אינטר 2019/20 :: Onora La Maglia

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏3/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DeRossi16 Member

אין שום דבר מעולה בעסקה הזאת בשביל רומא , כמו אוטו ישן ואמין , בשביל סכום נמוך עדיף כבר לסוע עליו עד שיתפרק.

2. SerieA Il Capitano

אתה חוסך גם את השכר שלו וגם מקבל את סכום ההעברה. וגם מפנה מקום למישהו אחר.

3. טל. Member

DeRossi16
    איתות מגזרת דז'קו אם אתה שואל אותי.
    -המאפייה היגוסלבית בחדר הלבשה הולכת להתפרק, האישור כבר הגיע לקולארוב, וזה האחרון לא מתכוון להשאר שם לבד עם הזין ביד כשזה יקרה.

אז הוא החליף סוכן שלשום, ופנה למארוטה אתמול, וההעברה יצאה לדרך היום. -סגר הכל צי'ק צ'אק.
    בסדר.
    אין לי בעיה עם זה. אני אישית ממילא לא מעריך אותו יותר מידי. וחולם על קלפיורי.

מה שמפחיד אותי בסיפור הזה זה רק יכולות המו"מ הירודות של פיינגה שהוא ה DS "דה פקטו" שלנו במשך החלון הזה (לפחות).
    דה סנטיס אולי הDS הזמני הרשמי. אבל פיינגה הוא זה שקובע הכל ומנהל הכל.

4. SerieA Il Capitano

לא הבנתי מה ציפית שייצא לרומא מהדיל הזה? מדובר על שחקן בן 35 עם שנה אחת בחוזה שמועמד לקבוצה ששואפת לאליפות. מה כבר אפשר להוציא כאן?

5. DeRossi16 Member

למה לי לחסוך שכר על שחקן טוב? יש שחקנים עם שכר זהה לשלו שמהם כן הייתי רוצה להפטר לא ממנו... סכום ההעברה הזה לא יועיל בדבר. למה אני צריך לפנות מקום למישהו אחר כשיש לי את קולארוב בעמדה?
    אף פעם לא הבנתי את הטיעון של חסכון בשכר על שחקן שהוא לא נטל ועוד על שחקן טוב, שחקן טוב עולה הרבה....
    רומא מעולם לא ידעו למכור שחקנים , אפילו סאבטיני אותו אני מעריץ במכירות היה חלש יותר. את הסיכוי לסחוט סכום גבוהה על שחקנים איבדנו יחד עם פטראצ׳י.
    אגב כמו שהזכרתי כבר לפני , אין לי שום מושג מה הקשר של מורגאן דה סנטיס או פיינגה לתפקיד המנהל הספורטיבי , קובי טוען שזה בגלל שדה סנטיס בחור נחמד וחברמן.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי יש מקום להתלהבות רק אם המישהו האחר הוא קלאפיורי.
    ראיולה בדיוק נפגש אתמול עם דה סנטיס. למרות שיתכן שהם דיברו בכלל על קלייברט, או על מויזה קן.

רומא מאבדת דמות מאוד חשובה בחדר הלבשה. אינטר מרוויחה מנהיג חדש לסגל שדי דורש את זה.

מעניין אם קונטה מיעד לו תפקיד ברוטציה של הבלמים (מסביר את הירידה מקומבולה) או שהוא פשוט יזיז הצידה את יאנג. במקרה הראשון, זה לא עבד כל כך טוב אצלנו.

7. DeRossi16 Member

עזוב שנייה אם יש מה להוציא או אין מה להוציא. בשביל 2 מיליון למה למכור מנהיג בחדר הלבשה , שחקן יציב וכשיר ? אם הוא לא רוצה לחדש חוזה בבקשה הייתי משאיר אותו עוד שנה ומשחרר בחינם . בטח לא מחזק את אינטר באחד השחקנים היותר טובים שלנו.

