אלברטו קונטאדור הושעה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏30/9/10.

1. guyholl Member

מצד שני קונטדור בראיון ליורוספורט טוען שתוך שמונה עד עשרה ימים הוא ינוקה לגמרי מכל האשמות נגדו. הוא נשמע מאוד בטוח בעצמו ואני מקווה מאוד בשביל הענף שהוא יצא זכאי.

הראיון המלא:http://uk.eurosport.yahoo.com/04102010/58/...k-decision.html

2. guyholl Member

ועוד רוכב ספרדי(כמה מפתיע) נתפס:
    http://uk.eurosport.yahoo.com/06102010/58/...-suspended.html
    אם שואלים אותי, עד שלא יעשו צעד משמעותי כנגד ענף הרכיבה הספרדי בעניין הזה, המקרים האלה ימשיכו לצוץ לצערנו.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר כבר להיות בטוחים שכל הקבוצה הזאת נגועה...
    בכל כמה זמן הדברים האלה עולים וברור לי שיש כמוני הרבה אנשים שנמאס להם מכל הספורט הזה, אבל בני אדם שוכחים מהר ובאביב הבא עומדים שוב לצד הכביש. את האמת, רוכב זה או אחר אני תמיד לא אחבב ולרב זה בגלל סמים, אבל נראה לי שכולם משתמשים אז גם הרומנטיקה הזאת כבר נעלמה. בימים האחרונים נכתב פה בתקשורת ההולנדית שמישהו בהחלט אמר שכולם בפלוטון משתמשים. אני לא אהיה מופתע אם זה נכון כי באמת כל הגדולים (נכון, וארמסטרונג לא ולכן אני דווקא לא מאמין לו) נתפסו מתישהו.

4. guyholl Member

אין מה לעשות, לריגוש שמשיגים בצפייה בפייבוריטים נלחמים אחד בשני על אלפ ד'ואז אי אפשר למצוא תחליף בשום ספורט אחר מבחינתי ואני בטוח שלא מעט אנשים חשים כמוני. אנשים לדעתי פשוט מעדיפים לדחוק את העניין כמה שיותר, הרי אף אחד לא אוהב לא אוהב לראות ספורט מזועם ומלא ברמאים. אז אם אפשר להאמין שהספורט הנקי, והמנצח הוא באמת המתחרה המוכשר והטוב ביותר, ולא המתחרה שלקח את הסמים הטובים ביותר, אז למה להמשיך להאמין כמה שניתן?
    לדעתי, עד שלא יתחילו להעניש בצורה חמורה את הרוכבים והקבוצת שנתפסו, לא יחול השינוי המבוקש.

5. דנידין Member

פשוט יותר מידי נתפסו בענף הזה על שימוש בחומרים אסורים שכבר באמת ירד החשק להתעסק בזה.

6. guyholl Member

אני לא יודע כמה אנשים זה מעניין פה, אבל בזמן שקונטדור מחכה לגזר דינו, פראנקו פאליזוטי זוכה לאחר שהושעה ערב הגירו של 2010 בהאשמה של שימוש בחומרים אסורים. פאליזוטי טוען שהוא גם כנראה שיתבע את הUCI על הזנקים שנגרמו לו עקב המקרה (והלוואי שינצח בתביעה, אולי מישהו שם עוד ילמד משהו). 

7. guyholl Member

קונטדור בחוץ לשנה

ואומנם עדיין לא יצא הודעה רשמית, אך אפשר כבר לומר באופן דיי וודאי ששלק לקח את הטור של שנה שעברה.

נערך לאחרונה ב: ‏26/1/11
  8. guyholl Member

9. shlomydavid מנהלים

10. Ricky van Wolfswinkel Member

בשעה טובה, אולי אלוף הטור שהכי פחות התחברתי אליו, אפילוו הספרדי הקודם היה יותר חביב ממנו.
    איכשהו אני נזכר במה שיאניק נואה אמר לפני כמה זמן, שהסיבה שהספרדים מצליחים בכל ספורט אפשרי היא סמים ובאמת שאני לא אתפלא אם נדאל ושחקני נבחרת ספרד לפני תחרויות לא משתמשים בסמים.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

והנה עוד אלוף בטור הושעה, רק האדון ארמסטרונג לא נתפס (וכנראה לעולם כבר לא ייתפס). אין מה לעשות, עד כמה שאני אוהב את הספורט הזה הענף רקוב עד היסוד. מה שכן, די ברור שגם לפני יותר מעשרים שנה כולם השתמשו כך שאולי שום דבר השתנה...

בינינו ריקי, אני כבר שנים מדבר על השרירים של נדאל...

12. skyday20 Member

OUCH התרסקות של מארק ב giro d'italia.

13. skyday20 Member

http://www.haaretz.co.il/sport/other/1.1731281
    הסוכנות למניעת סימום בספורט האמריקאי עומדת להגיש כתב אישום נגד לאנס ארמסטרונג.
    יכול להיות שכל התארים שלו יבוטלו.
    http://i48.tinypic.com/5y4z2b.Xxx