אינטר 2017/18 :: השקט שלפניי הסערה (?)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏8/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אין סיבה.

קודם כל, מנקודת מבט של אוהד הסרייה, מה שמילאן עושה מבורך. צריך קבוצות חזקות, ותהליך ההתחמשות הסופר מרשים שהם עושים הקיץ זה עוד צעד חשוב וגדול בדרך לחזרת הסרייה לטופ. אני גם חושב שבסופו של דבר המרקאטו צריך להיראות טוב גם על המגרש, ויש סיכון בלהרכיב קבוצה שלמה מחדש, גם אם על הנייר מדובר בשדרוג משמעותי מאוד ביחס למה שהיה בעבר. אני עד כה אהבתי את המרקאטו של מילאן אבל חשבתי שמדובר בעסקאות שיש בהן סיכון מבחינה מקצועית, אבל ההחתמות האחרונות של קונטי, בונוצ'י וביגליה הן באמת מפלצתיות בקנה מידה של הסרייה, קשה לי לראות את קונטי מציג יכולת של מגן אינטר טיפוסי ואני רואה אותו נותן המון שקט למילאן בעמדת המגן הימני.

בקשר אלינו, אז יש עוד זמן רב עד סיום המרקאטו וצריך לזכור שהשוק הוא דינמי ודברים עשויים להשתנות מהר מאוד, כמו למשל עם מאטיץ', שהפך להיות אופציה ריאלית לאחר שלפי התקשורת באי הבריטי צ'לסי לא ממהרים לעשות עסקים עם יונייטד. גם עם איניגו מרטינז הסיטואציה השתנתה לאחר המכירה של בונוצ'י למילאן ואנחנו צריכים למהר אם אנחנו רוצים אותו (ואנחנו רוצים אותו). אני בדעה שצריך לבצע עסקאות מחושבות, ולחשוב לא מעט על כל שחקן אם הוא מתאים לקבוצה, איך ישתלב בה וכו', אבל אם מחליטים ללכת על שחקן, צריך לזנק עליו ולסגור את הסיפור מהר מאוד. זה מה שמילאן עושה וזה מה שהופך את המרקאטו שלה למאוד ייחודי ואיכותי מבחינת ההתנהלות של מיראבלי ופאסונה.

נכון להרגע העמדות שאנחנו חייבים להתחזק בהן זה בלם ומגן שמאלי. בהנחה שדלברט יגיע ובתקווה שגם מרטינז יגיע, זה ההרכב לפניי הרכישות הנוספות, בתקווה שיגיעו:
    הנדנוביץ'
    דלברט - מרטינז - מיראנדה - דמאברוסיו
    מאריו - גאילארדיני - ואלרו
    פריסיץ' - איקארדי - קנדרבה

ההתקפה קצת חד גונית לי, אבל כבר במצב הזה ההרכב טוב ותחת ספאלטי יכול לעשות דברים מצוינים. כל עוד יש לנו אותו בעמדת המאמן ואת סבא כמנהל מקצועי, אני רגוע ומאוד אופטימי.

לפי דיווחים בתקשורת האיטלקית ראנוקיה צפוי להימכר לווסט ברומיץ' תמורת 5.5 מיליון אירו.

Ever Banega אוהב/ת את זה.
  2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@EO11
    אני די מרגיש כמוך, אבל רציתי ליצור דיון ;ׂׂׂ)

ההרכב שהעלית הוא דיח נחמד, אבל חוששני שהוא לא מספיק כדי להשיג את מטרותינו. חסר לי עוד קשר בשלישייה האמצעית, מגן ימני וחלוץ/קשר כנף יותר טוב מפריסיץ'/קנדרבה.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני חושב שספאלטי מאמין בדאמברוסיו כך שלא הייתי בונה על מגן ימני. מדברים על חיזוק לקישור ולהתקפה, מאמין שזה עוד יגיע, אבל גם ההרכב הזה תחת ספלאטי יכול לעשות דברים מעולים, אני אוהב את הקישור הזה וחושב שהוא מאוד מגוון, אבל אכן חסר לנו עומק איכותי. ברוזוביץ' חייב ללכת ואם יש הצעה טובה על קונדו אז גם הוא.

