אלברטו ג'ילארדינו- מ"הדבר הטוב הבא" ל"פלופ הגדול"?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏18/8/06.

1. Shiran- Rossonera Member

אני חושבת שעצם הציפיות ממנו הן אלה שהכשילו אותו... הוא כנראה צריך קבוצה קטנה בשביל להרגיש גדול ולא קבוצה גדולה שהוא צריך להתאמץ בשביל להיות גדול.
    במשחק אתמול היו לו כל כך מצבים קורצים שפשוט גרמו לנשוך את השפתיים עד זוב דם!..
    וההצגה האומללה הזאת.. הייתי מצפה שאחרי שנתיים שהוא משחק לצד אינזאגי הוא לפחות יידע ליפול כמו שצריך...חח.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    בכל אופן אני מקווה שהשנים היפות שלו לא מאחוריו ושיש לו עוד מה לתת מעצמו אחרת הוא באמת יהיה הפלופ הגדול והיקר ביותר (אחרי שבצ'נקו בצ'לסי!!!... Dumbass... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx )

2. Pipe Member

ראיתי היום את ההתחזות ואני במקום גליאני שולח אותו לפרימוורה עד לסיום העונה. אם זה לא היה מצחיק זה היה עצוב. כזה דבר פתטי אני לא זוכר הרבה הרבה מאוד זמן. מילא הוא יצא שחקן מלוכלך ועלוב, אבל כמה טיפש אתה? אתה מול שער ריק, במשחק חוץ בצ'מפיונס, איך אני רוצה שבסופו של דבר מילאן תעוף, והאידיוט יחטוף את מה שמגיע לו.ואחרי שהשופט בא אליו עם הצהוב הוא משחק את עצמו מופתע. פתטי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/2/07
  3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ילארדינו הוא לא שחקן של "יכולת". לא הביאו אותו על מנת לשפר את המשחק של מילאן או להפוך את השחקנים שלידו ליותר טובים - הוא הובא על מנת להבקיע שערים. לאחר העונות שלו בפארמה, במילאן קיוו להספק קבוע של בין 15 ל-20 שערים בליגה ולפחות 5 שערים באירופה. בעונה הראשונה שלו כששבצ'נקו לידו הוא עמד בהספק בכל מה שנוגע לליגה, אבל כשל בליגת האלופות ואת זה תירצו בחוסר הניסיון שלו במפעל. עברה עונה והנה אנחנו רואים שבלי שבצ'נקו הוא מאכזב גם בליגה וגם באירופה. ברור שאין פה ממש בעיה של חוסר ניסיון - מדובר פה בביטחון של שחקן. המעמד גדול עליו בגלל שהוא לחוץ ומפחד, לא בגלל שהוא לא רגיל אליו... הוא עדיין צעיר (בן 24) ולדעתי צעיר מדי בשביל שיוותרו עליו כבר אחרי שנתיים, במיוחד לנוכח הסכום שהושקע בו. מבחינת כישרון, אם הוא מקבל את הביטחון שהיה לו בפארמה, מדובר באחד מחמשת החלוצים הטובים ביבשת. מה עושים? ממשיכים לתת לו את הבמה עד שזה יבוא - ולא לוותר גם אם זה יקח עוד שנתיים. אני יודע שהרבה מאוהדי מילאן כבר הכריזו עליו כפלופ ומשלימים עם הרעיון שהוא כבר לא יהיה הסקורר שציפו ממנו, אבל אני משום מה עדיין אופטימי.

