אינטר 2016/17 :: צ'יינהטאון פינת אינדונזיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

להגיד שאני רוצה אותו זה אנדרסטייטמנט. חושב שהוא עדיין טופ קלאס ובהחלט יכול להוסיף המון.

התקשורת יודעת מה שאנחנו יודעים. אני יכול לזרוק שאנחנו רוצים את מאור בוזגלו וזו תהיה אותה רמת אמינות של הפרסומים על אנזונזי או דוינסון סאנצ׳ז (שגם אותם אשמח לראות כאן).

2. SerieA Il Capitano

יכול להוסיף המון - מסכים. הוא היה שחקן על.

אבל האם שווה כל כך הרבה כסף? מדובר על השקעה מצטברת של מעל 100 מיליון אירו (כולל משכורות).

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בשוק של היום? 50 מיליון סכום העברה זה נורמלי לגמריי. בקשר לשכר, אז אם אכן יחתום תמורת 7 מיליון, אז זו ירידה משמעותית מה-11 מיליון שהוא מרוויח בפסז׳. זה הכי מעט שאנחנו יכולים להציע לדעתי.

מבחינה סובייקטיבית? שימו מה שצריך ותביאו לי את האחד השחקנים האהובים עליי בפלאנטה. מבחינה אובייקטיבית? עדיין צריך לעשות את זה, אבל מבלי שזה יפגע ברכש לעמדות אחרות. אם הרכישה של די מאריה תהווה חריגה מהתקציב שהקצו לשחקן כזה ותיפגע ברכישת מגן או קשר, אז פה זה כבר יותר קשה. כך או כך, אני בעדו.

אגב, הפעולה הכי טובה של המרקאטו לא תהיה החתמת די מאריה או משהו כזה. ברגע שנמכור את ברוזוביץ׳, נאגאטומו, סנאטון (קח אותו דה בור!) וכל המיותרים, כבר בשלב הזה המרקאטו יהיה מצוין מבחינתי. הדרך לטופ מתחילה בצעדים כאלה.

Dayatso ו-gilad16 אוהבים את זה.
  4. yonmu Member

די מריה שחקן על. אני חושב שהסכומים שנזרקים כאן (50 + 7 משכורת) די נמוכים, אבל הוא שווה את זה גם אם הסכומים גבוהים יותר.
    השאלה העיקרית היא אם ספאלטי חושב שהוא יכול לעבוד איתו ולהוציא ממנו את המקסימום.
    אם זה הימור שספאלטי מוכן לקחת, ההנהלה צריכה לגבות אותו. אם לא, אין על מה לדבר.

5. DRORIKO Member

שחקן על? קצת נסחפנו פה. ב-3 שנים האחרונות להוציא כמה הבלחות לא עשה יותר מדי. ואפילו ריאל,בה עשה את שנותיו הטובות,החליטה לוותר עליו(בדיעבד לא מדובר באיזה טעות פטאלית)

6. yonmu Member

'אפילו ריאל' זה לא טיעון. בריאל יש כמה שחקני על, ולכן ויתור על שחקן על מסוים הגיוני.
    אף אחד לא אומר שלדי מריה אין חסרונות. ההגדרה של 'שחקן על' מדברת על היכולות שלו, והוא בהחלט שם.
    האם הוא הולך לממש את זה? האם הסיכוי שהוא יממש את זה שווה את הכסף שהוא יעלה?
    זה בדיוק מסוג השאלות שמאמן צריך לענות עליהם, ולגזור את הקופון - או לשלם את המחיר - בסוף העונה.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מהשחקנים שריאל וויתרה עליהם בנינו יופי של קבוצה לטראבל.

yonmu אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

אני יכול לתת רשימה של שחקני על שכולם יסכימו עליה, עם שמות כמו מודריץ',סוארס,ניימאר,הזאר,דיבאלה,לבנדובסקי ועוד כמה(מסי ורונאלדו זה קטגוריה בפני עצמה) די מאריה רחוק מלהיות ברשימה הזאת. וזה לא שב-3 שנים האחרונות הוא שיחק בדינמו מסחה, הוא שיחקה ב-2 מועדונים סופר עשירים שהיו אחלה קרקע בשביל שיבסס את עצמו כשחקן טופ עולמי.אבל הוא הלך לאיבוד בשניהם. עכשיו אם ספאלטי באמת מתעקש עליו(עם דגש על "אם") אז אני האחרון שאתווכח עם המאסטרו, ועדיין יש על די מאריה חובת הוכחה גדולה. כי על הכשרון האדיר שלו אין עוררין,אבל הוא רחוק מלממש אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/17
    Mamadu ו-Dayatso אוהבים את זה.
  9. SerieA Il Capitano

התחזית שלי היא שדי מריה לא יבוא ואנחנו נצטער מאד על כך שנתנו ליובה את ברנרדסקי על מגש של כסף.

10. Dayatso #BlackAndWhite#

לא מחפש להיות טרול ואני שונא הודעות מהסוג שאני כותב עכשיו, אבל אני כותב את זה רק כדי לשים דברים על דיוקם, לא נתתם את ברנדסקי, אלא פיספסתם הזדמנות קלושה, והסיבה היחידה שהשם של אינטר עולה היא היריבות בין יובה לפיורה.
    אני לא רוצה לפוצץ את הבועה שניפחתם פה, אבל במצב הנוכחי נכון לשנים האחרונות, אתם לא מקור משיכה בהתמודדות מול יובה על שחקנים.
    לא אתם ולא אף קבוצה אחרת בליגה. ואת זה אפשר לנקוף לזכות יובה או לחובת המועדונים האחרים בסרייה אה.

המקור משיכה היחיד באינטר כרגע לטעמי הוא ספאלטי.

הוא עצמו ולבדו בשילוב של סבאטיני והכסף של הסינים, מייצר ניצוץ שרומז על חזרה לקדמת הבמה בליגה המקומית.
    אבל רמז זה לא הבטחה אז בינתיים בואו נשמור על צניעות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. SerieA Il Capitano

הבעלים של הויולה היו מעדיפים למכור לנו בפחות כסף ולא נראה לי ששחקן איטלקי היה מסרב לאינטר אם היינו מקדימים אתכם. במצב הנוכחי ודאי שיעדיף את יובה, אלא אם הוא אינטריסטה כמו ברארדי.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

טריק נחמד מאוד עם סקריניאר-קפרארי.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לא נראה לך?
    אם הייתי שחקן איטלקי מבטיח, הדבר האחרון שהייתי עושה זה להצטרף לאינטר.

14. SerieA Il Capitano

מאותה סיבה שגליארדיני משחק. ברנרדסקי אינו איטלקי מבטיח, הוא יגיע להיות בהרכב.

15. Don Joan Roman Member

ברנרדסקי יהיה בהרכב גם ביובנטוס

Sent from my m3 note using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.