איך מכריעים?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏8/5/06.

1. SeRgInHo Member

אני הייתי רוצה שיעשו כמו בכדורסל/משחק חוזר. כי פנדלים עם כל הכבוד, הנבחרת הגרועה בעולם יכולה לנצח את ברזיל.
    מצד שני לא הייתי רוצה לוותר על הפנדלים בגלל המתח הרב כאוהד וצופה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

בומבינו, יופי של רעיון עם הפנדלים כמו בהוקי. אני אהבתי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏8/5/06
  2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אתה לא יודע איזה בלגן יש עכשיו בספרד בגלל משחק ליגה אחד דחוי?
    דווקא בשביל ברזיל הרעיון שלי טוב: לנבחרת הגרועה בעולם לא יהיו פתרונות על הספסל כשברזיל תכניס עוד 2 חלוצים טריים בדקה 90.

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

פנדלים בהוקי? ומאיפה השחקן מתחיל לרוץ? מתי ועד לאן לשוער אפשר לצאת? מותר לעצור או לשנות כיוון? יש מיליון אלף פרטים קטנים שאפשר לסדר בהוקי ואי אפשר בכדורגל.

4. bayer04 Member

הכי טוב זה השיטה הנוכחית.. בלי שער זהב, כסף או ארד (עוד מעט גם ימציאו שער כחול...מה זה השטויות האלה?!)

וגם יש לי רעיון נחמד...הוצאת חוץ עם הרגל. זה הועלה כבר לפני כמה שנים. מה דעתכם?

5. FelaKaT Member

הוא יכול להתחיל לרוץ מכל מקום שרוצה, רק שהאיסור היחידי הוא להתחיל מתוך רחבת ה16. השוער יכול לצאת עד איפה שהוא רוצה, כמו במשחק רגיל. בטח שמותר לעצור ולשנות כיוון-מה השאלה פה בכלל?
    אני לא רואה פה בעיה מיוחדת למנוע את האפשרות הזאת, לדעתי זה הרבה יותר מותח מאשר סתם פנדלים וקבוצות נטולות טכניקה יתקשו מאוד במצבים כאלה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/5/06
  6. הרצליה Member

למרות שסבלתי מפנדלים כל כך הרבה בשנה האחרונה אני דווקא אוהב את השיטה הזאת, לא יודע למה אבל אני מקווה שכל משחק נוק-אאוט יסתיים בפנדלים(חוץ ממשחקים של מכבי הרצליה).

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נכון,הפנדלים הם אכן שיטה שמקורה בישראל,פעם הייתה לי כתבה שלמה על זה אבל אני לא זוכר את הפרטים של מתי על ידי מי ולמה...

לגבי הדיון,לסבול הפתעות כמו ליברפול ופורטו? איפה הכדורגל בלי הסינדרלות בלי הדרמות שנותנים הפנדלים והארכה הכדורגל בדאיכה לא בגלל הדברים האלו אלה בגלל שהוא היה פעם דבר פשוט,לעניים לכל העם היום הכרטיסים יקרים,יותר זול לראות בטלויזיה והכל אבל הכל משודר ויש פי פר ויו אלה הדברים שהורסים את הכודרגל,אבל זה כבר לדיון אחר הארכה(שער זהב)+פנדלים,אין יותר דרמתי מזה.

8. Barcik Member

אבל זה בדיוק מה שפנדלים נועדו להיות - השיטה הכי שוויונית ופשוטה לשבור את השוויון. לא צריך טכניקה, לרוב גם לא בעיטה טובה. רק הרבה בטחון עצמי וביצי ברזל. אחרת, אנחנו פה לא בתיקו, אלא עם יתרון לקבוצה כלשהי.

9. FelaKaT Member

זאת לא השיטה הכי שוויונית שיש:
    שלשום ראיתי משחק בין 2 קבוצות מאיראן, אחת מלאת ניסיון ואוהדים ואחת חסרת ניסיון(השחקן הכי מבוגר שלה היה בן 22) ופעם ראשונה שהיא הגיעה למעמד הזה.
    בכל מקרה, השחקנים שלה בעטו כמו טירונים, הקהל עשה הרבה רעש ובקושי שמעו את השדר וזה השפיע לא מעט על השחקנים.
    בפנדלים, חוץ ממזל ישנם עוד לא מעט דברים שמשפיעים על הפנדלים כמו הניסיון והקהל.
    בכל מקרה:אופ"א לא צריכה להרשות למילאן לעלות לשחק נגד הפועל בגלל שיש לה יתרון?

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי הפנדלים של אחד על אחד מול שוער שהבועט מתחיל מחצי מגרש.

היה את זה פעם ב MLS אני עדיין לא יודע אם זה קיים .
    אבל זה יוצא הרבה יותר מתח,וכמו שאמרו נבחרת בלי יכולת שבפוקס הגיעו למעמד גבוה תפסיד ליריבה טובה יותר ממנה.

11. Barcik Member

בשביל זה יש למילאן 90 + 30 דקות לנצל את היתרון הזה. אם היא לא מצליחה, בעייה שלה. אחרי זה, עוברים לליבה של הכדורגל, תחרות שדורשת יכולות בסיסות בלבד. ריכוז, ובעיטה מול שוער. מסוג הדברים שעושים בגיל 6. כאשר שום דבר אחר לא מפריד בין הקבוצות, צריך לחזור ליסודות.

12. FelaKaT Member

ופנדלים של אחד על אחד דורשים דריבלים של רונאלדיניו, בעיטות של רוברטו קרלוס וסיומת של טרזגה?

13. Barcik Member

הרבה יותר מאשר בבעיטה בכדור נייח כאשר רק השוער מפריע.

14. FelaKaT Member

חוץ מלרוץ עם הכדור ולבעוט בו לא צריך לדעת משהו מיוחד-אסולין עושה מזה קריירה.

15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

השיטה הזאת הייתה בארה"ב בזמנו ב-MLS, אני לא חושב שסתם ביטלו אותה. אבל אני לא יודע על בטוח, יש כאן מישהו ששמע יותר על העניין אולי?