אינטר 07/08:: אדריאנו חוזר, למפארד בדרך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Mamadu, ‏2/6/07.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

העובדה שאוהדי יובנטוס יוצאים מכליהם, עושים רעש ומהומות, מחתימים עצומות, רק כדי שסטנקוביץ' לא יגיע ליובנטוס מראה שבאיטליה הסרבי הפך לשחקן שמאוד מזוהה עם אינטר, קרי סמל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/6/08
  2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יצא לי לשוחח עם כמה אוהדי אינטר, בינהם איטלקים וכששאלתי אותם, האם סטאנקוביץ' נחשב בעיינהם לסמל במועדון, כולם בלי יוצא מן הכלל לא הבינו מאיפה הבאתי את זה ובתגובה שאלו האם אני משווה את סטנקוביץ' לזאנטי. בקבוצת ליגיונרים כמו אינטר, יש מחסור בשחקנים שמזוהים עם הקהל והמועדון עד כדי כך ששחקן שמזוהה יותר עם לאציו, נחשב בעיניי מספר אוהדים לסמל. לא זאת הסיבה שאוהדי יובנטוס לא רוצים אותו, יכול להיות שהעובדה שהוא העדיף את אינטר על חשבון יובה בעבר קצת משפיעה, אבל אחריי שקושרו לואן דר פארט, דייגו, אקווילני וצ'אבי אלונסו, דיי מתסכל לקבל בסופו של דבר את סטנקוביץ' שפשוט לא מספיק טוב בכדי לשפר את הקישור של יובנטוס.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם קביעתך היתה נכונה, אזי שאוהדי יובנטוס היו צריכים לעשות בדיוק את אותו רעש ולהחתים אותן עצומות כאשר יובנטוס החתימה את מלברג במקום בלם בסדר גודל עליו דיברו בעיתונים. כיוון שזה לא קרה, בלתי נמנע להסיק מכך שכאשר אוהדי יובנטוס בוהים בסטנקוביץ' הם רואים שחקן אינטר מול הפרצוף, במילים אחרות סטאנקוביץ' מסמל עבורם את אינטר. לאף אחד אין ספק שסטנקוביץ' אינו סמל עבור אוהדי אינטר כפי שמילה זו יכולה להיות כבדת משקל כאשר מצמידים אותה עם שמות כמו זאנטי או מטראצי, אבל שמו של הסרבי הזה בהחלט מסמל עבור לא מעט אוהדי כדורגל בעולם את אינטר.

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע קובי למה את חושב שסטנקוביץ' מזוהה יותר עם לאציו?
    חוץ מזה גם בדרגת הסמל, יש רמות, ברמה הכי גבוהה יש את זאנטי, ומתחתיו יש את קורדובה ,מטראצי וטולדו , ומתחתיהם נמצאים סטנקוביץ' וקמביאסו. אלה הם השחקנים הכי מזוהים עם המועדון באינטר. לכן סטנקוביץ' בעיניי סמל, אך לא בדרגה אחת עם זאנטי, קורדובה, טולדו, ומטראצי.

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיתון "שם המשחק" היה בעיתון חודש יוני ריאיון עם מוני הראל. בריאיון הוא דיבר על שמעון גרשון ושביט אלימלך, "סמלים" של הפועל ת"א בעבר. בריאיון הוא אמר שבכדורגל של היום אין דבר כזה סמל. מצד אחד אני יכול להסכים איתו בחלק מהדברים, אני יכול להביא לכם רשימה לא מעוטה של שחקנים שהמועדון מחשיב אותם סמל. שחקן יכול לשחק 3-4 שנים במועדון, להקניט טיפה את היריבה פה, להגיד דברים על הקהל של המועדון שם והוא "סמל". סמל זה דבר שכל אחד עם הדיעה שלו, לדוגמא מוחמד(1908, אני לא סגור על השם) חושב שסטאנקוביץ' וכל אוהד אינטר אחר יכול להגיד שלא. כמו שהוא אמר, זאנטי הוא סמל בשביל כל אחד, סטאנקוביץ' הוא סמל בשביל חלק מהאוהדים, לפי הדיעה שלהם.
    ככה זה בכדורגל היום.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדים לא חותמים על עצומות אחריי צירוף של שחקן בינוני שמיועד להיות שחקן ספסל ועוד בחינם. אבל אחריי שניפחו להם אשליות על שחקנים שיקחו את הקבוצה צעד אחד קדימה, זה דיי מובן שהם לא יקבלו את סטאנקוביץ', לדעתי הבעיתיות כאן לא בשחקן אלא בהנהלת המועדון שמאז שהחליפה את מוג'י וחבורתו, לא מספקת את הסחורה.

