אינטר אלופת אירופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏20/5/10.

1. 亚历山大帕托 Member

הסטטיסטיקות של שתי הקבוצות בליגת האלופות עד כה:

http://i50.tinypic.com/4qik1x.Xxx

2. REAL MADRID Member

מה לא בסדר איתך? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

למה אינטר?
    * סניידר מלך
    * 3 מיליון היורו שאינטר תשלם לריאל במידה ותזכה בוודאי שלא יזיקו
    * מוריניו מאז ומתמיד

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/10
  3. קרלס פויול5 Member

אצלי זה הפוך, שנים(מאז הזכייה של ריאל ב2002) שלא הייתה קבוצה שאני שונא בגמר, כמעט כל גמר אני בוחר צד אבל עדיין זה לא עשה לא נורא שהצד שלי לא זוכה השנה אני שונא את אינטר(מאוד!!) ואם הם ינצחו זה עלול להרגיש לי ממש קשה, אללה באיירן!!!!!!!!!!!!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/5/10
  4. T0XiN Member

זכיה בליגת האלופות תזכה את באיירן בתואר הרביעי העונה מאחר והיא זכתה בגביע האודי לפני תחילתה של הליגה.

5. דנידין Member

אולי יותר טוב שבאיירן יתחילו לחשוב בכיוון של להחזיר את קלוזה להרכב. אחד החלוצים הטובים בעולם מיובש על ספסל בגלל "שלא מתאים לשיטה". כל פעם שהוא נכנס בסוף משחק הוא יוצר מהלכים וגם כובש, גם בנבחרת הוא הבאנקר הכי גדול. להפתיע איתו בהרכב מחר יהיה דחיפה יחסית טובה שאולי תעלים את החיסרון של ריברי (מולר יכול לשחק בשמאל במקום הצרפתי). טוב בעצם, אולי זה לא, החיסרון של ריברי זאת מכה רצחנית.

6. liorel100 Member

תיקון , יש לה כבר טרבל אחד

7. Dimitar Berbatov Member

הפעם שבה אינטר היתה הכי קרובה לטרבל היה ב-65 אבל יובה ניצחה אותה בגמר הגביע האיטלקי והרסה לה. כך שלא, אין לה טרבל.

איגור, ישראלי טיפוסי.. האם השלישיה שאינטר דפקה בסאן סירו לבארסה היתה תצוגה של אנטי כדורגל? האם מאייקון, סניידר, אטו ומיליטו הם שחקנים של אנטי-כדורגל? אינטר היא קבוצה עם פילוסופית משחק יותר הגנתית, בוודאי, אבל אנטי כדורגל זה כל-כך מתאים לכל מי שבכה כאן לפני שבועיים על בארסה.
    ולמה אסור שגרמנים יזכו בגלל העבר? בחיי ישראלי טיפוסי וזאת לא מחמאה.

אני מאוד אוהב את הגמר הזה אחרי הרבה שנים גמר טיפה שונה משאר הגמרים. ללא אנגליה, ללא ספרדיה (כלומר ללא בארסה..). אינטר בגמר ראשון מזה 38 שנים, באיירן עם הרנסנס האירופי חוזרת לבמה הגדולה אחרי שנים של כישלונות - גמר שונה וגם גמר היסטורי.
    אני בעד באיירן מכמה סיבות:
    א. אנשים יפסיקו לקשקש שהפסדנו לקבוצה נחותה מאיתנו ויבינו שבאיירן מודל 2010 היא אמנם לא קבוצה מבריקה ונוצצת, אבל היא חזקה מאוד עם מאמן ענק ובהחלט קבוצה שראויה למעמד.
    ב. מוריניו
    ג. קשה לי להיות בעד קבוצה עם שלושה שחקנים מקומים בסגל ושאף אחד מהם לא בהרכב

8. _שי_ Member

חי, כמו שאתה צופה נייטרלי שמעדיף לראות הגנה חזקה, הוא צופה נייטרלי שמעדיף לראות כדורגל טכני... לא הבנתי על מה הוויכוח, כל אחד והטעם שלו.