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה עם הקישור היא שמאריו עדיין לא מנייה בטוחה, גם וארלו ואולי אפילו גליארדיני, לדעתי חייבים להביא "אישיות" לקישור, מישהו בסגנון נאיינגולאן.

5. SerieA Il Capitano

מסכים עם אור. ההתחזקות ש"ח מילאן תתרום לליגה.

לגבי פריסיץ', אני לא מבין למה הוא עוד כאן. 45 מיליון כבר מזמן היו צריכים להיות אצל אינטר. הוא רוצה ללכת וההתנהגות שלו בימים האחרונים רק מוכיחה זאת.

לגבי דלברט, מדובר על רוברטו קרלוס שאנחנו מחכים לו כבר חודש?

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה בדיוק מה שמדברים עליו בתקשורת ואני מאמין שגם באינטר יודעים את זה, הבעיה שכל מטרה היא קשה מאוד להשגה. אני לא רואה את רומא מוכרים עוד שחקן מרכזי ומנגד גם אם נאינגולאן ירצה לעבור, הוא לא ידחף למעבר הזה ורק צירוף מקרים יגרום להחתמה האדירה הזו. אין לנו כח משיכה יוצא דופן כרגע, ולמרות שהבעלים טחונים רצח, כל עוד אופ"א על הזנב שלנו ואין הכנסות טבעיות גבוהות, קשה לזה לבוא לידי ביטוי.

@SerieA כמוני כמוך. בכסף שנמכור אותו אפשר להביא אלטרנטיבה טובה בהרבה (ברארדי, תביאו כבר את ברארדי!).

7. Alta Tensione Member

אתם צריכים שתי קיצוניים, שתי מגינים, vice איקרדי והייתי בודק אם יש אופציה לשדרג את עמדת השוער. קיצור, הרבה עבודה ועוד צריך זמן לחבר הכל ביחד. שוק דינמי זה נכון וסבבה אבל חשוב גם לדאוג לא להירדם בעמידה ולגלות אחר כך שכל המטרות ברחו זה לא נעים.

לדעתי שווה לכם לתת עוד שנה לקונדגוביה תחת מישהו כמו ספאלטי כדי לראות אם זה מעיר אותו. לבחור יש נתונים טכניים ואתלטיים נהדרים אבל עושה רושם שהוא צריך דמות דומיננטית שתשפיע עליו וספאלטי הוא כזה. נאנגולן זה פאנטה-קאלצ'ו שלא תתממש, לפחות לא הקיץ. ואלרו לא מספיק דינמי בגילו ל-50\50 ושווה לנסות את הטכניקה שלו בעמדה הרג'יסטה כשלפניו גאלירדיני ועוד מישהו שיש לו אוויר לשרוף שטחים. ברארדי זה must ולדעתי גם זאפקוסטה. דאמברוסיו נחמד לגיבוי או להרכב של ללאציו\פיורנטינה. בצד השני אני חושב שאתם די נעולים על די מריה אבל הייתי מנסה את לוקאס מורה.

SerieA ו-Mamadu אוהבים את זה.
  8. SerieA Il Capitano

Vice איקארדי הוא כנראה פינאמונטי.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספאלטי בחיים לא יקריב מקום בסגל לילד מהפרימברה.

10. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהו? כמה אלפות במאתיים מיליון והתחלת להתנשא?

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. SerieA Il Capitano

נראה לי שאתה צודק, אבל...
    1. לא שמעתי דיווח על אף אחד אחר.
    2. הוא כבר לא בפרימברה :blush:

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/17
  12. SerieA Il Capitano

הקשר החדש שלנו!

Nainggolan
    Nainggola
    Nainggol
    Nainggo
    Naingg
    Naing
    Nain
    Nai
    Na
    Nag
    Naga
    Nagat
    Nagato
    Nagatom
    NAGATOMO

eran.m אוהב/ת את זה.
  13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

@SerieA תראה את זה (עד הסוף):

מה דעתך?

14. SerieA Il Capitano

שאני לא מבין למה אנשים מבזבזים את זמנם על שחקן שלא יגיע.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש כאלה חוץ ממך?

Gianzola אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.