אינטר 2018/19 :: Rise.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏18/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

נעדרים - פוליטאנו, ואלרו, קאראמו, סאלסדו וראג'ה בגלל פציעות ועומס, וכמובן שחקני המונדיאל (וסינו ומיראנדה יחזרו בשבוע הבא).

2. Carlo Ancelotti Member

שים לב שלא דיברתי על כדורגל מהנה, התקפי או שאר ירקות אלא על כדורגל איכותי. קבוצות כמו יובה או אתלטיקו מעולם לא התפארו במשחק התקפי מבריק ויחד עם זאת אין ספק באיכות הכדורגל שמציגות וזה מה שהיה חסר באינטר. ספאלטי הוא סוג של אגו מניאק ועדיין מוקדם אבל העונה שעברה העלתה סימני שאלה וכמו שאמרתי אינטר הציגה כדורגל לא טוב. אני יכול לראות אותו הולך לכיוון של אחד כמו מוריניו והעונה הבאה היא מבחן בעייני.

ללא קשר, אני חושב שהתשובה לשאלה הזו היא כן כי יש את הכלים בדמות סגל שבמקרה הגרוע הוא הרביעי/חמישי בטיבו בליגה.

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

חסרים לי עוד 2-3 שחקנים כדי שאוכל לומר שאינטר מעמידה הרכב ראשון חזק, מגן ימני, קשר ואולי עוד שחקן התקפה. חייבים למכור את מאריו כמה שיותר מהר ואולי להיפטר גם מוסינו אם סארי עדיין מעוניין בו, בכסף של שניהם אנחנו צריכים לרכוש מגן ימני ועוד קשר.
    בנוגע להתקפה, פוליטאנו מבחינתי הוא תעלומה, אני מקווה שיכויח את עצמו ויתרום יותר מקנדרבה, אבל אני חושש שגם בעונה הבאה אגף ימין בהתקפה יהיה נחות באיכות ובכמות ביחס לאגף שמאל של פריסיץ'.

בסך הכל אני מרוצה עד עכשיו מהעבודה של אוזיליו במרקאטו הזה, טוב לי עם כל השחקנים שצירפנו ולא הזלתי דמעה על אף שחקן שעזב. אם אוזיליו יצליח להיפטר מאריו ווסינו ולהביא במקומם שני שחקנים טובים לעמדות שאנחנו צריכים, הציון של המרקאטו הזה יהיה 10/10. הדבר היחיד אולי שהייתי רוצה שיעשו זה לחפש שוער צעיר לעתיד, הנדנוביץ' שוער סביר והוא לקראת סוף הקריירה שלו בטופ, צריך כבר לחשוב על היום שאחרי הנדנוביץ'. אין לי מושג מי זה הבחור הזה ברומא שכל 4-5 שנים מנחית שוער טוב מברזיל ברומא, אם הייתי אוזיליו לא הייתי מתרכז רק בשוק האירופאי, הפעם האחרונה שהבאנו שוער מברזיל הייתה הצלחה מסחררת.

נערך לאחרונה ב: ‏26/7/18
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני חושב שאוהדי אינטר ממהרים להיפטר מוסינו מהר מדי. נכון שהוא שחקן לא מלהיב מבחינת הנוכחות על המגרש והדברים שהוא עושה עם הכדור, אבל אם נבחן אם את הדברים:
    - ספאלטי הוציא עליו 25 מיליון בקיץ שההוצאות היו מאוד מוגבלות ועדיין מאוד מעוניין שיישאר.
    - סארי (לפי פדולה) רוצה אותו בצ׳לסי לפרויקט החדש.
    - באנקר אצל טאברז באורוגוואי.

אם נוציא רגע את טבארז מהמשוואה, אני בטוח שספאלטי וסארי הם מוחות כדורגל מוערכים כאן ואם הם מוצאים בו משהו, אז כנראה שהרבה אוהדי אינטר מפספסים, ואם נוציא את סארי, אז כל עוד ספאלטי רוצה אותו וסינו צריך להישאר.
    הדעה שלי לגביו היא שליד ברוזו כרג׳יסטה ונאינגולאן, יש מצב לא רע שהוא ייראה הרבה יותר טוב מהעונה הקודמת.

קצת עידכונים:
    - די מארציו ושות׳, ביחד עם אלפרדו פדולה, מדווחים שאינטר קרובה לסיכום סופי של עסקת ורסאליקו. אתלטיקו עומדת להנחית את סנטיאגו אריאס (מועמד חזק גם לנאפולי) מאיינדהובן וזה כנראה מה שייתן את הgo ahead של אתלטי לעסקה. השאלה בסכום של 7-8 מיליון אירו עם אופציה לרכישה על סך 20 מיליון בערך (אופציה שב-99% תמומש).

- הגעתו של וידאל תלויה במכירתו של ז׳ואו מאריו כדי שיוכל להיכלל ברשימת השחקנים לצ׳מפיונס.

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@EO11
    גם מאמנים גדולים לעתים מעריכים שחקנים שלא שווים.
    ראיתי מוסינו מספיק כדי לשפוט אותו, יש לו יתרונות ואין ספק בזה, אבל כשהבעיטה והמסירה שלו הן ברמה של ילד בכיתה א', לא רואה איך הוא יכול לתרום לאינטר.

אגב, גם ברוזו מבחינתי הוא אותו ברוזו, אני לא נותן לחצי העונה הסבירה שהוא נתן לסנוור אותי. מבחינתי הוא עדיין לא ראוי למקום בהרכב על בסיס קבוע.

