אינטר זוכה בליגת האלופות בפעם השלישית!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏17/7/09.

1. cazzo Il Capocuoco

ארסנל היא צריכה לייצג את צרפת, לא את אנגליה. לך כאוהד רומא אמורה להיות בעיה, כי הם הדיחו את רומא בפנדלים, שזה היה מבאס. חוץ מזה זה קצת מרגיז שיש קבוצות שאין להם שחקני בית.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לו בתור (סוג של) אוהד רומא אמורה להיות בעיה עם זה לא בגלל הפסד בפנדלים אלא בגלל שרומא דגלה לאורך ההיסטוריה בטיפוח שחקני בית רומאים וזאת האיחודיות של המועדון בניגוד לכדורגל שמוזהה עם שכירי חרב בלונדון.

3. Roma מנהלים

אז ניצחו אני צריך לשנוא את הקבוצה?פנדלים כן זה היה מבאס וימח שמו של דוני,שום פנדל הוא לא מצליח לעצור...

ולא כל קבוצה מגדלת שחקני בית אז מה?ולבנתים אני רואה מה קורה עם איטליה שחקני בית ועוד מעט גרמניה עוקפים אותנו בדירוג אין מה לעשות היום הכסף שולט ולא ישנה מה אתה חושב.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Roma,

סברוני שאין בהודעתי שום נסיון של כפיית דעת, שהרי אני מבין, ואף אוהב, את העובדה שמדובר בפורום לשיתוף דעות מגוונות של סובייקטים שונים ולא משטר רודני בו אני מולך ומכתיב דעת. סה"כ הבעתי את דעתי על כך שבמציאות, אותה כה הטבת לתאר, אני אעדיף סימנים מובהקים של כדורגל איטלקי גם אם זה יבוא על חשבון הישגים בתווך הקצר. אתה יכול להסכים איתי, אך גם מותר לך, באמת, גם לא. אם דעתי האישית תציק לך יתר על המידה, הנך מוזמן גם לשלוח לי מסרים לתיבה האישית, ממש כמו שהמשתמש "ריקלמה1" אשר גמר אומר פתאום להודיע לי על כך שאהבתי לכדורגל האיטלקי גורמת לו לרצות להקיא.
    אגב, אני מסרב בכל תוקף לשמוח על סבלם של אחרים, אך ברצוני להתוודות שהודעה זו שלו גרמה לבצבוץ קטן של עליצות בלבי. שהרי נוכחתי להתוודות לכוח שבאמתחתי - רק בדעותי בתחום הכדורגל הצלחתי לגרום לתגובה פיזית בלתי רצויה אצל אדם שאני אפילו לא מכיר. דמיין לעצמך איזה כוח עצום זה. ואולי האפשרות של אותו משטר של דספוטיזם בו אני הרודן והיתר כפופים לגחמותי, אינו כה אי-מציאותי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/09
  5. cazzo Il Capocuoco

