אייסוקר עצבני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏10/6/07.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

קבוצה נחותה?גנט?הליגה הבלגית הרבה הרבה יותר שווה מהליגה שלנו,משם קל יותר לצאת לאירופה
    הגדולה ויש שם רמה הרבה יותר גבוהה.

2. spurs229 Member

חנט ממש לא קבוצה נחותה מהפועל תל-אביב, אולי היא לא יותר טובה, אבל בטוח לא נחותה. והסיבה העיקרית שבגללה כדאי לעבור ליופילר ליג היא שהליגה עצמה ברמה הרבה יותר טובה מליגת האל/עלק/כל כינוי מבזה אחר לליגה שבה משחקים את המשחק שנקרא "כדורגל ישראלי", ופתוחה מאוד לסקאוטרים מהליגות הבכירות באירופה.

3. Don Joan Roman Member

על גיורא שפיגל, אלי ארזי ויצחק שום שהבטיחו כ"כ הרבה בנוגע לשחקנים זרים אבל עדיין פוחדים להוציא יותר מ-300 אלף דולר על שחקן זר ויותר מתסכל מזה מגששים בגזרת אליניב ברדה.

איפה אתה פרננדז, תציל אותנו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/6/07
  4. Paolo Maldini שחקן ותיקים

רק דיברת והגרוזיני סיכם.

5. -=Messi=- Member

מעצבן אותי הפחדנות של בית"ר כמו שבואטנג אמר...יש להם כסף והם צריכים להשתמש בו הזדמנויות כאלה לא חוזרות הרבה

6. BeitaReaLiverpool Member

מעצבן אותי העובדה שבית"ר לא החתימו את פרננדז בטענה שאין להם זמן, והנה, ממשום חתם עד הזמן שפרננדז יכל לחתום, לא קרה שום דבר.

7. Fabio Junior Member

עיצבן אותי עיכוב ניהולי משא מתן עם שחקנים ראוים בהפועל ת"א, שהשחקן היחיד שנראה שיכול להיות שיחתום בהפועל והוא באמת שחקן מצוין הוא ליאור אסולין, השאר, דוגמאת משה ביטון, לא שווים את המאמץ. דירסאו לא משוחרר מחיפה. כל זה קורה שהתחילה עזיבה אמונית מוולפסון.

8. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

מעצבן אותי שיש אנשים שחושבים שלואיס פרננדז מאמן טוב.

9. BeitaReaLiverpool Member

מעצבן אותי אנשים שיכולים איכשהו לחשוב שלואיס פרננדז לא מאמן טוב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx
    ג'רום לרואה, לואיס פרננדז http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wub.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wub.Xxx

10. ACBenb Member

פרננדז ושאר המאמנים הזרים יודעים להביא רכש טוב ומשמעותי לקבוצה, סך הכל לא מאמנים כאלה גדולים.
    הם מכירים שחקנים מוכשרים שמתאימים פחות או יותר לכסף בישראל ומביאים אותם, זה היתרון היחיד שלהם. זה שהם לא ישראלים זה חיסרון גדול, גם בגלל השפה (חלק מהשחקנים לא מבינים את המאמנים אפילו).

11. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

לא אמרתי שהם לא יודעים להביא שחקנים, או יותר נכון שחקנים בעלי שם ורמה באים בגללם, אבל בת'אכלס לאמן הם לא יודעים.

12. Paolo Maldini שחקן ותיקים

מעצבן אותי שבית"ר מעוניינת דניאל דה רידר רק בגלל שהוא ישראלי שמשחק בנבחרת הולנד ולא על סמך היכולת המקצועית שלו נטו.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה?
    מדובר על שחקן צעיר וסופר כישרוני שמשחק בסלטה ויגו ולא באיזה מכבי נתניה או איזה קבוצת תחתית בליגה השנייה באיטליה.
    דה רידר הוא שחקן מאוד טכני ומאוד מוכשר, וכן, העובדה שהוא יהודי רק יכולה לעזור לו להתאקלם כאן, ולבית"ר להביא אותו ועדיין לחסוך מקום של זר.

הבאה של דה רידר לבית"ר תשדרג אותה המון, אני מתקשה לראות שחקני הגנה בארץ שיוכל להתמודד עם היכולת שלו...

14. Paolo Maldini שחקן ותיקים

לא אמרתי שדה רידר לא שחקן מצוין.
    אולי לא ניסחתי את כוונתי נכון, אבל מה שבאתי להגיד הוא שבית"ר מעדיפה להתעקש על דה רידר היהודי כשהיא יכולה להביא שחקן ברמה הזאת בפחות כסף.
    מזכיר לי את מדיניות הרכש שלי במנג'ר, לא כיף לשחק עם שחקן מעולה שאין לו שם.

ואגב, מעצבן אותי שמכבי פ"ת דורשת 2 מיליון שקל (זה מה ששמעתי וקראתי באינטרנט) על עומר גולן.
    אחד השחקנים הכי אוברייטד שיש בארץ.

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/07
  15. -=Messi=- Member

אף קבוצה לא תקנה אותו ככה ואז היא תוריד לו את המחיר, היא רוצה להתחיל בהכי גבוה ואז להגיע לסכום שהוא גם גבוה יחסית אליו. לחיפה יש את ארבייטמן אסור להם לחשוב על גולן. מה שעיצבן אותי זה שקראתי בעיתון שבית"ר מעוניינת בהסלביינק, אם כל הכבוד אליו שהוא היה חלוץ גדול וסקורר, הוא יבוא לפה כדי לסיים את הקריירה וחבל ששומי לא מבין את זה (כמובן אם הידיעה הזו באמת נכונה)