אינטר 07/08:: אדריאנו חוזר, למפארד בדרך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Mamadu, ‏2/6/07.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, זה מזכיר לי - הייתה טעות להשאיר את פיגו. אנחנו יותר מדי תלויים בו גם ככה. עכשיו גם לא נחפש אלטרנטיבה רצינית בעמדת הווינגר וגם ניקח את הסיכון עם שחקן שמזדקן במהרה. גאון ככל שיהיה, העונה הזאת כבר הייתה פחות טובה מהקודמת ואם הדעיכה תמשיך אנחנו נחזור לימי קופר שהווינגר הכי טוב שלנו היה סרז'יו קונססאו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

2. Dr. Recoba Member

קצת מכירת המנויים המטורף לעונת 07/08 נמשך, וכבר 17,272 נראזורים הבטיחו את מקומם בג'וזפה מאצה בעונה הבאה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/6/07
  3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי העונה הבאה תהיה אחת העונות הגדולות בהסטוריה של הכדורגל האיטלקי, וללא ספק יהיה הרבה אוהדים, וזה לא מפתיע אותי שנמכרו הרבה מנויים מעכשיו.

4. cazzo Il Capocuoco

אל תשלה את עצמך.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת באיחור:

למרות העונה הגרועה שהיתה לאדיראנו אבל הוא נפרד ממנה לפחות בתואר אחד, מלך הבישולים יחד עם טוטי שסיימו את העונה עם 10 בישולים.

6. Dr. Recoba Member

אה? לפיגו היו 19 בישולים.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם בהתחלה חשבתי שזה פיגו, אבל כנראה זה אם מחשיבים את הבישולים בגביע,בליגת האלופות.....

וזה הקישור אם אתה רוצה :

כאן.............

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/6/07
  8. Dr. Recoba Member

אם אני לא טועה גם בליגה יש לו יותר מ-10?

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממה שאני זוכר יש לו 9 בישולים בליגה.

10. Dr. Recoba Member

טוב, אז בכל זאת צדקתי.

לפיגו יש 9 בישולים + 3 בישולים ששחקני היריב הבקיעו שערים עצמיים.

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעונה החולפת אינטר מכרה 35,166 מנויים עונתיים (שנייה רק למילאן עם 37,297). עושה רושם שהיא תמכור העונה יותר מנויים ושבכלל נראה הרבה יותר קהל העונה בליגה. בהחלט עושה טוב לשמוע דברים כאלו.

12. Jose Mourinho Member

צריך להחיות את הדיון הזה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

Inter4Me, לאדריאנו יש 9 אסיסטים העונה בליגה ולא 10, ולפיגו יש 19-20 בכל המסגרות(12 בליגה).

Dr. Recoba, מקווה שתישאר פעיל בפורום בכלל ובדיון הזה בפרט, צריכים עוד אוהדי אינטר פעילים כאן.
    -------------------------------------------
    אז אחרי שמילאן גונבת לנו את סואזו מתחת לאף, וטבז יותר קרוב לווסטהאם/מנצ'סטר יונייטד, התקשורת באיטליה טוענת שסמואל אטו הוא השם החם באינטר בימים אלה, במקביל להתעניינות של ברצלונה בתיירי הנרי. צפו להתפתחויות. מעמדו של אדריאנו נותר בערפל, אין לו מה לחפש באינטר אם חלוץ נוסף יגיע.

בגזרת קיבו עדיין לא מתקדם כלום, גרוסו הודיע לשמחתי הרבה שהוא נשאר באינטר וכנראה שאם שחקן מאינטר יעבור לרומא בעסקה זו, זה יהיה סמואל.

ולמרות שפיגו נשאר, עדיין אינטר כנראה תביא קשר התקפי, לואיס חימנז הנהדר הוזכר בהקשר הזה אבל סוכנו הודיע כי הוא יישאר בלאציו בעונה הבאה. חימנז הוא דווקא אופצייה לא רעה בכלל.

לדעתי התקפה של טבז-איברהימוביץ' תהיה עקרה בטירוף. לא מוכן לוותר על קרספו תמורת טבז. האמת היא שאני כלל לא חושב שאינטר צריכה אותו, אבל אם כבר אז על חשבון אדריאנו ולא קרספו.

כמו למשל?

אני לא בטוח שהעונה פיגו היה פחות טוב מהעונה הקודמת. הוא לא דעך כלל וכלל אלא שמר על הרמה ובמשחקים מסויימים אף הציג יכולת טובה יותר מאשתקד. יש לזכור גם שפיגו לא היה שחקן הרכב מלכתחילה ושיחק רק כאשר שחקן קישור מההרכב נעדר, כלומר היה ברוטצייה.
    ובכל מקרה אינטר לא הייתה צריכה לחפש ווינגר, אלא קשר התקפי שיודע לבצע את את תפקיד הפרי-רול סטייל פיגו, קאקה וכו'.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/6/07
  13. Chievo Member

back http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wlcm.Xxx

אתה רואה איך הדיון של אינטר פשוט מת, טוב שבאת.

כאוהד ניטרלי אני שמח שסואזו ילך למילאן ולא לאינטר, למילאן חסר חלוץ משמעותי, ואינטר לא צריכה להשקיע כל כך הרבה כסף (וגם הייתה אפשריות שאנדראולי יצטרף להצעה של אינטר) על חלוץ כעת.

אה וגם הסוכן של טבז הודיע שריאל מדריד מעוניינת בשירותיו של השחקן, כך שזה יותר קשה עכשיו להביא את הארגנטינאי, בכל מקרה אני מסכים שטבז במקרה שיבוא יהיה מחליף טוב לפיגו ולא כחלוץ, השילוב בין זלטאן לבין קרספו פשוט מדהים אי אפשר לעשות שנויים בהתקפה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/6/07
  14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל, טוב שהחלטתי לכתוב אפילו הודעה אחת בדיון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

לגבי מלך הבישולים, אני הבאתי את הלינק, שכנראה לא החשיבו את הבישולים של פיגו שגרמו לשערים עצמיים, שהם בעצם שלושה : נגד סמפדוריה ואסקולי ואטלאנטה.

15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

טבז מהיר יותר וזריז יותר, זה ממש לא הולך ברגל. אם אתה מתעקש אז גם מצבים נייחים.