אינטר 2017/18 :: השקט שלפניי הסערה (?)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏8/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/10/11/15077226096716.Xxx

ההרכב של חאבייר זאנטי
    . הקפטן האגדי והנצחי של אינטר, עם 19 שנה ו-858 הופעות - בחר את ה-11 הטובים ביותר של אינטר איתם שיתף פעולה ונענה לאתגר של 'הגאזטה דלו-ספורט'. שימו לב שכדי להכניס למשוואה גם את רוברטו קרלוס(שיחק באינטר עונה אחת ב-1995/96), זאנטי הציב עצמו כקשר אחורי לצד קמביאסו. בתמונה למעלה רואים את המספרים של כל שחקן ושחקן עם ההופעות והגולים. רונאלדו היה חסר משחק אחד כדי להגיע למאה הופעות ויחד איתו בהתקפה יש 'מפלצות' כמו דייגו מיליטו שכבש צמד בגמר(75 שערים ב-171 הופעות), סמואל אטו(53 שערים ב-102 הופעות) ורוברטו באג'יו. בין הקורות ניצב ז'וליו סזאר ולא טולדו שבלט באינטר בתחילת שנות ה-2000 וההגנה מורכבת ממאייקון וסמואל השותפים מהטרבל. בולט בהיעדרו: זלאטן איברהימוביץ, ועוד: כריסטיאן ויירי, אלבארו רקובה ומרקו מטראצי. זאנטי סיפר שהיריב הקשה ביותר היה קאקא - "רדפתי אחריו פעם באחד ממשחקי הדרבי ולא הצלחתי להפיל אותו לדשא למרות שעשיתי הכל. הוא היה חזק ומהיר. הקהל מחא לו כאפיים ואני הייתי בלי חמצן".

EO11 אוהב/ת את זה.
  2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

*זאנטי הסית עצמו לקישור בשביל מייקון ולא בשביל קרלוס. האמת? פופי אלוהים, אבל מייקון בשיאו היה המגן הטוב ביותר שראיתי.
    *מחר דרבי.
    *פורצה אינטר.
    *יהיה חם ומגניב.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג׳ון קרוס מהמירור טוען שארסנל ינסו למכור את מסוט אוזיל בינואר ואינטר היא זו שמעוניינת (החוזה של אוזיל נגמר בקיץ 2018).

אני לא נוהג להתייחס לחדשות כאלה בטיימינג הזה של העונה, אבל קרוס הוא מלקק תחת סדרתי של ונגר ויש לו inside info במערכת.

4. yonmu Member

איפה הוא אמור להיכנס?
    או שהמעמד והמשכורת שלו ירדו מספיק כדי שיהיה אפשר להסתכל עליו כשחקן רוטציה?

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאחורי איקארדי.

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוזיל לא משחק כדורגל כבר שנה וחצי בערך, אבל אני כבר לא מתעסק עם הזבל של ארסנל ועם מה שספאלטי יכול לעשות ממנו. עם זאת, אני כן רוצה להוסיף שאני כבר לא מאמין בשחקנים מסוגו ומעדיף בהרבה בולדוגים כמו וידאל, ניינגולאן ושות׳ בעמדות קדמיות יותר.

* - אם כבר אני נוגע בזה, עוד לא הבנתי על מה ההתלהבות יתר מספאלטי והזכרתו בכל פעם שאינטר מנצחת משחק גדול או רומא מסריחה. ממה שראיתי - וזה באמת מעט מדי - אינטר בנויה על מרכז הגנה חזק והברקות של איקארדי בשליש האחרון של המגרש ללא קשר להתפתחות המשחק.

כן הייתי שואב אופטימיות לקראת ההמשך בהתחשב בזה שרומא של ספאלטי תמיד השתפרה (משמעותית) עם הזמן וההסתגלות לסגנון המשחק שהוא מתווה, אבל נראה שסתם זורקים ביינתיים את העובדה ש״לאינטר יש מאמן העונה״ בכל ניצחון. ואומר את זה אחד שאוהב ומעריך את האיש.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרבית המאמנים לוקח זמן ליצור קבוצה. ספאלטי תמיד התחיל רע ובנקודה מסויימת הפך את הקבוצה למכונת נקודות (כמובן מאוחר מדי). באינטר הprefix שהיה צפוי להיראות רע, אכן נראה לא משהו אבל עם כמעט 100% הצלחה. אם הוא ממשיך במגמה שחוזרת על עצמה לאורך הקריירה, הוא קוטף 90 נקודות. לא יודע אם זה יספיק נגד יובה אבל זה נראה הרבה יותר מאיים מנאפולי היפה שספק אם תשמור על הכושר הנוכחי אפילו עד פגרת החורף.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/17
  8. טל. Member

נאפולי בלי ליגת אלופות היא הקבוצה הכי שלמה והכי בשלה והכי ראוייה לאליפות - מבין כל הטוענות לכתר, ובהפרש ניכר.
    הבעיה היחידה היא שצריך לקבל את הרישא של המשפט הזה. בדיוק כמו את הסיפא שלו.

