אלביס אברוסקאטו מחזיר את לצ'ה לסריה אה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏12/7/07.

1. Giallorossi Member

:aaarofl:

2. Jose Mourinho Member

נורא מצחיק בקריאה ראשונה(או שלא), אבל גראנדה אינטר שזכתה פעמיים בגביע האלופות הייתה איטלקית נטו עם חיזוק של ספרדי וברזילאי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/11/07
  3. 亚历山大帕托 Member

אה-אה! עוד לא זכיתם בליגת האלופות! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

אורי, אני חייב לשאול מאיפה אתה מוצא את הספרים האלה..

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

האם מדובר על הספר שבו אוהד אנגלי מתאר את החוויה שלו כשהוא שהה באותה תקופה בורונה או משהו בסגנון?

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

באינטרנט.

אכן כן.

http://www.asromaultras.it/a_seas1.Xxx

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מקומות בארץ שמוכרים בהם ספרים בסגנון או שניתן להשיג אותם רק באיביי ודומיו?

8. Chievo Member

ספר על קבוצה או עונה של איטליה בשנות ה80, לא נראה לי.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני זוכר שהיתה ברמת השרון לפני כמה שנים חנות שבעלה היה מיבא לארץ ספרות ספורט באנגלית. עבר הרבה שנים מאז ביקרתי שם בפעם האחרונה, אז אני לא יודע בוודאות לומר לך האם החנות עדיין קיימת והאם המדיניות של ספרות ספורט עדיין בראש מעיינה.

10. Chievo Member

מחזור ענק עבר על הסרייה בי, שני משחקי צמרת היו לנו ביום שבת, בראשם המשחק בין בולוניה ואלבינולפה, המשחק בין הקבוצה עם הקהל הכי גדול בליגה לבין הקבוצה שמביאה את כמות קהל הכי דלה בליגה, ואם תרצו גם הקבוצה שבמקום הראשון מתארחת אצל הקבוצה שבמקום השלישי, 10 אלך צופים נהנו מניצחון 0-1 קטן לטובת הרוסובלו של בולוניה, שבמרחק של נקודה אחת מהמקום הראשון, מה שגם חסר לה משחק אחד.

http://img519.imageshack.us/img519/2609/bolcp9.Xxx
    חגיגתם של שחקני הרוסובלו מבולוניה, עוד ניצחון חשוב בדרך הבטוחה לסרייה אה

קרב הצמרת השני של המחזור היה בבנטגודי כאשר קייבו אירחה את פיזה שבמקום השני, המשחק הסתיים בתיקו 2-2, במשחק שבו קסטילו החלוץ המצוין של פיזה כבש צמד ועלה למקום הראשון בטבלת מלכי השערים של הסרייה בי.

http://www.chievoverona.it/images/images_news2/obi(1).Xxx
    אובי חוגג את שער השני לפני שקסטילו יהרוס את חגיגתם של הורונזים

ברשיה הובסה על ידי טרוויזו מהתחתית, למרות שברשיה פתחה את העונה עם חמשה ניצחונות רצופים, הקבוצה המשיכה להדרדר עד למקום השישי.

צמרת הליגה השנייה לאחר המחזור ה16 (המחזור ה15 נדחה):

1. אלבינולפה 32
    2. פיזה 32
    3. בולוניה 31 *
    4. לצ'ה 28 *
    5. קייבו 28
    6. ברשיה 27

11. Chievo Member

ברשיה מתפרקת .. קייבו ורימיני דוהרות למעלה .. בולוניה ופיזה נבלמות .. ביום שלישי לצ'ה, אלבינופלה ובלוניה ישחקו את משחקיהן החסרים, אחת מבין השתיים האחרונות תקבל את המקום הראשון בסוף.

המחזור ה15 שנדחה חזר ביום שבת, כאשר בראש המשחקים יש את המשחק של פיזה-לצ'ה, יותר מ-11 אלף צופים הגיעו למשחק של הנראזורים מפיזה, בסוף אלה התאכזבו מהתואצה למרות שפיזה הצליחה להשוות רק בדקה ה89, ביום שלישי ישחקו המשחקים החסרים לבולוניה ואלבינולפה, אחת מהם תעיף את פיזה מהמקום הראשון. בעוד משחק מרכזי ששוחק ביום שבת, היפגשו ברשיה וקייבו, בסוף המשחק הוכרע ע"י שני שערים של פליסייר ואיטליאנו, שהעניקו לאורחים מורונה ניצחון חשוב מאוד, ברשיה ממשיכה להדרדר למטה, וחלום העלייה מתרחק לאט לאט.

http://img131.imageshack.us/img131/8226/602365fu1.Xxx

הצמרת של הסרייה בי

1. פיזה 33
    2. אלבינולפה 32 *
    3. בולוניה 32 *
    4. קייבו 31
    5. לצ'ה 29 *
    6. רימיני 28

* משחק חסר

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/07
  12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראש הטבלה מזכיר לי את הליגה הגרמנית של שנה שעברה. פשוט כל קבוצה יכולה לעלות. החלום המתוק שלי זה שפיזה וברשיה יעלו אבל כנראה שזה לא יקרה(סתם מחבב את 2 הקבוצות מאוד)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/12/07
  13. Chievo Member

סעמק, בכל פעם שאנחנו מתקרבים למקום הראשון, מקבלים הפסד צורם כזה, מנטובה ניצחה את קייבו 2-3 בבנטגודי, והיא כרגע במקום השישי המוביל לפליי אופ העלייה, בולוניה ניצחה ופתחה פער של שלוש נקודות מהמקום השני שבו נמצאת אלבינולפה שגם היא הפסידה ללצ'ה 0-3 שנמצאת במקום השלישי כרגע.

לפחות זה נתון אופטימי, לקייבו יש את ההתקפה הכי טובה בליגה עם 31 שערים, לבולוניה יש את ההגנה הכי טובה, שבעה שערים, רק שבעה ספגו הרוסובלו !!

1. בולוניה 39
    2. אלבינולפה 36
    3. לצ'ה 35
    4. פיזה 35
    5. קייבו 34
    6. מאנטובה 31

נערך לאחרונה ב: ‏18/12/07
  14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לבולניה אני בהחלט מתגעגע,לא הייתי מתנגד לחזור לראות את קייבו כי הם סיפור פיקנטי ויפה,והם עוד צד לליגה שלנו חוץ מהן לאלבינולפה סיפור יפה,רק חבל שאין לה קהל ככה שמבחינתי אין לה מקום בסריה אה,לא בימים כמו שלנו..

15. Chievo Member

מחר יש לנו משחקים ענקים, הדרבי המילאנזי והדרבי של ספרד.. פשוט יום ענק לכדורגל .. אבל לפני כן אני מאוד מאושר לראות שגם קייבו ניצחה היום במשחק חוץ, טוב נו גם אם זה נגד האחרונה בטבלה, קייבו כרגע שוב במרחק של שתי נקודות בלבד מהמקום הראשון, ושוב אני מזכיר יש לנו את ההתקפה הכי טובה בליגה עם 34 שערים, בולוניה הפסידה למסינה שניצחה אותה 1-2, בזכותה של מסינה שתי נקודות בלבד מפרידות בין המקום הראשון למקום החמישי, ליגה משוגעת !!

1. בולוניה 39
    2. לצ'ה 38
    3. פיזה 38
    4. אלבינולפה 37
    5. קייבו 37
    4. מאנטובה 34