אינטר 2018/19 :: Rise.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏18/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

השונה מהקיים לא אמור לבוא לידי ביטוי דווקא בעמדה הזאת. כשאינטר תשחק כדורגל שהוא מעבר להרמות* אז עמדת החלוץ תבוא יותר לידי ביטוי. אינטר לא מבקיעה כי אין לה פתרונות התקפיים ואת זה קונטה יצטרך לפתור החל מהמגנים והקישור.

*ברור לי שנשחק על הרמות. אבל אני מקווה שיהיה גם כדורגל.

2. VAR Member

אבל לוקאקו זה בדיוק החלוץ הזה שהכוח שלו זה בכדורגל 'מוריניואי', כלומר הרבה הרמות ומשחק התקפי מאולתר. כלומר החלוץ שיכבוש הרבה ממעט הזדמנויות אבל לא החלוץ שיעזור ליצור יותר הזדמנויות. אם אתה רוצה לשחק יותר על הקרקע למה לא להביא חלוץ שמתאים לסגנון הזה (או פשוט לתת ללאוטרו להיות החלוץ הזה ולחזק בעמדות אחרות)?

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הביקורת שלכם מצחיקה. זה כמו לדבר על פפ ולהגיד למה הוא מביא פליימקרים טכנים כדי לשחק "על הקרקע" כל הזמן. זה המאמן וזה מה שהוא יודע.

יפה זה לא יהיה (עניין סובייקטיבי כשלעצמו), אבל יש כאן פוטנציאל לבנות מכונה כוחנית בליגה.

4. VAR Member

מה הקשר לפפ? אנחנו בכלל לא יודעים מי יהיה המאמן של אינטר בעונה הבאה. ספאלטי זה לא יהיה. אם זה יהיה קונטה והוא יעשה העתק הדבק מספאלטי אז גם התוצאות יהיו זהות.

ובלי קשר השיטה של פפ מוכיחה את עצמה כל פעם מחדש. השיטה של ספאלטי לא.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקשר הוא שככה קונטה משחק ---> "כדורגל מוריניואי", או לפחות מה שהיה עד מדריד. כוחניות, מפרצות/התקפות מעבר, הרמות.

קונטה כבר הוכיח את עצמו שבנה מכונה בצ'לסי לעונה אחת ולכמה עונות ביובנטוס. גם בנבחרת איטליה זה עבד. אם זה יפה לעין זה כבר משהו אחר.

אם רוצים לשחק כדורגל *אחר* אז הביקורת לא צריכה להיות על קונטה, אלא על מי שרוצה להביא אותו (מארוטה).

6. VAR Member

אוקיי הבנתי אותך, אתה רוצה למקד את הדיון על קונטה. אזרום איתך למרות שלא יצא לי להיתקל עדיין בהודעה רשמית.

להגיד על מאמן עם פחות מ8 שנות ניסיון כמאמן ראשי ברמות הגבוהות, מהן רק 5 כמאמן ראשי בקבוצה (הדרישות לתפקיד שונות לחלוטין כמאמן נבחרת עד לרמה שאני אפילו לא מתייחס לשנתיים שלו באזורי כרגע) ש"זה מה שהוא יודע" זה קצת לעשות לו עוול. היו לו 3 שנים מוצלחות למדי ביובנטוס ומאוחר יותר שנה אחת מצוינת בצ'לסי. עד לעונת 2017/2018 מדובר במאמן חף מכישלונות. אבל אז הגיעו לפרמיירליג 2 מאמנים מגרמניה (אחד מדורטמונד אחד מבאיירן) והכתיבו סטנדרט חדש. פתאום הכדורגל של קונטה כבר לא כדורגל מנצח (וגם אני לא מתייחס לעניין האסתטיקה כי הוא סובייקטיבי. אני מניח שכל אוהדי אינטר ישמחו מאוד אם הם ישחקו כדורגל לא אסתטי ויזכו בתארים). בעונה האחרונה הוא ישב בבית (בין אם יוזמה שלו או מתוך אילוץ אני חושב שמדובר בדבר טוב לעשות אחרי כישלון). היה לו זמן לשבת ולראות משחקים, לזהות מגמות ולהבין מה לא עבד לו בצ'לסי אשתקד. ועכשיו מגיע המבחן שיגדיר האם מדובר בעוד יורגן קלופ או בעוד ז'וזה מוריניו/ארסן ונגר. אם הוא ימשיך עם מה שלא עבד לו בצ'לסי אז הכישלון הבא מחכה לו כבר.