הכל על הצוואר של סארי. לטוב ולרע. ואני מצפה מ ADL שיבהיר לו את זה אם לא עשה זאת עד כה (ואני מאמין שהוא כן הבהיר לו את זה עד כה).

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מתחילת העונה יש פה נסיונות לגמד את נאפולי, לא ברור לי למה. נכון להיום הם בנקודה הרבה יותר גבוהה משל אינטר, ורק אחריי ינואר, בהנחה שהסינים יוציאו כסף ויביאו עוד קשר, בלם ושחקן התקפה שיעבה את הרוטציה, זה יכול להשתנות, מה גם שנאפולי עצמה יכולה וצריכה להתחזק בינואר.

בעניינים אחרים:
    - ז׳ואו מאריו צפוי לחזור לסגל בשבת ולעבות קצת את הקישור הצר של ספאלטי.
    - אינטר הכניסה 4.8 מיליון אירו ממכירת כרטיסים לדרבי, שיא כל הזמנים למשחק באיטליה (כולל אירופה). אנחנו אמנם רק במחזור השמיני ואחריי דרבי ביתי, אבל אינטר מחזיקה בממוצע של 60 אלף אוהדים עד כה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/17
  10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש פה "ניסיון" להסתכל על הדברים ללא משקפי הייפ ולהימנע מעירבוביה בין סגנון משחק לחוזק הנדרש לתיגר אמיתי על סקודטו. רמת הדיונים לא חייבת להיתקע על שיבוחים וגימודים.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ואין ספק שכך, ללא טיעון ממשי, תשכנע שנאפולי היא לא היריבה העיקרית של יובה לאליפות אלא אינטר. הייפ או לא, נאפולי עד כה עם פתיחת עונה יוצאת דופן כולל ניצחונות מרשימים על לאציו ורומא בחוץ, זה יותר מאיים מאינטר וכל קבוצה אחרת (וגם כך היא נכנסה לעונה הזו כקבוצה השנייה בטיבה בפער גדול מהשלישית).

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

"מתחילת העונה יש פה" - לפחות 3 דיונים מנומקים על יחסי הכוחות בין אינטר לנאפולי שכוללים התייחסות לסגל קצר שחשוף יותר עם מפעל אירופי ומה ששני המאמנים הראו עד היום. אין לי עניין לשכנע (את מי? ולמה?) אלא להביע נקודת מבט אישית שלא מבוססת על מיקום רגעי בטבלה.

אלעד אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

אתה לא יכול להגיד הייפ על קבוצה שכבר שתי עונות סיימה בצמרת, ושהיכולת בעונה הנוכחית היא המשך ישיר ליכולת מהעונה שעברה(שלך תדע איך היתה נגמרת אם מרטנס היה חלוץ מ-DAY 1) הייפ זה מה שהיה סביב מילאן בקיץ, נאפולי זוכים להערכה שמגיעה להם

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממילאן אף אחד לא מצפה לסקודטו אחרי קיץ אחד (רחוק ממושלם). מנאפולי משום מה כן למרות שאותה הקבוצה בדיוק, עם אותם היתרונות והחסרנות, סיימה עם כמות נקודות שהספיקה לה למקום ה3. שום דבר לא השתנה מהעונה שעברה פרט לכך שיותר ויותר אנשים עלו על טרנד "המשחק היפה" ומציפים את הרשת בכתבות על הקבוצה הטובה באירופה.

אלעד אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

אותה קבוצה בדיוק לא שיחקה כל העונה שעברה. בוא לא נשכח את תקופת המעבר בין מיליק למרטנס שסארי עשה בה נסיונות(בין היתר עם גביאדיני כחלוץ) וזה עלה לנאפולי בנקודות. רק אחרי שהוא התקבע על מרטנס כחלוץ מרכזי נאפולי התחילה את הריצה שלה.

מצב נושא:
הנושא נעול.