אינטר 2019/20 :: Onora La Maglia

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏3/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. itzik.miro Member

עלה על פטנט.
    לעשות בלגאן, להיות מפוטר ולחיות בחופשה עם שכר.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

SerieA אוהב/ת את זה.
  2. yonmu Member

מתקשה לחשוב על שיפור מלבד אלגרי, פוטצ'ינו וסימאונה.
    ובשלושת המקרים האלה, לו הייתי אוהד אינטר, הייתי מעדיף המשכיות עם קונטה.

Raulito ו-טל. אוהבים את זה.
  3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חד משמעית מעדיף את אלגרי על קונטה ואני עוד מתומכיו של האחרון. אני נותן לו המון קרדיט על העונה האחרונה, כמות הנקודות שצברנו כמו גם כמות השערים שכבשנו, לא מובנים מאליהם בכלל. היו גם לא מעט משחקים שנהניתי לראות את אינטר והכדורגל באמת היה טוב.

אי אפשר להתעלם מכך שהוא מסיים כל קדנציה בטעם רע, כולל בקבוצות שהיה בהן לפניי יובה. האופי שלו מאוד מאוד בעייתי, ובסופו של דבר אני אמנם לא חושב שצריך לחשוב חמש שנים קדימה, אבל עם קונטה בלתי אפשרי לחשוב גם שנה קדימה. גם אם היום בישיבה ז'אנג והוא יסתדרו הכי טוב ויגיעו לעמק השווה, מחר בבוקר הקפה לא יהיה לו טעים והוא יתפוצץ. אי אפשר לבנות קבוצה ככה. אלגרי יותר נוח, בטח עם מארוטה, ובסופו של דבר הוא המאמן המתאים ביותר למטרה של אינטר - תארים. אין מועדון שהוא לא הביא בו קבלות, גם אם הכדורגל לא היה סקסי ומלהיב. קונה אינטר משעממת ויעילה שתביא לי סקודטו. אלגרי גם הוכיח שהוא מסוגל להצליח במספר מפעלים בו זמנית.

אם בסופו של דבר יצא שקונטה ילך ואלגרי יגיע, מעז יצא מתוק.

אגב, צ'ולו לא באמת אפשרי מכיוון שהוא מקבל שכר עתק באתלטי. את פוצ' אני מאוד מעריך וחושב שהוא עשה עבודה נפלאה בטוטנהאם, אבל אם הסיפורים שהוא לא יצא מהבית שבוע אחריי הפסד בגמר האלופות נכונים, זה לא הבן אדם שמתאים לאינטר הנוכחית. המנטליות חשובה לא פחות מהאיכות המקצועית.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  4. Raulito Madridista

את הסיפורים על פוצ'טינו והגמר אני שם בצד, הוא אולי היה טוב לדעתי לקחת את אינטר מהמקום בו היא הייתה ועד למקום אותה קונטה הביא אותה (עשה עבודה מעולה), לא חושב שהוא מתאים לשלב האחרון והפיניש, השיפוץ - זכייה באליפות. אלגרי כל כך שבע מאיטליה שלטעמי הוא יסרב וייחכה לאיזה פ.ס.ז' או משהו כזה. אני סקרן לראות את הכדורגל שלו עם סגל שחקנים קצת יותר אטרקטיבי למרות שיובנטוס שלו בשנים מסוימות כן הייתה מהנה פה ושם (2016/17 לדעתי). לגבי קונטה יצר ההרס העצמי הזוי, מילא זה היה קורה בעונה שנייה או שלישית כשהיה רואה שאין התקדמות, אבל שוב לשבור את הכלים כשקיבל מה שביקש? הוא גם לא ספג ביקורת מהמועדון על ההפסד בגמר. לדעתי הוא מתאים לאימון נבחרת וזהו, זה לא יכול להמשיך ככה.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

על סמך מה המסקנה הזו (שהפוכה מכל מקור אמין שקראתי).

