אירופה ליג 2011: הרבה שערים ודרמות לפני הבתים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏9/7/10.

1. Yotam Member

מישהו יכול למצוא לי בדחיפות את המשחק של דורטמונד מול קאראבאך ? עדיפות לסופקוסט ...

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההפסד של פ.ס.וו בסיביר לא מעניין אותי. אלה תמיד מקומות שלרב לא מנצחים ולהפסיד בדקה האחרונה לא אמורה להכניס את ההולנדים לפאניקה. בסה"כ פ.ס.וו לדעתי כבר ינצחו את הרוסים בגומלין.

המשחק בדה קויפ בין פיינורד לגנט לא עולה לרמה גבוהה. המקומיים עלו ליתרון בדקה ה-79 מרגלי לירוי פר, אבל אין מה להתרשם משתי הקבוצות. בשביל הכדורגל הנקודות חשובות ולכן אני מקווה שפיינורד עולה לסיבוב הבא.

בגלזגו כרגע 1-0 לזכות סלטיק על אוטרכט. אגב אני רואה שגלטסאראיי בבעיות, היא מפגרת 2-0 בבית מול קבוצה אלמונית אוקראינית בשם קרפטי לבוב...

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

שי, מיד לאחר המשחק של פיינורד עברו למשחק של אלקמאר..מהתחלה. כרגע הדקה רביעית שבפועל הדקה היא עשרים ומשהו. יש מצב שגם בהולנד רואים בשידור דחוי של עשרים דקות?

בכל מקרה הצטרפתי לפיינורד בדקה ה-70. משחק רע ובלי הדה קייפ פיינורד לא שווה כלום. השער של פר הגיע לאחר כדור קרן ובכל זאת השתלטות יפה של הבחור. בספק אם זה יספיק להם.

עברנו מיד לאלקמאר. על אוטרכט אין מה לבנות, 2-0 כבר...

בנוגע לפ.ס.וו - חבר'ה, הקבוצה עברה את אחד המסעות הארוכים ביותר שקבוצת כדורגל עברה - 300 מייל !. ככה שאין מה להתרגש. אני בטוח שבהולנד הם יעשו את העבודה.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו מחצית זוועה... אני לא יכול למצוא מילה טובה באמת להגיד על אף שחקן, בחיי. רביעיית ההגנה בסדר אבל בכלל לא דוחפת קדימה וכל כדור עף למעלה בפאניקה, צמד הקישור פאולסן-את-לוקאס חלש מאוד התקפית. הדני עוד ניסה לדחוף קדימה בהתחלה ונתן כמה מסירות נחמדות, אבל אחרי זה המשיך גרוע, לוקאס פשוט איום ונורא, לא היה כדור אחד נורמלי קדימה וגם הגנתית הוא חלש. מקסי נראה כאילו לא בא לו לשחק, לא עושה שום דבר לא הגנתית ולא התקפית, הראשון אני מוציא במחצית. יובאנוביץ' סביר, רץ הרבה כרגיל אבל הוא נראה בפאניקה תמידית וכל מסירה אחורה... שיגדל ביצים כי יש לו יכולת טובה בו אבל אם הוא כל כך לחוץ שום דבר לא הולך. ג'ו קול לא נוגע מספיק בכדור ולא עושה מספיק תנועה, כשקיבל סוף סוף עם הפנים לשער אחרי טעות של הטורקים נתן את הבישול היפה לבאבל, ההולנדי סיים יפה אבל גם הוא במשחק זוועה, ת'אמת שפשוט נמאס לי לראות אותו על המגרש, ערימה של כלום ושום דבר. לפחות גול נחמד הוא נתן.

פאצ'קו צריך לעלות במקום מקסי, וגם לא הייתי מחכה יותר מדי בשביל להכניס את טורס במקום באבל.

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, משחק בסה"כ מאוד בינוני שלנו, אבל במחצית השנייה היה שיפור משמעותי עם כניסתו של טורס.