8. itzik.miro Member

2 מיליון יורו ולחזק יריבה לצמרת זו בשום פנים ואופן לא עסקה טובה לרומא. הדרך היחידה שבה רומא יכולה להרוויח מהעסקה זה אם המגן הצעיר יקודם לעמדת המגן הפותח ועוד נער יתפוס את מקום המחליף.

בכל מקרה אני מניח שלרצון של קולארוב היה משקל די מכריע

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם זה באמת מעניין אותך, דה סנטיס הוא ההיפך הגמור מ"נחמד וחברמן".
    לא הבנתי במה תורמת לדיון קשקשת כל כך סתמית על אדם שרק נכנס לתפקיד (אחרי הכנה של שנים) ועדיין לא ביצע אפילו פעולה אחת. "לא מבין"? למה שלא תתעניין וטיפה תחקור את הנושא במקום לטנף על אוטומט על כל שחקן\מאמן\מנהל חדש לפני שהתחיל לשחקן\לעבוד אפילו יום אחד. תוסיף לזה את העניין השני בו אני מביע דעה על שחקן או משהו שקשור למרקאטו והמסקנה שלך היא "מגן על ההנהלה" (באמת שאין שום קשר בין הדברים) ותבין למה נהיה כבר מביך להיכנס לדיון של רומא.

10. טל. Member

DeRossi16
    זה לא הדיון הנכון, אבל אני רק שוב מדגיש:
    ברומא דה סנטיס DS רשמי בלבד. כל הדיון על התכונות שלו שווה כקליפת השום. -כבר לפני המכירה לפרידקין הוא היה עם רגל אחת מחוץ לרומא.
    הוא היה בדרך לסריהB כנראה אז בזמנו דיברו על מעבר לאסקולי מבחינתו.

פיינגה הוא היחיד שמקבל את ההחלטות בטריגוריה. היחיד.

דה סנטיס הוא מינוי זמני ורשמי בלבד, מסיבות בירוקרטיות ופרוצדורליות.
    הוא נפגש עם אנשים. יופי. הוא מעביר את תוכן השיחה בוודאי יחד עם המלצתו. יופי.
    אבל מי שמחליט זה פיינגה.

11. DeRossi16 Member

אם אני מטנף מידית על כל מהלך(דבר לא נכון בעליל, לא הייתה לי בעיה עם המינוי של פטראצ'י ואני מעריץ גדול של סאבטיני, אהבתי מאוד את ההחתמה של מחטיריאן ועוד ובקיצור אני לא יודע מה אתה רוצה) אתה מהלל מידית כל מהלך מבלי לחשוב צעד אחד קדימה. מכינים אותו אליו כבר שנים? זו אמרה רצינית? אני רוצה אנשי מקצוע מוכחים , למה לי להמר על אנשים ללא קבלות ועוד אחרי שנתיים רעות שלנו.
    הדבר היחיד שמביך פה זה הניסיון שלך למצוא הגיון בכל מהלך שרומא עושה, לצערי הרב לפעמים ואפילו לרוב היא לא פועלת נכון והתוצאות מדברות בעד עצמן ,המכירה של קולארוב היא עוד אחת מהן. אבל כמו שאמרתי כבר המון פעמים , אני ואתה לא רואים באותו עין אף פעם(למעט התגובה למעלה על קולארוב שהאמת ריגשה אותי) מזל שיש את הטבלה כדי להצדיק אותי ואת פאלוטה שעזב והודה בכשלונו.