היום ג'נואה קיימה את האימון המסכם לקראת אירוח הקבוצה הדנית אודנסה, שמולה הגריפוני של ג'נואה תפתח את העונה האירופאית שלה בגביע אופ"א. עם הלחות והחום של מחוז ליגוריה והדלתות שסגורות לעיתונאים, קשה לדעת מה יהיה מחר. הרנאן קרספו המחליף של דייגו מיליטו נמצא בספק גדול למשחק של מחר בערב, וכנראה שההחלטה לתת לו לשחק מהספסל או מההרכב הפותח תגיע רק לפני המשחק. המאמן גאספריני שנתן עונה די מצויינת רוצה להמשיך לעונה עוד יותר מוצלחת אבל יהיה קשה בלי קרספו להתחיל בצורה טובה את העונה. "אם קרספו לא בכושר של מאה אחוז והוא פצוע, אין סיכוי שתראו אותו על המגרש מחר. בקיצור העונה כבר התחילה ואין מה לעשות לכן אסור לסכן שחקנים חשובים. עוד מעט יש לנו משחק בכורה מול רומא כשהעונה מתחילה, אז נדמה לי שבסוף לוסיאנו פיגרואה ישחק במקומו הרנאן קרספו, דבר שנראה יותר הגיוני לאור המצב האחרון". גם פאלאדינו, יאנקוביץ' ופלוקארי.
    אודנסה היריבה של ג'נואה היא למעשה סגנית האלופה של הליגה הדנית. אחת הקבוצות הגדולות ביותר של המדינה החתימה שחקנים מפורסמים לאחרונה. בשער של אודנסה יעמוד השוער הצפון אירי הידוע, רוי קארול. בהגנה משחקים שחקנים כמו תומאס הלבג המוכר לכולנו שחזר לקבוצה שגידלה אותו, בקישור יש להם את קאקה הברזילאי שזכור מהופעתיו באלבורג ששמו למעשה הוא לוקאס, כמו גם אריק ג'מבה ג'מבה הקמרוני ששיחק בליגה האנגלית. לקבוצה גם חלוצי בינלאומים כמו אנ'ז'וגו דמבה-ניירן הגמבי, כמו גם פיטר אוטאקה הניגרי וביורן ראנסטרום מהשכנה השבדית. לא יהיה קל. בעונת 1994-1995 בגביע אופ"א אודנסה הדיחה את ריאל מדריד בשמינית הגמר אך נעצרה אצל פארמה שנעצרה רק עם הגביע באותה עונה.

http://www.uefa.com/multimediafiles/photo/assocweeks/onthisday/180639_bigportrait.Xxx
    חוזר לאיטליה אחרי הרבה זמן. תומאס הלבג.

הרכב משוער {3-4-3}: אמליה; ביאבה, מוראטי, בוקטי,; מסטו, יוריץ', חארג'ה, קרישיטו; סקולי, פיגרואה, פאלאסיו.

רומא ממשיכה עם בעיות הפציעות מעונה שעברה. ז'וליו באפטצ'יסטה, מירקו ווצ'יניץ', דוני, ז'ואן, סיסיניו ואפילו סימונה פרוטה כולם פצועים ולא ישחקו גם כמו הצרה הבאה שבאה על לוצ'אנו ספלאטי ממש לפני משחק החוץ בסלובקיה מול קושיצה המקומית. למעשה באימון המסכם של היום, סטפאנו צ'וקה אוקאקה נפצע בקרסול ובטוח לא ישחק מחר לכן הוא מצטרף לרשימה הארוכה שבה הצוות הרפואי של הקבוצה הרומאית יצטרך לטפל. למרות הכל, לפחות פראנצ'סקו טוטי ישחק בביקור במדינה שקיימת מ1993 וכרגע נבחרת הכדורגל שלה מאוד משתפרת למרות שרוב שחקניה משחקים בליגות הגדולות של אירופה ולא של סלובקיה. קושיצה כבר פגשה קבוצה איטלקית בשלב הבתים של ליגת האלופות, עוד בחורף 1997, אז היא הפסידה פעמים ליובנטוס, פעמיים לפיינורד ופעמיים למנצ'סטר יונייטד. אוהדי בית"ר ירושלים הוותיקים שזוכרים את משחק האינטרטוטו יספרו לכם על קושיצה, אך הקבוצה לא היא אותה קבוצה. המשחק מול רומא יהיה ההופעה ה41 של הקבוצה במפעלים האירופאים. מחזיקת הגביע הסלובקי היא קבוצה רק עם 3 זרים, שוער קרואטי בשם ניקולה שרנג ועוד צמד סרבים, אורוש מאטיץ' {אחיו של נמאניה מצ'לסי}, ומארקו מילינקוביץ' שהם שחקני הנבחרת הצעירה. הכוכב של הקבוצה הוא החלוץ יאן נובאק, ממנו יהיה כדאי להזהר אם ישחק, חלוץ קלאסי.

http://www.uefa.com/multimediafiles/photo/footballeurope/footballeurope/83/17/88/831788_biglandscape.Xxx
    מחזיקת הגביע הסלובקי. תעשה סנסציה?

