אינטר 2009/10:: אלופת אירופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Mamadu, ‏1/7/09.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

באת לדרדר לנו את הפורום לרמת הטוקבקים בוואן (לא שנכנסתי לשם אי פעם), אנחנו עוסקים באסטרונומיה, קוסמולוגיה או בכדורגל?!

2. 亚历山大帕托 Member

העסקה מאיטליה שתוציא באופן סופי מאיטליה את הכוכב האחרון מאיטליה. מאיטליה.

http://www.sff.net/books/btls-large.Xxx

3. REAL MADRID Member

מכיוון שאיני יודע מה פירוש המילה קוסמוליגה, אני אבחר באסטרולוגיה.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כתבתי אסטרולוגיה, את הזבל הזה תשאיר לפתאים.

וסתם לידע כללי, קוסמולוגיה זהו מדע העוסק בחקר היווצרותו, טבעו ומבנהו של היקום.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/09
  5. Raulito Madridista

http://www.as.com/prom/200907/pro_photo1247832401.Xxx

שלוש אליפיות איטליה בהן היה לו חלק מרכזי. לא מעט משערי העונה. יותר לא יהיו גולים בסאן סירו מ-30 מטר, לא יהיו עקבים. 66 שערים ה-116 משחקים.
    בנימה אישית - השחקן הכי אהוב עליי באינטר פרט ללואיס פיגו שפרש.
    להתראות זלאטן איברהימוביץ

אין ספק שזה יום מאוד משמעותי עבור אינטר. אני חושב שאטו עדיין חלוץ מצויין והוא ייתרום לקבוצה - אבל אין באינטר מספיק כישרון(גם כשזלאטן היה, המצב היה כזה, אז עכשיו אינטר בכלל מידרדרת), בייחוד בקישור. לבנות על חלב כקשר האיכותי ביותר זה לא רציני. אין לו את האיכויות להנהיג, ולא בטוח שהוא יוכל להצליח כמו שעשה במדי ארסנל. אני לא רואה יותר מידי אלטרנטיבות מזהירות בקישור, ולמוריניו יש כאב ראש לא קטן. גם עם זלאטן, הקבוצה לא הייתה מספיק טובה כדי לתת קפיצה באירופה ולחזור לחצי הגמר למשל לראשונה מאז עונת 03\2002, אז בלעדיו המצב נראה לי בכלל גרוע יותר. אינטר חייבת להשקיע את הכסף בהבאת שחקן מרכזי בכדורגל, במידת האפשר. זה לא הזמן להירדם. בכל מקרה, הציוות של אטו ודייגו מיליטו יהיה מעניין. שנייים מהחלוצים היותר טובים בליגה הספרדית בחמש השנים האחרונות.

אני רוצה להתערב בנוגע לסוגיית זלאטן - השבדי לא הפריע לשחקנים אחרים לפרוח, או גרם לכך שהקבוצה תשחק רק לרגליים שלו - פשוט כל שאר שחקני החלק הקדמי היו חלשים מאוד והיו פערי איכויות עצומים. אדריאנו, עם כל האהבה שקיבל מהקהל והיו גם הרבה אוהדי כדורגל שרצו בהצלחתו - זה לא היה זה. באלוטלי עדיין לא יכול לקחת מנהיגות והוא הסתכסך עם מוריניו בגלל השחצנות שלו, דבר שמוריניו בצדק העיר לו על כך, ומאנסי היה פלופ. לליגה האיטלקית זה הספיק(הנוכחות רק של זלאטן), אבל למשל נגד יונייטד זה לא עבד. זלאטן קיבל את מיטב תשומת הלב, והיה קרוב לכבוש פעמיים, אבל זהו. לא היה לאינטר אף שחקן שיתן תרומה התקפית ראויה. לא יכול להיות שמאייקון, מגן ימני, הוא השחקן הכי מסוכן פרט לזלאטן.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/09
  6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחחחח דור, עושה רושם שהתרגשת מעזיבתו יותר מאיתנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

אני עדיין מחכה להודעה הרשמית באתר של אינטר.

7. GRANDE LAZIO Member

עיסקה טובה חלקית לאינטר. אטו - על הכיפאק, גם 40 מיליון יורו - מצוין, בהתחשב בעובדה שאינטר מקבלת פלס עוד שני שחקנים איכותיים. אם כי, לגבי חלב אני סקפטי. לא בטוח שאינטר זקוקה לשחקן בעמדה שלו (קיצוני), אלא יותר בתפקיד של סטנקוביץ' (קשר מתחת לחלוץ). עדיין אין לה אחד כזה, חשבתי שסניידר בדרך, היה החיזוק הטוב ביותר עבור הסגנון של מוריניו, חבל שלא מגיע, וחלב הוא לא הפיתרון.