נערך לאחרונה ב: ‏27/7/18
  6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הבעיטה והמסירה שלו לא פחות טובות באיכות שלהן משל ראפיניה למשל, שכל אוהדי אינטר עפים עליו בצורה מוגזמת. חסר לו ראיית משחק ודברים שהם אקסטרה, מצד שני, כשיש את ברוזו* וראג׳ה, ויש מצב גם וידאל, האקסטרות האלה פחות נחוצים מאשר הwork rate והמשחק האינטליגנטי של וסינו. בקישור כזה היתרונות שלו יכולים לבוא יותר לידי ביטוי כי הוא יצטרך לקחת פחות על עצמו.

*השחקן הכי טוב של אינטר מאז מרץ ואחד מהקשרים הטובים במונדיאל. הוא צריך להיות באנקר אלא אם יש לך רג׳יסטה יותר טוב במחיר שאפשר להביא.

7. טל. Member

8. DRORIKO Member

אם בחרת להיתלות בספאלטי אז זה אותו אחד שמאמצע העונה החליט לספסל את וסינו בשביל גליארדיני, כשבחלק מהמשחקים הוא לא הכניס אותו אפילו בתור מחליף.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

נו ומה הבעיה בזה אם בסופו של דבר זה עבד (וזה עבד)? מה זה רלוונטי לשיחה?

10. DRORIKO Member

אתה רושם "אני בטוח שספאלטי וסארי הם מוחות כדורגל מוערכים כאן ואם הם מוצאים בו משהו" כנראה שלא יותר מדי אם ספאלטי החליט לספסל אותו, ועוד בשביל גליארדיני.

וסינו התחיל אצלכם את העונה בצורה מאד מבטיחה, אבל באיזשהוא שלב חלה אצלו צניחה חופשית(שהשפיעה גם על הצניחה של הקבוצה).
    לא התרשמתי ממנו בכלל במונדיאל.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עדיין לא הבנתי מה הקשר, למה גאילארדיני הפך לשם גנאי לקשר למרות שהשתפר משמעותית בחצי העונה האחרון ואיך כל זה מציג את וסינו (שקיבל יותר דקות מברוזו וגאילארדיני) כשחקן לא מוערך ע״י ספאלטי.

12. DRORIKO Member

כי גליארדיני שחקן בינוני. הוא תפס הרכב לא כי הוא השתפר אלא כי וסינו נראה ממש רע.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גאילארדיני בינוני נטו בגלל חוסר יציבות. כשהוא במומנטום חיובי הוא שחקן מצוין וכשהוא שיחק לצד ברוזו וראפיניה הוא בהחלט הראה שיפור ניכר ויכולת שמזכירה את עונת 15/16 (באטלנטה ואינטר). התקרה שלו גבוהה יותר משל וסינו ובצורה משמעותית לדעתי.

וסינו היה רע כי כל הקבוצה הייתה רעה, והוא אחת הסיבות האחרונות לכך שהייתה רעה. ספאלטי ניסה לעשות מהפכה בהרכב, הצליח ואין שום סיבה לשנות משהו שעובד.

ואגב, מכירה של וסינו אפשרית לגמריי בשביל להנחית את בארלה (השאלה עם אופציה ופינאמונטי) וארתורו מבלי להיות תלויים במאריו.

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/18
  14. DRORIKO Member

אגב מה הסטטוס של ראפיניה? אינטר מתכוונת לרכוש אותו? דווקא נראה לא רע

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לדעתי לא יגיע, וגם אם כן אז זה שוב יהיה בהשאלה. אין לו מקום בהרכב כך או כך, לרוטציה הוא יהיה מעולה.

כמה רשמים אחריי משחק האימון נגד צ׳לסי ובכלל קדם עונה עד כה:
    - ההחתמה של ורסאליקו, או כל מגן ימני שיודע לתקוף, חשובה מאוד לעונה הזו. ספאלטי מבסס את המשחק על פוזשן ויש לנו בלמים שיודעים את העבודה, אבל דאמברוסיו לא קרוב לרמה הנדרשת. הוא נלחץ בקלות, יכולת המסירה שלו נוראית וכל זה כיאה למגן שיודע בעיקר להגן. למערך שלושה בלמים הוא עוד איכשהו סבבה, אבל הוא לא מתאים להנעת הכדור.

- אסמואה נהדר. הוא פיזי ברמה אחרת משאר השחקנים בקבוצה וזה בא לידי ביטוי ברמה בולטת, אך הדבר הכי בולט שהוא טוב משמעותית בעמדה הטבעית שלו, כקשר אמצע. יכול מאוד להיות שיהיה כדאי לספאלטי לחפש מגן שמאלי כדי שייצור רוטציה עם דאלברט ולחשוב על אסאמואה כקשר אמצע קודם כל.

- לאוטארו מרטינז משתפר ממשחק למשחק ואין לי ספק בכלל שהבאנו כאן חיזוק טוב. יש לו מיקום טוב ברחבה, הוא לא מפסיק לרוץ, משחק הגב שלו טוב והוא גם יודע לשחק רחוק מהשער.

- קאראמו מחזיק בכל הכלים כדי להיות סופרסטאר והוא צריך לקבל אשראי הרבה יותר רחב העונה.

- עם ברוזו, נאינגולאן, פריסיץ׳ ומתי וסינו זה ייראה הרבה יותר טוב ומרשים, אך רק במקרה ונביא עוד מגן שמאלי, הדחיפות להביא קשר אמצע תרד. זה לא הכיוון כרגע, ולכן אחריי ורסאליקו צריך לעשות הכל כולל הכל כדי להביא עוד קשר וזה מבלי לוותר על אחד מהקשרים הנוכחים בקבוצה (מאריו לא קשר הוא מחלה).

מצב נושא:
הנושא נעול.