Roma אוהב/ת את זה.
  12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד רומא, דמי ההעברה וחיזוק היריבה אלה כנראה שתי הנקודות הכי שוליות במקרה הזה. רומא חייבת לדלל את הסגל\הוצאות שכר בכל דרך אפשרית ואם שחקן ותיק מרגיש שהוא הגיע למיצוי ולא רוצה להיכנס לcycle חדש, הוא צריך לעזוב. גם במחיר מינימלי (לרומא מספיק גם 600 אלף יורו כדי להימנע מcapital loss).
    השאלה המעניינת היא מה הלאה? נשארנו עם ספינאצולה וקלאפיורי. אם השני יתפוס מקום בהרכב זה יהיה נהדר (מול קולארוב לא היה לו שום סיכוי) כי הוא באמת נראה כישרון יוצא דופן, אבל זה מצב מאוד נדיר שלרוב מסתיים בהשאלה (והגעה של סותם חורים מארסנל שגורר תגובות כמו "בושה!" ואז נותן עונה גדולה כי - deal with it). יתרה מכך, הפסדנו פיגורה מובילה בסגל וכנראה שנאבד גם את דז'קו. מישהו יצטרך לתפוס את מקומם ואני לא רואה אף מנהיג פוטנציאלי בקבוצה הנוכחית (רק מנצ'יני מתחיל להראות סממנים של קפטן).

אף אחד לא ביקש ממך להמר. אני לא הימרתי על הצלחה שלו. שאלת "מה הוא קשור?", עניתי שהוא למד את התפקיד לאורך כל הזמן שהיה מנהל ברומא (עשה גם קורס DSים וגם קורס מאמנים) ומתאים למבנה הניהולי הנוכחי של רומא (הנוכחי = כנראה עד אוקטובר) שבדומה ליובנטוס ואינטר - העט עם החתימה נמצא אצל המנכ"ל. יש הבדל מאוד ברור בין להבין את המגבלות של רומא לצרף היום DS בכיר (כמו שלושת האחרונים) לבין להלל את המינוי של MDS.

כדורגל ורומא בפרט זה התחביב שלי. למה שלא אנסה למצוא היגיון באירועים סביב המועדון? אני לא צריך לסגור את עצמי בעולם מושגים מינורי ורדוד כדי להתאים לקשקשת של העדר. את הרצונות האישיים שלי אני מציג תמיד לפני כל פתיחת חלון העברות (קיימת הודעה כזו בעמוד האחרון בדיון של רומא), ולרוב אני לא מקבל את מה שאני רוצה. אני בעד ניסיון אמיתי להבין מה עומד מאחורי הדברים וחשוב מכך, לתת לאנשים זמן לעבוד. ציינת בעצמך שאתה מעריץ את סבאטיני. הוא הצליח לבנות קבוצת צמרת רק בשנה השלישית שלו (אחרי שתי עונות איומות). MDS הספיק עד כה רק להביא כמה ילדים לפרימברה.

ה"תוצאות" הן מכלול ענק של אירועים שמלווים את הקבוצה כל השנה. במשחק "צדקתי\טעית" הרבה יותר רלוונטי להסתכל על הצלחה אישית של שחקן עליו התלוננת ברגע הגעתו\מכירתו. אין לי כוח לבדוק מי כתב מה (כי זה באמת לא מעניין אותי, כמו הנושא הזה בכלל) אבל אני זוכר לאיזה קרקס פתטי ומביך הפך הדיון של רומא בקיץ הקודם, ומה הציגו אותם מושמצים ברגע שעלו לדשא.

אם ניקח לדוגמה את הדיון האחרון, הצעתי למכור כמעט חצי קבוצה (וכמובן נימקתי כל בחירה). אתה לא הסכמת עם זה (וזה בסדר גמור). לא מובן לי איך הסקת מזה שאני "מהלל"...לא ברור את מי אפילו.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אם נסתה לרגע מרומא (מעניין סה"כ), אני מאוד מאוד אוהב את ההחתמה הזאת. שחקן מנוסה עם אופי חזק שמתאים מאוד למערך. הרבה יותר טוב מהתפשרות על איזה אמרסון או חלילה המשך השאלה של ביראגי.

- בורחה לא יאריך חוזה.
    - קנדרבה בדרך החוצה.
    - וידאל המטרה הראשית לקישור.
    - טונאלי הפך לעדיפות משנית כרגע, המצב עם קומבולה לא ברור.

קונטה השתלט על העסק והאמת? מסכים עם רוב הצעדים.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא מקשר את זה להגעה של קולארוב?

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יותר קשור לשקריניאר לדעתי.

Un bombón אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.