דינו של כל מאמן עקשן ומקובע הוא להיכשל ולהפוך ללא רלוונטי. הכי מאוחר שזה יקרה יהיה כששאר הקבוצות הבכירות ישימו את הידיים שלהן על מאמנים פחות עקשנים ופחות מקובעים. אבל תן לקונטה את ההזדמנות להראות שהוא למד משהו מ17/18 לפני שאתה אומר שזה כל מה שהוא יודע.

מה שכן, אם בראיון עבודה איתו (שאני מניח שהיה גם אם אין לי באמת מושג) מארוטה באמת הבין ממנו שהוא מתכוון ליישם באינטר בדיוק את מה שהוא עשה עד עכשיו אז אני איתך ובהחלט תהיה לי ביקורת על המינוי שלו, אם אכן יהיה כזה.

yonmu, itzik.miro, golding ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. Alta Tensione Member

יהיה מצחיק לראות שחקן טמבל כמו לוקאקו בליגה שדורשת הרבה מאוד אינטלגנציה משחקן התקפה על מנת להתמודד כראוי.

בלוטי שחקן שתפור על הכדורגל של קונטה.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כי קונטה מעדיף את הסגנון הזה, אבל כמו שתיארתם כבר, קונטה ייצר מכונות בעברו, בניגוד לספאלטי. כשדיברתי על הרמות, דיברתי על הכדורגל של ספאלטי. אינטר לא מסוגלת לצאת למתפרצות, לא מסוגלת לחבר מהלכים נורמלים, רק הרמות והרמות והרמות. זה לא כדורגל ואם לוקאקו מגיע על מנת שבכל התקפה נגיע לסיטואציה שהווינגר מרים קרוס סתמי לרחבה, אז כן, לא עשינו כלום. יש מוריניו וקונטה, שאמנם לא משחקים כדורגל התקפי מלהיב אבל אתה כן רואה אצלם כל מיני וריאציות (לפחות ראית אצל ז'וזה), ויש את ספאלטי של אינטר שהוא אחת האכזבות הגדולות ביותר שהיו במועדון לטעמי.

לאוטארו לצד לוקאקו ב-3-5-2 של קונטה, זה כנראה מה שנראה.

וזה יהיה קונטה, אלא אם מישהו מאכיל את כל התקשורת לאקרדה ענקית.

9. SaSa Member

זהו, אנחנו כבר סגורים שאיקרדי עוזב??
    רוב הקבוצות הגדולות סגורות בעמדת החלוץ.

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אשתי אוהדת יונייטד, אז יצא שראיתי את לוקאקו לא מעט בשנתיים האחרונות.
    אין לו אינטלגנציית משחק, הוא לא טכני, אין לא חוש לשערים כמו איקרדי ואחרים, וחלק גדול מהשערים שהוא כובש הם לא מכריעים.
    לא ברור לי לראות אותו באינטר.

מעבר לזה, גם אם לאוטארו ישחק איתו זה לא בהכרח מרגיע אותי, לדעתי לאוטארו לא הראה משהו העונה שמעיד על כך שניתן לבנות עליו השחקן הרכב בעונה הבאה.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

Gianzola אוהב/ת את זה.
  11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו סריה א' של תחילת שנות ה-2000 או שאנחנו כבר ב-2020 בקרוב? מלכי השערים הם קרספו ושבצ'נקו או קוואלירלה וזאפטה?

