אייסוקר בוחר - אייל גולסה השחקן המאכזב!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏26/5/12.

1. Love Is Red Member

זר עם כישרון כמו של האריס מדוניאנין לא נוחת פה כל יום והוא הרס את זה עם האישיות הגועלית והאינפנטלית שלו, ללא ספק אכזבת שתי העונות האחרונות...

2. Raulito Madridista

כשאני חושב על המונח 'לצפות' למשהו מהשחקן הישראלי("משחקים בקקה וצריך להחליף כל 5 דק'") - במחשבה שנייה זה מעורר גיחוך רציני. חלק מהשמות לדעתי לא רלוונטים ואני בכל-מקרה בוחר בעידן ורד לשחקן המאכזב של העונה. היות ובעונה הראשונה בבית"ר הוא התעלה לעומת שחקנים מיליונרים שלא עשו יותר מידי, הגיע למכבי חיפה כאחד השחקנים הכי מוכשרים בארץ והעונה אחרי עזיבת רפאלוב ציפו ממנו להרבה יותר. מכבי חיפה כבר קנתה שחקני ליגה טובים כמו זנדברג ובוקולי ועשתה מהם 'מוצר מוגמר'. גם אלישע ספציפית קידם שחקנים כמו רפאלוב. אבל ורד התגלה בערסיות שלו, עם התספורות בשיער, עם העצלנות. כבר שתי עונות שהתרומה שלו למכבי חיפה היא נמוכה מאוד, וחבל.

* ברק יצחקי - גם סוג של אכזבה אולי, אבל אחרי פציעה כל-כך קשה והשמנה יחד עם זה שלא התנהגו אליו במכבי כפי שהיה בבית"ר- כאילו הוא מעל הסמל - לא חשבתי שהוא יפציץ.
    * מדוניאנין - ציפיות מוגזמות, אני התרשמתי גם בהתחלה משחקן עצלן שבא לעשות קופה, למרות שבדיבורים הוא אלוף.
    * לירן שטראובר - אני חושב שהעונה שלו לא הייתה כל-כך גרועה, אבל הוא בטח לא תרם למכבי פ"ת.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאני רואה את המועמדים, אני לא יכול שלא לבחור בברק יצחקי. אייל גולסה ועידן ורד הם שחקנים מוכשרים, אבל לא כאלה שלקחו קבוצות לתארים. לירן שטראובר הוא שוער בירידה והריס מדוניאנין הוא אמנם כדורגלן ברמה גבוהה מאוד, אבל לא כזה שהוביל קבוצות בקריירה שלו. ברק יצחקי, לעומת כולם שם, כבר עשה מהליגה הזו צחוק בעבר והראה שהוא בכמה רמות מעליה. העונה הוא פשוט נכשל מקצועית וחברתית. הוא היה אמור להיות השחקן המוביל של הקבוצה, זה שסוחף אותה במאבקים על התארים ובמקום זאת הוא התגלה בתור חתרן לא קטן, שלא שומר על אורח חיים מקצועני. אכזבה גדולה בעיניי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/5/12
  4. Nitay a Member

אייל גולסה.
    האכזבה היא פחות ממנו, אלא מהתקשורת שעשתה ממנו בניון עוד לפני שנגע בכדור.
    עוד מקרה קלאסי לשחקן שחשבו שיגיע רחוק, ובסוף יסיים באחי נצרת.

לגבי ורד אני בטוח שהוא יפרח אצל עטר.
    בעייני הוא השחקן הכי מוכשר שמשחק במכבי חיפה.
    והוא מי שאמור להוביל אותה להצלחות בשנים הקרובות

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

6. ראיין אדלי Member

שאלה קשה, יש כל כך הרבה מאכזבים העונה...
    הקבוצה המאכזבת העונה היא מכבי תל אביב, אז אני יבחר בברק יצחקי, בגלל שממנו ציפו להמון וקיבלו כל כך מעט. עונה ממש מאכזבת שלו,סמכו עליו שינהיג את מכבי לעבר התואר ובסוף אפילו לא קיבלו את אירופה... אולי שנה הבאה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/12