אינטר 07/08:: אדריאנו חוזר, למפארד בדרך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Mamadu, ‏2/6/07.

1. Andrea21 Member

ואללה אינטר משחקת כמו מילאן?די אתם לא תהיו מילאן אף פעם תפסיקו לנסות בכל מיני דרכים :]]],סתם,צוחק איתך.

זה השחקן שאתה מאחל לאינטר שישחק מתחת לחלוצים?סטנקוביץ?תמוה בעיני..

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא עניין שאני מאחל או לא אבל הוא מתאים לתפקיד הזה ואם יבוא שחקן יותר טוב ממנו אז שישחק במקומו.

3. Raulito Madridista

קודם, כל, כל הכבוד למוחמד על פתיחת הדיון המחודש לאלופת איטליה - http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

עכשיו, כמו שהבטחתי, אציין את הדברים וההחלטות הנכונות שלטעמי אינטר צריכה לקבל על מנת להישאר הקבוצה הטובה ביותר באיטליה גם בעונה הבאה. אני בטוח שמילאן תתחזק ויובנטוס תחזור להיות קבוצה מצויינת יותר מהר מצפוי. אינטר צריכה גם לחשוב על להסתער על אירופה שבה היא נכשלה פרט להגעה לחצי גמר האלופות ב03\2002, אינטר בשנות האלפיים פשוט לא עשתה כלום באירופה. נכון, היה לה חוסר מזל משווע נגד וולנסיה, אבל קבוצה צריכה להתעלות על עצמה ובגומלין במאסטייה לא היה לה את הרצון.

דבר ראשון ואולי הכי חשוב: להשאיר את זלאטן איברהימוביץ. הוא שחקן שנוטה להסתכסך עם כולם, אבל הוא נתן עונה מצויינת. אם הוא יילך אינטר תפסיד שחקן ענק שיש לו מניות גדולות מאוד באליפות שלה העונה. מילאן מעוניינת בו וחוץ מהעובדה שעזיבה שלו תגרום להיחלשות של אינטר, היא תחזק את היריבה הגדולה בפוש אדיר.
    את הרנאן קרספו כבר אינטר הצליחה להשאיר וזה דבר טוב מאוד.

לדעתי למרות סיום העונה המשתפר של אדריאנו יש למכור אותו במחיר סביר ואם יש כמה קבוצות שרוצות לקלוט אותו - לכל המרבה במחיר. נכון שבגלל עזיבת רקובה יהיו חייבים באינטר לחפש חלוץ אחר ואי אפשר לסמוך על שלושה חלוצים בסגל(קרוז חלוץ מצויין בתור מחליף), אבל אדריאנו הראה השנה זילזול במועדון. עזבו את התקופה הלא טובה שלו. העובדה שהוא יצא לפאבים ובילה ולא התייחס לעובדה הפשוטה שהוא שחקן כדורגל. לא היה מחוייב מספיק ולא חיי כמו ספורטאי.

אני חושב שאינטר צריכה להשאיר אצלה את לואיס פיגו. הוא תרם לה המון מהספסל. לאינטר ולמוראטי יש השפעה על הפורטוגלי שהיה אמור לעזוב בכלל בדצמבר. הוא רוצה להמשיך לשחק ברמות הגבוהות ביותר ויש לו מה לתרום וכל אוהד אינטר יסכים איתי על זה. הוא יכל לסחוב עוד עונה. במידה והוא לא כשיר אפשר לשלב את סטאנקוביץ בהרכב כמו ברוב העונה או את סולארי.

אני חושב שמנצ'יני חייב לשחק עם וולטר סמואל ומטראצי. קורדובה בנסיגה אדירה ביכולת.

האמת, אין לאינטר יותר מדיי מה לעשות. לשמור על הסגל הקיים, אם מוכרים את אדריאנו לקנות חלוץ. אני הייתי מחזק את הקבוצה בקשר התקפי מעניין שיכול לרווח את המשחק ולעשות צרות להגנות. סטאנקוביץ לטעמי לא האיש שיכול להוביל את אינטר לאליפות אירופה לדוגמא, הוא היה טוב העונה, בסדר, אינטר חייבת שחקן נוסף ברמה של פיגו בסגל, שיכול להכריע משחק, רק שחקן צעיר יותר. אם אינטר תיפרד ממספר שחקנים ותיהיה יהירה בקיץ הזה יהיה לה קשה בעונה הבאה.

