אינטר מצטרפת לשמינייה האחרונה אחרי 1-0 על אייקס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏5/3/06.

1. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

1. ווסלי לא תוקע את ההתקדמות שלו לשום מקום. הוא שחקן מצויין, וגם באייאקס אפשר להצליח. אני בטוח שאתה יודע על מספיק שחקנים שהעבירו את רוב קריירת המשחק שלהם באייאקס (אם לא את כולה) והצליחו להשיג מספיק תארים שאני בספק אם שחקנים אחרים מצליחים להשיג בליגות אחרות.
    נכון שאייאקס של היום לא מזכירה את זאת של שנות ה-90' היפות שלנו, אבל אנחנו מתקדמים בכיוון לחזור לשם.
    2. קיבו בהחלט התקדם עם המעבר שלו לרומא, אבל הוא היה פצוע רוב העונה הראשונה שלו שם, ורק השנה הוא מתחיל להראות קצת מהידע שהוא ספג באייאקס.
    3. זלאטן עושה את העבודה שלו ביובה. הוא בכל מקרה לא היה נשאר במועדון אחרי המוות שהוא עשה שהוא רוצה לעזוב. ואן דר ואארט עושה חיל בהמבורג, ואני מאוד שמח בשביל "רגלי הזכוכית 2". הוא שחקן מוכשר מאוד, אבל אם הרגליים שלו לא היו עשויות מפורצלן זה היה עוזר לו להתקדם לקבוצה קצת יותר גדולה (עם כל הכבוד להמבורג).
    ואן דר מיידה רק הוכיח עם המעבר לאינטר שהוא לא שווה הרבה, שחקן טוב צריך להצליח גם בליגות אחרות, מעבר לליגה המקומית שלו.

2. Jose Mourinho Member

טוב, אייאקס אומנם עשתה "את הדבר של יעשה" בהולנד, אבל אייאקס של אז הביאה קבלות, תארים וגם הייתה בטופ של אירופה.

נ.ב.

אני מחכה לתגובה שלך בדיון "שערים להורדה"

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

זה בדיוק העניין שאתם לא מצליחים להבין. כי לא עוד זו לא הדרך,זה לא מתקבל על הדעת. נקודה.