אינטר 2017/18 :: השקט שלפניי הסערה (?)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏8/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. SerieA Il Capitano

לטעמי חלק מהשחקנים מציגים יכולת טובה יותר. למשל גולאם, קוליבאלי ואלאן.

בכלל נראה שהם במצב אחר השנה מבחינה מנטלית.

נוסף על כך ראוי לציין שגם לסארי עצמו יש מה לשפר.

אני חושב גם שדה לאורנטיס ירכוש שחקן התקפה בינואר או יחזיר את אינגלזה.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרטנס היה הצלחה מיידית. גביאדיני פתח רק פעם אחת (נגדנו) וכבר באותו משחק מרטנס נכנס בדקה 50 ונאפולי נראתה אחרת לגמרי. משם הוא תפס הרכב ונאפולי המשיכה את העונה עם איבוד נקודות קבוע על כל 3 נצחונות. זה מספיק כדי להישאר בטופ 3, אך בעיניי דרוש מעט יותר כדי להתמודד עם יובה עד הסוף.

גולאם זהה בעיניי, האמסיק קצת נשחק, קוליבאלי באמת נראה הרבה יותר שלם.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/17
  3. DRORIKO Member

@zitto strunz להגיד שמרטנס היה הצלחה מיידית זה לא מדוייק. באופן טבעי לקח זמן עד שהעסק איתו התחבר. נקודת המפנה היתה בניצחון הגדול על אינטר שממנו נאפולי התחילה את הריצה המטורפת שבה היא צברה אחוזים הרבה יותר גבוהים מלפני כן, ואף גבוהים מאלה שיובה עשתה לאורך כל העונה למעשה מאותו משחק נגד אינטר ועד היום לנאפולי יש רק הפסד אחד בליגה(ליובה ב')

4. טל. Member

לדעתי נאפולי של העונה חזקה ושלמה ועמוקה ומוכנה יותר בהשוואה לנאפולי של עונה קודמת.

וגם היריבות שלה נחלשו. מהותית.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

דיווחים בגאזטה שרמירז יגיע בהשאלה מג'יאנגסו סונינג, מדובר במהלך שכדאי בעיקר מבחינה כלכלית מכיוון שהוא לא צפוי לעלות אגורה לקבוצה. רמירז עשוי להגיע למילאנו כבר בנובמבר, סיום העונה הסינית, כדי להתאמן עם הקבוצה טרם יצטרף אליה רשמית והתאקלם בצורה הטובה ביותר שאפשר.

אני מאמין שנקבל קשר נוסף בינואר, אבל במקום אחד מאלה הקיימים, כנראה מאריו.

6. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/10/30/15093996296227.Xxx

היסטוריה קטנה| אינטר ממשיכה לדלוק אחרי נאפולי ואמש היה זה איבן פרישיץ' בתפקיד הגיבור כשכבש את שער הניצחון בורונה בדקה ה-67 והוביל את אינטר לניצחון 2:1. בורחה ואלרו היה זה שכבש את הראשון וזה היה שער הבכורה שלו בקבוצה. אינטר שמרה על פער שתי נקודות מהמוליכות והן היחידות בחלוף 11 מחזורי ליגה שלא הפסידו. בעוד נאפולי רשמה 10 נצ' ותיקו, לאינטר 9 נצ' ו-2 תוצאות תיקו. אתמול גם הייתה היסטוריה קטנה - אינטר מעולם לא השיגה 29 נק' ב-11 מחזורי הפתיחה בסרייהA וזו פתיחת העונה הטובה בתולדותיה. בעונת הטרבל לשם השוואה, הייתה לאינטר נק' פחות.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

65 אלף אוהדים הבטיחו את מקומם במשחק נגד טורינו בראשון הקרוב (13:30), כשהצפי הוא שבסופו של דבר יהיו לפחות 70 אלף אוהדי אינטר באצטדיון. חשוב לציין שמדובר במשחק עם כרטיסים מוזלים לחברי אינטר קלאב (באיטליה ובעולם) ונראה שהמבצע עשה את העבודה.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

9. Interista Member

שימו לב מה פאסטורה אמר בראיון בשידור חי בטלוויזיה הצרפתית לאחר המשחק של פ.ס.ז' היום: "אני רוצה להיות מוזמן למונדיאל, אבל אם המאמן הלאומי יראה שאני לא משחק הסיכויים לכך יפחתו. אבל כעת אני לא חושב על מעבר, אני רוצה לתת את המקסימום בשביל פריז", ואז כשנשאר על מעבר לסביליה: "יש יותר סיכויים שאעבור לאיטליה, היא בשבילי כמו בית שני, אני מאוד אוהב את הליגה שם, ותמיד אמרתי שאחזור לאיטליה מתישהו. אני מדבר עם סבאטיני כל יום, יש לנו קשר מצוין. הוא חבר נהדר, הוא עזר לי המון מאז שהגעתי לאירופה. הוא שואל אותי הרבה דברים, כמו למשל למה אני לא משחק".

gilad16 ו-EO11 אוהבים את זה.
  10. DRORIKO Member

הבעיה זה שהוא אומר שהשיקול המרכזי שלו לעזיבה זה המחסור בדקות שהוא מקבל בפסז׳. מי מבטיח לו שאצלכם הוא יקבל יותר דקות? בטח כשהקבוצה משחקת רק במפעל אחד ואין צורך תכוף ברוטציות. פסטורה שחקן טוב ואין ספק שיש לו מה לתרום לכם, אבל הוא צריך להבין כבר מעכשיו שאלא אם קוראים לך איקרדי/פרישיץ שום מקום בהרכב לא רשום בטאבו. כי אם הוא לא יבין את זה זה יכול להסתיים רע.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מי מבטיח? העובדה שאין לנו טרקוורטיסטה אמיתי, שאין לנו שחקן שיכול לתת מספרים מהקו השני ושלמעט השלישייה שפותחת בכל משחק, אין לנו קשר שראוי לרמות שאינטר שואפת אליהן (מאריו שם מבחינת כישרון ופוטנציאל, לא מבחינת גישה).

אם פאסטורה ישחק כמו שהוא יודע, הוא באנקר אצלנו.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

על היכולות של פסטורה אין ויכוח, השאלה כמה הוא יביא מהן. זה שחקן שבעבר מאד החזקתי ממנו, אבל בשנתיים האחרונות הוא מאד לא יציב ועם נטיה להיעלם

13. gilad16 Member

פאסטורה יודע שאצל אמרי הוא ישחק מעט מאוד והוא רוצה דקות בשביל לחזור לנבחרת ובכלל.
    אינטר יודעת שחסר לה שחקן שיכול לתת את מה שפאסטורה נותן.
    לא לפאסטורה מובטחות דקות ולא לאינטר מובטחת התרומה שחסר לה מפאסטורה,
    אבל הסיכוי שכל אחד יקבל את מה שהוא רוצה מהזיווג הזה גבוה מאשר בלי הזיווג.

Gianzola, Don Joan Roman ו-Mamadu אוהבים את זה.
  14. yonmu Member

את מי אתה מצפה שהוא ידיח מההרכב?

לדעתי הסגל המצומצם שלכם (3 שחקני קישור, 3 שחקני התקפה, 3 מחליפים) הוא אחת הסיבות להצלחה לכם העונה.
    עם ליגת אירופה על הראש הייתם נתקעים עם עייפות ורוטציות ובלגן שכנראה היה פוגע בליגה.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בהנחה שהטריו ההתקפי נשאר כמו שהוא, ככל הנראה גאילארדיני.

מצב נושא:
הנושא נעול.