הרכב משוער {4-2-3-1}: ארתור; ריסה, מקסה, אנדראולי, ריסה; דה רוסי, פיזארו; טאדי, מנז, גוברטי וטוטי.

לאציו כבר התאמנה ושיחקה הערב כדי להתכונן למפגש נגד אלפסבורג השבדית שתתארח באולימפיקו של רומא. דווידה באלארדיני המאמן החדש של הביאנקוצ'לסטי שמח לדעת כי מאטוזאלם, המתושלח הברזילאי, יהיה כשיר למשחק למרות צרות פיזיולוגיות כמו שרירים תפוסים. לא רק לרומא יש צרות אלא גם לאציו מלאה בפצועים רבים, ביניהם דה סילבסטרי, לדסמה, מאקינווה, פירמאני וסימונינו אינזאגי, האח של. בניגוד להצלחה הגדולה של לאציו נגד אינטר בסופרקופה הסינית, יפתחו על המגרש נגד הקבוצה השבדית הבלם הברזילאי קריבארי שישחק במקום מודיבו דיאקיטה. ליד סאראטה, לא יפתח תומאזו רוקי כמצופה, אלא כנראה עוד גנן ארחנטינאי, כמו חוליו קרוס ששיחק לשעבר בקבוצות כמו אינטר ובולוניה.
    אלפסבורג היא אחת הקבוצות השבדיות הטובות ביותר בשנים האחרונות, עם צמד גביעי שבדיה ואליפות בעשור האחרון, כמו גם הסגנות בעונה השעברה שנתנה למעשה לקבוצה הצהובה מהעיר בוראס את האפשרות לשחק מול לאציו בגביע אופ"א. השחקן הכי מפורסם של הקבוצה הוא למעשה קשר נבחרת שבדיה ששיחק כל הקריירה בקבוצה חוץ מארבעה שנים מוצלחות למדי במדי סאותהמפטון האנגלית, מדובר באנדרס סוונסון שזכור בעיקר לאוהדים של נבחרת ארגנטינה בזמן מונדיאל 2002, היום בו אנדרס כבש בבעיטה חופשית שהיממה את הנבחרת הדרום אמריקאית הביאה גם להדחה שלה מהמונדיאל. שבדיה הודחה אחר כך ע"י סנגל בשמינית הגמר. השחקנים הארגנטינאים של לאציו אולי יוכלו למצוא בכך עוד סיבה לנקום בנציגה של הכדורגל השבדי. עוד שחקן מפורסם של הקבוצה הוא טוביאס לידנרות אך הוא כבר משחק בטורקיה במדי גאלאטאסאראי. לקבוצה הנוכחית שלושה שוערים והמפורסם מביניהם הוא אנטה צ'וביץ', שוער נבחרת אוסטרליה ממוצא קרואטי. שחקן ההגנה הידוע ביותר הוא טדי לוצ'יץ', בלם נבחרת שבדיה לשעבר, גם הוא בן לאב קרואטי. הלגי דניאלסון הוא קשר נבחרת איסלנד, ויארי אילולה הוא קשר פיני. כל שאר שחקני הסגל הם שבדים, אך לא נשכח את החלוץ האנגלי ג'יימס קין, בן ה23 שגדל בפורטסמות' ומחפש מזל בסקנדינביה ינסה לקנות את עולמו באולימפיקו המפורסם של רומא. כדאי לשים לב לאמיר באיראמי, הפליט מקוסובו בן ה21 שכבר הספיק לשחק בנבחרת שבדיה הצעירה.

http://kund.tervix.se/guldhedensik.nu/www/fprw/webpublisher/images/62611%20Sve_Isl106(1).Xxx
    עשה צרות לארגנטינה. גם ללאציו? אנדרס סוונסון.

