אינטר 2018/19 :: Rise.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏18/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@טל. איפה היית מדרג את הסגל של אינטר על הנייר?

2. טל. Member

קשה לכמת.
    יש לכם כמה בעיות כפי שממאדו ציין שהן גלויות לכל (מגינים, שחקני כנף).
    יש לכם שוער שעד היום אף אחד לא יודע איך לאכול אותו.
    ויש מצבור גדול של סופרסטארים מהשורה הראשונה בעולם, שבפועל נתנו עונה מזעזעת על בסיס מתמשך והפכו לכוכבים על הנייר בלבד (איקרדי פרישיץ הנינג'ה).
    חבר הכל ביחד, הסגל שלכם הוא לא סגל של טופ-4.
    אחרי החיזוק שמילאן עשתה בינואר לדעתי הסגל שלה עולה על שלכם.
    הסגל של רומא עולה על שלכם.
    כך גם לגבי אטלנטה לאציו ואפילו טורינו.
    שמות פחות נוצצים אבל הסגלים יותר מאוזנים ושלמים. נטולי חריקות. בטורינו למשל יש סינרגיה מובהקת.

לדרג ''על הנייר'', כבקשתך, חוטא לאמת כי סגל זה יותר מאשר חיבור אלגברי של ציוני שחקנים על הנייר.

3. Alta Tensione Member

חחח 6-7 גולים וכבר הוא נהיה "חלוץ העתיד"? שאני אספור לך כמה שחקנים התחילו אדיר וגמרו איפה שגמרו? ומה זה איקרדי בדיוק, חלוץ עבר?
    יובה תוסיף כסף כי הערך שוק שלו נמוך משל איקרדי. וכמו שיובה משכנה את בלם העתיד שלה (שבנתיים היה רק בבית חולים כל העונה) בשביל...אתה יודע מי אני לא רואה אותה ממשיכה לחשוב יותר מדי קדימה שהאובססיה לזכות בצ'מפיונס רק גדלה וגדלה והמוציאים לפועל לא נהיים צעירים מעונה לעונה. איקרדי תפור עליכם מבחינה מקצועית ובעיקר אישיותית. אני חושב שזו עסקה כדאית ובעיקר מציאותית יותר לשני הצדדים מאשר דיבורים תלושים על דיבאלה שלא ילך עכשיו אחורה בקריירה בגיל 25-6. קן לא ירצה להתייבש עונה נוספת על הספסל אחרי פריצה כזאת והרכב זה דבר שהוא יכול לקבל באינטר פוסט איקרדי בעיקר משום שאני לא רואה ככ הרבה אופציות קורצות להחליף אותו (וגם כמובן כי הוא ילד מוכשר מאוד).

בקיצור,win win לשתי הצדדים.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

שכחת לציין שגם הסגל של סאסואולו ופרוזינונה טוב משל אינטר. אין כמו עיוות מציאות בשביל הצדקת אג׳נדה.

אולי כל הכוכבים הם כוכבים ״על הנייר״ בגלל המאמן?

5. טל. Member

בהנחה שנאפולי ויובה בליגה משל עצמן, ונשארו רק 2 מקומות פנויים לטופ-4,

אם נתבונן בסגלים של רומא מילאן אטאלנטה לאציו טורינו ו-אינטר:
    אתה חושב שהסגל של אינטר, בכושרו הנוכחי (בוא נאמר החל מתחילת הסיבוב השני), תופס אחד משני המקומות הראשונים ברשימה הזו?

כשאתה אומר שאני מעוות את המציאות אני מניח שאתה מתכוון לכך שהטבלה לא משקרת. ואתה צודק: בד''כ הטבלה באמת לא משקרת - אבל הטבלה נספרת מתחילת עונה. אני כאמור מדבר על מצב הסגל הנוכחי שלכם החל מפתיחת הסיבוב.

בתחילת עונה גם אני חשבתי שיש לכם סגל שני או שלישי בטיבו באיטליה אבל לא תיארתי לעצמי שפרישיץ ואיקרדי וורסליקו וקייטה ואסאמואה יתנו כזו עונה בינונית.

לא יודע למה הם נותנים עונה בינונית. הטענות שלך שזה אשמת המאמן - יש להן על מה להשען.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בגלל זה רשמתי על הנייר.

כשכל כך הרבה שחקנים נראים רחוק מהציפיות, יש אשמה למאמן. פריסיץ׳ לא מתפקד כל העונה והוא באנקר בהרכב, זו אשמת המאמן. וסינו שיחק מצוין כאשר גאילארדיני לידו (ובכללי גליארדיני משפר את הקבוצה), אבל הוא עדיין בקושי משחק איתם, זו אשמת המאמן. אין ורסטיליות, יש המון אספקטים שאנחנו לוקים בהם (בעיקר בכל מה שקשור ליציאה מהירה להתקפה ואיומים שאינם נובעים מהרמות) ואני חושב שהקבוצה הזו לא טובה בהרבה מזו של מאנצ׳יני למרות שהסגל טוב משמעותית לטעמי.

itzik.miro ו-טל. אוהבים את זה.
  7. טל. Member

אחרי זה של רומא, בין היתר כי אני אוהד אותם (אבל לא רק), המרקאטו הכי מעניין בקיץ הולך להיות של אינטר.

8. itzik.miro Member

אז בגלל שאי אילו שחקנים התחילו טוב וגמרו רע יובה תוותר על חלוץ בן 18 עם נתונים פיזיים מדהימים, תוסיף כסף וכל זה עבור חלוץ שלא בטוח ייתן לה את האימפקט שהיא צריכה ואחד כזה עם סוכנת מאוד בעייתית, שהבעיות שלו עם המועדון שלו הם פירצה שיכולה לסייע לה להשיג אותו ללא צורך לוותר על קן ועוד משכורת מנופחת. הבנתי.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

וונדה חוזרת ואומרת שאיקארדי נשאר ב-100% גם בעונה הבאה. לא רואה סיכוי שגם הוא וגם ספאלטי נשארים, משמע אם אחד נשאר השני ככל הנראה יעזוב.

10. DRORIKO Member

אני מאד אופתע אם ספאלטי ישאר

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יש סיבה אחת שהוא עשוי להישאר והיא הפיצויים האסטרונומיים שנצטרך לשלם במקרה והוא יפוטר (סביבות 30 מיליון אירו לו ולצוות שלו).

12. טל. Member

מה דעתכם על תרחיש סארי באינטר?

13. סמואל אטו Member

היית מצוות את מאורו איקרדי לכריסטיאנו רונאלדו?

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שאני רוצה שאיקרדי יגיע אלינו,
    אבל למה לא?

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי איקארדי לא הוכיח עד עכשיו שהוא חלוץ עם בילד אפ פליי ברמה גבוהה, כמו שעל הנייר(ועל סמך ניסיון העבר) מתאים לרונאלדו. בנזמה הוא כזה וגם היגוואין שמיהרתם לוותר עליו.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.