אינטר זקוקה בדחיפות לעושה משחק קילרי במרכז המגרש, הקישור שלה אנמי, רדום ובינוני עם הסרבי, זנטי וקמביאסו. עם כל הכבוד, ככה לא תדגדג את הגדולות. לכן גם מוריניו נדלק מהר (יחסית). בטח מוראטי ייבש אותו הקיץ הזה, שמעתי שמוריניו חם רצח על סניידר, אבל ריאל דורשת בסביבות ה-25 מיליון יורו, סכום שהפרזידנטה התעייף מלהוציא. קנה את לוסיו (החתמה מעולה אגב) בכמה? 5 מיליון יורו כדי להשתיק את המאמן שלו קצת.

מי יודע, אולי דווקא בלי זלאטן אינטר תבוא לידי ביטוי יותר, כי אז נראה קבוצה, תרתי משמע, ולא סטאר בולט שסוחף/הורס קבוצה שלמה לכישלון/הצלחה (צ'מפיונס/ליגה) . אני חושב שזה צעד מבורך להיפטר מהשבדי, אבל אינטר חייבת, פשוט חייבת עושה משחק רציני כדי להתרומם. ולא מתכוון לדה אגוסטיאנו שלא מתאים בכלל לרמות של אירופה.. סניידר, דוד סילבה - אחד מהם - ברכה.

8. 亚历山大帕托 Member

חלב מצטיין יותר בתור קשר מתחת לחלוץ. בארסנל הוא לא שיחק בעמדה הזאת הרבה, אבל בשטוטגארט הוא בנה את עצמו כאחד כזה.

9. GRANDE LAZIO Member

זהו, העיסקה נחתמה, לפי לאפורטה.
    לא יודע, מצד אחד זלאטן התגלה כפחדן, אחד שבורח מאחריות גדולה להוביל קבוצה להצלחה באירופה (גם ראינו שהוא נכשל בזה 3-4 שנים ברציפות, עוד מיובה), אבל מצד שני, לבנאדם אין עם מי לשחק, אינטר מלאה בקקיונים שלא צריכים לשחק במועדון כזה גדול. היחסים שלו עם מוריניו סוערים ודרמטיים, כל פיפס קטן הופך לעימות מילולי, לא דבר בריא. יחסים חרא בין כוכב למאמן גורם למתחים ותסכולים בחדר ההלבשה.

מה שכן, כואב לי שעוד שחקן בקליבר הזה עוזב ת'ליגה שלנו. תכל'ס הפנמתי ת'מצב העגום, נקווה לימים טובים יותר.

מעניין מה מוראטי יעשה ב-45 מיליון יורו..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/7/09
  10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יאפ. הוא בעייני תמיד היה קשר מתחת לחלוץ. למרות שבארסנל הוא הצליח גם כקשר מהצד.

בכל אופן אני לא אוהב את המעבר הזה, לא יודע אם הליגה האיטלקית זה המקום בשבילו. שיהיה לו בהצלחה בכל אופן.

11. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהלן חברים. אני לא מרבה להכנס לפורום האיטלקי אבל אני חייב להתוודות. מאז ומתמיד אינטר הייתה הקבוצה האהובה עליי באיטליה. אולי בגלל תדמית הלוזרית הנצחית ואולי בגלל החיבור עם שחקנים גרמנים שעברו במועדון(קלינסמן, רומינגהה, ברמה וכו'). אני מאוד אוהב את החיבור של אינטר ומוריניו. מוריניו לטעמי הוא אחד משלושת המאמנים הטובים בעולם, חרף חוסר ההצלחה בזירה האירופית לאחרונה, ואולי גם אחד הטקטיקנים הגדולים שיש למאמנים באירופה להציע. מוריניו תמיד ידע להציב בקבוצתו הגנה חזקה עם משמעת טקטית ואני חייב להודות שאין מה לעשות זה עושה לי את זה.

אבל השבוע אינטר רכשה את לוסיו. כאחד שראה את לוסיו יותר מדי בשנים האחרונות, אני לא רואה איפה הוא מצליח להשתלב אצל מוריניו. איך בלם כמו לוסיו אמור לשחק לצד בלמים כמו בורדיסו, מטראצי וקיבו. שחקנים בעלי אוריינטציה הרבה יותר הגנתית מלוסיו, שמרבה לתמוך בהתקפה ולא פעם ולא פעמיים משאיר אחריו חורים בהגנה. אני יודע שמאייקון הוא אחד המגנים הטובים בעולם אבל האם הוא יצליח לכפות על שחקן כמו לוסיו שכבר בן 31? רכישה מאוד מאוד תמוהה לדעתי. גם כי מכסת הבלמים של אינטר כבר דיי מלאה וגם כי לוסיו פשוט לא מתאים לאופי של אינטר.

אם כבר הגעתי לפה, אני יודע שזלאטן עזב(אם לומר את האמת מעולם לא החזקתי ממנו אחד החלוצים האוברייטדים ביותר ביבשת), אדריאנו השכונתי חזר עוד באמצע העונה לברזיל. ולאינטר אם אני לא טועה נותר רק חוליו קרוז שאם אני לא טועה הוא מאוד מבוגר ובאלוטלי שנחשב לחלוץ צעיר ומוכשר. אני לא רואה בשוק העולמי חלוץ שאינטר מצליחה להביא אותו כל כך בקלות. איך קבוצה כמו אינטר שחסר לה כל כך הרבה שחקנים בעלי אוריינטציה התקפית בסגל(להוציא את מנסיני מהמשוואה) אמורה להסתדר עם שני חלוצים דומיננטים בלבד בסגל?

12. Jose Mourinho Member

קודם כל, טוב לראות אותך מבקר כאן.

לגבי מה שכתבת - קרוז שחקן חופשי החל מסיום העונה וכרגע עומד לחתום בלאציו. בסגל של אינטר יש גם את מיליטו שנרכש מג'נואה, בנוסף לבאלוטלי. כרגע נראה שאטו יצטרף במסגרת עסקת זלאטן, ארנאוטוביץ' האוסטרי יגיע בהשאלה מטוונטה ואנטוניו קסאנו חזק על הכוונת. מן הסתם אינטר לא תישאר עם באלוטלי ומיליטו בלבד, אין קבוצה בעולם שמחזיקה אצלה רק שני חלוצים בסגל.

בעניין לוסיו, אתה צודק בהחלט והייתי מעדיף בלם אחר במקומו, אבל אחרי שמוריניו ראה שאינטר לא מצליחה להחתים את קרבאליו מצ'לסי, הוא פנה לאופצייה השנייה שלו והיא לוסיו.
    הזכרת את בורדיסו, אבל הוא לא ממש נספר בסגל ואינטר מחפשת למכור אותו. הבלמים הבכירים כרגע הם קיבו, סמואל, מטראצי וקורדובה. לוסיו ישלים(או לפחות ינסה להשלים) את החוליה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/7/09
  13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי הפרסומים האחרונים, אינטר תנסה לקנות את צ'אבי אלונסו בכסף שהיא אמורה לקבל מעיסקת זלאטן, ריאל גם כן מעוניינת בשחקן, אך היא לא ממהרת לשלם את ה35 מליון יורו שליברפול דורשת עבור השחקן.

את האמת, צ'אבי אלונסו זה אחד השחקנים שאני הכי רוצה לראות באינטר, מדובר בקשר 50/50 אך שיש לו מסירות נהדרות ויכולת התקפית משובחת, ומבחינתי אם הוא יצטרף, אז אינטר לא תצטרך לקנות קשר התקפי טהור, ויספיקו לה שלושה קשרים מרכזיים בדמותם של אלונסו, קמביאסו וזאנטי/מוטה, ובהתקפה ישחקו באלוטלי ומיליטו בנוסף לעוד חלוץ.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/09
  14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: עדכון אחרון בעניין איבהימוביץ' - אטו: לפי הדיווחים אטו החמדן רוצה מברצלונה פיצויים על ההעברה ולאפורטה (יש לומר בצדק רב) לא מוכן לשלם לו אפילו אירו. אולם, נשיא ברצלונה, ככל הנראה כן יהיה מוכן לתת לאינטר 75 מיליון אירו עבור הפנומן השבדי.

15. avdz7 Member

אטו הזה פשוט חוצפן. קודם כל השכר ההזוי הזה שהוא דורש, ואחר כך פיצויים מבארסה? על מה ולמה? אני מקווה שבלי כל קשר לאטו ברצלונה ירכשו את איברה, ושאטו יירקב עמוק עמוק בספסל.