איצטדיונים בישראל: האצטדיון החדש בב"ש בדרך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י עומר, ‏14/7/08.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. xavi6 Member

מה הבעיה באורווה? 5 שנים ובחיים לא ראיתי דבר כזה.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחר נזכה לראות הצצה ראשונה ליציע הכמעט גמור בקרית שמונה במשחק גביע הטוטו מול סכנין בערוץ הספורט. יציע מזרחי שיכיל 3,200 מקומות, יתווסף ליציעיון הקטן של ה-2,200 בצד שני. אגב אולי אוהדי קרית שמונה שמסתובבים פה יידעו להגיד, האם יש תכנון לבנייה מחדש של היציע הקטן והפיכתו ליציע גדול ומודרני? (אחרי הכול היציע קטן וגם לא מתפרס על 3/4 מגרש, וגם יש גדרות וקירות בתוכו...) מה לגבי יציעים מאחורי השערים?

3. Dushu Member

בנוגע למגרש בנשר, הייתי שם בטורניר הוותיקים ביחד עם אבא ששיחק, אני יכול להעיד שחדרי ההלבשה נקיים להפליא, כוללים מקלחות רבות, יש הרבה חדרים. העלייה לכר הדשא מגניבה, באים מתחת ליציע, יש שם מסדרון ענק כמו בטדי שהוא מתחת ליציעים. היציע גדול מאוד, רואים נהדר, והדשא פשוט פנטסטי. מאחורי האצטדיון יש גם מגרש אימונים שהקבוצות יכולות להתחמם בו או להתאמן.
    ממש אצטדיון נחמד.

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

התכנית אושרה: בחיפה יבנה אצטדיון בן 32 אלף מקומות

הערב אישרה הועדה המחוזית של חיפה את אצטדיון הכדורגל החדש בעיר, שיבנה בעלות של 90 מליון דולר ויחליף את קרית אליעזר.

מדובר בקרית ספורט שלמה, שתכלול מעבר למגרש גם מתקן אימונים, חנויות, שטחי חנייה נרחבים ועוד.
    הקומפלקס יוקם בכניסה הדרומית לעיר מול איזור מת"ם.
    האצטדיון יכיל 32 אלף מקומות ויקרא על שם איש העסקים סמי עופר, שתרם לפרויקט 20 מליון דולר.

העבודות אמורות להתחיל בעוד פחות משלושה חודשים וההערכה היא
    שבתוך ארבע שנים תושלם בנית האצטדיון שאמור להיות המפואר ביותר בארץ.
    אצטדיון קרית אליעזר ייהרס והמקום יוכשר לבניית מגורים.
    כספים ממכירת הדירות שייבנו במקום יועברו לטובת בניית האצטדיון החדש.
    - - - - -

בשעה טובה ומוצלחת :aaa021:

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ביום שני ייחנך היציע החדש בקרית שמונה

ע"פ ONE:

היציע החדש של האצטדיון העירוני בקרית שמונה, ייפתח לראשונה במשחק הבית הקרוב נגד הפועל ת"א.

המשטרה אישרה את היציע החדש מבחינת ההיבט הבטיחותי, וכעת מחכים לאישורה של ההתאחדות,
    שלא אמורה להרים קשיים מכיוון שכבר מחר יושלמו לגמרי הוספת המושבים לטריבונות.

כוחות הביטחון אישרו את מבנה היציע החדש לאחר שסודרו כל הליקויים, ואחראי על הספורט בעירייה,
    אלי מנחם, אמר: "המשטרה אישרה לנו את כל מבנה היציע החדש ועל כן המגרש מאושר ל-5,300 צופים".

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/9/08
  6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יודע שהנושא נטחן יותר מדי פעמים בפורום, אבל באמת שזה לא נתפס לי. מדוע קבוצת כדורגל בישראל צריכה מגרש שמכיל 32,000 מקומות? אפילו מכבי נתניה הגדולה, שהייתה מוקד המשיכה הגדול ביותר לקהל בהסטוריה של הכדורגל הישראלי, ספק אם הייתה יכולה לגייס כזו כמות של צופים מדי מחזור. אפילו במשחקים גדולים, אני לא רואה איך אפשר למלא את הכל וזה יהיה מצער מאוד לראות את המגרש מול קבוצות קטנות. אם היה מדובר באצטדיון שמכיל 25,000 מקומות, אז למרות שגם הסכום הזה נראה מוגזם, הייתי תומך ברעיון ורואה בעין יפה את השאיפה והחזון לעתיד. 32,000 מקומות זה לא חזון. זו פנטזיה.

מזל טוב לעירוני קריית שמונה ולעיר כולה. אני מקווה שהמגרש שלהם יהיה מלא כל שבת.