אם אני לא טועה, סטאנקוביץ' הגיע ביחד עם כל חבורת הזבל של לאציו. ראיתי אותו כל כך הרבה בתקופה שלו בלאציו, ראיתי השקעה, לחימה, נשיקות לחולצה, חגיגת שערים עם הקהל, והיריבות שלו עם רומא, תסכים איתי שאלה דברים שלא רואים אצל כל שחקן. אני משוכנע שאם לא הקריסה הכלכלית של לאציו, סטאנקוביץ' היה נשאר שם ומגיע למעמד של נסטה.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: גוראן סלאבקובסקי המקדוני-שבדי (החליט לשחק בנחברת מקדוניה) חתם ל5- שנים במועדון הקרואטי היידוק ספליט.

גוראן עשה את הופעת הבכורה שלו בבוגרים ב2005/2006, הוא השחקן הכי צעיר ששותף אי פעם במשחק של אינטר, בינואר 2008 הוא נכשל בבדיקות הרפואיות במדלסבורו, בגלל זה הוא הושאל לשפילד יונייטד, אבל המנג'ר של הקבוצה החליט שהוא לא מספיק בשל כדי לשחק בבוגרים, לכן העביר אותו לקבוצת המילואים. באינטר כנראה הבינו שלא ייצא משהו מהשחקן, לכן נתנו לו לעזוב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/6/08
  8. Lupo Member

נראה לי שאוהדי אינטר מנסים לייצר לעצמם סמלים.
    סמל זה מנהיג. לדעתי לזאנטי, קמביאסו ובטח ובטח לסטנקוביץ' אין יכולת הנהגה. מה גם שסטנקוביץ' שחקן מאוד בינוני לדעתי, אבל זאת רק דעתי.
    בכל מקרה אני לא רואה באינטר בזמן הקרוב מנהיגים כמו ראול, טוטי, בקהאם וכו'.

9. yoni10 Member

בקהאם? איך בדיוק הוא הוכיח שהוא מנהיג טוב יותר מזאנטי?

10. Lupo Member

בקהאם אחד המנהיגים הגדולים בעשור האחרון.
    אתה בטח אומר את זה מכיוון שברוב התקופה שלו בריאל הקבוצה לא הכי הצליחה.
    לדעתי בקהאם יותר מאשר שהוא שחקן גדול, הוא קודם כל מנהיג גדול. בטח ובטח יותר מזאנטי.

11. yoni10 Member

בקהאם לא שחקן ולא מנהיג יותר גדול מזאנטי ואת זה אומר לך אוהד יובנטוס ששונא כל מה שקשור לאינטר, גם את סטנקוביץ'.

12. Lupo Member

מבחינתי אתה יכול לעשות סקר. אני בטוח שדעתך לא מייצגת את הרוב. בקהאם שחקן ענק!

13. cazzo Il Capocuoco

איזה 15 שנה שזאנטי נמצא באינטר, זה לא מנהיג זה? ומי המטרוסקסואל ההוא...תזכיר לי איפה הוא משחק?

14. yonmu Member

זאנטי מנהיג. לא ברמה של מאלדיני, ראול, או טוטי, אבל בהחלט מנהיג.
    בקהאם? דווקא אותו הבאת? אולי הוא שחקן טוב יותר מזאנטי (אולי, אולי, אולי), אבל מנהיג בטוח שלא.

15. Lupo Member

המנהיג הזה יכול גם לשחק במרמורק ולהיות יותר מנהיג מזאנטי. לא חשוב כמה זמן השחקן נמצא בקבוצה. לא חשוב באיזה קבוצה. בקהאם מנהיג גדול... וכן דווקא אותו הבאתי. כנראה שאתם לא עושים הפרדה בין עולם הבידור שלו ובין הזמן שהוא נמצא על המגרש, ולכן אתם חושבים ככה.
    עולים לי בראש עכשיו שני משחקים שתיתן לכם דוגמא מצויינת, ותראה לכם כמה הוא מנהיג גדול.
    1) מנצסט'ר מול ריאל. נגמר שם 4-3 למנצסטר. בקהאם עולה מהספסל. מלהיב את הקבוצה, מנהיג אותה, מחדיר רוח לחימה. מנצסטר היוא צריכים 6-4, אבל כאשר בקהאם עלה מהספסל הוא שינה את פני המשחק. אם הוא פותח ב11 לכו תדעו מה נגמר.
    2) אנגליה קרואטיה. 2-0 לקרואטיה? בקהאם עולה מהספסל. אנגליה צריכה תיקו. נחשו מה קורה? 2-2.
    בידיוק אותו דבר כמו מול ריאל. כמה מנהיגות, נחישות, רוח לחימה,....... אני יכול להמשיך עד מחר.
    חור גדול בהגנה בסוף מונע מאנגליה לעלות ליורו ואנגליה מנוצחת בסוף.
    בקהאם פנומן. מנהיג דגול. (וזה רק קצה הקרחון)