אינטר 2012/13 :: בפתחו של עידן מצארי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏7/7/12.

1. tomj Member

אני חושב שסטארמה ישחק עם חלוץ אחד, אחרת למה לשחרר את פאציני, לא?
    כנראה שזה יהיה 4-2-3-1 עם קוטיניו ואלברז בצדדים, או חיזוק אחר...

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח שסטרמאצ'וני למד מהטעויות (טפשות) של ראניירי והבין שפאציני לא יכול לשחק ליד מיליטו, לכן, שחרורו של פאציני אינו בהרכח נובע מכך שאינטר מתכננת לשחק עם חלוץ אחד. כרגע, לפי הדיווחים, אם סטרמאצ'וני יבחר לשחק עם שני חלוצים, אינטר תצרף חלוץ שיכול להשלים את מיליטו ולא חלוץ שדומה לו, ובהקשר הזה עלה הרעיון לטרייד בין יובה לאינטר, פאציני בתמורה לקוואלירלה. (אבוי אם נעשה את הטרייד הזה).

3. GRANDE LAZIO Member

אינטר עשתה חיזוקים לא נכונים.

לא יודע מה איתכם, אבל לדעתי ז'וליו סזאר עדיף מהאנדנוביץ', ווזאראטה טוב יותר מפלאסיו. מאוריטו כמעט ולא שיחק על בסיס קבוע ואינטר לא ניצלה את מלוא הפוטנציאל שבו. גם הבלם שהביאו מפאלרמו בטח לא עדיף מלוסיו (יש לאינטר אופציה רכישה אחרי ההשאלה כי אחרת זו עיסקה דפוקה).

חבל שאינטר לא מכרה בזמנו את סניידר, כשהיה במעמד שיא ועם ביקוש גדול. היום לא מאמין שקבוצות יעיזו לשלם את הסכום שהוזכר בעבר. יש לה את קוטיניו ואלבארז בתפקיד היצירתי, לטעמי היום, טובים יותר מסניידר האנמי.

לא מספיד את אינטר אבל כרגע, היא פחות טובה מלאציו, מילאן ונאפולי. אודינזה איבדה הרבה איכות בפגרה, צופה לנפילה שלה (המקום שלה במוקדמות בזבוז אחד גדול לאיטליה).

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

סראטה ממש לא יותר טוב מפלאסיו, לפחות לא בעונה שעברה. תמיד רציתי לראות את מאורו באינטר, וחשבתי שאת הפריצה הגדולה הוא יעשה במדי הקבוצה שלנו, אני לא יודע אם זה בגלל חילופי המאמנים או לא, אבל, באינטר הוא פשוט לא היה מספיק טוב ובעיניי הוא קיבל מספיק הזדמנויות כדי להוכיח את עצמו (בסוף העונה). כששחקן מגיע לגיל 25, מפסיקים להתייחס לפוטנציאל שלו ומתרכזים יותר ביכולות שהוא מציג במדי הקבוצה, ובקטע הזה מאורו לא הרשים במיוחד.
    אותו דבר לגבי לוסיו-סילבסטרה, לא ראיתי את הארגנטינאי מספיק כדי שאוכל לשפוט אותו, אבל, אני ממש בספק שלוסיו יותר טוב. למעט העונה הראשונה של לוסיו באינטר, הוא היווה נזק יותר מאשר תועלת, הטעויות שהוא כל כך אהב לעשות גרמו לאינטר לספוג הרבה שערים שהיה ניתן למנוע בקלות לו היה משחק עם קצת יותר אחריות.

ודבר אחרון, קוטיניו ואלבראז עדיין רחוקים מלהשתוות לסניידר, אפילו עם הירידה ביכולת שלו.

5. GRANDE LAZIO Member

מאורו פתח ב-10 משחקי ליגה, ונכנס כמחליף כמות דומה.
    בתור אוהד אינטר לא הייתי מסוגל לבוא אליו בטענות, פשוט קשה להתבטא ככה וכשכל שבוע מגיע מאמן אחר שלא בונה עליו.

חוץ מזה שפאלסיו לא הרשים בעונה שעברה. הייתה לו עונה אחת טובה בגנואה, במשך כל התקופה שלו בה. לא יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏9/8/12
  6. Ricky van Wolfswinkel Member

חשבתי על זה שהוא שיחק כמות משחקים כזו כי הוא לא היה טוב?
    אם עונה לא טובה של פאלסיו ה 19 שערים אז הוא כנארה אמור להיות השחקן הטוב בעולם.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא אגיד אם פלאסיו נתן עונה טובה או לא, אני רק אגיד שאם לא הוא גנואה יורדת ליגה בעונה שעברה, הוא פשוט החזיק את ההתקפה וגם מבחינת בישולים היו לו איזה 10 בישולים, כך שהוא היה מעורב ביותר מ50 אחוז מהשערים של גנואה.

זראטה? יש לו טונות של כישרון ברגליים, אבל הוא משחק כמו ילד בן 17. כל היום עם הראש בקיר, לא חושב שלמסור לשחקן פנוי זה הדבר הנכון לעשות וכמות הכדורים שהוא איבד במשחקים באינטר הייתה יותר גדולה מכל שחקן אחר. אבל צריך לציין שהוא באמת לא קיבל הרבה צ'אנסים מראניירי, ורק כשסטרמא הגיע הוא התחיל לקבל דקות. אבל עדיין, לא הוכיח את עצמו.