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/08
  7. Cup of Tea Liverpool, UK

The Yellow Diamond- זה אומנם לא ממש מציאותי, אבל אם יהיו בארץ
    עוד 5-6 איצטדיונים ברמה יחסית גבוהה אולי נוכל להתמודד על אירוח היורו..

http://www.asoccer.co.il/fmisrael/html/emoticons/hahaha.Xxx

8. Pele Member

על מה השמחה? אתם הולכים להיראת כמו התקופה שמכבי אירחה ברמת גן.
    כמה חיפה מביאה למשחקי בית בממוצע? נניח בין 5 ל8 אלף..

יש לך איצטדיון שלם ריק.
    לא מבין את השיקול לעשות איצטדיונים כאלה..
    אם כבר לעשות יותר קטנים עם אופציה להגדלה.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

9. oFiRzZz Member

למה " http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx " ?
    בתקופה הזו רוב אוהדי הכדורגל בארץ אהדו את נתניה וגם אלו שלא, באו למשחקים כדי לראות את ההצגה הכי טובה בארץ וראיה לכך היא הגמר המיתולוגי ב78 שמתוך כל המקומות שיש ברמת גן איכלסנו 40 אלף איש .

10. Pele Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

שאני אמשיך או שאתם תפסיקו עם זה?

11. AVISEY Member

אוהדים מכל הארץ יבואו למגרש הזה , אולי לא כל משחק הוא יהיה מלא , אם אתה אומר שהולכים לבוא בין 5 לבין 8 אתה קצת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx כי כולם יודעים שבגלל האיצטדיון הנוכחי לא בא קהל . רחוק מהמגרש ולא נוח בכלל . מכבי חיפה זו לא עוד קבוצה תבין שיש לה אוהדים מכל הארץ ולא רק בחיפה ..

12. Pele Member

כן כן שמענו את הטיעונים האלה שלא תופסים..
    אתה ידוע מה, נלך עם מה שאתה אומר. כמה עוד יבואו? אלף ? גם זה בהגזמה..

איצטדיון חדיש מושך מעט אנשים, וגם זה צריך לבוא עם עוד דברים כמו הוזלת כרטיסים, סגירת השידורים בטלוויזיה, איכות כדורגל וכו'..

זה עדיין משאיר אותם עם מינימום חצי איצטדיון ריק.

גם האיצטדיון בנתניה הוא קצת מטומטם, למרות שהמספר שם יותר הגיוני.
    קבוצה שממוצע הצופים שלה בקושי מדגדג את ה4000.. מה מצפים שעם האיצטדיון יבואו עוד 10,000?

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני צריך לבקש אישור ממך מתי לשמוח ומתי לא?
    דיברו על בניית אצטדיון חדש בחיפה כבר מספר שנים ...
    ושסוף סוף העבודה יוצאת לדרך זה נותן תחושת נינוחות,
    בעולם המודרני של היום תמיד חושבים קדימה ושואפים למעלה,
    אז האצטדיון יהיה חצי מלא, אז מה? אסור לשמוח? למה להיות עד כדי כך פסימי?

14. Dario Member

Pele אתה מגזים.

האוהדים של נתניה וחיפה לא מגיעים למשחקים כי האיצטדיונים שלהם פושט זוועה וזה בלשון המעטה. היום שיש מסכי LCD דקים וגדולים מי ירצה לבוא לקרית אליעזר או לקופסא ועוד לשלם על זה 50 שקל. אני מאמין שעם האיצטדיון החדש חיפה יכולים למלא אותו בממוצע כל משחק ב-15,000 וזה מצויין. שלא נדבר על משחקים באירופה או נגד קבוצות אטרקטיביות שאפשר למלא את האיצטדיון. אז כן, מגיע לאוהדי חיפה להיות מאושרים ודי להיות כאלה נאחסים, קשה לפרגן פה אלוהים ישמור. למרות זאת...

4 שנים?!!!!!!!!!!!!!!!! למה מה קרה? מי ישמע בונים פה את קאמפ נואו. לצורך השוואה הסינים את "קן הציפור" בנו בכמה חודשים, למרות שזה לא כוחות מול כוח האדם של הסיניםhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx. טוב לפחות הם ישר מתחילים עם הערכות פסימיות ולא כל שני וחמישי דוחים את ההערכות כמו האצטדיון בנתניה או כל מבנה בארץ.

15. Giallorossi Member

אני לא חושב שיש בכלל 30,000 אוהדים "אמיתיים" לחיפה (כלומר כאלה שמכירים מעל לשלושה שחקנים בקבוצה ובאמת יבואו למשחקים).

וזה לא שאנשים כאן לא מפרגנים. חיפה באמת חייבת אצטדיון חדש במקום החורבה שהיא משחקת בה עכשיו, אבל אין שום טעם באיצטדיון כל כך גדול, שסביר להניח שאף פעם לא יהיה מלא.

מצב נושא:
הנושא נעול.