אינטר 11/12 :: העולם מחכה למהפכה הנראצורית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Interista, ‏30/6/11.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

העיקר שיונייטד כבר קנתה אותו, שהוא כבר מחכה לדרוך על הדשא בסיטי אוף מנצ'סטר, בלה בלה בלה...

הוא ישאר פה.

2. Bensh Member

http://live4liverpool.com/wp-content/uploads/2010/06/Frank_Rijkaard.Xxx

ראית אותו בברצלונה, לפני הפציעה הקשה...?

3. 亚历山大帕托 Member

אתה רציני? מה שתרגמתי נשמע לך כאילו הוא הולך להישאר?

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדריי צודק, אינטר אכן זקוקה לכסף ומחיר שכזה 36 מיליון יורו יכול לעזור לה. לטעמי אפשר היה לסחוט יותר, אולי אם העונה שלו היתה יותר טובה אז המחיר היה מגיע לאיזור ה-50 מיליון כי אישית אני לא חושב שפאסטורה שווה יותר ממנו, השאלה מה אינטר תעשה עם הכסף הזה. תביא את קונצ'ה ופאלאסיו? אז בשביל מה? אין לי בעיה שתביא את קאסמיירו ולוקאס במחירים האלה יחד או לפחות אחד מהם בסכום של 10-20 מיליון כי זה גם השקעה לעתיד, גם שחקנים עם כישרון ופוטנציאל, אבל בשביל 2 העגלות האלה? עדיף לא להביא כלום. וחוץ מזה, אם סניידר רוצה ללכת, וכל עוד הוא לא שלל על הסף אפשרות של ללכת, זה אומר שהוא חושב על זה, אין טעם להשאיר שחקן בכוח, זה לפעמים יכול להיות יותר נזק מתועלת. בנוגע לאטו? אם אטו נמכר, אז שיהיה באיזור הסכום של סניידר, וגם אז, השאלה היא מה התחליפים? אינטר צריכה לעשות עוד חיזוקים, לא מספיק מה שעשתה, ואני לא יודע אם הפוטנציאל שהם מצפים מהשחקנים שהביאו יפרוץ בעונה הזאת, אני מדבר לגבי ג'ונתן ולגבי אלבארז, כשכמובן יש את קוטיניו ואובי ששיחק אתמול יפה מאוד ב-45 הדקות הראשונות. אגב מישהו יודע מה עם מאייקון? אני לא אתנגד לקבל 20 מיליון מאיזה רוסייה פראיירית סטייל אנז'י מחצ'קאלה/מאלאגה, כשכמובן אם זו מאלאגה/פאריז אפשר בהחלט להעלות את המחיר.

5. 亚历山大帕托 Member

למה שמייקון יילך למועדון כלשהו חוץ מריאל מדריד?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/8/11
  6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה שפאסטורה יילך לפ.ס.ז'? כסף. תבוא מאלאגה תיתן לו פי 2 מבאינטר, הוא לא יילך לפרויקט השאפתני שלהם? יילך. הוא הרי זכה כבר בהכל, זה לא שהוא צריך איזשהו תואר או איזשהו אתגר. יתנו לו כסף הוא יילך. אין לו איזה אתגר מקצועי שחסר לו, אולי מונדיאל אבל זה כבר לא קשור, ואולי כן? אבל האמת עכשיו שאני חושב על זה, מאלאגה דווקא יכולה להתאים לו, והוא לה, והיא באמת מסוגלת לשלם לו, הרבה יותר מאינטר, זה בטוח, וזה לא שהוא מרוויח באינטר בוטנים.

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/11
  7. 亚历山大帕托 Member

אם ריאל שמה את הכסף ומוריניו מתקשר אליו, הוא הולך לשם ברגל.

8. cazzo Il Capocuoco

קונצ'ה? אתה מתכוון ליוראי קוצקה?

זה נחמד שעושים מאינטר איזה ג'נואה, אך מצד שני זה יוריד את האיכות והתחרות הכללית בליגה.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל הוא לא יתקשר...הוא סגר כבר את ההגנה.

10. GRANDE LAZIO Member

סניידר מצייץ בכל חור אפשרי כמה "ישמח לשחק ביונייטד", וזה לא עושה שירות מכובד לא לשחקן עצמו ולא לאינטר ואוהדיה. רק לפני כמה שבועות קראתי ציטוט של השחקן וזה מה שהוא אמר: "I want to stay. I have great friends here like Javier Zanetti who kept us all together when morale was low [last season]," Sneijder told Vanity Fair magazine.

"If the team decides to sell me then I would go where they say, but I would be unhappy [to leave]," he said.

והיום הוא נשמע אחרת לגמרי, ולא כי הוא מבין שאינטר עלולה למכור אותו, כי בכל הזדמנות שהיה לי קראתי את בראנקה ומוראטי אומרים שלא רק שלא קיבלו הצעות, סניידר בכלל לא עומד למכירה. אז מה פתאום השחקן אשכרה 'begs' (היה כותרת עם זה ב-emirates) בפני פרגוסון לקחת אותו. לי משהו פה מוזר, לא ייתכן שתוך שבועיים-שלושה סניידר שינה את דעתו כי אם זה תלוי באינטר, הוא לא עזוב בעד שום סכום.

