אינטר זוכה בליגת האלופות בפעם השלישית!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏17/7/09.

1. kadm Member

אני רואה שאתה אופטימי, טוטי עם 178 גולים בליגה ובאג'יו עם 205.
    הוא יצטרך לשים 27 גולים בליגה ולשבור את שיא כל הזמנים שלו מלפני שנתיים )26 גולים(.
    אני ישמח לראות דבר כזה.... במקרה שזה באמת יקרה.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל, אם כבר אז זה מקסה ולא מוטה הוא ששבר את מלכודת הנבדל, העניין הוא שמקסה הוא שמוציא למלכודת הנבדל וריסה לא יכול, או צריך, ללכת קדימה על דעת עצמו ולכן הוא זה ששגע. אגב, גם הפרשן של מדיהסט אמר לאחר המהלך "ריסה ריטארדו". נכון שהפרוש מאנגלית נשמע קורץ, אבל נסתפק בכך ש"ריטארדו" באיטלקית זה "איחר". בכל, אופן בעיתון שלהם ריסה קיבל את הציון הנמוך ביותר (5) ביחד עם אוקקה. במידה ואנדראולי לא היה כשיר, אין לי שום טענות לספאלטי (בטח שלא לריסה שנאלץ לשחק בתפקיד לו לא), אלא שבשום פרוויו שקראתי לא היה כתוב משהו על פציעתו. זאת ועוד, הוא בוודאות ישב על הספסל ולא ביציע.

http://www.uploadfileyou.com/files/v3bg1rx59ujco91thoyc.Xxx

אבל נעזוב את זה, העיקר רומא ידעה לחזור ולנצח בתוצאה שתשאיר לה משימה לא קשה לגומלין.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/09
  3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה באמת מקסס (מקסס בלי שיער נראה כמו מוטה מרחוק) אבל הנקודה נשארת פשוטה מאוד. תנסה רגע לחשוב בכוחות עצמך בלי עזרה מפרשנים וציונים בעיתונים, שני שחקני הגנה רצים קדימה כדי ליצור מלכודת נבדל, שחקן שלישי נשאר במקומו כדי לנגוח את הכדור החוצה, מפספס אותו' ושובר את הנבדל. מי אשם? יש שיגידו פאבלי, על אותו משקל, אתה תשלוף את שמו של ריסה.
    יש משהו שבכל זאת מפריע לי באנדראולי, למשחק של אתמול הוא היה in dubbio כל השבוע ולא התאמן מספיק כדי שספאלטי יכלול אותו במשחק. אך לפי הראיון האחרון של ספאלטי, הוא לא פסל השאלה נוספת של אנדראולי כדי שהצעיר יצבור נסיון בהרכב של קבוצה בסריה א'. כנראה הוא שכח שבלם שלישי ברומא משחק יותר משני הבלמים הראשונים. הוא גם בטח לא זכר שחוץ ממנו, אין לו עוד בלמים בסגל.

4. cazzo Il Capocuoco

למישהו יש תקציר?

5. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לעולם לא תראה שני שחקנים בעלי אחריות להוצאת למלכודת הנבדל, זה לעולם שחקן אחד שתפקיד זה שלו נקבע לו מראשית ולא תוך כדי. מה שכן תוכל לראות הוא שכאשר אחד הבלמים שוגה ויוצא קדימה שלא לצורך (מבלי שאותו אחראי יצווה זאת על חוליית ההגנה) שחקנים אחרים בצורה אינסטנקטיבית יכולים לשגות ולצאת קדימה בדיוק כפי שקרה כאן. רק אחרי שריסה עשה את הצעד קדימה, הצטרף אחריו טונטו. מילא, היתה זו טעותו היחידה במשחק. היה מצב נוסף בו הוא יצא אל כדור (כמו מגן) החטיא ורק סגירה אלכסונית חכמה של מוטה מנעה פיגור של 2:0. נכון שהמשחק מול בלקבורן היה שולי וחסר חשיבות, אבל שתי טעויות שלו, ולא של אף אחד אחר, גרמו לשתי ספיגות. כמובן שהיו לא מעט כאלה גם בעונה שעברה, בחצי הראשון שלה, כפי שכבר ציינתי בעבר. העובדה שאני בוחר לציין את טעויותיו אינה הילה לכך שאני מפיל עליו את שקרי כפי שיש אחד שנוהג לעשות במקרה של פבאלי. העובדה שאתה בוחר לראות לו את ה-89 דקות נהדרות ואילו אני מתמקד דווקא באותה דקה בה עשה טעות של גול, היא רק שוני ביחס שלנו לתפקידם ואחראיותם של שחקני ההגנה ולא משהו אישי שיש לי נגד ריסה.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/09
  7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

היריבות האפשריות של פיורנטינה: ארסנל, ליון, שטוטגרט, ספורטינג ליסבון ופנטינייקוס.

