אינטר 2012/13 :: בפתחו של עידן מצארי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏7/7/12.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אומר השקעה כלכלית נרחבת במרקאטו הנוכחי? לוקאס במקרה?

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא יודעים על זה כלום חוץ מזה שהם קנו חלק מאינטר לפי האתר הרשמי של המועדון. מחר אני מאמין שנדע יותר טוב.

מה שכן, מדובר על חברה ענקית. חברת הבנייה השנייה בגודלה בסין, השישית בגודלה בעולם, מעסיקה 220 אלף עובדים ובונה פרוייקטים עצומים, ביניהם יהיה האצטדיון החדש של אינטר. אם הם ירצו להשקיע כסף גדול, הם יוכלו בלי הרבה בעיות.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/12
  3. eran.m Member

אני כלכך מקנא בכם, אנחנו מועדון העל היחיד שאין לו איצטדיון משלו וכמו שנראה אנחנו אפילו לא בדרך לשם באופן מחשבתי לצערי...

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הדיווחים ממשיכים לזרום: הסינים ישלמו 200 מיליון יורו בשביל משהו כמו 20 אחוז מאינטר, ובכך כמו שכתבתי קודם יהפכו למחזיקים השניים בגודלם במועדון אחרי מוראטי ויותר מפירלי וסאראס(שגם שייכת למוראטי).

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

חתיכת יום מרעיש עובר עליכם. יום חשוב לכם ולליגה.

אני לא חובב גדול של השקעות חסרות פרופורציה מבחוץ, לכן דעתי קצת חלוקה בעניין (כמובן בלי קשר לכך שאני אוהד יובה), אבל עושה רושם שההשקעה הראשונה שלהם באינטר תהיה באיצטדיון החדש כך שהכיוון כרגע נראה מאוד טוב. אם הם ישקיעו כסף כדי להפוך את אינטר לרווחית יותר, ואולי ככה לתחרותית יותר - אשריכם. הרווחתם.

6. Muurad Member

האם מדובר עליהם אור? ממה שהבנתי מאינטר ניוז, זה שעד עתה מי שהייתה מספר 2 למוראטי החזיקה ב-20 אחוז מהמועדון - ככה שהסינים רוכשים יותר מ-20 אחוז אם הם הולכים להפוך למספר 2 החדש.

גם נאמר שם שאחוזי השליטה שלהם יגדלו בעתיד, כלומר אולי מוראטי מתכנן לבנות לנו את האיצטדיון, ולהחבא יותר ויותר אל הצללים כשהמועדון יפסיק להיות כ"כ תלותי בו כלכלית כדי להמשיך להתקיים.

חדשות אדירות. אני ממש לא מצפה לאיזה שוגר דדי או הזרקה לתקציב ההעברות - העניין כאן כרגע לדעתי הוא אך ורק האיצטדיון, וזו באמת המטרה הכי חשובה שלנו יותר מכל דבר אחר.

כמובן שעם הסינים שיושבים בדריקטריון עם יותר מ-20 אחוזי שליטה במועדון זה לא משהו שיזיק לתקציב ההעברות, ובטוח יגרום לנו להיות יותר בטוחים כלכלית ולא להתחשבן על חצי שקל במכולת כמו שקרה עד עכשיו, אבל עדיין העניין פה לפחות כרגע הוא האיצטדיון לדעתי.

פשוט יום חג למועדון!

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ככה אני מבין עכשיו, אז לא ידוע כמה אחוז הסינים קנו, אבל מה שבטוח שמוראטי עדיין יהיה החזק במועדון. המשפחה שמחזיקה את פירלי מחזיקה 20 אחוז מאינטר גם, ועכשיו הסינים כנראה יכנסו ב25-30 אחוז מהמועדון אני מאמין.

