איך התחלתם לאהוד את הקבוצות שלכם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nesta, ‏14/10/03.

1. zizou Member

איך אני התחלתי לאהוד את ריאל?

מממ... אני תמיד אזכור את זה: הייתי בכיתה ב' והייתי פשוט הילד הכי לא ספורטיבי בעולם, שנאתי כל ספורט, חוץ מבאדמינטון שאני ואבא שלי היינו נוסעים לשחק ביער (כן אני נשבע!). יום אחד אחרי ביצפר באתי לחבר שלי נדב, שגר ברחוב הסייפן 7 א' ברמת אלמוגי בחיפה, ובערב ראיתי את משחק הכדורגל הראשון שלי : ריאל מדריד - ויאדוליד, שתבינו באמת משחק ראשון למה שנאתי כדורגל, אבל פשוט התחלתי לראות אחרי זה משחקים של ריאל. לא יודע למה, והיום אני אוהד שרוף ויו"ר מועדון המעריצים של ריאל מדריד בנשר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

ולאלה מכם שאומרים שקל לאהוד קבוצה גדולה, אני אהבתי את ריאל עוד כשאף אחד לא שיחק שם. לא פיגו לא זידאן לא רונאלדו ולא בקהאם, רק ראול סידורף סוקר רדונדו סאנצ'יס וכל הגדולים.

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

דניאל, דבר ראשון מיררתי בבכי כשקראתי את ההודעה שלך מרוב התרגשות ודבר שני אני גם התחלתי לאהוד את ריאל כשהשחקן שלהם היה ראול ולא החבר'ה החדשים ועדיין אם תשים לב גם סוקר ורדונדו וסידורף הם לא בדיוק דרג ג' באותה תקופה לכן אמרתי שקל לאהוד אותם...אבל תמיד אני אוהב את ראול יותר!

3. zizou Member

א. תודה על כך שמררת, לא היית צריך...
    ב. תראה הם לא נחשבו דרג ג' אבל סופרסטארים הם לא היו למרות שמיאטוביץ' היה מכניס צמד כל משחק. ולמרות רונאלדו בכושר מדהים ועונה מופלאה במדי ברסה עם 34 גולים אם אני לא טועה עדיין ריאל לקחו את האליפות עם קאפלו ב96/7..

זה גם לא עניין של כוכבים, זה מסורת, זה אהבה...

4. EnglishFan Member

אהבתי הגדולה לליברפול התחילה ב1994, כשהתחלתי לעקוב בצורה צמודה אחרי הפרמייר-ליג. קשה להצביע על כל הסיבות לכך במדויק, אבל חלק מהסיבות הן:

1. קבוצה צעירה ואטרקטיבית, עם פאולר ומקמנמן הנפלאים...עד היום אני מתגעגע לימי התום הנפלאים האלה עם החלוץ המבריק והקשר הגאוני...

2. הקהל הנפלא ושירת you never walk alone
    שעושה לי צמרמורת גם היום....

3. הצבע....אדום, אבל לא אדום מגעיל כמו של מנצ' אלא אדום בהיר ויפה, דומה קצת להפועל ת"א אצלנו... :)

4. בשנים שלאחר 1994 זה רק התחזק בעקבות כל מיני אירועים חיוביים וגם שליליים, ביניהם גביע הליגה החביב ב1995 עם שני גולים של מקמנמן הנפלא בגמר נגד בולטון, והגמר המחריד בגביע ב1996 , אחד המשחקים הגרועים ביותר שראיתי איפעם, שגם הסתיים רע עם גול של הבריון הצרפתי בדקה ה86 אחרי הדיפה לא מוצלחת של ג'יימס...וכמובן שני משחקי ה4-3 הנפלאים נגד ניוקאסל ב96 ו97. ולאחר מכן, בעידן הויה (הבעייתי מבחינתי) גביע אופ"א הנפלא והדרמטי בגול זהב 4-3, וגם הגביעים האחרים באותה שנה (2001) היו בהחלט נעימים...

בארץ אני אוהד הפועל ת"א כפי שהבנתם, אבל חד-משמעית ליברפול היא האהבה הגדולה באמת שלי.

5. AFC AJAX Member

ככה...בארץ זה תמיד הייתה האהובה האדומה שלי , הפועל חיפה...מגיל קטן הלכתי למשחקים עם אבא שלי , וגם שיחקתי בהפועל חיפה עד גיל 18.
    באירופה יש לי 2 אהבות גדולות.
    אייאקס קודם כל , מאז שלקחנו את גביע אירופה...מכיתה ד' ככה אני אוהב את הקבוצה בלי גבולות.
    ואת רומא מכיתה ח' בערך.....ואחרי האליפות שהייתי בעיר ראיתי את האהדה לקבוצה שם , אז נייהיתי אוהד ממש של רומא.