8. OR Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx איך זה שאנחנו מקבלים הגרלות כאלו קשות מכבי חיפה מקבל את אפואל ניקוסיה כאפשרות

9. cazzo Il Capocuoco

כבר אמרתי להרוג את העסקן המתחזה?

הערב ב21:30, בRETE 4

יחסרו ארבעה ברזילאים ועוד מירקו ווצ'יניץ' אחד. דוני, ז'ואן, סיסיניו וגם ז'וליו.

הרכב רשמי רומא: ארתור; מוטה, מקסס, אנדראולי, ריסה; דה רוסי, פיזארו; טאדיי, טאדיי, בריגי, מנז, טוטי.

הרכב רשמי גנד: יורגאצ'ביץ'; גרונדן, שולר, וילס, הנסטוויט; סמולדרס, אסופייפה; אמ'בייה, מאריץ', דה סמט; ליוביאנקיץ'.

Arbitro: Grafe (Germania)

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/09
  10. AS R Member

ניצחון נהדר. ה-7-1 הזה מזכיר לי את מנצ'סטר יונייטד משום מה... רומא סוגרת מעגל היום.
    ראיתי רק מדקה 70 אבל זה היה שיא המשחק.אחרי שהבקיעה רק שער אחד במחצית הראשונה רומא מבקיעה עוד לא פחות משישה שערים במחצית שנייה מטורפת מול האין הגנה של גנט. טוטי כובש חמישה שערים בסיכום שני המשחקים, אולי נותן רמז לכך שישחזר את העונה האדירה שנתן לפני שנתיים עם 26 שערי ליגה ונעל הזהב האירופית ?
    בכל מקרה, ההגרלה של השלב הבא מחר, לא ? מי הן הקבוצות שרומא יכולה להגריל ?
    אגב, החולצות החדשות של רומא די מוזרות עם שני הפסים למעלה. זה בערך השינוי היחיד מהחולצות של שנה שעברה, אבל השינוי הזה רק מכער את החולצות.. נו מילא, שאלה יהיו הצרות של רומא.

תקציר המשחק

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני איתך באותה צרה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

ההגרלה היום בשעה 13:00 בספורט 5 וביורוספורט...ההגרלה של הליגה האירופית בשעה 14:00 ביורוספורט

12. cazzo Il Capocuoco

לא רק פיורנטינה תסתבך, גם ג'נואה. היריבה הכי סבירה של הג'נובזים היא אודנסה מדנמרק, אבל חוץ ממנה היא יכולה לקבל אחת מהארבעה הגדולות האלה: אסטון וילה, סטאווה בוקורשטי, זניט פטרבורג וגם ספרטה פראג.

מצד שני, רומא יכולה לקבל את גנק הבלגית, קאראבאג האזרית, קושיצה הסלובקית, מטאלורג דונייצק ודינאמו מוסקבה הם ההגרלות הקשות יותר. לאציו מהצד האחר של העיר יכולה לקבל את בני יהודה שכונת התקווה תל אביב ישראל...

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

שנה שעברה גם אודינזה וגם נאפולי נדפקו מההגרלות שלהם...

זה מה שקורה שקבוצה לא מגיעה בצורה קבועה לאירופה , לא מקבל נק' דירוג ולמרות שהיא מאוד חזקה ומרשימה יכולה להידפק בהגרלה.

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיורנטינה מקבלת הגרלה די נוחה מול ספורטינ ליסבון ועוד הגומלין באיטליה....

15. OR Member

מבין ההגרלות האפשריות מדובר אולי בהגרלה כמעט הכי נוחה , ללא ספק צריך לעבור אותם , אך קל זה ממש לא יהיה .
    ללא ספק זו הגרלה עדיפה על פני ארנסל , ליון או שטוטגרט...
    נקווה שגם השנה ניפגש בליגת האלופות ואולי אפילו נעפיל לנוק-אוט...