אינטר אלופת אירופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏20/5/10.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני אתייחס פה רק לפסקה על ריברי-לפי דעתי אתה טועה,ריברי חשוב מאוד לבאיירן והוא אפילו יותר חשוב מרובן.
    אפשר היה לראות את זה במשחק מול ליון,שאחריי שריברי הורחק אפשר היה לראות שהלחץ אצל הגנת ליון ירד ורוב תשומת הלב הופנתה לרובן,ובגלל זה המשחק נגמר רק 1-0,למרות שפעריי הכוחות מאוד ברורים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/5/10
  2. 亚历山大帕托 Member

http://i48.tinypic.com/726t11.Xxx

"לעולם לא נשכח"

3. Cup of Tea Liverpool, UK

אז איך אתה מסביר את המה שקרה בגומלין, בלי ריברי?

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

עוד שלושה-ארבעה ימים הם אולי יחשבו אחרת..

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

פשוט,ליון קבוצה חלשה.
    באיירן באה לצרפת להבקיע גול חוץ וזה בא מוקדם יחסית,ברגע שבאיירן כבשה ליון לא הייתה פקטור במשחק הזה יותר.

6. hai80 Member

זה לא ממש נכון להגיד שהוא התגבר על הפציעות כי גם העונה הוא לא ממש חף מפציעות, שיחק 18 משחקים בלבד בליגה.

7. Raulito Madridista

אני לא יודע מה המקור שלך. לפי ויקיפדיה, רובן שותף ב-24 משחקי ליגה ו-36 בכל המסגרות. אני מודה, חשבתי שמספר המשחקים שלו העונה גבוה יותר, אבל אם נבדוק לעומק, נגלה שהיום הוא ישווה את מספר ההופעות שלו למספר המשחקים ששיחק במדי איינדהובן בעונת 03\2002, וזו העונה הכי פורייה שלו בקריירה פרט לעונת 06\2005 במדי צ'לסי. אני מניח שהיו עוד מספר מצומצם של משחקים בהם רובן היה כשיר אך ואן-חאל העדיף לשמור אותו למשימות מיוחדות.

לטעמי ריברי העונה סיפק לבאיירן תרומה שולית. חלק מהזמן שיחק בלי חשק, חלק מהזמן היה פצוע וחלק מן הזמן היה גרוע, ואני אומר את זה בתור אחד שמאוד מחבב אותו. ריברי היה ה-שחקן של באיירן בעונתו הראשונה בקבוצה ואפשר לומר שגם אשתקד. העונה הוא פינה את משבצת הכוכב לאריאן רובן. ההרחקה של ריברי גמרה לבאיירן לתקוף פחות מהמתוכנן באופן אוטומטי, הרי היא בנחיתות מספרית. גם במידה ושחקן אחר היה מורחק, לאוו דווקא ריברי - ההשלכות היו זהות. מיותר להרחיב על כל ההצלחות של רובן העונה במדי קבוצתו. הוא כבש בכל שלבי הנוק-אווט ולא סתם גולים - שערים ענקיים, העלה את באיירן לגמר הגביע בעזרת שער נאה מול שאלקה והעונה הוא כבש 23 שערים ב-36 משחקים שזה ממוצע מדהים. ריברי שיחק שישה משחקים פחות בסה"כ וכבש שליש מהכמות.

ההרכבים לגמר האלופות:

באיירן מינכן: בוט; להאם, דמיקליס, ואן-בוייטן, באדשטובר; ואן-בומל, אלטינטופ, שוונשטייגר, רובן, מולר; אוליץ

אינטר: סזאר; מאייקון, לוסיו, סמואל, קיבו; קמביאסו, זאנטי, סניידר; פאנדב, אטו ומיליטו

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/10
  8. 亚历山大帕托 Member

הוא שותף ב-24 משחקי ליגה, מהם פתח ב-18. בסה"כ יש לו העונה 28 הופעות בהרכב הפותח בכל הסמגרות. העונה האחרונה שלו בריאל היתה "פוריה" יותר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/5/10
  9. RubberSoul Member

אם המשחק מסתיים בתיקו,והולך להארכה,זה משפיע על הניקוד של הליגות?

10. Dimitar Berbatov Member

התרומה של ריברי העונה אמנם לא גדולה, אבל ליכולת הנהדרת של רובן העונה יש קשר ברור מאוד לריברי שמושך הרבה פעמים את האש מרובן אליו. בכלל אגפים עם רובן וריברי, גם אם האחרון בכושר ירוד, גורמים להגנה לבעיה קשה במי להתמקד. היה אפשר לראות את זה נגד יונייטד וגם במחצית הראשונה נגד ליון.

11. 亚历山大帕托 Member

לא, תהיה מנצחת ומפסידה גם אם זה ייגמר בפנדלים אחרי 0:0 בתום 120 דקות.

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל השנים האלה, מתרכזות ב-90 דקות גורליות. תמונות רצות לי בראש, ההדחות מול ולנסיה, ויאריאל, מנצ'סטר, שני הדרבים, ליברפול, קייב, הלסינבורג, כמה שנים היינו כישלון חרוץ במפעל הזה. הכל יכול להיגמר עכשיו. יש לי תמונה בראש של מיליטו בוכה מאושר כבר שבועות, אני לא יודע באיזה הלם אהיה אם באיירן תשבור לי את החלום. אין יותר מדי מילים לתאר את הלחץ הזה לפני, רק שיתחיל כבר, ורק שייגמר. פורצה אינטר.

13. Rudess Member

תמיד היו מדברים על ארסנל שאין לה אנגלים בהרכב, האם מישהו ידבר על כך שאין אפילו איטלקי אחד הערב בהרכב של אינטר?!

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיירן לעומת זאת עם 5 גרמנים בהרכב שגם אלטינטופ אם אני לא טועה נולד וגדל בגרמניה.

15. 亚历山大帕托 Member

אצל אינטר זו מסורת, אצל ארסנל סתם עלוב.