6. ג'רי בית הלוי Member

אממ..
    את הסיפור שלי על מכבי אני מאמין אתם מכירים, גמר גביע המדינה 97, מכבי מפסידה להפועל ב"ש 1-0 ואני כמו טמבל מתחיל לאהוד אותם.

באירופה אין לי ממש קבוצה, אני אוהב את אייאקס בגלל שהייתי במשחק שלהם לפני 3 וחצי שנים, הם הולנדים, והקטע של היהודים. אבל אני לא יכול להגיד שאני אוהד שלהם.

7. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אוקיי אז ככה:
    בארץ אני אוהד של הפועל חיפה, עמו איאקס גם אבא שלי לקח אותי למשחקים ועם הזמן התחלתי להתאהב בקבוצה.
    האירופה, אני אוהד מילאן למי שלא שם לב, תמיד אהבתי את הליגה האיטלקית ואת נבחרת איטליה, וגם הערצתי (ואני עדיין מעריץ) את שבצ'נקו ומאלדיני כך שבחרתי במילאן (בחירה טובה, לא?)...

8. Forza Sampdoria Member

וואו , רק שמתי לב לדיון הזה ...
    אז , אני אחיה אותו

את מכבי חיפה , התחלתי לאהוב לפני 12 שנה לערך , ששחקנים אוקראיינים ( ואני אוקראיני , אגב ) כמו גצקו וצ'אנוב שיחקו בחיפה , אז התחלתי לאהוד את חיפה ...

סאמפדוריה התחלתי לאהוד מ גמר אלופות 92 , נגד בא{ר}סה , שקומאן בהארכה גמר את סאמפ שלי , שם גולאסו לחיבורים ... אז , הייתי עצוב בשביל סאמפ והתחלתי לאהוד אותם ...

שטוטגארט - מ 93 , שאלבר ובוביץ היו החלוצים של הקבוצה , פשוט הדליקו אותי והתחלתי לאהוד אותם
    ...
    אלה 3 העיקריות שלי .

כל שאר הקבוצות , אני לא אפרט ...

נבחרות :

צ'כיה , אקוואדור , איטליה וטורקיה

נערך לאחרונה ב: ‏1/1/04
  9. Max Member

בכיתה ו', כרק התחלתי להתעניין קצת בכדורגל שיחקתי אצל חברים שלי בפיפ"א 98 ושיחקתי עם ברזיל, ראיתי שם את רוברטו קרלוס וכששיחקתי ראיתי שהוא ממש טוב, שאלתי את חברים שלי שקצת יותר מבינים בכדורגל מי זה וכו' והם אמרו שזה מגן שמאלי מצויין שמשחק בנבחרת ברזיל וזהו, מאז אהבתי אותו מאוד כשחקן, ביררתי איפה הוא משחק (ריאל מדריד כמובן) והתחלתי לאהוד אותם בקטן, באותה תקופה אהבתי את יונייטד (כש 10 חברים שלך אוהדים יונייטד קשה לאהוד מישהו אחר כאשר אתה לא מבין כלום בכדורגל), באותה תקופה לא היו לי כבלים ולכן לא ראיתי לא את יונייטד ולא את ריאל משחקות (למרות שאת יונייטד יצא לי לראות כמה פעמים אצל חברים) אז לא הייתי ממש פאנאט כדורגל, אחרי שהתקנתי יס (שנת 2001) וראיתי את המשחק הראשון של ריאל פשוט התאהבתי, אהבתי ביותר את סגנון המשחק, פשוט התחברתי לכדורגל הנפלא שהם שיחקו וכך התחלתי לעקוב רציני אחרי ריאל ואחרי רוברטו קרלוס, הכרתי את ראול הנפלא, מוריינטס, היירו, סלגאדו, הלגרה, מקאללה, איבן קאמפו (אני זוכר איך קיללתי את דל בוסקה שעדיין לא ידעתי איך קוראים לו שהוא מכניס את מקאללה, מי זה בכלל? עכשיו הוא מוצב אצלי ב 11 הטובים ביותר, חחח), מקמנמן, סולארי, פיגו ומוניטיס (שהגיע אחרי היורו והיו ממנו ציפיות גבוהות מאוד),

בארץ עדיין לא מצאתי קבוצה לאהוד, אני גם לא חושב שאני אמצא, אין פה כדורגל על רמה ולאהוד את מכבי חיפה בגלל שהם זוכים באליפות או משהו אני לא מתכוון.

10. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אני התחלתי לאהוד את רומא בשנת 99' דרך CM99/00. יום אחד נכנסתי לליגה האיטלקית ובחרתי קבוצה באקראי: רומא. לא ידעתי הרבה על הקבוצה והכרתי מעט שחקנים מתוכה כגון: טוטי ומונטלה. התחלתי לשחק ופשוט הבנתי שלקבוצה הזאת יש הרבה פונטנציאל ובסוף הוענה זכיתי באליפות. מאז התחלתי לאהוד את הקבוצה והשיא היה באליפות בעונת 00/01. עד היום זו הקבוצה האהודה עלי באירופה.

11. שלומי אדרי Member

בארץ אני אוהד הפועל פ"ת לא יודע בדיוק למה אבל אני אוהד אותם .
    בעולם

נתחיל בנבחרות אני אוהב את איטליה בגלל מונדיאל 94 כל העולם אהב ברזיל ורק אני את איטליה של מאלדיני ובג'ו ומאז ועד היום אני אוהד אותם אולי והפסד בגמר רק הגדיל את האהבה לנבחרת שעדיין לא עפהה ב90 דקות רק פנדלים או בהרעכה מאז מונדיאל 90 אין מזל .

צ'לסי -אני אוהד מהיום שחוליט ואטלקים נחתו שם הפכו אותה לקבוצה עםאופי איטלקי שגרםלי לאהוב אותםאחד ,המשחק שהפך אותי לאוהד ממשי של צ'לסי 4-2 בגביע על ליברפול לא ישכח את זה בחיים את וייליי מרק יוז וזולה במשחק ענק.

ריאל מדריד-עונת 93-4 אם אני לא טועה העונה הראשונה של ראול .

12. אלי מתחן Member

בארץ אני אוהד בית"ר כנראה בגלל שאני ירושלמי ושהתחלתי להתעניין בכדורגל הם היו המובילים בעיר, כמו כן, גם אי אפשר שלא להתאהב בכדורגל הנפלא של שתי האליפויות הרצופות שלנו בשנות ה90.
    בחו"ל את ריאל מדריד מאז הגמר של 98 לא יודע למה פתאום שמחתי בגול של מיאטוביץ' ומאז אני בעדיהם

13. Javier Zanetti Member

רק ראול סידורף שוקר רדונדו היירו רוברטו קרלוס בודו אליגנר ומיאטוביץ'.....רק... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    הקבוצה שאתה מתאר זכתה בליגת האלופות בעונת 98 ככה ואלה היו הפיגויים והזידאנים של היום..

אני את אינטר התחלתי לאוהד בשנת 97 או 98 אני כבר לא בטוח.....בעיקר בגלל רונאלדו וזמוראנו שהיו שני שחקנים עם סגנון משחק מדהים...ואני מדגיש..היו! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx וגם בגלל טאריבו ווסט שהיא נראה מזה מגניב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx
    אף פעם לא הייתה לי סימפטיה לצבע האדום... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    התחלתי ממש להתעניין בקבוצה ומשם הגעתי למעמד של אוהד אינטר באש ובמים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx
    אה וגם אני כמו איגור התחלתי לאהוד את הקבוצה שלי אחרי כשלונות דווקא...למשל אחרי ההפסד למנצ'סטר התחלתי ממש ממש להתעניין בקבוצה...

נערך לאחרונה ב: ‏1/1/04
  14. Forza Sampdoria Member

רק להדגיש , שסאמפ לא כשלה אז נגד בארסה ... הנה ההרכבים של הקבוצות...
    זה היה אמור להיות לכאן או לכאן , אבל , אינני מחשיב את זה לכשלון ... של סאמפ

FC Barcelona
    Zubizarreta; Eusebio, Ferrer, R.Koeman, Nando, Juan Carlos; Baquero,
    Guardiola (Alexanco 113), M.Laudrup; Salinas (Goicoechea 64), Stoichkov
    UC Sampdoria
    Pagliuca; Mannini, Lanna, Vierchowod, Katanec; Lombardo, Pari,
    Cereezo, I.Bonetti (Invernizzi 72); Vialli (Buso 100), Mancini

15. Amitdabush1 Member

טוב אני אוהד מילאן בנשמה ואני התחלתי ממש לחבב את מילאן כשפירלו עבר אלייה ואינזאגי, אבל אההתי אליה גברה ברגע שהם הדיחו את הפועל(חחחחחחחחחח אני אוהד מכבי...) אבל גם כל הספקות שלי בנוגע שמילאן קבוצה באמת טובה וחזקה נגמרו ברגע שזכינו בצ'מפיונס ליג ומאותו אותו רגע הפכתי לאוהד שרוף של מילאן.
    פורצה מילאן. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx