אינטר 2017/18 :: השקט שלפניי הסערה (?)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏8/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ממש לא בא לי שהוא יעזוב. זהו, אמרתי את זה.

ברוך השב קפיטאנו:

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/17
  2. SerieA Il Capitano

יובטיץ' הוא אחד השחקנים היחידים בסגל הזה עם STAR QUALITY מוכח. אם ספאלטי יידע להשתמש בו זה יכול לבוא רק לטובתנו.

עם זאת, שחקן כזה על הספסל לא טוב לחדר ההלבשה.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני חושב שיויו מבין את מקומו ומודע לכך שהוא לא שחקן הרכב. את מה שאני רוצה לכתוב אכתוב אחריי כמה דברים:
    • ספאלטי מאשר שעסקת דאלברט נסגרה ושהשחקן יגיע מחר למילאנו לבדיקות רפואיות, זאת למרות ההצהרות של הג'נרל מנג'ר של ניס שהכריז ש"דאלברט שחקן חשוב מאוד לניס ולא יעזוב לאינטר". כל כך חשוב שהוא לא קיבל דקה במשחק נגד סנט אטיין.
    • לא מעט כלי תקשורת באיטליה מדווחים שפטריק שיק עשוי לחתום השבוע באינטר. די מארציו הגיב היום לאוהד ששאל על שיק לאינטר ב"השבוע הוא יערוך בדיקות רפואיות ולאחריהן זה אמור לקרות":
    • מורייו עשוי לעזוב לולנסיה מחר, כשלפי דיווחים שונים העסקה עלולה להתפוצץ אם זה לא יקרה בימים הקרובים. נראה שאינטר לא ממהרת לשחרר את הקולומביאני, אך דברים עשויים להשתנות מהר. גם קונדוגביה בעסק, אך איתו זה יקח יותר זמן.
    • אמרה מור ירד מהכותרות היום, אך אני מאמין שמחר או גג מחרתיים נשמע שהעסקה נסגרה סופית וגם הטורקי מגיע לאינטר, השאלה לשנתיים עם התחייבות לרכישה.
    מפה אני רוצה להמשיך בקשר ליובטיץ'. בהנחה וכל תכניות הרכש יצליחו, אנחנו נהיה עם החלק ההתקפי הבא - פריסיץ', יובטיץ', איקארדי, קנדרבה, שיק, מור, גביגול. לדעתי צריך לשלוח את גביגול להשאלה בקבוצת סרייה א', ואני מצר על כך מכיוון שלדעתי הוא יועיל לנו יותר מאמרה מור, אבל ספאלטי יודע יותר טוב ממני מה טוב לקבוצה. יובטיץ' ואדר עושים preseason נהדר עד כה וזה עוד לפניי שאיקארדי חזר. אני אוהב את החלק ההתקפי הזה, אבל אני שואל את עצמי אם הוא מתאים לספלאטי, והתשובה היא לא כל כך. בקשר למה שכתבת אסף, לדעתי יובטיץ' מבין את מקומו בהיררכייה ושאין ביכולתו לשחק מספר רב של דקות, הוא הביע רצון להישאר בידיעה שאיקארדי ואדר גם הם בסגל, ועכשיו גם שיק מצטרף. יהיה מעניין עד סוף אוגוסט.

4. SerieA Il Capitano

ספאלטי אכן אישר שדאלברט מגיע.
    מקווה שהסאגה המאוסה של הקיץ תיגמר, ובעיקר אני מקווה שלא רכשנו את אלברו פריירה השני.

בנוגע לברוזו ויובטיץ' - ברוזוביץ לא שווה את הבלגן שהוא יוצר, לדעתי להעיף אם מישהו רוצה אותו. אין לו מקום והוא דביל.

יובטיץ'... טוב מדי כדי לוותר עליו. הבעיה שהוא יכול לשחק רק במקום איקארדי, הוא איטי מדי ועצלן מדי כדי לשחק במקום ז'ואאו מאריו.

5. SerieA Il Capitano

פטריק שיק יעבור היום בדיקות רפואיות פעם נוספת. אם יעבור אותן, יחל הקרב בין סבאטיני למארוטה על החתמתו של הצ'כי הצעיר.

מאסימו פררו, נשיא סאמפדוריה, בוודאי מחייך על הקולפו שהוא הביא בעונה שעברה.

אני חושב אגב שאם אינטר תרכוש אותו, כדאי להשאירו עונה נוספת בג'נובה.

