אינטר 2008/09 :: מי יגיע ומי יילך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Mamadu, ‏1/7/08.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

רשימת העברות הוא אינו אלא ביטוי. מנסיני דרש חוזה משופר, כפול ממה שהוא קיבל עד אז ואיים שיעזוב. רומא סירבה לחדש לו את החוזה בתנאים שלו ומכאן שהשחקן היה מועמד להימכר. העניין הזה יצא לתקשורת מצד סוכנו של הקשר הברזילאי על מנת להלחיץ את רומא ולהביא עניין בשחקן מצד מועדונים אחרים.

2. Jose Mourinho Member

מעביר מהדיון של סמפ לכאן כדי לא לסטות מהנושא שם:

באלוטלי הוא כרגע השני בהיררכיה אחרי זלאטן. אני כמעט בטוח שאדריאנו לא יקבל הזדמנויות לפניו, ושקרוז יהיה רוב הזמן גיבוי. לגבי קרספו וסואזו לא ממש ידוע לי מה המצב, אחד מהם אמור לעזוב. עוד חלוץ? לא בתוכניות, כך שאין מה לדבר על זה.
    חוץ מזה, מוריניו מנסה להחזיר לאינטר את משחק האגפים עם קווארזמה ומנסיני, כך שמריו יוכל לשמש גם כאופציה באגף(כמו שעשה בהצלחה במשחק האליפות מול פארמה).

חוץ מזה, תחשוב בהיגיון, באלוטלי האריך את החוזה שלו לא מזמן, הוא יודע ומרגיש שבונים עליו כשחקן מפתח, ובאמת נראה לך שקבוצה כלשהי יכולה להיות כ"כ מנותקת מהמציאות ולא להשתמש בכישרון כזה כאשר הוא נמצא בשורותיה?

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שבאלוטלי לא מוכשר,להפך הוא באמת עילוי.אבל אם קווראזמה ומנסיני יבואו באגפים באלוטלי יזכה לשאריות.בנוגע לעמדת החלוץ,ילד בן 17 נמצא שני בהיררכיה במועדון כזה? אם כל הכבוד לעונה הטובה שלו ולכשרון הוא עדיין לא במצב הזה(ראה המשכורות למשל)...
    אם כי אני בהחלט חושב שיש לו סיכוי להפוך לאחד כזה,מקווה בשביל איטליה שיקבל את ההזמדנות שלו,בשביל אינטר ממש לא...

4. Raulito Madridista

אינטר בינתיים לא מתאימה את סגל הקבוצה לשיטה החדשה שרוצה מוריניו להנחיל.
    שניים וחצי שחקני כנף לעומת יותר מדיי חלוצים.
    אני חושב שלמקם את באלוטלי באגף זה ביזבוז, ככה לא מנצלים את היכולת האדירה שלו(אין סיכוי למערך של שני חלוצים, 4-4-2 למשל?) מבחינת הפיזיות, המהירות והחדות מול השער, אבל מצד שני זה עדיף לבחור מאשר להיות מסופסל. בנוסף, זה יהיה בזבוז עבור הקבוצה, כי הוא בכל-זאת לא שחקן קו אמיתי שיודע להרים למשל. אני חושב שלהשאיל את השחקן לעונה היה מהלך יותר נכון של הקבוצה.
    מדהים איך דוד סואזו נכשל בקבוצה. לא ניצל את הצ'אנסים המעטים שקיבל(הייתי בטוח שהמעמד שלו יהיה קצת יותר גבוה) והיה שחקן שולי מאוד בסגל. אני כבר תיארתי אותו כאן כ'דויד ויאה החדש', כי מאוד התרשמתי מהשליטה האדירה בכדור והסיומת. מי הקבוצות שמעוניינות לקלוט אותו? לדעתי הוא כן שווה קבוצה גדולה, מקווה שלא יילך לקבוצות האמצע-טבלה של איטליה. לדעתי הוא יכול להיות אופצייה לא רעה לרומא(אולי לשלב אותו איכשהו בעיסקה עם העברת מאנסיני לאינטר).
    אני לא מבין למה לחוצים להיפטר מקרספו, הוא סיפק את הסחורה בשנה שעברה פחות או יותר.

5. yonmu Member

למה אין סיכוי למערך של 4-4-2? אם אני לא טועה זה אמור להיות המערך של אינטר בעונה הבאה, עם זלטאן ובאלוטלי\קרוז\אדריאנו בחוד.
    אני רק לא מבין איפה זאנטי ישחק? ככל הנראה מנסיני וקווארזמה בצדדים, ולמפארד\קמביאסו\ויירה במרכז. אז מאיקון ישב על הספסל?

