"אין מאמן שהקדיש לטקטיקה יותר ממני" - אוחנה שוב הו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏15/12/05.

1. בית"רי מלידה Member

אם כל העולם מורכב משקרנים, צבועים או עיתונאים קטנים ומושתנים - אז אני נגד כל העולם... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. the gunner_14 Member

עם כל הכבוד לאוחנה בתקופה שלו יצחקי ומליקסון לא התקדמו כמו שהתקדמו בעונה הזאת,זר אחד נורמלי הוא לא הביא,ואף פעם לא הוציא את המקסימום מהסגל שלו.
    מאמן סוג ב' עם כל האהבה שלי אליו בתור שחקן.

3. נדב מיכאלי Member

הוצאת לי את המילים מהפה .
    יצחקי בכל העונה שעברה כבש 4 שערים השנה ב-3 משחקים הוא כבש 3
    מליקסון השנה משתפר וישתפר בעתיד אצל פרננדז .
    ברוכיאן -עוד יתן את שלו אצל פרננדז
    וכו'
    אוחנה לא קידם אף שחקן .

4. בית"רי מלידה Member

הראיונות הפתאומיים של אוחנה ב"ידיעות", ולפני זה בתוכנית המשעשעת של איינשטיין את רוזנבליט, מטרתם אחת:

לזעוק "אני קיים, תנו לי עבודה"....כי לנבחרת הוא לא יגיע - קשטן לא יעמוד על הרגליים האחוריות שלו כדי להעף מהתפקיד את איש שלומו של איצ'ה, הלא הוא מושה סיני, ולשים במקומו את " ארסן ואנגר הישראלי ", כהגדרת עיתונאי החצר / זנבו של אוחנה הלא הוא רון עמיקם/בן הרצל/ורהפטיג/דודו_טופז....

5. dubi Member

אלי אוחנה כל הזמן מדבר על זה שהוא נוהג באימונים בדיוק כמו ששאר המאמנים נוהגים וכי הוא מחקה את דרור קשטן וכן את כל המאמנים הגדולים שאימנו אותו, הבעיה היא שזה לא משנה איך אתה מעביר את האימונים ואתה יכול להעביר אותם כמו מוריניו בצ'לסי ולרדת ליגה, ההבדל העיקרי בין מאמן מוצלח כגון קשטן או גרנט (אני לא אומר שאלי אוחנה הוא לא מאמן טוב)למאמן לא טוב הוא לא בניסיון או בחוכמת האימון אלא בראש ובראשונה בסמכותיות שהוא מקרין וביחס שהשחקנים מחזירים לו בחזרה ובעיקר במגרש, יכול להיות לך את כל הניסיון שבעולם ואת הוותק שבהשתלמויות בכל מועדון גדול באירופה אבל אם השחקנים לא מכבדים את האוטוריטה שלך כמאמן או שיש לך שם לא טוב כגון שייע שיש לו ניסיון ארוך כמו שיש לקצב דור עשירי אז השחקנים לא יהיו רציניים,לקשטן יש את מה שאין למאמנים בארץ וזה המוניטין שלו בנושא הסמכותי והמשמעתי ולכן השחקנים מכבדים אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/05
  6. c.ronaldo 7 Member

בתור מאמן באמת אוחנה לא הוכיח את עצמו אבל זו לא סיבה לנגח אותו הוא צעיר ויש עוד דרך ארוכה לפניו אני לא מכיר הרבה מאמנים צעירים שכבר בשנים הראשונות שלהם הצליחו להביא תארים מה גם שהסגל שהיה לו בבית"ר לא איפשר את זה ובקשר לזה שהוא לא הפיק את הפוטנציאל הטמון במאור מליקסון יצחקי וברוכיאן לדעתי יש משהו בזה אבל אני חושב שגם אם אוחנה היה מאמן כיום הצעירים בבית"ר היו מתקדמים וממצים את הפוטנציאל החבוי בהם
    אני חושב שהוא היה שחקן גדול עם לב ונשמה ללא ספק הסמל של בית"ר, וכבודו מונח במקומו

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

dubi דווקא בקטע של סמכותיות לא נראה לי שיש לאוחנה איזה בעיות מיוחדות...
    הוא פשוט לא מאמן מספיק טוב..אין מה לעשות הוא קיבל מספיק הזדמנויות היה במספיק קבוצות והוא לא צריך
    לקבל צאנס בליגת העל עד שהוא לא יורד ליגה או שניים ומצליח שם לפחות עם 2-3 קבוצות..

8. נדב מיכאלי Member

הבעיה של אוחנה היא שהוא התחיל את קריירת האימון שלו ישר מלמעלה בלי להתנסות בליגות נמוכות .
    הרי כשאוחנה נפצע דדש הבטיח לו שבתום החוזה עם קשטן אוחנה יחליף אותו על הקווים .
    אוחנה מעולם לא התנסה בליגות נמוכות לפני שקיבל את בית"ר ונכשל כי הכל קרה לו מהר מדי
    קשטן לא אוהב עוזרים,קשטן הסכים לאוחנה להיות העוזר שלו במשך שנה וחצי ואוחנה לא למד מזה כלום.
    אוחנה לא יודע להביא זרים ,לא יודע לטפח צעירים,אין לו מערך נורמלי,טקטיקה זה מושג שלא קיים בלקסיקון שלו ,הרבה אגו ויהירות .
    אוחנה מבחינתי זה משה סיני מודרני ,שחקן עבר גדול אבל מאמן בינוני ומטה שנכשל בקבוצה בה הוא גדל ולא בטוח שהוא יחזור לאמן שם בעתיד

9. dubi Member

הרצליה, לגבי מה שאמרתי עם המשחק נגד מכבי הרצליה זה התקיים בהרצליה אבל כנראה שאתה צודק וזה לא היה מול מכבי הרצליה. באותו זמן איצטדיון טדי היה בשיפוצים ובית"ר השתמשה במגרש בשכונת התקווה כמגרשה הביתי, אני הייתי במשחק במחזור השני מול מכבי הרצליה בשכונה, זה אותו משחק שנגמר ב 1:1 וסטפן שאלוי הבקיע גול וגם איציק זוהר ששיחק בהרצליה הורחק בכרטיס אדום ע"י ספק התחזות של יוסי אבוקסיס. אבל לגבי המשחק שבית"ר ניצחה באיצטדיון של הרצליה אני משתוקק לדעת מול מי הם שיחקו, אני זוכר זה היה באותו יום שמכבי נתניה ניצחה את מכבי ת"א ואם אני לא טועה זה היה בסוף אוקטובר, או ב 1 בנובמבר, מעניין את מי ניצחנו