איצטדיוני הארץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י עומר, ‏1/2/03.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

פתחתי את הדיון הזה בשביל שנדבר פה על איצטדיוני הליגה, המקומות שבהם אנחנו נותנים את כספנו בכדי לראות את קבוצותינו. אלו איצטדיונים לדעתכם צריכים שיפוץ יסודי, מה צריכים לעשות באיצטדיונים החדשים שיבנו ועוד דברים כהנה וכהנה.

אני חושב שבארץ יש לנו 2 איצטדיונים שראויים להערכה:
    איצטדיון טדי 21,000 מקומות.
    איצטדיון בלומפילד 17,000 מקומות.
    אלו איצטדיונים מטופחים [למרות שכמו שכתבתי בבלומפילד צריכים לעשות שירותי נשים ובכלל עוד מספר דברים קטנים לתקן].

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב גם שחייבים שהאיצטדיונים יהיו קרובים לדשא.
    חייבים להוריד את הגדרות [בין השערים] או מקסימום להנמיך אותם.
    בבלומפילד חייבים לבנות את הגג מחדש ולהוריד את העמודים האלה שתקועים באמצע וכך בכל איצטדיון.

3. burning soil Member

חוץ משתי האיצטדיונים שהזכרת כאן,רובם חייבים שיפוץ.

איצטדיון רמת גן הוא גדול עם דשא מצוין,אבל היציעים בנויים בצורה מצחיקה,חלק אחד גבוה מהשני,אגב התאורה לא עומדת בסטנדרטים של אופ"א,וצריך להזכיר שהאיצטדיון הזה היה מועמד לארח את גמר גביע אופ"א לפני כמה שנים..

גם קרית אליעזר,נתניה,אשדוד חייבים שיפוץ..

אני חושב שהאיצטדיון בהרצליה הוא לא רע,כמו כן גם "הסופרלנד" בראשון,צריך להזכיר שהם מאושרים על ידי אופ"א בצורה רשמית..

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאפשר לצרף גם אתץ האיצטדיון בהרצליה לרשימה למרות שהוא מכיל רק 9,000 מקומות. האיצטדיון בראשון הוא עוד סתם איצטדיון כמו האיצטדיון בבית-שאן. אבל הם שניהם בסדר. הבעיה היא שהם קטנים וצריך להיות חוק כמו בסקוטלנד שעל מגרש אפשרות להכיל מינימום 7,000 מקומות כדיע שלא יקרה מצב שיזיזו משחקים כי המגרשים קטנים מדי.

5. Rossoneri Member

איצטדיון רמת גן, מציג דשא נפלא, אחלה של סביבה, חניה לא רעה, מיקום נחמד, ועומד בסטאנדרטים של אופ"א (בניגוד למה שמישהו פה אמר) יש לו ציון של 4 כוכבים, ואם אי פעם יהיה מונדיאל בישראל, האיצטדיון הזה יעמוד בקריטריונים. בכל מקרה, מה שגרוע באיצטדיון הוא האקוסטיקה, עם בשער 4 צועקים, בשער 3 לא שומעים אותם, לעומת זאת דווקא בשערים 12 13 שממול, כן שומעים אותם. מוזר לא?

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברנינג סויל צודק איצטדיון רמת גן לא עומד בתקן של אופ"א בגלל שעל פי אופ"א אסור שיהיו עמודי זרקורים בתוך יציע ולכן האפשרות שלו לארח את הגמר ירדה מן הפרק.

7. קופירוק Member

טוב, בהזדמנות חגיגית זאת, אני מודיע על האיצטדיום החדש שנבנה בטירה. זה יהיה איצטדיון מדהים שככל הנראה ישרת את נבחרת ישראל במשחקים (כשנוכל לשחק בארץ, אמן!).

8. KingDavid Member

בטירה?!?!?!
    לא ליד הקניון?!?!

9. קופירוק Member

אהההה אני קיבלתי עדויות סוטרות אבל אין לי מקור לגמרי אמין אז אל תתפוס אותי במילה.

10. KingDavid Member

טוב...

11. burning soil Member

איצטדיון ר"ג לא עומד בתקנים של אופ"א משתי סיבות,תאורה חלשה זה כבר ידוע מספר שנים,
    וכמו שהוזכר שהפרוז'קטורים בתוך היציע.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מגרש בטירה? תוכל לתת לנו כמה אינפורמציות לגביו? כמה הוא יכול איך הוא ייראה וכהנה וכהנה?

13. Ilan Member

הבנתי שהולכים להרים בחיפה פרוייקט גדול, והולכים לבנות שם איצטדיון שלא נראה כמותו בארץ, עם מתקנים מפוארים, אבל מדברים על זה כ"כ הרבה זמן ככה שאני לא יודע אם זה באמת יקרה...

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחיפה באמת מרימים משהו לעוד כ-5-6 שנים אבל בארץ שלנו שמדברים על אולימפיאדה ב-2012 ועל רכבת תחתית עוד משנת 1920 הכל יכול להיות.............

כמו כן דיברו על זה שב-2010 בלומפילד יהרס וייבנה מגרש חדש של 30 אלף על יד קרית שלום.

בדיוק כמו שאמרו שבנתניה תוך 3-5 שנים מקימים איצטדיון חדיש של 12,000 מקומות כאשר שנה לאחר הקמתו הוא יגדל ל-20,000 מקומות.....

דיבורים כמו חול ואין מה לאכול

15. united Member

אני כבר הייתי פעמיים בבלומפילד הזנה והשירותים שם הם ברמה של בית מלון וגם יש תאים לנשים