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

קרספו שחקן חופשי לפי מה שהתפרסם בתקשורת אז הרי הוא סיים את חוזהו עם צ'לסי (היה מושאל בשנתיים האחרונות לאינטר) ובשום מקום לא הודיעו על חתימת חוזה חדש בקבוצה כלשהיא.

7. kadm Member

אובינה כבר סגור באינטר?
    כמה הוא עלה?

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שקיבל הרבה מכתבי תמיכה והאהבה מאוהדי אינטר, רוברטו מאנצ'יני שולח מכתב לאוהדי אינטר :

" כפי שאתם יודעים אני לא אוהב לדבר הרבה, בעיקר על עצמי. אבל מזמן אני מרגיש שאני צריך להגיד משהו, וזה הרגע המתאים.
    קראתי את כל המכתבים ששלחתם לי, ואני מופתע מהאהבה שהפגנתם, והאהבה הזו גרמה לי להיזכר בשנים היפות שהיו לנו ביחד.
    אני מודה לכם מהלב, ואני לא יכול לדמיין כמה יפה להיזכר ככה. הייתי מאמן אינטר, וכפי שאתם יודעים, המאמנים כמו השחקנים, לא נשארים לעד, ויבוא היום שיעזבו.
    בניגוד לכך, מועדון אינטר נשאר ואתם תשארו האוהדים של אינטר, והחשוב ביותר זה שאינטר צריכה אתכם.
    שוב, תודה לכם וחיבוק גדול מצידי כי לעולם לא אשכח אתכם. "

מרגש.

9. Chievo Member

מה מרגש?! לפני חודש קללות ללא הפסקה ועכשיו הודעה אחת גורמת לך לסמפט אותו.

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שהמכתב שלו מרגש, לא אומר שאני מסמפט אותו.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחריי שמנצ'יני עזב, מעניין אותי מה קורה עם החברים היצורים שלו שהוא הביא מלאציו?

12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיכאילוביץ' כנראה מחכה לקבוצה שתמנה את מאנ'ציני למאמנה כדי שיהיה עוזרו, סזאר שחקן חופשי, סטנקוביץ' (למרות שהוא הצטרף בעידן זאקרוני) מתנדנד וזהו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/7/08
  13. Jose Mourinho Member

ב2004/2005 שיחקו אצלנו בהרכב 4 שחקנים שמנצ'יני הביא בגלל התקופה בלאציו - מיכאלוביץ', פבאלי, ורון וסטאנקוביץ', ובינואר 2006 הוא צירף גם את סזאר, אחריו רדף עוד מקיץ 2004 כאשר התמנה למאמן אינטר ורצה לצרף אותו למושבה הביאנקוצ'לסטית באותו הזמן שהשאר הצטרפו. מעניין אם הוא העלה פעם את כל החמישה למגרש בו-זמנית(לא שזה יפתיע אותי).
    בכל מקרה, למנצ'יני הייתה משיכה להחתים שחקנים מוזרים(ובכ"ז עדיין לא התקרב לרמה של קופר בעניין הזה) - קאריני כשוער שלישי, זה' מריה, וומה, כוטוס, סזאר, וגם מריאנו גונזאלס ומאניש, ע"פ היכולת שהם הציגו באותה תקופה. זה גרם מצב שבכל עונה, לא משנה כמה אינטר הייתה טובה, תמיד היה את השחקן הזה שאוהדי אינטר לא הבינו מה הוא עושה בקבוצה והיו נגד הצבתו בהרכב. אני מאמין שעם הגעתו של מוריניו, העניין הזה ייפסק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/7/08
  14. דנידין Member

אין ספק שמוריניו סקאוטר טוב ויודע בדיוק מה הוא צריך לשיטת המשחק שלו, היינו איזה סגנון שחקן בכל עמדה. מוריניו אוהב חלוצים גבוהים וחזקים, חלוצי רחבה ולא משנה אם יש להם יכולת מסירה או לא, רק שידעו לכבוש, כי מסירות בין החלוצים זה לא חלומו של כל מאמן. המהלכים צריכים להיות קצרים ותכליתיים. מנגד הוא אוהב קשרים ממושמעים טקטית ועם יכולת לכבוש או לסכן את השער. פה הגודל של הקשר משחק פחות תפקיד, אך גם עם עדיפות לכוח על טכניקה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/08
  15. Oliver Kahn Member

למישהו יש מושג האם קיים סיכוי שאלברו רקובה לא יושאל שוב וישחק בעונה הבאה באינטר?