הרכב משוער {4-4-2}: מוסלרה; ליכטשטיינר, סיביליה, קריבארי, קולארוב; ברוקי, בארוניו, מאתוזאלם, פוג'ה; סאראטה וחוליו קרוס.

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/09
  6. Roberto Baggio Member

אני מקווה שקרספו כן ישחק מחר בערב, אני בטוח שיש לו זכרונות טובים מרוי קארול. סך הכל מבחן פתיחת עונה מעניין לג'נואה מול הדנים לפני רומא, למרות שזה די מתסכל בהתחשב שהם היו רחוקים נקודה ממוקדמות ליגת האלופות.

באשר לשתי הרומאיות, אני לא מאמין שהן יתקשו יותר מדי גם ללא שחקנים מרכזיים בקבוצה. אגב, שמעתי גם שברומא השאירו את באפטיסטה באיטליה בגלל שמחכים לראות מה יהיו ההתפתחויות עם ההעברה שלו ולא כי הוא פצוע, אבל במועדון מכחישים.

תודה על הסיקורים המעניינים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שאני מעדיף את מנז בחוד במקום אוקקה. למרות כל הפציעות, ההרכב של רומא נראה מצויין.
    ארטור
    ריסה אנדראולי מקסס מוטה
    גוברטי דה רוסי פיזארו טאדיי
    מנז טוטי

8. AS R Member

0-1 לקושיצה

9. Roma מנהלים

1-1 טוטי פנדל לא צריך לעדכן אבל סוף משחק נדון...

http://www.magedtv.net/ch1.html שידור איכותי אך נתקע

בסופקאסט שידור יותר טוב -Channel - 30931

תאמינו לי אין כמו הסופקאסט כדאי לכם להוריד רואים יותר טוב מאשר בדפדפן מומלץ.

10. cazzo Il Capocuoco

בסוף בריגי וצ'רצ'י משחקים במקום גוברטי וטאדי שהם על הספסל. רומא יכולה להיות מאוד מרוצה מהמחצית הטובה שלה, היא שולטת במשחק כמעט לחלוטין, דה רוסי ופיזארו עושים עבודה מאוד טובה אך הם נראים קצת עצבניים, או שזה החום. לפי דעתי רומא הרוויחה שחקן מאוד מוכשר, צ'רצ'י שגם עוזר להתקפה. אך קושיצה התחילה את המשחק מצויין ואני חושב שהיא יותר חזקה מהבלגים שרומא פגשו, באגף הימני של המגרש זה היה ויאזאנקו שהתחיל את המהלך המצויין מסר לשקוטקה והוא מסר שוב לויאזאנקו שאיכשהו היה לו מזל כי ריסה הדף את הכדור שלו מאוד רע ואז מילינקוביץ' הסרבי שעליו דיברתי אתמול בסיקור הבקיע שער יפהפה, בעיטה מעולה מצד שמאל של הרחבה לקורה הימנית ואז לצד השני של החיבור, ארתור לא יכל לעשות דבר. אך רומא לא נתנה כמעט לקושיצה את האפשרות להחזיק בכדור, אך הצהובים אדומים לא ממש ניצלו זאת ולא תמיד הגיעו למצבים רצינים. אך כמה דקות לפני המחצית מנז גרם לפנדל אחרי עבירה, חשבתי שזה יהיה בעיטה חופשית אך השופט הדני נתן לטוטי את הפנדל. נדמה לי שהוא מלך השערים כרגע של כל הטורניר...

נערך לאחרונה ב: ‏21/8/09
  11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

3:3 עם קושיצה, לאן אפשר להידרדר? זה שווה ערך להפסד למכבי ת"א/חיפה...ואפילו שמדובר במשחק חוץ. קבוצה של מיליון יורו כובשת שלושה שערים לקבוצה של 100 מיליון יורו (הערכה לסדר הגודל של שתי הקבוצות) איפה הכבוד של השחקנים של רומא? זה פשוט בושה. אחרי זה מתפלאים שהכדורגל הגרמני יעקוף אותנו ויעמיד 4 נציגות בצ'מפיונס ואנחנו שלוש...