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה שלו היא שהוא פשוט משתין בתחתונים מהלחץ שיש עליו.שלא נדבר על זה שהוא רק שומע את המנון ליגת האלופות ובורח לו....
    הבחור צריך פסיכולוג בעיקר,כי כשרון יש לו ואני כן מאמין שהוא מסוגל לעמוד ברמות האלו.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגמרי מסכים איתך, כי כדורגל הוא לא שכח. כפי שכבר רשמתי בטופיק של ליגת האלופות הוא ניצח באמת כל מאבק שלו מול מגני סלטיק היה ראשון לכל כדור קרקע או גובה, במשחק כוח או מהירות, בקריאת מהלך קדימה, או באינסטינקט, אבל שוב כפי שכתבו מעלי נכנע ללחץ מול השער. לפעמים היכולות המנטליות של חלוץ חשובות לו לא פחות ממהירות או משליטה בכדור. ונראה שכרגע חסר לג'ילא מזה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/2/07
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין לי הרבה מה לסוסיף, פרט לכך שדעתי הפוכה.

ג'ילארדינו לדעתי.. יסיים בתור סתם עוד חלוץ, כולם יודעים איך הוא נראה מאז שהוא הגיע למילאן ואני כבר חושב שהוא פשוט לא מסוגלת לתת יותר מדי ברמות האלו. אבל עדיין צריך לתת לו עוד טיפה קרדיט (זמן).

7. Meishar84 Member

ג'ילרדינו הוא שחקן של בטחון
    ומאז שהוא במילאן אין לו אותו , מילאן זה לא פארמה ואין פה את אותו לחץ ואותה הישגיות
    כנראה שזה משפיע עליו , במיוחד ששבה לא לידו
    אבל רואים שהשחקן פשוט מלא מלא כשרון ואז שהוא מגיע לשער הוא פשוט לא יכול לעשות איתו כלום כי הוא מפחד...
    אני מאמין מאוד בזה שרונאלדו ישפר אותו ויחזיר לו את הבטחון האבוד מימי פארמה

נערך לאחרונה ב: ‏23/2/07
  8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

המשחק מול סלטיק היה פשוט מביך עבור ג'ילא ולטעמי מסכם איכשהוא את היכולת שלו בקבוצה מאז הגיע עם תקוות עצומות שהתגלו כאכזבה רבתי, אז נכון שבעונה הראשונה שלו ההספק שלו בליגה היה סביר עם 17 שערי ליגה וכמה בקופה איטליה הזניח אבל שממה בזירה האירופאית אז סלחנו לו כי הוא היה טירון אירופאי אבל זה לא המצב השנה במשחק הראשון השנה מול לאציו טען שגיא כהן שהוא יהיה השחקן שהכי יתגעגע לשבצ'נקו ובצדק, מאז שעזב הבוגד לכפור האנגלי הוא לא הצליח לחזור לעצמו ומצדיק את הביקורת הגדולה של האוהדים והתקשורת עליו.

בעקבות הדרבי ההוא הגיעה ההתאוששות אבל זה עדיין לא זה, לא לאוהדים ולא לתקשורת למי שציפו ממנו להיות הפאולו רוסי הבא, להיות חוד החנית ההתקפית האיטלקית הוא פשוט נראה כמו הצל של השחקן ההוא של פארמה. אני לא מאמין אישית שהוא שכח לשחק כדורגל ואני מאמין שהוא מסוגל להרבה יותר ממה שעשה בפארמה אבל אני לא מצליח להבין מה קורה לשחקן שמיום ליום נהיה פלופ עצום, טובה אחת אני מקווה שהשמן יעשה וזה יחזיר לו אולי את הביטחון בשער, הגאולה לאלברטו תגיע לטעמי כאשר הוא יתחיל לכבוש באירופה, זה מה שיביא לו את הביטחון ומעל כולם אני מקווה שהוא זה שיביא את הניצחון על סלטיק ברביעי. למרות בדידותי בדעה זו, אני עדיין מאמין בו.

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/07
  9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נכון ששער באירופה יכול לעשות לו את הקפיצת מדרגה שהוא צריך אבל הוא חייב להפסיק להסתובב עם פיפו,ההתחזויות,ההחמצות,להגיד שהוא נראה כמו הצל של אותו אחד מפארמה תהיה מחמאה.