ריינה 6 - עשה מה שהיה צריך לעשות יפה.
    קלי 5.5 - הגנתית היה טוב, אבל בכל מה שקשור להתקפה היה ממש לא חד, בכלליות משחק בסדר שלו.
    קראגר 5.5 - את האמת, מתחיל ממש להימאס לי מההרחקות שלו, לא שמתי לב לזה כל כך בעבר אבל הבנאדם מעיף כל כדור כשקצת לוחצים עליו, חלק מחוסר הנעת הכדור שלנו היא גם עליו ועל הפרטנרים שלו במרכז ההגנה. כשהוא לצד אגר פתאום לא שמים לב לזה כי הדני יודע להתחיל התקפות מההגנה בצורה נהדרת, כשהוא עם סוטו או סקרטל זה בולט מאוד.
    קיריאקוס 6 - אחלה משחק, עדיין לא משנה את העובדה שהוא יהפוך למיותר ברגע שיגיע מגן שמאלי. אני מעדיף שאת הדקות המועטות שלו יקבל ווילסון.
    אורליו 5 - איטי, עברו אותו כמה פעמים באגף שלו, כל הליקויים במשחק שלו נחשפו היום ב"שיאם". חייבים להביא מגן שמאלי ודחוף.
    פאולסן 6 - משחק בכורה טוב מאוד בסך הכל. מחצית ראשונה היה בינוני אבל עם הגנה טובה, במחצית השנייה עשה עבודה מצוינת עם המון תיקולים מוצלחים, בכל מה שקשור להנעת כדור הוא מוגבל כמו שידענו מראש.
    לוקאס 4 - היחיד שלא הרים אפילו לא במעט את המשחק שלו מהמחצית הראשונה לשנייה, משחק גרוע מאוד שלו. רך בהגנה, 2 מסירות מוצלחות קדימה כל המשחק, וגם הפנדל שהוא 'השיג' לא מרשים אותי בכלל. לא רוצה לראות אותו יותר עכשיו כשפאולסן הגיע כגיבוי למסצ', יש לנו את שניהם לעמדת הקשר האחורי ואת ג'רארד ואקווה לעמדה היצירתית יותר במרכז השדה, יאללה הביתה. שלבי הרשים אותי בדקות המועטות שלו יותר ממה שלוקאס עשה בכל העונות שלו פה, למרות השיפור הגדול בעונה האחרונה.
    מקסי 5.5 - במחצית הראשונה היה גרוע, בשנייה השתפר והיה דווקא לא רע.
    קול 6 - בישול יפה, בסה"כ היה פעיל וניסה הרבה, חבל שהחטיא את הפנדל. הוא צריך להיכנס לכושר יותר טוב בכל מקרה.
    יובאנוביץ' 6.5 - מחצית ראשונה סבירה והשנייה נפלאה, עשה הרבה יותר פעולות התקפיות ונתן ביטוי למהירות ולפריצה המצוינת שלו מהמקום. היה קרוב מאוד לכבוש גם כן. יופי של משחק.
    באבל 4.5 - למרות הגול (שהיה יפה באמת, נתן אחלה סיומת), 45 דקות רעות מאוד שלו, לא הרשים בכלל.

טורס - מאז שנכנס היה טוב והרים את כל הקבוצה איתו. אני מרוצה, שיפתח ביום שני, הוא נראה מוכן.
    אנ'גוג - לא נגע הרבה בכדור.

חבל שסיימנו רק עם 1:0, תוצאה שבירה מאוד, בכל מקרה אני מרוצה מהמחצית השנייה.

7. c_web Member

כן זה ממש תסכל אותי העניין הזה שהשידור התעכב בגלל פיינורד, מתוכם 10 דקות על חסויות. המשחק התחיל בזמן אבל השידור בערוץ הזה נדחה משום מה, הם היו חכמים אם הם היו מקזזים את זה במחצית כי ההבדל היה משהו כמו רבע שעה.