החברה הסינית נכנסת לאינטר כי היא רוצה לראות רווחים ממה שהיא בונה, כלומר האצטדיון החדש. תוך 5 שנים יהיה לנו אצטדיון חדש, והסיבה לכך היא שהשכירות על הסאן סירו היא עד שנת 2016, כלומר עוד 4 שנים ואינטר לא רוצה סתם להפסיד כמה מיליונים על אצטדיון שהיא לא תשתמש בו בכלל.

8. cazzo Il Capocuoco

אם הסינים מנצחים את הבירוקרטיה האיטלקית....אין עליהם....

9. 亚历山大帕托 Member

10. cazzo Il Capocuoco

נשפץ את סן סירו, ואינטר ישחקו מחוץ למילאנו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף כל סוף, יש חדשות טובות בקיץ הזה. אני מאלה שמעדיפים אינטר "קמצנית" תחת שליטתו של מוראטי (אחרית הימים, מוראטי קמצן), מאשר אינטר בזבזנית תחת שליטה של טייקון שאין לו שום זיקה למועדון. לכן, כשהמשא והמתן בין אינטר לבין קבוצת המשקיעים הסינית החל, כל כך פחדתי שמוראטי ימכור את המועדון. אינטר בלי בסיס כלכלי חזק שאינו תלוי בבעלים, כלומר, איצטדיון, ספונסרים, מרצ'נדייז וכו' יכולה להתרסק מיד אחרי שמוראטי יעזוב אותה, כי הוא, בניגוד לטייקון שאין לו זיקה למועדון, לא יעזוב את אינטר מבלי להיות בטוח שהיא תסתדר בלעדיו, וזה משהו שלא כל משקיע עושה, משום שהמשקיע הוא כשמו, בא להשקיע ולהרוויח כסף. הדיווח הזה מאוד משמח אותי, כי מוראטי עדיין שולט במועדון וכי קבוצת המשקיעים הסינית תסייע לאינטר בפרויקט בניית האיצטדיון החדש, שהוא ללא ספק הפרויקט הכי חשוב והכרחי שאינטר צריכה לעשות במטרה להתחיל להתייעל מבחינה כלכלית ולהוריד את התלות במזומנים שמוראטי מזרים כל שנה מכיסו.

12. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוקאס מורה מתקרב בצעדי ענק לאינטר

http://todaysfootballnews.com/news/wp-content/uploads/2012/07/Lucas-Moura-liverpool-sao-paulo-475x324.Xxx

בראנקה ישוב היום לאיטליה מברזיל, לאחר שאתמול נפגש עם הנשיא של סאו פאולו ודן עימו במשך שעתיים על עסקת העברתו של לוקאס מורה. לפי הגאזטה, אינטר מציעה 20 מיליון יורו תמורת הקשר הצעיר ובונוסים שעשויים להגיע לחמישה מיליון, בעוד שסקיי מדווחת כי אינטר מציעה 27 מיליון שיכולים להפוך ל 32. בראנקה נפגש גם עם הסוכן של השחקן. גם מנצ'סטר יונייטד מעוניינת בשחקן, אולם נראה כי הברזילאים יאשרו בקרוב את הצעתם של הנראצורי.

13. tomj Member

ראיתי שבאנגליה מצטטים את ההורים של לוקאס שאמרו שלוקאס רוצה רק את היונייטד.
    יש אמת בדבר?
    כי זכור לי ששנה שעברה לוקאס בעצמו אמר שהוא רוצה להיות באינטר ושהוא אהד את הקבוצה מגיל צעיר.

14. yonmu Member

בהנחה שיגיע, הוא אמור לתפקד כחלוץ-אגף ב4-2-3-1 או כחלוץ חוד ממש ב4-4-2 כלשהו?

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מודה שאת לוקאס אינני מכיר מספיק טוב, אבל גם אם הוא כישרון על, הצלחתו באינטר היא מותנת בספק. ברור לי שזה תקף לכל שחקן אחר שמצטרף למועדון, אבל, סכום כמו 30 מליון יורו צריך להיות מושקע בשחקן שכבר הוכיח את עצמו באירופה ולא בשחקן צעיר שהוא עדיין בגדר של כישרון.

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/12