אין להם מה לעשות? זה כבר עצוב!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י דם צהוב, ‏9/9/04.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אוי איזה מסכנים תמימים...

יאללה מספיק מספיק כבר עם הצביעות המגעילה הזאת.

קומץ של אוהדי הפועל עושים את זה בדיוק כמו שקומץ של אוהדי מכבי עשה ויעשה את זה שוב.

אתם מעוררי רחמים. מסכנים...

2. Apu Member

אוי באמת בגלל שאוהדי הפועל רוצים תדבר הכי לא צפוי ומעודדים את מינכן שתנצח את מכבי אתם כועסים?
    אותו דבר הפועל ומכבי רצו שחיפה תפסיד באלופות ובמשחק באופ"א (מה שקרה חח) ואוהדי מכבי וחיפה רצו שהפועל תפסיד באופ"א (מה שקרה בסוף..)
    בקיצור-כולם שונאים את כולם ומצפים לכשלונות שלהם בכדורגל.

3. ג'רי בית הלוי Member

יש הבדל בין לרצות שמכבי תפסיד(לגיטימי בהחלט, למרות שלי אישית לא היה ממש אכפת מהתוצאות של חיפה והפועל בקמפיינים שלהם) לבין ללכת לקבל את באיירן או את צסק"א בנתבג ולשלם מאות שקלים על כרטיסים לפיינל פור או לצ'מפיונס.

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זאת ההתחסדות הזו??? אוהדי הפועל הם באופן כמעט הכרחי שונאי מכבי, אז זה כן לגיטימי שיעשו מה שהם רוצים עם הכסף. הרי הכסף גם ככה הולך ללוני אז מה זה משנה, וזה לא שבאים אלפים שיעודדו וזה מה שיפריע למכבי להגיע לגמר ולנצח שם את ריאל נכון? תנו לאנשים לעשות מה שהם אוהבים, כל עוד אין בזה אלימות.

ואני בדצמבר הולך לעודד את יובנטוס, כאוהד יובנטוס...

5. Apu Member

מסכים, יש אוהדים קיצוניים יותר ויש פחות.
    אבל אם הולכים למקרים שהגזימו אז בוא נלך לשנה שעברה (אני חושב) שאוהדי מכבי השחיטו מכוניות של שחקני הפועל.
    גם בהפועל וגם במכבי יש קיצוניים, שהשנאה לקבוצה השנייה עוברת על האהדה לקבוצה שלהם.

6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה הולך למשחק כאוהד יובה, בדיוק כמו שאני הלכתי למשחק של צ'לסי לפני כמה שנים כאוהד צ'לסי.

הם לא אוהדי באיירן/יובה/אייאקס, הם פשוט עושים את זה משנאה למכבי.

לטעמי זה עלוב, ואני מרחם על אנשים כאלה שהשנאה מעוורת אותם, אבל שיעשו מה שהם רוצים.

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

עשרות אוהדי מכבי שילמו על כרטיס בגביע אופ"א כדי לעודד את צ'לסי, לוקומוטיב ופארמה (אם אני לא טועה, לגבי צ'לסי זה בטוח). לנסוע לשדה התעופה, עד כמה שידוע לי, לא עולה כסף בכלל. אם יש כבר הבדל, אז אוהדי מכבי "הגזימו" יותר. אם אתה מתעקש על הפרטים הקטנים כמו "כרטיס לצ'מפיונז עלה יותר" - הפועל באותו הזמן החליטה להנהיג שיטה של "קנה כרטיס פלוס מנוי לעונה הבאה" וכל מני חבילות מוזרות שהפכו את הכרטיסים ליקרים בטירוף - הרבה יותר מכרטיס למשחק של מכבי בבלומפילד נגד באיירן.

איזה סיפור אתם עושים - שכל אחד ישלם על מה שירצה ויעודד את מי שירצה. כשאוהדי מכבי עשו את זה זה היה בסדר?

8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדי מכבי באו כבודדים למשחק נגד צ'לסי בלבד והוציאו 220 ש"ח, באופן חד פעמי.

אצל אוהדי הפועל זה הפך למחלה, הם משקיעים יותר ביריבות של מכבי מאשר בקבוצה שלהם.

9. dror Member

אם כל הכבוד אתם רק הולכים לשחק מכבי חיפה כבר עשת את זה אם 3-0 ,3-0 למכבי חיפה
    ואצלכם זה הולך להיות לא רק הפוך אלה פי 6 וגם זה יהיה מזל
    אמן תקבלו 6 היום מי שמשחק בערב החג צריך לקבל לפחות 6 .
    25,000 אנחנו בנו 35,000 וזה היה בסך הכל מוקדמות מול קבוצה של זבלים

*תרגיע עם הסמיילים, מה גם שהתגובה לא קשורה לדיון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/9/04
  10. I M M O R T A L Member

כל הכבוד.... אתה פשוט קורע את עצמך מצחוק

11. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל... משהו לא מסתדר לי בהודעה שלך...

אם זו קבוצה של זבלים, ולא עברתם אותה, זה אומר שגם מכבי חיפה היא בעצם קבוצה של זבלים?

12. ג'רי בית הלוי Member

אז אתה מאוד טועה. מול צ'לסי היו מעט מאוד אנשים(לי לא זכור בכלל שבאו אוהדי מכבי בתור אוהדי מכבי, אבל ניחא), מו לוקומוטיב לא באו בכלל ומול פארמה סך כל האנשים שלבשו צהוב כחול באיצטדיון היו 10 איטלקים שישבו בשער הכבוד למטה.

והפעם היחידה שכרטיס להפועל עלה יותר מזה של מכבי היה במשחק מול מילאן, אז הפראיירים שרצו לשבת בשער 11 נאלצו לשלם 330 ש"ח ובאותה הזדמנות מכרו גם מנויים לעונת 2003, אבל כידוע המשחק בבלומפילד בוטל.