בכל מקרה ניצחון נאה על אקטובה 2-0 משערים של הולמן ו וורנבלום במחצית הראשונה. היינו צריכים לכבוש עוד שניים בערך אבל לא הצלחנו וחבל, כי אקטובה בבית קבוצה אחרת נראה לי.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מעט הפתעות היום!!!

ברונדבי מנצחת בליסבון את ספורטינג 0:2 בדרך לשלב הבתים!
    סיביר מהמקום האחרון ברוסיה בדרך לליגה השניה מנצחת את פ.ס.וו בדקה ה-90 0:1
    קרפטי האוקראינית מובילה 2:0 בטורקיה אבל מסיימת ב-2:2 מעודד
    פאוק מנצחת את פנרבחצ'ה 1:0 בבית

ו....

ליברפול מנצחת 1:0 את טראבזונספור
    יובנטוס מנצחת בדקה ה-91 הודות לאמאורי 2:1 בגראץ את שטורם
    מנצ'סטר סיטי מנצחת את טימישווארה בחוץ 1:0

9. c_web Member

ברכות לבירם כיאל על הופעה בכורה ובישול בניצחון של סלטיק 2-0 על אוטרכט.
    תקציר:
    http://www.101greatgoals.com/videodisplay/6620641/

**הישמרו על אוזניכם והנמיכו את הווליום בעקבות השדר המטורף במשחק.

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זה לא נתפס עדיין בשבילי לראות את השם של גוטי ברשימת הכובשים של בשיקטאש...

ספורטינג חזרו מהקבר מול ברונדנבי והחבר של עידן מטורקיה מתח קצת את ליברפול עם שער מוקדם. הרבה שערים נפלו היום וגם הרבה נצחונות חוץ באופן יחסי.

אלקמאר "לא מאכזבת" ומפסידה בחוץ

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

במחנה ההולנדי יש קבוצה שממשיכה להפתיע אותי. אוטרכט מובילה כרגע 4-0 על סלטיק בבית ואם הסקוטים לא יבקיעו בדקות שנשארו שלישייה הם בחוץ.

א.ז אלקמאר מפסידה בחוץ לאקטובה, אבל עולה בעיקר בגלל שער החוץ המוקדם שלה. פ.ס.וו מתעוררת במחצית השנייה מול הקבוצה שמדורגת אחרונה בליגה הרוסית וגם תשחק בשלב הבתים של הליגה האירופאית.

ומי בחוץ? החברים הגדולים שלי מרוטרדם. פיינורד הפסידה בחוץ 2-0 לשלומי ארבייטמן וקבוצתו גנט (או בשפה המקומית חנט) ורואה את הניצחון הביתי 1-0 הולך לאיבוד. רק מצחיק שארבייטמן כמו במשחק הראשון לא שותף, בשביל זה עבר לבלגיה...?

12. c_web Member

תוצאת מטורפות היום, בין היתר ראפיד וינה עושה מהפך תוך דקתיים בוילה פארק והיא ביתרון 3-2 כשגם תיקו שלוש יספיק לה לעלות. להזכירם גם בעונה שעברה הייתה זו ראפיד ונה שהדיחה את הוילה מהמפעל הזה. איזו דרמה!

13. SeRgInHo Member

ומה תגידו על הדרמה באוקראינה?!
    אחרי ה 2-2 בטורקיה, גלאטאסאראי עולה ל 1-0 בדקה ה 91, אבל קארפאטי משווה בדקה ה 93 ושולחת את הטורקים הביתה!
    וואו

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

דרמה שלקחה לי 1000 שקל.

אוטרכט, מדהים. איינדהובן ואלקמאר צפוי. פיינורד מגוחכים.

לא רע בסך הכל.

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ראפיד וינה שוב מכה בוילה, משעשע. כל הכבוד לאוסטרים שעושים זאת שוב! עושה רושם שהקבוצה מבירמינגהאם עוד לא התאוששה מהשישייה שחטפה מול ניוקאסל בסנט ג'יימסס פארק. לא נורא, תהיה להם הזדמנות לחזור לעצמם כשיארחו את ההגנה החדירה של אברטון בראשון הקרוב.