6. yonmu Member

אני לא מתווכח על האיכויות - ובמיוחד הפוטנציאל - של שיק, אבל אני ממש לא מבין איפה הוא אמור להשתלב אצלכם.
    ספאלטי משחק עם חלוץ בודד. איקארדי באנקר בהרכב ובצדק מוחלט (מה עוד שהוא הקפטן).
    אדר, גביגול, יובטיץ, פינמונטי - כל אלה יכולים לשחק בחוד בהעדרו של איקארדי. ההגעה של שיק הגיונית רק אם היא הולכת עם עזיבה של חלק מהם (מכירה של יובטיץ', הסטה קבועה של אדר לאגף, השאלה של גביגול ופינמונטי).
    רכישה + השאלה יותר הגיונית, אבל גם אחרי זה - מה הצפי? ששיק יבוא לבזבז זמן בספסל? שאיקארדי יעזוב? שספאלטי ישחק עם 2 חלוצים?

העסקה הזאת מריחה לי יותר מדי כ'בא נקח אותו לפני יובה' מאשר כמו רכש ממוקד מטרה לצורכי הסגל.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

• סבאטיני רצה את להביא את שיק לרומא מספרטה פראג והפסיד במירוץ לסמפדוריה. טוב לאינטר, אבל זו הוכחה לכך שלא מדובר ברכש "לגנוב ליובה" אלא שבעלי הדעה מכירים את השחקן טוב מאוד ויודעים את האיכויות שלו.
    • פינאמונטי עדיין בן 18 ולכן הוא יהיה בעיקר ברוטציה של הפרימברה ולא של הקבוצה הבוגרת. גביגול, בטח אחריי ההגעה הצפויה של אמרה מור (הלוואי שפנר תעשה מהלך ותיקח אותו), לא ישאר וילך בהשאלה אלא אם כן יקרו התפתחויות לא צפויות מכיוון שחקנים אחרים. התחושה שלי היא שלמרות היכולת המצוינת ממשחקי קדם העונה, אחד מבין יובטיץ'/אדר יעזוב. אני מסכים עם אסף שעוד עונה בסמפדוריה, במיוחד אחריי שמוריאל עזב וההתקפה תתבסס עליו עוד יותר, תשפר את שיק עוד יותר, אבל גם אם יגיע, שחקן עם האיכויות שלו ימצא את הדקות שלו.
    • וגם אם כל מה שכתבתי זה שטויות ואנחנו באמת רק רוצים להקדים את יובה, עדיין אנחנו עומדים להביא את הפרוספקט הכי מלהיב ומבטיח שראיתי בליגה הזו מזה המון זמן. שיביאו אותו כי יש לו חיוך יפה מצידי, העיקר שיביאו.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. SerieA Il Capitano

אני לא יודע מה יהיה עם אדר ויובטיץ' אבל נראה שגבריאל ברבוסה לא מעוניין לעזוב. אני גם חושב שלהשאיל אותו ביום האחרון של מועד ההעברות זה רעיון רע. הוא יגיע לקבוצה חדשה שהמאמן יצטרך להכיר אותו והוא יישב על הספסל לפחות עד סוף אוקטובר. מה עשינו בזה? עדיף כבר שיתחרה עם קאנדרבה על המקום בהרכב. אם רצו להשאיל אותו היה צריך לעשות את זה בתחילת יולי, שהוא יכול להכיר את הקבוצה החדשה שלו.

פינאמונטי - לא באמת אופציה להערכתי ולצערי. אותו כנ"ל כמו ברבוסה - אם רצו להשאיל, היה צריך להשאיל לפני חמישה שבועות.

יובטיץ' - לא ברור כל העסק. אני חושש מבעיות בחדר ההלבשה איתו.

אדר - מניח שיתחרה עם פריסיץ' על האגף השמאלי.

שיק היה מצוין מהספסל בעונה שעברה בסאמפ. הוא יכול להוסיף לנו המון מהספסל, אבל במחיר כזה, לספסל? בעיה.

בכל אופן אני בעד רכישתו. ללא ספק. ספאלטי יצטרך למצוא לו מקום השנה או בשנה הבאה.

9. SerieA Il Capitano

אם נשלח את סאנטון לסאמפ על הדרך...

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כל כלי התקשורת מדווחים שאינטר בפור רציני על כל קבוצה אחרת במירוץ על שיק, אני מאוד מקווה שזה לא יתפקשש ברגע האחרון ושבאמת תהיה לנו עסקה.

