אירוויזיון 2008- בועז מעודה בגמר

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏21/5/08.

1. Olli Member

כשפינלנד תהיה חלק בלתי נפרד מסקנדינביה אני אתייחס להודעה שלך... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

2. שער 7 Member

טעות בידך, ב- 2005 יוון היתה אוטומטית בגמר וגם זכתה.

סקירה מהירה של שירי אתמול : על השיר של מונטנגרו אין טעם להגיב. ההופעה של בועז היתה מעולה, ואם לא המקצב האתני קשה לי להאמין שהיינו עוברים. אסטוניה - בדיחה שאין טעם להסביר. שיר בגרמנית, פינית וסרבית עם 2 גריאטרים ו- 3 כוסיות מאחור, פינג פונג כבר היו גאים בעצמם, ממש בדיחה. השיר של מולדובה יכול היה להיות להיט אדיר בברזיל, אבל הוא לא מתאים לאירופה ומרדים. תמיד רציתי לדעת איך אואזיס נשמעים באיטלקית. בשיר של סן מרינו הבנתי איך זה אמור להיות. בלגיה - ג'יבריש לא ברור, שיר מפגר להחריד. אזרבייג'אן - הופעה יפה עם מלאך ושטן הומואים, ג'ניפר לופז הסלובנית איכזבה, מה שכן הייתי רוצה שתסחב אותי כמו את ההוא, נורבגיה - מה זה התחת הזה? נדמה לי שדחפו לה שם אבטיח...
    פולין - יכול להיות שזה קוקסינל? מה שכן, אני לא אופתע. אירלנד - ידעתי שזה או הצלחה אדירה או כישלון אדיר. אם תשימו לב למילים שהיו בשיר, התרנגול הודו נכנס בכל המדינות שלא נתנו לאירלנד נקודות בשנה שעברה. אנדורה - שיר יבש וקיטשי. בוסניה - אהבתי מאוד. כמו בובות שרבות בסלון. ארמניה - אחד המועמדים לניצחון בגמר, תפאורה סוחפת. הולנד - ניסיון עלוב לחקות את הזמרת הטורקיה מ- 2003. פינלנד - אני כבר יודע ממה לצפות מהם, הפעם המטאל די איכזב, אין איפור כבד ותחפושות מיוחדות. רומניה - אופרה, וכידוע האירופאים מתים על זה. רוסיה - הזמר הרוסי הוא אחד הידועים באירופה ואין מצב שלא יתמודד על הזכייה. יוון - רוצים לחזור לימי התהילה מ- 2005 והשיר היה דומה מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏21/5/08
  3. Arsenali Member

זה קוקסינל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ישראל שיר מספר 7 בגמר. מיקום לא רע בכלל. בין בוסניה לפינלנד.

בהצלחה. היום, אגב, יערך החצי גמר השני.

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

רוסיה זוכה באירוויזיון לשנת 2008. מעודה מביא את ישראל למקום ה-9 והמכובד.

להתראות בשנה הבאה במוסקבה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/08
  6. Igi Member

הגיע ל-3 הראשונים ,שישלחו את נינט לאירוויזיון הבא.

7. idos87 Member

מקום 9 מכובד למעודה מתוך 25 מדינות. היה באמת שיר אחלה. לא יודע איך הרוסים לקחו עם הזמר ששוכב על הרצפה ושר. ובנוסף אליו הביאו את המחליק הזה שיהיה תפאורה. מקווה שבשנה הבאה (במוסקבה אגב...) נזכה במקום יותר גבוה.

8. מיכל3 Member

אם מסתכלים נטו על ווקאליות, ברור שמעודה לוקח את התחרות בהליכה.. אבל מלכתחילה לא התלהבתי מהשיר של דנה אינטרנשיונל (לא מתאים לאירווזיון בעיניי, אלא יותר לתעשייה המקומית) למרות המקום הדיי מכובד.
    ליוון הגיע לזכות, שיר חמוד-ממש תפור על התחרות הזו. אבל הגימיק של רוסיה עם פלושנקו (המחליק על הקרח הגדול מכולםhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx) עשה את שלו, אין לי ספק שהיה לזה חלק בהשפעה בהצבעות. נתראה שנה הבאה.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

התחרות המשעממת באירופה וגם הפוליטית ביותר, כל מדינה נותנת לשכנה שלה 12 נקודות. המאגרים נותנים למדינה ממנה באה, ממש תחרות ביזיונית. השיר של ספרד ממש טלטאביז למבוגרים, בושה וחרפה.

10. Rudess Member

מאירויזיון זה נהיה אירו-ביזיון עם כל המדינות החדשות שהצטרפו בשנים האחרונות. היו שם כמה שירים שלא מובן איך הגיעו לגמר, אזרבייג'אן עם שיר זוועתי, ספרד ועוד לא מעט שירים. גם השיר של ישראל די גרוע, אבל זה כבר לא מפתיע.

לגבי ההצבעות, שיא השיאים של השכונה. קפריסין נותנת ליוון 12 נקודות, אוקראינה נותנת לרוסיה 12 נקודות דנמרק נותנת לנורבגיה, גרמניה נותנת לטורקיה 12 נקודות, סרביה לבוסניה, קרואטיה לסלובניה,מולדובה לרומניה, פורטוגל לספרד וכן הלאה, אין שום קשר למוסיקה והאם השיר היה טוב או לא, הכל פה זה הצבעות פוליטיות/גיאוגרפיות/דמוגרפיות.

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/08
  11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה באמת היה כבר עצוב. זרקתי לטלוויזיה שבטח דנמרק תתן לנורבגיה, שבדיה ואיסלנד את שלושת הציונים הגבוהים וככה באמת קרה. זה לא היה המקרה היחידי. האם מארגני התחרות עיוורים או פשוט אדישים? לא כזה אכפת לי שלא זכינו, סתם חבל, פעם זה היה יותר מעניין.

12. Mr.Eko Member

חח ואנשים עדיין רואים את האירוזבל הזה? לשנייה אפילו לא טרחתי לצפות בזה.

13. Spanish Weapon Member

תחרות פוליטית נטו.
    האחראים על האירוויזיון צריכים להבין שהמערכת נדפקה ושהפורמט כבר מיושן ופרימיטיבי למצב הנוכחי
    באירופה כששני גושים (בריה"מ ויוגוסלביה) התפרקו ויצרו עשרות מדינות שכנות שמעניקות נקודות
    אחת לשניה.

ההצעה שלי היא שהמפיקים יחלקו את אירופה ל5-6 איזורים גיאוגרפיים כאשר כל איזור מכיל כמה מדינות
    שכנות, ופשוט יוחלט שמדינות באותו איזור גאוגרפי לא יכולות להצביע למדינות מאותו האיזור.

14. oFiRzZz Member

כן , זה פוליטי לחלוטין .
    לא הגיוני שפולין או גרמניה לא זוכר , עם 4 נקודות , פתאום מקבלת 12 - מה ??!

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

*מונטנגרו סרביה, ישראל לרוסיה(יופי שאין יותר מחצי מיליון רוסים בישראל), פוליטיקה, פוליטיקה ועוד פוליטיקה.