוא יכבוש הרבה.. סה"כ הוא מקבל הזדמנויות מקשרי כ"ס ויש אפשרות שהוא יכבוד עוד 15-20 גולים העונה..

7. Rossoneri Member

להזכירך, גם מכבי ת"א יצאה ממינוס (לא זוכר כמה נקודות) ובאותה עונה סיימה במקום השני. בכל מקרה, אני מאמין שמזרחי מצויד בכלים הנכונים בבכדי לכבוש את ה22 שערים האלה בעונותיים מוצלחות, אבל כפ"ס חייבת לחזק את הקישור שלה על מנת להעמיד את מזרחי לכמה שיותר מצבים, לא בשביל שמזרחי יהיה מלך השערים בכל הזמנים אלא למען הישארותה בליגה. הדבר היחיד שלדעתי יוכל לסכן את שבירת השיא זה הזמן, למזרחי אין זמן, הוא חייב לנצל כל הזדמנות ואני בטוח שהוא ירצה וינסה, לכן, צפו שיפור כבר מהמחזור הבא.

8. יוגב אסולין Guest

מכבי יצאה ממינוס 4 בגלל פרשת האפדרין.

בכל מיקרה לעניין.

כ"ס לפי דעתי ניראת טוב והיא כובשת הרבה מאוד. עם היא צריכה חיזוק איפשהו זה אולי בחלק האחרוי של הקבוצה שמקבל את השערים. הקבוצה מגיעה להרבה מאוד הזדמנויות והדוגמא הכי טובה זה ה5-0 פה...

מזרחי הוא הסקורר הראשי של כ"ס ועם הוא ינצל 20 אחוז מהזדמנויות שלו (חלוץ נורמלי מנצל ככה) אז הוא יוכל לשבור תשיא כבר העונה.

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא מאמין שמזרחי ישבור עוד העונה את השיא הזה,אפילו מזרחי בתוך תוכו יודע שזה לא יקרה העונה,למרות שהוא מראה עסקים כרגיל, "המטרה שלי לשבור את השיא של מכנס אפילו עוד העונה" , אבל נפוליון שלנו יודע טוב מאוד שכדי לשבור את השיא העונה הוא צריך לעבור לקבוצה די גדולה,או אפילו מרכז טבלה(באר-שבע,נתניה)

10. יוגב אסולין Guest

אני לא מסכים איתך..
    קבוצה בסדר גודל של כ"ס אז יש לה חלוץ מטרה אחד שמקבל את רוב הכדורים ומנצל אותם.
    נכון שקבוצות גדולות יותר יכבשו יותר שערים אבל במיקרים שלהם אז הכיבוש מתפרש על פני הרבה יותר שחקנים.

לכן קבוצה בסדר גודל של כ"ס יכולה גם כן להספיק למזרחי. וכ"ס היא קבוצה שיש לה חלק התקפי מאוד טוב ומאוד יעיל ופעיל.

11. Rossoneri Member

הוא רצה אירופה, זה מה שהשחקן הישראלי מחפש, לא משנה, הוא תמיד יעדיף את זה.

12. יוגב אסולין Guest

אני לא חושב..
    עם היו אומרים לו שהוא עובר לניס וישאר שמה... אני לא חושב שהוא היה מוכן לעזוב... פשוט כל שחקן ישראלי מאמין שכל התחלה היא קשה ומתחילים בקבוצה קטנה ואחרי זה לאט לאט מתקדמים ליותר גדולה ויותר גדולה.

זה השאיפה של כל שחקן..

ולא לשחק בתחתית הליגה השניה בצרפת

13. Rossoneri Member

גם איל ברקוביץ' הגיע לקבוצת ליגה שניה! מזרחי קיבל הזדמנות שהוא חיכה לה כל החיים, הוא גם הרוויח שם כסף יותר טוב. אז לא הלך לו שם, והוא חזר הביתה, זה לא אומר כלום. יש הרבה שחקנים שברזומה שלהם ירשם "רצו לשחק באירופה, ולא הגיעו לשם".

14. Julian Joachim Member

אייל ברקוביץ' הגיע למועדון בליגה השנייה רק בגלל שהוא רצה להציל את הקריירה שלו... אחרי התקופה הרעה בסלטיק...

15. AFC Member

אני מצטער, אבל זה מאד דבילי להגיד בנשימה אחת, או אפילו עשר נשימות, את הליגה הראשונה באנגליה יחד עם הליגה השניה בצרפת. בלקבורן היום קבוצה מעולה בפיימר ליג, מתהדרת בשחקנים כמו דמיאן דאף, דוויט יורק ואנדי קול יחד עם מנג'ר בעל שם מכובד (גראהם סונס), לפני שנה גם מנצ'סטר סיטי הייתה בליגה הראשונה, פולהאם ובולטון, שעושות עונה לא רעה בכלל בפריימר ליג (עונה שניה ברציפות) גם כן שיחקו לפני זמן קצר בליגה הראשונה.

יש הבדל ענק...