אינטר 2018/19 :: Rise.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏18/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

פדולה, די מארציו, רומאנו והגזאטה מדווחים על הגעה אפשרית של קייטה באלדה ממונאקו בהשאלה עם אופציה לרכישה, כשיש מצב לטרייד תמורת קנדרבה או דאלברט. הדיווחים די שונים, כשהגזאטה טוען שזה קרוב להיסגר בעוד שהשאר טוענים שיש עוד דרך, אבל אוסיליו מכין לנו עוד רכש יפה.

2. Ever Banega Member

אם להתחשב באיך שמודריץ' היה נראה בעונה האחרונה, לא בטוח שריאל תיפגע מזה.

3. SerieA Il Capitano

בכל פעם שאנחנו בונים על זה ששחקנינו ירצו לעבור למקום אחר הם לא יסכימו, ולא ברור לי כיצד תיארנו לעצמנו שקאנדרבה ירצה ללכת בשביל קייטה באלדה.

אף פעם לא לשמוח לפני שהשחקן על מדים אצלנו.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אבל שום דבר עוד לא נגמר והכל עדיין בעיצומו. תהיה בטוח שאם ספאלטי יגיד לקנדרבה שהוא בעדיפות שלישית ושהוא לא יירשם לצ'מפיונס, אז הוא בסופו של דבר ירצה ללכת לאנשהו. מונאקו או לא, פחות רלוונטי.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

שבוע לקראת סיום חלון ההעברות:
    - קייטה באלדה קרוב להיות שחקן אינטר. מה שחסר כרגע הוא הסכמה בין אינטר למונאקו על סכום האופציה (30 מיליון של מונאקו מול 25 של אינטר), אך הצדדים אופטימיים לגביי קיום העסקה. קייטה כבר השיג סיכום עם אינטר על חוזהו (5 שנים) ונראה שעד יום שלישי העסקה צפויה להיסגר והוא יצטרף לאינטר. העסקה לא קשורה לקנדרבה, שעשוי לעזוב למונאקו, אך מכיוון שחלון ההעברות בצרפת נסגר בסוף החודש, הוא מרשה לעצמו לקחת את הזמן לגביי ההחלטה אם לעזוב או להישאר.

- עסקת מודריץ' תקועה בגלל ריאל. גם בתקשורת ספרדית יש קונצנזוס לגביי הרצון של מודריץ' לעזוב, רצון שקשור גם לחוזה שאינטר מציעה (10 מיליון ב-4 שנים) וגם למיצוי התקופה בריאל וחיפוש אחר אתגר חדש. הבעיה מבחינת אינטר היא שמודריץ' חייב להיפגש עם פרז כדי להגיד לו באופן אישי את רצונו לעזוב ואת בקשתו שפרז יכבד את ההסכם ביניהם, לפיו אם מודריץ' מעוניין לעזוב פרז לא יקשה עליו יותר מדי. פרז מתעלם ממודריץ' ומושך את הזמן, אך נראה שמחר עשוי להיות היום המכריע, כשבנוסף למודריץ', נציגיו וכמובן אנשי ריאל שנמצאים במדריד, הנהלת אינטר תנחת ביחד עם הקבוצה לקראת המשחק בשבת נגד אתלטיקו במטרופוליטנו.

אני לא רואה מועדון בסדר הגודל של ריאל משאיר שחקן בכוח. אני בטוח שפרז משתגע מהמחשבה על שיחרור מודריץ' אחריי רונאלדו וזידאן, אבל זו כבר בעיה שהוא יצר.

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@EO11 @SerieA
    אם אינטר תחתים את מודריץ' ואת קייטה, זה יהיה אחד מהמרקאטואים הכי טובים שהיו בהיסטוריה של אינטר.
    כל שחקן שהבאנו/נביא נחשב לשדרוג מבחינתי.

7. SerieA Il Capitano

חיובי.

אני אישית סקפטי לגבי מודריץ', אופטימי לגבי קייטה.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיין, מודריץ' ונינג'ה במקום וסינו וואלרו זו חתיכת קפיצת מדרגה, גם אם מודריץ' לא ייתן את מה שהוא נתן בריאל.

9. SerieA Il Capitano

אני סקפטי לגבי הגעתו, לא לגבי תרומתו אם יגיע.

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אם הוא לא יגיע, במידה ואינטר תחתים קשר מוכח אחר, זה עדיין יהיה מרקאטו מדהים.
    אם לא הוא יגיע ולא מישהו אחר, לדעתי אינטר תעשה טעות, כי הקישור שלנו זקוק לעוד קשר שיעשה הבדל.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם אם מודריץ׳ לא מגיע זה מרקאטו נהדר, אם הוא מגיע זה המרקאטו הכי טוב של אינטר מאז שאני אוהד הקבוצה (בהתחשב בהגבלות הכלכליות ואופי העסקאות).

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. SerieA Il Capitano

לפי AS מודריץ' נשאר במדריד.

או שהוא שיחק בנו היטב כדי להשיג חוזה גדול אחרון, או שהוא התלבט וקיבל חוזה גדול אחרון.

כך או אחרת - NEXT.

פבריציו רומאנו טוען שעדיין אין החלטה (בחור של די מארציו, ו-SKY).

13. סמואל אטו Member

קשה לי לראות את העסקה הזאת לא יוצאת לפועל. אינטר לא היו משהים את העסקה עם וידאל ומחכים בכזו סבלנות אם לא היה להם אישור חד משמעי מהצד של מודריץ'.
    פרז מושך זמן כי הוא מנסה להבין מה לעשות( וגם להציג עמדה קשוחה כלפי חוץ), וכנראה שהניסיון לצרף את תיאגו זה צעד מתוך הבנה שהוא כנראה יצטרך לשחרר את הקרואטי.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/18
  14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

התקשורת לא יודעת הרבה. כל מקור מדווח דבר אחר, צריך לחכות ולראות מתי יהיה קונצנזוס תקשורתי לכאן או לכאן. עכשיו מקור אחר בספרד מדווח שמודריץ׳ נפגש עם פרז ויצא כועס מהפגישה, אלוהים יודע מה נכון.

בכל מקרה, לדעתי לאוסיליו יש אלטרנטיבה ואני רגוע. קישור של ברוזוביץ׳, אסמואה (פנטסטי בהכנה) וראג׳ה (שהפציעה שלו קצת מדאיגה) הוא עדיין קישור מעולה. עם מודריץ׳ זו אחת השלישיות החזקות ביבשת.

@SerieA @Mamadu למישהו מכם יש הסבר לקטע המשוגע של אוהדי אינטר עם ראפיניה?

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כפול.

מצב נושא:
הנושא נעול.