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, רק שחי לא מבטל את ברצלונה וקורא לה "אנטי-כדורגל" רק כי הוא מעריך לא פחות את הפן הטקטי של המשחק. פה ההבדל.

10. aloneli Member

אינטר פייבורטית ברורה?

באיירן קבוצה לא פחות טובה מאינטר ולפי דעתי היא גם תשלוט במשחק היום, אבל אני מבין למה אתם חושבים ככה שהתקשורת בארץ מסמלת את באיירן כאנדרדוג או קבוצה של איש שחד(רובן)...

רק בשבוע שעבר צפיתי בגמר הגביע הגרמני במחשק מול ברמן הקבוצה השנייה הטובה בגרמניה והיריבה הגדולה של באיירן חוטפת רביעיה ומנוטרלת בלי בעיות על ידי שחקני באיירן.

לאחר הניצחון המוחץ 4-1 על יובה באולימפיקו די טורינו עלינו מהמקום השני ולפני ההגרלה חבר שלי בא ואומר לי שאנחנו אנדרדוג לא משנה את מי נקבל והוסיף ואמר שאנחנו לא ברמה של סביליה ופיורה באותו רגע חשבתי או שהוא ממש לא מבין כדורגל או שהוא שונא את באיירן....

אז קיבלנו את פיורה וגם שם היו כאלה שאמרו שבאיירן עלתה בחוסר צדק לאחר נבדל ברור של אוליץ'(היה נבדל) אבל כמובן שהתקשורת בארץ לא אמרה מילה אחת על שני השערים הלא חוקיים של פיורה(אחד בנבדל ועוד אחד בעברה על ואן-בויטן)

לאחר מכן קיבלנו קבוצה שאני באמת חושב שהיא פחות טובה מאיתנו-מנצ'סטר יונייטד ומבלי לחשוב אנשים אמרו שאופ"א שוב סידרה גמר של באסרה-יונייטד, זה קרה באמת?
    לאחר שהדחנו את יונייטד בסוג של נקמה בדקה ה-92(במשחק הראשון) אנשים טענו שעלינו במזל ושוב שטויות שנובעות מקנאה ושנאה כלפי באיירן..

השיא הגיע בחצי גמר מול ליון ששם הגענו בבירור כפיבורטיים אם נודה באמת ובערוץ הספורט כולם חוץ מאבי מלר טענו שליון תעלה(אגב הוא אמר הלב רוצה ליון הראש אומר באיירן) ושוב הוכיחו שהם טעו

אז הגענו לגמר וכנראה שזה עדיין לא מספיק בשביל שאנשים יבינו מה זה באיירן כנראה שגם אחרי שנזכה יגידו שאנחנו לא ברמה של צ'לסי ובארסה ומראים שבאיירן לא שווה ללא רובן ואינטר שללא פרשת השחיתות הייתה ממשיכה להיות הצל של מילאן ויובה מגיעה כפיבורטית?

אני לא יודע מי תנצח היום אבל אינטר לא פייבורטית אפילו לא בצחוק אני חושב שזה קרב ענק בין שתי קבוצות שבין ה-5 הקבוצות הטובות בעולם ולא משנה מי תזכה פשוט מגיע לה ללא ספק..

לגבי החבר'ה שטוענים שזה גמר משעמם אז תבינו שיש עוד כדורגל בעולם חוץ מברצלונה ואני בטוח שהגמר השנה יתעלה בכמה רמות מהגמר של שנה שעברה..

בהצלחה לבאיירן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/champions.Xxx

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אינטר פייבוריטית,ברורה אפילו.

נו אז מה אם הם הצליח יפה מול קבוצה גרמנית טיפוסית כיום(הגנה בינונית ומטה,כנ"ל ההתקפה),אינטר זה ממש לא הסיפור.אינטר היא סוג של מכונה,קבוצה שלא משחקת כדורגל יפה אבל תמיד תדע לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר,ובגלל זה אינטר כיום הקבוצה אולי הטובה בעולם.

4-1 על יובה באולימפיקו זה לא ממש חוכמה עם איך שיובה נראית השנה,פארמה החלשה נתנה לה שם שלישייה יפה.