לוקאקו זה עניין של טעם בהקשר של קבוצות דרג ב', אבל אם עובדים איתו נכון (העלה יותר מדי מסה ביונייטד) ועליו נכון (לא צריך להרחיב על ההתקפה של יונייטד) אז הוא מכונת שערים של 20+ שערי ליגה בשקט. על התפוקה המדהימה שלו מתחילת הקריירה אי אפשר לערער. יש לו את היכולת הפיזית לפרק הגנות במשחקי מעבר ומתפרצות (ע"ע ג'רביניו), ואת הסיומת מול השער כדי לתת גול או לייצר מצב טוב בכל כדור שמגיע אליו בתוך הרחבה.

אני מודע היטב לחסרונות שלו - ואני ציינתי את זה לא מעט לאורך השנים - אבל הוא מספיק טוב כדי להבקיע בכמויות גם באיטליה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/19
    yonmu ו-Clichy אוהבים את זה.
  12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם במקרה קיבלת את הרושם שמדובר בטנק רחבה קלאסי, תופתע לגלות שהוא יכול גם לרוץ חצי מגרש על הקו ולעבור שחקנים בדרך. יש לו 7 בישולים וkey passes של קשר ממוצע.

גם קוואליארלה הוא שחקן סופר מגוון אך עם הגיל מתרכז יותר בשלב האחרון של ההתקפה.

קרספו הוא פרוטוטייפ של איקארדי.

שבצ'נקו לא בר השוואה בכלל. שחקן ברמה היסטורית.

itzik.miro ו-modric420 אוהבים את זה.
  13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקצרה.

1) לא השוויתי בין קרספו ושבצ'נקו (או בין שניהם) לקאוולירלה וזאפטה (או בין שניהם), אלא להבדלים בין הליגה דאז להיום והסטנדרט של קבוצות הטופ.

2) מה שאמרת על זאפטה = לוקאקו. זו הייתה ההשוואה ש*כן* עשיתי. הוא עושה את זה *כל* הקריירה שלו כבר מגיל 16-17. אני חושב שהוא העלה יותר מדי מסת שריר ביונייטד, אבל מדובר בטנק רחבה שנע על 200 קמ"ש בכל חלקי המגרש של ה-1/3 האחרון (ממש לא נתקע ברחבה ומחכה לנגיחה). או שהוא עובר את השחקן או שהוא יעבור דרכו (צ'יטר). ראיתי אותו עושה את זה לארסנל *המון* פעמים מהאגפים.

3) אני אפילו לא פאנבוי של לוקאקו או פוצ'טינו (כמו בדיון בזמנו), אבל שוב יש כאן הייטינג מוגזם על חומרי גלם טובים מהפרמיירליג.

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/19
  14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חוש לשערים יש לו, זה לא משהו שניתן לערער עליו. מאז הבר מצווה בבוגרים של אנדרלכט ועד היום יש לו סטטיסטיקות נהדרות שרק שני המפלצות מפורטוגל וארגנטינה גורמים לו להתגמד. זה לא שאיקארדי הוא שלומי אדרי, אבל שניהם סקוררים נפלאים (ושניהם בעונה לא טובה יש לציין).

יונייטד היא לא אינדיקציה. את אלכסיס סאנצ׳ז, שנראה כמו שחקן סרייה c ביונייטד, אני לוקח בשתי ידיים בלי מחשבה. את מרסיאל, שבמשך תקופה ארוכה לא היה נראה משהו מדהים, אני מעריך כפוטנציאל עצום עם בעיות גישה (לעיתים). יונייטד לא ממצה את הפוטנציאל של הסגל שלה. אני לא אומר שאינטר היא ההפך מכך, אבל אני זוכר את לוקאקו בווסט ברום ובאברטון, והוא היה מפלצת. אם קונטה כל כך רוצה אותו (הוא רצה אותו גם בצ׳לסי), סימן שהוא מעריך שהוא יכול להוציא ממנו את לוקאקו שפירק את הפריימרליג.

itzik.miro ו-Clichy אוהבים את זה.
  15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקבל. בחיים לא ראיתי את לוקאקו מחוץ לנבחרת.

אגב,
    מצטרפים ל- we4G וחוסכים בגדול

חבילת סלולר הכל כלול + 80GB גלישה ב- 33 ₪ -
    מחיר קבוע לכל החיים!

(למקרה שאני היחיד שחוטף את זה באמצע קריאת הודעה)

Gianzola אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.