10. מיכל3 Member

יניב, כבר שנה וחצי הוא במילאן וזה עדיין לא קרה. מתי הפריצה שלו באירופה כן תגיע? לצד החלוץ הטוב באיטליה (שבה) זה לא קרה והשנה כשהבמה הייתה שלו, הוא לא עשה את זה. לצערי, אני לא רואה את זה פתאום מגיע לאחר שנתיים כמעט שהוא בקבוצה.

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני לא יכול להישאר אדיש לשחקן הזה שאני חושב שהיום הוא בולט במאמץ שהוא עושה עבור הקבוצה, אפשר לראות על הפרצופים שלו כמה הוא מתוסכל שהוא לא מצליח לשמח את האוהדים, את התיסכול מכישלון הפעולות שלו. הוא עושה המון תנועה, שורף שטחים אבל עדיין הביטחון עדיין לא שם וזה אולי עכשיו השמן יצליח להחזיר לו. אני מאמין שהוא לא פלופ וזה רק הלחץ שעושה את ההבדל וגם אם אני מרבה לקלל אותו לאחרונה אני עדיין חושב שיש שם משהו.

ואני לא חושב כמוך, לצד שבה הוא היה סביר ביותר לשחקן בעונה הראשונה שלו במועדון.

12. leeds12 Member

למרות שהכדורגל האיטלקי הוא בהחלט לא הגנתי כמו שבישראל נוטים להתייחס אליו, מאז ויירי הוא לא הצמיח בשנים האחרונות חלוצים גדולים באמת. לוקה טוני הוא לא כזה. גם לא ג'ילרדיניו.
    "הדבר הטוב הבא" יהיה כנראה מישהו אחר.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://i241.photobucket.com/albums/ff66/shaniac/acm17.Xxx

עם שני שערי חוץ מכריעים עד מאוד במשחקים האחרונים שהביאו תרומה ניכרת לטיפוס של מילאן בטבלה ג'ילארדינו שוב בכותרות.

לפני כשלוש שנים התחלתי יותר ויותר לעקוב אחרי הכישרון הצעיר הזה ותמכתי אנושות בהבאתו למילאן, היה נראה לי בלתי אמין לחלוטין שמילאן הוציאה 25 מיליון דולר והביאה אותו, עונה ראשונה סבירה ואחריה עונה שנייה בינונית. בזמן האחרון יצאתי נגדו יותר ויותר אבל יחד עם זאת אני לעיתים חושב האם אנחנו עושים לו רצח אופי? כמעט 40 שערים בכמעט שלוש עונות במילאן האם זה לא מספר מכובד? האם זאת האכזבה שגוברת על המספרים? מה גורם לאוהדי מילאן לשנוא את אלברטו ולהיות מוכנים להעיף אותו עד לטורינו?

14. 亚历山大帕托 Member

כי הוא אפס חסר כישרון, ולא מהסוג הטוב כמו אינזאגי. למרות שהסטטיסטיקות שלו הן לא שליליות לגמרי (אמנם מאוד על הגבול), רוב השערים שלו במילאן לא שינו כלום אלא רק סיפקו תירוצים נוספים למה להמשיך לתת לו הזדמנויות. אני הייתי אופטימי מאוד בתחילת העונה, אבל באמת שאי אפשר כבר. הפסדנו בגללו פי 3 נקודות מאשר הרווחנו.

15. פרנקו בארזי Member

לשלוח על טיל לגלקסיה אחרת.
    יש מצב שהוא המחמיצן הגדול ביותר בכדורגל העולמי? (חוץ מזיטו אוגבונה, כמובן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx )
    נסטה, חלוץ זה לא רק גולים. מילא אם כמות הגולים שלו הייתה ממש יוצאת דופן, אבל הוא כובש כמות ממוצעת למדיי ושחקן חסר טכניקה וזה כל כך בולט.