6. טל. Member

תחושת הבטן שלי לפי זה שמארוטה בא בבוקר - תוך שעה עזב - ורק אח"כ אוזיליו הגיע:

קונטה נשאר.
    אוזיליו הולך.
    פטראקי יצורף.

דבילי לא דבילי - זה נדע בקרוב.

7. סמואל אטו Member

עם כל הכבוד לקונטה(וגם לסימאונה) אינטר צריכה מאמן עם קצת פחות קריזות בראש ויותר גישה חיובית למשחק עצמו.
    פוצ'טינו ואלגרי אופציות פנטסטיות, יש גם(נטו זורק שמות בלי להתחשב בפרמטרים רלוונטים) נאגלסמן, טן האח, גז'ארדו, דה זרבי ואולי אפילו סארי. ואנחנו בכלל לא מתחשבים באופציות של אנשים עם רזומה פחות מוצלח, אבל עם תכונות נכונות להצלחה(כמו שקורה לא מעט בכדורגל).

קונטה מאמן טוב מאוד, אני לא טוען אחרת, אבל הגישה שלו למשחק בלתי נסבלת כבר.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

9. DRORIKO Member

קובי הגוגל טרנסלייט שלי אומר ש-RESTA זה השעיה. קונטה פוטר או סתם הושעה מהאימונים עד שיתברר מצבו?

עריכה:טוב עכשיו אני רואה שמודיעים שקונטה נשאר בתפקיד. איטלקית זה שפה כל כך מסובכת, אפילו הגוגל טרנסלייט מרים ידיים.

נערך לאחרונה ב: ‏25/8/20
    Un bombón אוהב/ת את זה.
  10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

11. SerieA Il Capitano

השאלה אם הגירושין יהיו בעוד שנה או בעוד חצי שנה.

נקווה שאלגרי לא יעבוד בשום מקום עד יוני 2021.

Un bombón אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

לפי הגוגל טרנסלייט קונטה חוגג יום הולדת 24. מזל טוב.

EO11 ו-Un bombón אוהבים את זה.
  13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שכבר כתבתי, ברגע שיובנטוס מינו את פירלו, לא היה שום סיכוי שקונטה ילך ויוותר על ההזדמנות החד פעמית הזו לשבור את רצף האליפויות של יובנטוס. וכמו שכבר כתבתי במהלך העונה החולפת, אינטר נתנו לו את כל התנאים לעשות זאת כבר בעונה שעברה (וגם טרנספמרקט מגבה אותי בכך) והעונה אני צופה אפילו שיפור בתנאים הללו.

https://scontent.fcdg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118316105_1993100270827607_726510525782322781_n.Xxx?_nc_cat=106&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ADNtxDUiC64AX8CAvbu&_nc_ht=scontent.fcdg2-1.fna&oh=98faa02852be71e3978c748057f419d0&oe=5F6905A5

14. טל. Member

קונטה נשאר - אוזיליו/מארוטה הולך: מובן.
    קונטה הולך - אוזיליו/מארוטה נשארים: גם כן מובן.

אבל לא מובן לי שנשארים גם קונטה גם מארוטה וגם אוזיליו.
    אז מה נשתנה בעצם על מה דיברו שם שלוש שעות והביאו עורכי דין וכל זה?

החלטה להשאיר את שלושתם - זה כמו החלטה להעזיב את שלושתם. -מה ההגיון פה? מה הפתרון פה? מה הפתרון למצב? ואם אין "מצב", אז למה חיפשו פיתרון מלכתחילה?

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הוא יקבל את חאכימי וטונאלי, גם קומבולה בדרך. לתחושתי גם וידאל אופציה ממשית ביותר והאמת, הייתי שמח אם היו לפחות מבררים אצל סוארז. מתאים למארוטה לנצל את הטמטום של בארסה.

מצב נושא:
הנושא נעול.