אירוח נדב יעקבי, שלישי 19:00

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏12/8/06.

1. Melixon 15 Member

כן, זה הכל תחבולה שלו להשתלט על העולם..

למה שהוא ישקר לכבי איזה קבוצה הוא אוהד? אני יודע על סלטה גם..

2. EL Capitan Member

חחחח ראית יותר מדי סרטים מצוירים בילדותך. אם הוא יגיד שהוא אוהד ריאל, אוהדי בארסה יכולים לראות באור לא טוב חלק מהדברים שהוא אומר, שמצטיירים "לטובת ריאל", וכך גם להפך. נדב הוא אחד שעוכב בהדיקות אחרי הליגה הספרדית, וקשה לי להאמין שהוא יכול להיות אוהד של שתי קבוצות.

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/06
  3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה איתכם,קצת התאכזבתי מהתשובות של נדב יעקובי,לא יותר מ-3 שורות כמעט על אף
    תגובה ודווקא היו שאלות ממש יפות שהוא ענה עליהם בצורה פשוט מדי,חבל.

4. משוגע בירוק Member

אני חושב שאם היה לו יותר זמן הוא היה עונה יותר, רואים שהוא לא ממש מנוסה בפורומים וקשה לא גם להתבטא בכתב... מעריך אותו על השעה שהוא בא והשקיע וענה על אחוזים רבים מהשאלות, גם אם זה בקצרה... ויש לציין שגם שגיא כהן, עודד מכנס ואבי מלר לא כתבו מגילות..

5. Spanish Weapon Member

כל הכבוד לכם שהצלחתם להביא אותו לפורום.
    אומנם הוא לא ענה לשאלותיי אבל אני נהניתי לקרוא את התשובות שלו , בן אדם עם כל כך הרבה ידע במקצוע.
    באמת רספקט לאייסוקר, מקווה שתמשיכו במסורת של הבאת אורחים מכובדים מעולם הכדורגל ושזו לא תהיה אפיזודה חולפת.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

6. Riki Member

לפעמים עדיף קצר ולענין. האירוח היה נהדר, הוא ניסה לענות על כמה שיותר שאלות בזמן קצוב, הוא גם הצליח בזה.
    הוא הביא תשובה עניינית על כל שאלה, וזה מה שחשוב.

ובאמת כל הכבוד לצוות המנהלים שעשו מאמצים רבים להביא אותו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx .

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/06
  7. spurs229 Member

ציטוט עצמי מפורום האירוח.

8. Riki Member

אי אפשר להשוות בין שני אנשים שבוחרים להתבטא בדרך שונה. הוא ענה תכלס, הביע את דעתו לגבי רוב השאלות שהוא נשאל וזה מה שחשוב.

9. Igi Member

לא יודע, ההערכה שלי להבנה של נדב בכדורגל ירדה מעט.
    לפי מה שרואים בשידורים, ובכלל לפי הידוע, נדב יעקובי בנאדם יותר טוב ופתוח ממלר ושגיא והוא מבין יותר מהם בכדורגל עולמי, אבל חלק מהתגובות שלו פה נראו כמו תגובות של משתמש חדש בפורום.
    האמת שדי הרגיז אותי לראות את המשפט: "נבחרת אנגליה לא מספיק טובה. נקודה." , ועוד משהו שאין לנבחרת חלוצים.. רוני, אחד השחקנים הטובים בעולם, לא מספיק לו? אואן(שאכן נמצא בירידה)? קראוץ' למרות הכל הביא לליברפול ניצחונות ב-2 המשחקים שלהם בפתיחת העונה? דפו? אשטון? זה אולי לא ראול-טורס-וויה, אבל אי אפשר לצאת בהכרזה שאין לנבחרת חלוצים ושהיא לא מספיק טובה. בטח שלא על נבחרת שכולתת שחקנים כמו: JT, ריו, קול, רובו, ג'רארד, למפארד, קול, לנון, רוני...

גם לדעתי מה שהוא כתב על כך שהקבוצות הישראליות ובייחוד מכבי חיפה, לא מספיק טובות, מוגזם, במיוחד לאור המשחק של חיפה באנפילד.

בקיצור, התאכזבתי מרמת ההבנה שלו לעומת רמת ההבנה של שגיא ומלר. ולמרות שאני מסכים עם התגובה של ריקי... בכל זאת אפשר כן להשוות את רמת ההבנה של הבנאדם ואת רמת ההנאה מהאירוח.

אה וכן, כל הכבוד ליוגב ולמנהלים שמצליחם לארגן לנו את הפרשנים הבכירים!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/8/06
  10. Paolo Maldini שחקן ותיקים

לא הייתי בפורום בזמן האירוח, אבל מקריאת השאלות והתשובות נראה כאילו האירוחים הקודמים באמת היו טובים יותר. שלושת האחרונים ענו על יותר שאלות וגם הרחיבו יותר.
    כמובן שזה לא אשמתכם, האנשים שהביאו את נדב.

11. dani12 Member

כל כך נכון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

12. cazzo Il Capocuoco

תסתכלו גם בתגובות של אבי מלר בפורום,לא הבדל גדול במיוחד.

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מבחינתי נדב יעקבי לא סיפק את הסחורה. ואני לא יודע אם זה היה זילזול מצידו או שהוא לא יודע מה קורה בספרד. אז לאנגלים פה אין סיבה לקנא.

14. EL Capitan Member

מה זה ההערכה לנדב ירדה? הוא ניסה להספיק לענות על כמה שיותר שאלות, ולכן חלק מהתשובות היו לא מספקות. יכול להיות שבאירוח של מלר או שגיא כהן היה הספק גדול יותר, אבל אין מה לעשות.

15. Robin Member

רק בגלל שאתה אוהב אותו לא אומר שלא היה אירוח גרוע, אם להיות בוטה.