בקשר להנדנוביץ' - סילבסטרה מול סזאר - לוסיו, אני חושב שהשניים הראשונים יותר חזקים. לוסיו הוא בלם עם אובר ביטחון עצמי, הוא יודע שהוא כבר לא בשנות השיא ועדיין מרשה לעצמו לעשות שטויות וללכת עם הכדור כאילו הוא עדיין מספיק מהיר בשביל זה. אני כבר במהלך העונה אמרתי שאני לא אתנגד שיעזוב את אינטר, ובאמת שהוא עזב לא הייתי עצוב או משהו. סילבסטרה בלם טוב מאוד, אחד האיכותיים בליגה. אני מסתמך בעיקר על התקופה שלו בקטאניה, כי אז הוא בנה לעצמו שם של אחד הבלמים הטובים בסרייה א'.

הנדנוביץ' אחד מ5 השוערים הטובים ביותר לאירופה לדעתי, בעוד שז'וליו יורד ביכולת מעונה לעונה. אין לי כח לפרט, תסתכלו על משחקים של אינטר ותבינו. למשל - הגול שספגנו מברנדאו העונה בשמינית גמר האלופות זה כדור שסזאר צריך לתפוס בלי להתקשות בכלל, במקום זה הוא דפק זינוק לפינה בפעולה אידיוטית.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מצטרף. אולי הצמד הראשון לא יגיע לרמה של הצמד השני בשיאו, אבל אנחנו מדברים על ההווה ובהווה החילוף הזה מגיע בזמן לאור הירידה ביכולת של השניים ויעשה טוב לאינטר לדעתי.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאלסיו בעונה שעברה : 19 שערים, 5 בישולים. מרבית השערים הם יצירה אישית ובעיטות מזוויות קשות שמצריכות טכניקה וכישרון שלא קיימים לרוב המוחלט של החלוצים בסריה א'. כפי שנאמר לפניי, פלאסיו היה מעורב במרבית השערים של קבוצתו והפגין יכולת אישית שהספיקה לבדה להשאיר את ג'נואה בסריה א'.

בחרתי להתייחס למפגן הבורות הזה מדאגה לצופים בבית.

10. AS R Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

אני לא יודע איך לענות על זה אפילו.
    אגב, איך לדעתך הייתה העונה הקודמת של מסי? הרשים אותך מספיק או שזראטה יותר טוב?

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר במשחק איום ונורא מפסידה 2-0 להיידוק ספליט הקרואטית. למזלה של אינטר, היא תמשיך לשלב הבא, הודות לניצחון שלה על הקרואטים בתוצאה 3-0.
    היכולת של הקבוצה היא המשך לזו של העונה שעברה, הגנה שברירית והתקפה לא מתפקדת. החיסרון במגן שמאלי שמשחק עם רגל שמאל, הורגש היום כמו תמיד, אינטר חייבת לקנות את קולארוב, או שזאנטי ישחק בעמדה הזו, העיקר לא נגאטומו או ילד מהפרימברה. בנוסף, סמואל את ראנוקיה עדיין משחקים כאילו שזו הפעם הראשונה שהם משחקים יחד, איני רוצה לחרוץ את גורלם ולקבוע שהציוות של שניהם לא יצליח, אבל כן הייתי רוצה שסטרמאצ'וני ינסה לשחק עם קיבו כבלם. לגבי ג'ונתאן, הוא רחוק שנות אור מהעשירית של מייקון, אוי ואבוי אם זה השחקן שיירש את העמדה ממייקון.
    בהתקפה, מיליטו עדיין לא נכנס לעניינים והוא כרגע מזכיר את מיליטו שזכה בפח הזהב, אין עירורין על התפוקה שלו כשהוא משחק כראוי, אבל הוא מועד להיכנס לתרדמת די בקלות ואני חושש שהוא יעשה את זה העונה, לכן, אינטר חייבת להשאיר את פאציני למרות המשכורת שלו, אמרתי את זה הרבה פעמים, אני עדיין מאמין בפאצו ובעיניי אינטר תעשה טעות נוראית אם תשחרר אותו. קוטיניו שיחק בסדר גמור ואני אשמח אם סטרמאצ'וני ימשיך לתת לו לפתוח, השילוב בינו לבין סניידר יכול להניב הרבה תוצרים בהתקפה.

12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: טוטנהאם מנסה להכניס את ג'ובאני דוס-סנטוס כחלק מעסקת העברתו של ז'וליונה ללונדונים.

:aa1: אינטר בודקת את האפשרות לצרף את טינו קוסטה, קשרה הארגנטינאי (יש לו דרכון צרפתי) של ולנסיה.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אנחנו צריכים את ג'יובאני דוס סנטוס? למה?

14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוטנהאם עצמה מנסה לדחוף את דוס-סאנטוס לעסקה ולא אינטר.

15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: בראנקה נצפה בפורטו לצורך קיום שתי עסקאות עם המועדון המקומי: האחת עבור אלבארו פריירה המגן השמאלי האורגוואי של המועדון והשניה עבור פרננדו הקשר הברזילאי. לפי פוטבול איטליה, פריירה אמור לעבור לאינטר תמורת 13 מיליון יורו (כולל בונוסים) ופרננדו בהשאלה עם אופציה לרכישה, כמו גוארין.