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ציפיתי שרומא תתן הצגה היום, בטח לא שלושה ימים לפני ג'נואה ובטח לא בחום הזה בשעות הצהריים. נראה שהשחקנים התחרו בין עצמם מי יתעייף הכי פחות. ההגנה הייתה עצלנית מתמיד, ממש הרגשה של משחק ידידות. הדבר שאפשר לקחת מהמשחק הזה זה את השער השביעי של טוטי ב3 משחקים, את הכושר הנהדר של מנז, ואת ההפתעה של ספאלטי שהעדיף את צ'רצ'י על טאדיי והרומאי הצעיר החזיר לו במשחק מצויין. התוצאה טובה לרומא וגם המטרה העיקרית במשחק - שאף אחד לא יפצע. באולימפיקו יהיה זה סיפור אחר לגמרי.

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

מה אתה רוצה? בסיבוב הקודם המבורג הפסידה לקבוצה נורבגית ובילבאו הפסידה לקבוצה שוויצרית. רומא סיימה בתוצאת תיקו. על תיקו מקבלים נקודות, על הפסדים לא. במילים אחרות - עם כל הביזיון, בושה ואלוהים יודע איזה עוד סיסמאות עברו לך בראש וסתם לא הבעת אותן, רומא צברה יותר נקודות מהמקבילות הגרמנית והספרדית שבמפעל.
    אכן ביזיון (!!!@%@#%@) שרומא שיחקה בהילוך ראשון מספר ימים לפני יציאה לאחד ממשחקי החוץ הקשים ביבשת, כשהיא יודעת שבכל מקרה היא יכולה לבוא בעוד שבוע ולתקן את התוצאה באולימפיקו.
    "הידרדרות", "100 מיליון יורו", "בושה", "הגרמנים עוקפים", "אין כבוד" - אתה נשמע כמו פרומו מגוחך בדרמטיותו לכתבת תחקיר בערוץ 2.

רומא יכולה הייתה להפסיד 3-0 והיא עדיין הייתה הפייבוריטית לגומלין. המשחקים של ג'נואה ולאציו הרבה יותר קריטיים ובעלי פוטנציאל ל"צמידות".

14. Roma מנהלים

מסכים איתך.
    רומא תנצח את זה זה באמת נראה כמו משחק ידידות.
    טוטי ומנז בכושר מצוין רק שימשיכו כך וחובה על הצרפתי להמשיך(פאנטזי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx )
    העיקר שהשחקנים ישמרו על הרגלים כי באמת זה פוגע בנו בצורה קשה כל עונה ועונה.

15. cazzo Il Capocuoco

אמרתי שקושיצה לא קבוצה כל כך רעה, השחקנים שביקשתי לשים לב אליהם הבקיעו שערים, והתקציב לא של רומא ולא של קושיצה לא מעניין אותי. רומא שיחקה טוב מאוד עד ה3-1 ואז נרדמה ולכן המשחק הסתיים 3-3. אני ראיתי את המשחק באלג'זירה ולא באיזה לינק עלוב ואני יודע מה ראיתי. טוטי שיחק מצויין וכל נגיעה בכדור שלו זה תענוג ותאווה לעיניים, הוא כמעט הבקיע שער יפהפה אחרי שפרפר שני שחקני הגנה. השער השני של קושיצה הגיעה מטעות של מקסס אחרי עבירה ברחבה ואז פנדל בלי בעיות, והשער השני היה פעולה אישית של יאן נובאק, הבעיטה שלו פגעה באנדראולי ונכנסה לשער כי ארתור לא הגיע. לא קרה אסון. רומא ינצחו את המשחק באולימפיקו או מקסימום תיקו בלי שערים.

נערך לאחרונה ב: ‏21/8/09