אינטר 2018/19 :: Rise.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏18/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. SerieA Il Capitano

ברוזוביץ' הוא עוד שחקן שספאלטי הפך ב-180 מעלות.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כתבתי את דעתי על סמך הרשימה הזו. היחיד שהצדיק שינוי ציפיות בתחילת העונה הוא ניינגולאן. כעת אנו עדים לכך שהוא בקושי מסוגל לשחק. השאר הם שחקנים לא רעים, כמו אלו שהיו שם לפני ספאלטי. אולי מארטינז, בניגוד לגביגול יפרוץ לאחר התאקלמות שלו. כל השאר לא מהווים קפיצה איכותית על הסגלים הקודמים.

אני לא מנסה למדוד את העבודה של ספאלטי (לא התעמקתי בזה מספיק). הגבתי רק על הסגל של הקבוצה. בקיץ כינו אותה "אלופת המרקאטו" על סמך שחקן גדול אחד (שכאמור לא הגיע לעונה הזו) כשבשאר האזורים נשארו אותם החורים, שנסתמו עם שחקנים בקליבר זהה.

קייטה דווקא נראה לא רע. +- כמו במונאקו. היחיד שנראה "פחות טוב" מבעבר הוא נייגולאן ולא בהכרח מסיבות מקצועיות.

3. DRORIKO Member

אתה לא יכול להגיד שאסמואה זה לא שדרוג על נגאטומו ושפוליטנו וקייטה זה לא שדרוג על פרישיץ(ברוב הזמן) וקנדרבה. ויש כמובן את סוגיית ניינגולאן שזה כבר דיון בפני עצמו.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול. בשני המקרים.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אתה יכול, הבעיה שהניסוח של דרור (שאני מסכים איתו) לא נכון. פוליטאנו וקייטה לא באו על חשבון פריסיץ' וקנדרבה, הם פשוט הרבה יותר טובים (מה גם שפריסיץ' שיחק יותר מקייטה עד לאחרונה). את פוליטאנו וקייטה, בצירוף לאוטארו מרטינז, צריך להשוות לקאראמו ואדר. פה אי אפשר להטיל ספק שמדובר בשדרוג משמעותי, לפחות מהבחינה של פוליטאנו וקייטה. יותר מנוסים, יותר איכותיים (לפחות מאדר) וגם יותר ורסטיליים. ההתקפה של אינטר השתפרה משמעותית על הנייר ביחס לעונה שעברה, כי הוסיפו לשחקני ההרכב שלה עוד שני שחקני הרכב פוטנציאליים ופרוספקט מעניין מאוד מארגנטינה.
    בכל שאר העמדות המצב מהעונה שעברה נותר די דומה. מצד אחד איבדנו את קאנסלו לטובת ורסאליקו, שלא הוכיח את עצמו עד כה ובעקבות פציעה די קשה סדריק יקבל את הצ'אנס במקומו, מצד שני אסמואה הוא שדרוג משמעותי על כל מה שהיה לנו בעמדת המגן השמאלי. בקישור קיבלנו את ראג'ה, שהוא אמנם עדיין לא ראג'ה שרצינו, אבל זה עדיין לא כזה שונה מראפיניה שהגיע אחריי ינואר.

6. DRORIKO Member

קייטה ופוליטנו לא חלוצים, הם יותר שחקני אגף שמרווחים(גם אם פוליטנו אוהב להיכנס פנימה עם רגל שמאל), אין שום קשר לאדר שהוא יותר חלוץ 9.
    מהבחינה הזאת אני כן חושב שהם באו על המשבצות של פריסיץ' וקנדרבה, במקרה של הראשון זה יותר לחלק איתו את הדקות ולהוריד את התלות ממנו וממצבי הרוח שלו, במקרה של קנדרבה זה לשלוח אותו לתפקיד שיותר מתאים לו-נער מגבות.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אדר לא שיחק חלוץ 9 באינטר למעט מקרים מיוחדים, הוא וקאראמו היו האופציות ההתקפיות היחידות של ספאלטי בעונה שעברה למעט איקארדי, פריסיץ' וקנדרבה.

ממה שזכור לי היה אמור להתבצע טרייד השאלות על קייטה עם קנדרבה, וקאראמו היה נשאר. בפועל קנדרבה סירב למעבר, ולכן העדיפו לשלוח את קאראמו לבורדו, שם הוא עושה עבודה טובה.

8. DRORIKO Member

ממה שאני זוכר הוא שיחק או 9 או קצת מאחור. לא בעמדה של פוליטנו שמשחק ממש באגף איפה שקנדרבה שיחק

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני מאוד מקווה שההתקדמות האדירה שעשינו תחת ספאלטי תזכה למענה מההנהלה.

10. Raulito Madridista

https://www.foottheball.com/wp-content/uploads/2016/10/Jose-Inter-2.Xxx

גם באיטליה וגם באנגליה טוענים שזה עניין של זמן עד שמוריניו יחזור לאינטר, אולי אפילו עוד העונה. על הטרבל המדהים ב-2009/10 מיותר להרחיב ומוריניו בניגוד לראיון בו יישאל על ריאל מדריד לדוגמא - תמיד נתן ריספקט וכבוד לאינטר ואמר שהוא היה אהוב שם והיה חוזר.

ספאלטי נכשל בגדול העונה ומוריניו היה מקבל קצת זמן, מאה ימי חסד מהיציע ומהתקשורת, נאמר זאת כך, ואולי גם תקציב רכש(כי כך הוא מתנהל), אבל גם בתור חובב רומנטיקה חסר תקנה(יצאתי אבי מלר), אני חושב שזה לא יצליח ודווקא יכתים את התקופה הראשונה המדהימה שלו. מוריניו הולך ראש בקיר, לא מוכן להודות בטעות וזה מוקדם מדי. זוה כן מחשיד איך מנצ'סטר יונייטד קבוצה פשוט אחרת לחלוטין בלעדיו. מהם השמות האחרים שמועמדים?

11. yonmu Member

אולי למוריניו נורא חשוב שלא יישאר אוהד כדורגל אחד עם סימפטיה כלפיו.

DRORIKO ו-Bianconeri אוהבים את זה.
  12. SerieA Il Capitano

זה רעיון מזעזע בעיני.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רוצה אותו על סמך העונות האחרונות, ולא בא שיכשל אצלנו ויכתים את הזיכרון היפה ממנו בחצי העונה השני ב-2010.
    אבל אני בכלל לא בטוח שאין לו מה לתרום יותר, וכרגע נראה שכל מאמן עדיף על ספאלטי.

14. SerieA Il Capitano

ראשית לא נראה לי שכל אחד עדיף על ספאלטי. בוודאי תסכים שאין מה למנות את סרסה קוסמי או ג'מפיירו ונטורה.

שנית, למנות אישיות ממורמרת כזו כמו מוריניו זה מתכון לכישלון חרוץ והרבה כסף מבוזבז. זה יהיה אסון בעיני.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סרסה קוסמי גבר.

Gianzola ו-Alta Tensione אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.