אינטר 2017/18 :: השקט שלפניי הסערה (?)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏8/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. golding מנהלים

חייב להגיד שInterIsComing# זה אחד ההאשטגים הטובים שיצא לי לראות בטוויטר.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כן רק שבינתיים חוץ מההאשטג הזה Nothing is coming...סתם סתם, יש עוד זמן ויהיה בסדר.

ואגב, די התאכזבתי שזו ההודעה שלך. קיוויתי לראות שיש באמת משהו רציני על קנדרבה מהכיוון שלכם, אני חושב שזו עסקה שבניגוד לעסקת פריסיץ', תעשה טוב לכל הצדדים.

3. golding מנהלים

האמת שרציתי לכתוב על זה משהו, אבל כשראיתי שבגאזטה ובקוריירה מציינים את הסאן כמקור לכל הידיעה הזאת, הבנתי שזה לא באמת שווה התייחסות. גם קנדרבה עצמו (או הסוכן שלו?) אמר שאין דברים בגו, כך שלא הייתי בונה על זה.

יכול להיות שקאנדרבה הוא הfall back option שלנו במידה ועסקת אוקסלייד-צ'מברליין לא תצא לפועל.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

When asked about Candreva’s future he replied; “I would say it’s 80 per cent that he stays at Inter but Chelsea? You cannot exclude anything at the moment”.

דברי הסוכן. אני גם חושב שכרגע אין לזה שום גיבוי ממשי, אבל בכללי זו עסקה טובה. אני מעדיף למכור אותו מאשר את פריסיץ', הוא גם פחות מתאים לצורת המשחק של ספאלטי לדעתי, ואצלכם אני מאמין שהוא ישתלב מצוין.

5. golding מנהלים

מה עבר עליו בעונה האחרונה? כלומר, למה הוא לא הצליח לשחזר את היכולת שלו בלאציו?

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלאציו הוא לא היה תחת לחץ, היה לו מעמד מובטח ושקט. באינטר הוא היה צריך להוכיח את עצמו, לא רק לאוהדים אלא גם לכל המאמנים שהלכו ובאו. כמובן כשאינטר כקבוצה לא היתה טובה אז זה הוסיף עליו עוד לחץ וגרם לו לשחק יותר מדי בכוח ועם הראש בקיר.
    יחד עם זאת אני לא חושב שהוא לא היה טוב, אני זוכר ממנו יותר משחקים טובים מאשר פחות טובים. וגם הסטטיסטיקה של 6 שערים ו 11 בישולים בהחלט מעל לסבירה. לדעתי הוא יותר מראוי להישאר לעוד עונה תחת ספאלטי.

golding אוהב/ת את זה.
  7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא עבר עליו משהו מיוחד, הוא שקע לבוץ המקצועי הכללי שהיה בקבוצה עם תחלופת המאמנים, מבחינת מספרים הוא כן עמד בציפיות. יכול להיות גם שאני מוותר עליו בקלות וטוב שאני לא בהנהלה של הקבוצה ;)

אני אשמח אם הוא ופריסיץ' ישארו, אבל אם זה הוא או פריסיץ', אעדיף את הקרואטי.

golding אוהב/ת את זה.
  8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

9. SerieA Il Capitano

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

משחק האימון נגד ליון זה בזבוז זמן אחד גדול וחבל שבכלל מקיימים אותו עם מגרש כזה מזעזע. אין שום דרך לפתח משחק ושחקנים מועדים לפציעות.

11. SerieA Il Capitano

אנחנו תקועים עם היפני לנצח.

https://scontent.fsdv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20431377_1446619512112515_52574369692791287_n.Xxx?oh=06e9a5cb74a4a55c4cf240ea1dcdf9f9&oe=5A0D8698

Mamadu אוהב/ת את זה.
  12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לינק כדי לראות את הנתונים של שאר הקבוצות?

13. SerieA Il Capitano

ראיתי את זה כקיטוע הזה, לצערי אין עוד מידע.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קצת מדאיג כל הקטע עם נאגאטומו. נראה שספאלטי בוחן אותו לעונה הקרובה ולמרות יכולת מזעזעת במשחקי האימון, אני מפחד שהוא יקח אותו כגיבוי לדאלברט ויעדיף מגן מהיר ומטומטם כמו נאגאטומו מאשר אנסאלדי. אגב, אני מאוד התאכזבתי לראות את עסקת קולארוב לרומא, ב-5 מיליון אירו זו החתמה פשוט אדירה.

בקשר למרקאטו, רק ההנהלה וספאלטי יודעים מה הולך להיות איתנו. אוסיליו וסבאטיני היו בסין עם הקבוצה, קשה לי להאמין שלא הייתה שם פגישת מרקאטו עם כל הגורמים הרלוונטיים, למרות שקשה לי להאמין שספאלטי דרש את וידאל מכיוון שהוא, כמונו, לא טיפש ומבין שזו מטרה לא ריאלית בעליל, גם אם איכשהו השחקן מעוניין להגיע מה שגם לא נשמע לי הגיוני כל כך. בנימה אישית יותר, אני חושב שאינטר צריכה לזוז בעיקר בשביל להרגיע קצת את האוהדים. נכון, זה נשמע ילדותי, אבל בסופו של דבר האוהדים זה הכוח, זה מה שמניע קבוצה, ויש פאניקה שנובעת, לדעתי לפחות, מהמרקאטו שמילאן עשתה מבלי לחשוב רגע ולהבין שההתנהלות שלהם היא זו שחריגה ולא זו שלנו, מבלי להפנים שיש עוד המון זמן לבצע עסקאות ושאינטר עדיין יכולה לסיים את הקיץ הזה עם סגל מעולה.
    עם איך שאני מסתכל על הדברים, אני נמצא במיעוט הרגוע שמאמין בשחקנים הקיימים, מאמין מאוד במאמן שנמצא על הקווים וגם מאמין שרכש טוב הולך להגיע. רוב אוהדי אינטר גם לא מכירים את העבודה של סבא, ולא יודעים שהרכש שהוא מביא עשוי להיות לא מרשים בהתחלה, אבל בסופו של דבר להיות מוצלח מאוד כמו בהרבה מקרים בעבר.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יודע שזו אחת הההערות הפחות חשובות ורלבנטיות בתגובה שלך לאינטר, אבל אם נוציא את עניין ה-value for money לרגע וננסה לשפוט את האיכות המקצועית של קולארוב גרידא, אני חייב להגיד שאני לא מתרשם יתר על המידה, וזה בלשון המעטה. אני באופן טבעי פחות מודע להיסטוריה שלו בלאציו בפרט והסריה א׳ בכלל, אבל ההתרשמות שלי מהקדנציה שלו בסיטי היא כזו: רגל שמאל פצצה וזהו בגדול.

מרגיש כמו ריסה לעניים בשלב הזה של הקריירה שלו עם יתרון קטן ביותר מבחינת העובדה שהוא יכול לתת גוף כבלם שלישי.

@zitto strunz, אתה מוזמן להצטרף לדיון ולחלוק עליי כאן. יש לך את הנטייה לתת לי פרספקטיבה שונה לדברים.

מצב נושא:
הנושא נעול.