מנצ'סטר יונייטד קבוצה יותר טובה מבאיירן,עם רוני בהרכב אבל.רוני נותן לשחקנים של יונייטד דחיפה מנטלית אדירה בנוסף ליכולת המדהימה שלו,ועובדה שאיתו הם פשוט עשו לכם בית ספר ואחריי שהוא יצא באיירן השתלטה על המשחק והצליחה לעלות בזכות משחק טוב.

לעומת באיירן,אינטר פגשה בשמינית את צ'לסי ואפילו אני כבר חשבתי שצ'לסי ברבע,אפילו אחריי המשחק הראשון שבו ניצחנו אבל לא מאיזו יכולת מרשימה.בגומלין לעומת זאת,אינטר נתנה לפי דעתי את המשחק הטוב ביותר שלה העונה בכל המסגרות,אולי חוץ מהמשחק הראשון נגד בארסה.אינטר עמדה נכון מבחינה הגנתית במחצית הראשונה ובמחצית השנייה כבר השתלטה על הקישור וצ'לסי נעלמה מהמשחק עד לשער של אטו שבעצם גמר את הסיפור והעלה את אינטר לרבע הגמר מול צסק"א,שעליו אין מה לדבר כל כך אינטר עלתה בקלילות.

חצי הגמר הראשון נגד ברצלונה הראה כמה אינטר קבוצה מפלצתית שחייבים לתת מולה משחק ללא טעויות כדיי לנצח.
    אלבס איבד את הריכוז ועבר מהאגף לאמצע,הכדור הגיע לשניידר ו1-1.
    מסי איבד את הכדור ואינטר יצאה למתפרצת קטלנית,2-1 משער של מייקון,וככה גם השער ה3.
    אינטר היא מסוג הקבוצות שאתה יודע שאם תטעה מולן,אתה תשלם על זה ביוקר.

12. THE STRETFORD END Member

לא שונא את באיירן מינכן,לא שונא את אינטר,
    לא אוהב כל-כך את ואן חאל,למדתי לאהוב מאוד את מוריניו.
    מקצועית ממה שראיתי העונה אינטר קבוצה טובה יותר,הדרך שעברה לגמר מרשימה מאוד,יותר מזו של באיירן לטעמי.
    הלב נייטרלי,השכל אומר אינטר לוקחת.

הלוואי ויהיה משחק מעניין על הדשא,שאנשים צרים יראו שיש כדורגל גם מעבר לברצלונה - "הקבוצה הטובה ביותר בכל הזמנים"

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנחיתות שאני רואה בפורום הזה והשנאה הלא מובנת לברצלונה פשוט מטורפת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

אפשר לנהל דיון בלי לנסות לעקוץ את ברצלונה

עד מתי תישארו מתוסכלים??

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה גמר שאינטר אמורה לקחת, קשה מאוד לראות את מוריניו מביא את אינטר לגמר מול קבוצה שלא עדיפה עליו ומפסיד הזה. אבל באיירן מינכן זו הקבוצה האחרונה שאפשר לבטל, לבאיירן מינכן יש רובן אחד, שהביא אותה עד הלום, ובהחלט מסוגל לסחוב אותה עוד משחק אחד עד להנפת הגביע. זה משחק די שקול מבחינת יחסי הכוחות, אני לא חושב שקבוצה אחת עדיפה באופן משמעותי על קבוצה אחרת, לא חושב שזה יהיה קרב חפירות, לאינטר אין סיבה לשחק מול באיירן מינכן באותו אופן ששיחקה מול ברצלונה, אינטר תשחק במטרה ברורה לנצח, גם באיירן מינכן.
    ברצלונה לא רלוונטית כרגע, בדיוק כמו שצ'לסי לא רלוונטית, ריאל מדריד או מנצ'סטר יונייטד, מי שלא נמצאת בגמר לא נמצאת שם בצדק.

זה גמר ראוי ביותר, ואני מקווה שנזכה לראות כדורגל טוב, את הכלים יש.

15. THE STRETFORD END Member

amirb91
    כתבתי אנשים צרים...ואתה הגבת ושוב מבלי להבין את העניין.