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים איתך כמעט בכל מה שאמרת, אבל לדעתי אינטר גם צריכה עוד מחליף לקמביאסו וויירה כי דאקור לבד לא מספיק.

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: מוראטי כנראה חושב על נקמה, בקוריירה אומרים שמוראטי רוצה לראות את שבצ'נקו בקבוצה ותמורתו יעבור אדריאנו לצ'לסי.

:aa1: באתר הקלצ'ו מרקטו מפרסמים שיש אפשרות שפיגו ישחק בלונדון אצל טוטנהאם, וגם יש אפשרות שאהוא ישחק עוד עונה באינטר.

מה דעתכם???

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/6/07
  6. ירוק עד המוות Member

לא נראה לי שאם שבצ'נקו יחזור לאיטליה אז הוא יעבור ליריבה השנואה של מילאן שבה הוא שיחק 7 שנים

7. Chievo Member

כן הוא מאוד נאמן לקבוצה שהוא משחק בה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

8. Dimitar Berbatov Member

זה לא יקרה, ואם כן זה יהיה לא חכם בכלל מבחינת אינטר. יש לה את קרספו, חלוץ נהדר ששילוב שלו ושל זלאטן נותן את אחת מההתקפות הטובות באירופה. בשביל מה הם צריכים את שבצ'נקו? בשביל לעצבן את ברלוסקוני?
    אני בכלל לא חושב שאינטר צריכה חלוץ. יש לה את חוליו קרוז, חלוץ נהדר שיכול להיות מחליף לקרספו שיהיה חבל מבחינתה של אינטר להפוך אותו לחלוץ רביעי אם שבה מגיע (זלאטן, שבה, קרספו).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/6/07
  9. ירוק עד המוות Member

אם שבצ'נקו יבוא ואני לא מאמין שזה יקרה
    אז אנחנו צריכים אותו בשביל שהוא יחליף את אדריאנו
    אדיראנו מזלזל בקבוצה עם כל המסיבות שהוא הולך אליהם
    והוא כבר לא אותו אדריאנו שהיה לפני שנתיים
    אז עדיף לתת את אדריאנו לצ'לסי ובמקומו לקבל את שבצ'נקו

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: למרות שהסוכן של קיבו אמר שלא דיברו בכלל עם אינטר, העיתונות באיטליה מדווחים שקיבו בדרך לאינטר , ושרומא כבר מחפשת אחרי מחליף.

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

* ח'וליו קרוז החלוץ המצויין של אינטר האריך את חוזהו בקבוצה עד 2009 עם שדרוג בשכר השנתי שלו.

12. Chievo Member

תנו לי לחשוב על זה עוד פעם, חוליו קרוז, קרספו, זלאטן ואולי גם דויד סואזו, חושב שהגיע הזמן להגיד שלום לאדריאנו, בשל מה להחזיק בשחקן שכמעת לא תורם למועדון בו משחק, אני חושב {וכבר אמרתי את זה יותר מפעם} מעבר לקבוצה אחרת רק יעיל גם לאדריאנו וגם לאינטר.

כנראה שהעיסקה של סואזו בסכנה, מאסימו צ'לינו הנשיא של קליארי בראיון היום לגזאטה דלו ספורט הצהיר שאינטר לא הסכימה לתנאים של קליארי בנוגע לשחקן. אינטר רוצה להעריב גם את אובינה בעסקה.

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

קליארי הגזימו הרבה הם רוצים 14 מילון יורו + אנדראולי + עוד שחקן מהצעירים של אינטר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/6/07
  14. MHFC Member

בינתיים מתפרסמות שמועות שפיגו יעבור בקיץ לטוטנהאם האנגלית, אומנם פיגו מכחיש את הפירסומים ואומר: "אם אני אמשיך לשחק, אז זה יהיה במדים של אינטר בלבד, אם לא אז אני אפרוש, הפירוסמים האלו לא נכונים לגבי", בנוסף פיגו הוסיף אם הוא ימשיך לשחק בעונה הבאה או יפרוש: "אני עדיין לא יודע אם אני אמשיך לשחק בעונה הבאה, אבל על זה נחליט בקרוב מאוד".

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/6/07
  15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיגו לא יעבור לטוטנהאם זה סופי, אבל גם אם הוא ימשיך בעונה הבאה לדעתי זה לא צריך למנוע מאינטר להתחזק בעוד שחקן שמשחק בתפקיד שלו.