אצלי ווסלי איבד הרבה מההערכה שהייתה לי אליו. חשבתי שהוא נאמן, כי הרי זה לא שחקן שהחליף קבוצות כל קיץ, הוא שידר גם אופי של מקצוען והמון קור רוח. פתאום למכור את עצמך בשביל קבוצה נראה כמו מעשה נחות ופתטי. תזרקו אותו כבר.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כן, איפה הוא מצייץ?אפשר מקורות לדברים שאתה זורק פה?

וזאת אינטר שדוחפת אותו החוצה, הוא מעדיף להישאר.

12. GRANDE LAZIO Member

איפה הוא לא מצייץ...

http://nos.nl/video/262768-kans-bestaat-da...-laat-gaan.html ראיון איתו ובפורום של אוהדי אינטר תירגמו זאת:

'The situation is that I'm an Inter player and there is a big chance that I'll still be an Inter player at the 31st of August. There's also a chance that I leave.'

The interviewer asks: 'Does that have to do with you?'

Sneijder: 'No, not really. That's more because of the club. The club has been really clear: "If a good bid comes in, than we have to let him go."

'They don't want to loose me, but there is a chance that they'll let me go.'

Interviewer: 'Do you want to go?'

Sneijder: 'I don't know. That's why I say, I'm an Inter player and the there is a big chance that I'll still be at the 31st of August. And if something crosses my road, I have enough time to judge that and to take a decision about that.'

Interviewer: 'We're standing here now, but If Manchester calls and they want to have you, you would immediately say yes, won't you?'

Sneijder: 'Yeahh (sounds doubting, but he does say it), but Manchester hasn't called officially.'

מדוע הוא לא אומר שהוא רוצה להישאר ושם סוף לסיפור הזה? ה'לא יודע' הזה גורם לאינטר להבין שהוא לא רוצה להיות פה יותר, ובראנקה כבר אמר שלא יחזיק שחקן בכוח. בראנקה אמר חד משמעית: "Wesley Sneijder is untransferable" - בלתי ניתן להעברה. וכמו כן "“We know what we have to do and there are no meetings planned with his agent. Sneijder is not for sale.”

סניידר חופר על זה וימשיך לחפור על זה עד סוף העברות כדי להשתחרר ליונייטד. הוא ישלח רמזים, ואולי אף יצליח לצאת 'גבר' מכל הסיפור הזה, למרות שהוא האיש הרע. אם אתה רוצה להישאר, תגיד את זה ואל תספר לי סיפורים.

הציטוט הזה שולח רמז חד וברור - שחררו אותי כבר באמאשלכם. "יש מו"מ עם מנצ'סטר יונייטד. זה מועדון מפואר ואני לא מכיר אף שחקן שיסרב לעבור לשם. האווירה באצטדיון אולד טראפורד מחשמלת בכל מחזור ואין לי ספק שיהיה לי כיף להיות חלק מהקבוצה הגדולה הזו. השיחות נעשות בין ראשי האנגלים לאינטר, וברגע שתינתן ההסכמה, אני מאמין שלא תהיה בעיה של ממש לחתום שם".

הוא רוצה לעזוב, וכנראה לא ישאיר לאינטר ברירה. עכשיו הכל תלוי ביונייטד.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אה פתאום מ"אני אשמח לשחק במנצ'סטר יונייטד" עברת לטענה אחרת שהייתה ברורה כבר לכולנו.
    תשמע אתה כותב פה שטויות בכמויות, סניידר לא אמר יש מו"מ עם מנצ'סטר אלא הוא אמר שאין מו"מ רישמי ושאלו אותו אם יש אחד לא רישמי, אז הוא אמר אולי.
    קצת מוזר שאתה מביא ריאיון וכמה שורות אחרי מביא ציטוט כביכול מאותו ריאיון אבל סניידר לא אמר אותו, אתה מבין למה אני מתכוון?

אינטר צריכה כסף ודוחפת אותו החוצה וזה די ברור ואתה איכשהו מציג תמונה סותרת לגמרי.

נערך לאחרונה ב: ‏9/8/11
  14. GRANDE LAZIO Member

אתה נאיבי בנאדם. שחקן שלא רוצה לעזוב מועדון לא מדבר כך על הקבוצה הכביכול מיועדת שלו. הוא משתוקק שהמו"מ בין המועדונים יצליח. "יהיה לי כיף", "מאמין שלא תהיה בעיה ביני לינוייטד מבחינת שכר". ממש תמים. תחשוב מה שבא לך. אבל אחרי שבראנקה יצא בהודעה של "לא רצינו לעמוד בדרכו", נתראה כאן.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הוא לא אמר את זה אבל, ספורט5 הביאו ציטוט שלו שלא היה ולא נברא ותאמין לי שאני יודע את זה, אני גולש כמעט בכל אתר ספורט איטלקי שיש והציטוט הזה שלו כבר היה מתפרסם תאמין לי.

אתה גם לא מבין מה אומרים לך אה?בראנקה ומוראטי הם אלה שדוחפים את סניידר החוצה, הוא בעצמו בראיונות האחרונים שלו אומר את זה.