עוד קצת דיווחים:
    • גארי מדל קרוב מאוד למעבר לבשיקטאש, הסכומים שרצים בתקשורת הם 3 מיליון אירו סכום העברה ו-2 מיליון בונוסים אפשריים. יותר מ-100 הופעות במדי הקבוצה, לוקה מאוד באיכות אבל תמיד נלחם על המגרש, ואני חושב שביחס לשאיפות שלה, בשיקטאש עשתה רכש מצוין (בכללי אחת הקבוצות המרשימות באירופה הקיץ הזה). בהצלחה גארי ותודה על הכל!. לאחר ההשאלה של ביאביאני לספרטה, נותרו ברשימת המיותרים רק סנטון וראנוקיה.
    • די מארציו טוען שביום שלישי האחרון נציגי אינטר נפגשו עם הסוכן של סרג' אורייה, שיעזוב שבוודאות את פסז' הקיץ הזה כשיונייטד נראית מועמדת חזקה לקלוט אותו, אך אינטר לא מרימה ידיים. בסקיי טוענים שעשוי להתבצע טרייד של כסף ואורייה תמורת מאריו, בגזאטה שוללים את זה ומדברים על טרייד עם קונדוגביה. הדעה שלי דומה לזו של הגזאטה, אני בספק אם ספאלטי יהיה מוכן לוותר על מאריו שנראה אחד השחקנים שיותר מתאימים לשיטת המשחק שלו, ושקונדוגביה רוצה לעזוב ופסז' תהיה יעד מעולה בשבילו. בקשר לאורייה, יש לו את החסרונות שלו, אבל בגדול אנחנו צריכים אותו, המצב שלנו באגף ימין לא מספק בכלל.
    • עסקת מורייו לולנסיה תקועה קצת אך עדיין בעלת סיכויים גבוהים מאוד לצאת לפועל ואם נלך לפי התקשורת אז זה יסגר סופית בימים הקרובים.
    • עסקת אמרה מור - ע"ע מורייו.
    • הסוכן של גביגול מאשר שהשחקן יצא להשאלה בעונה הקרובה ושהוא מאוד מעוניין ללכת ולשחק בספורטינג ליסבון. מאמין שאם זה רצון השחקן וספורטינג לא תעשה בעיות, זה יצא לפועל.

11. SerieA Il Capitano

מדל עוזב עם פרידה מרגשת באינסטוש.

מבחינתי הוא אחד הסמלים של התקופה - ניסה כל הזמן, מעולם לא היה מספיק טוב.

כקשר אחורי היה בינוני מדי.

כבלם לא מימש את ההבטחה, אבל רק תחת פיולי קיבל באמת את ההזדמנות.

12. DRORIKO Member

מסכים. זה לא שהוא שחקן רע אבל הוא גם לא מספיק טוב לשאיפות של אינטר. בבשיקטש הוא יותר ימצא את המקום שלו, מה גם שזאת רכישה ממש זולה.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מדל יכל להישאר בתור בלם, הלך למקום שיקבל בו הרכב בטוח ויהיה כוכב. מעריך אותו מאוד ומאחל לו בהצלחה.

קונדוגביה החליט לא להגיע לאימון הבוקר בעקבות רצונו לעזוב וכמובן שההנהלה וספאלטי רותחים מזעם. ספאלטי טוען שקונדוגביה לא דיבר איתו ולא עם אף אחד, ושזה צץ משום מקום, ואין ספק שעכשיו יחפשו באינטר למכור את הצרפתי כמה שיותר מהר ובכמה שפחות הפסד.

בקשר למורייו:
    On the topic of Murillo, Spalletti added: “Murillo wants to leave, we talked when I arrived, but there was this idea, the club had a deal with the directors and found an agreement, so I think [he’ll leave].

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

תביאו לו בלם ינעל דינק, תביאו לו מה שהוא רוצה.

15. SerieA Il Capitano

ידידנו סבאטיני יביא בלם ויביא קשר, עכשיו כשקונדוגביה השלומיאל החליט לעשות שביתה, אפילו לא איטלקית.

ספאלטי עם תגובה ראויה לפלופ הצרפתי, שבמקום לקחת את עצמו בידיים ולהבין שהוא שחקן כדורגל, החליט לשבות.

מצב נושא:
הנושא נעול.