אייל ברקוביץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י גרגמל, ‏10/2/05.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברקוביץ' לא תכנן לסיים את הקריירה העונה, ולא מתכנן, הוא מתכוון להמשיך לשחק כדורגל תחרותי עוד שנתיים לפחות אני בטוח, כל הרעש התקשורתי עומד סביב האם ברקו יציל את מכבי ויביא תחרותיות לליגה?
    למרות שאני הייתי יכול להגיד להם כבר מזמן: לא.

2. משוגע בירוק Member

אם ברקוביץ' יחתום במכבי פ"ת אני רץ ערום בעיר!

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא כבר אמר "או מכבי ת"א או אירופה"

4. נדב מיכאלי Member

עוד פעם ברקוביץ' מוכיח עד כמה הוא אידיוט ,שחר ויתר עליו עכשיו הוא מתחיל לפתוח עליו פה בכל העיתונים.
    זאת בדיוק הבעיה שלו.
    הוא היה צריך להסכים לכל תנאי ששחר הציע לו,אחרי זה הוא אומר בעיתונות "בגלל השחצנות של יעקב שחר האוהדים מאוכזבים" .
    הוא לא לומד כלום.

5. יוגב אסולין Guest

כן אמירותלא במקום של ברקוביץ..עם הוא בא לעזור לכדורגל הישראלי הוא לא אמור לדבר בצורה כזאת. יכול להיות הוא נפגע ועוד 1000 דברים שיוכיח הכל במגרש ולא בעיתונאות שיבוא וינצח לבד את חיפה או לא יודע מה.. אבל חבל סתם להתכסך עם הבעלים של חיפה שהוא דמות מאוד אהובה וליצור לעצמו אויבים חדשים.

בכל מיקרה כמה זמן אתם אומרים יקח כל הסחבת הזאת?

6. נדב מיכאלי Member

שבוע וחצי-מהרגע שפניג'ל יציע לו 700 אלף דולר ל-3 חודשים.

7. יוגב אסולין Guest

הרבה דברים אני לא מאמין לברקוביץ אבלה קטע שהוא רוצה ליראות מגרשים מלאים ולא אכפת לו מהכסף של עצמו כמו שהוא רוצה את המגרש מלא באוהדים ולתרום וכו'.. אני דווקא כן מאמין לזה..
    לכן משכורת כזאת או אחרת לא תבטיח שום דבר בקשר להשתפפות של ברקוביץ.. ולמה? לא בגלל שברקוביץ כזה בן אדם טוב (יכול להיות שכן אני לא אומר) אבל פשוט יש פה אינטרס ברור..

כסף די לא חסר לו גם יש לו השלמה וזה לא שיקול מבחינתו.. את הקופה שלו הוא כבר עשה ולא יעשה עכשיו במה שנשאר.. אז מה כן הוא מחפש לעשות. שיזכרו אותו בצורה מיוחדת בצורה של השחקן הישראלי שחזר מאירופה כדי לעזור לקהל הישראלי במשבר שלו עם הקהל.. השחקן הישראלי שהחזיר את התחרות ואת הצבע לליגה וכו'.. כל הדברים האלה זה האינטרס עכשיו שיש לברקוביץ ובגלל זה הוא רוצה לחזור לשחק פה בארץ והוא בוחן קבוצות.

ולכן קבוצה שתבוא ותגיד לו אנחנו עושים ככה וככה בשביל הקהל.. המטרות שלנו הם ככה וככה בליגה ככה וככה באירופה.. את זה ברקוביץ יקנה הוא לא יחפש מקום שבו הוא ירוויח כסף או מקום שיבטיח לו עבודה אחרי זה או מקום שבו הנוער יגדל.. אלא דברים שעכשיו בשנתיים האלה שנשארו לו כולם ירגישו בשינוי בזכות אייל אפילון לא בזכות היכולת שלו אלא מספיק הנוכחות

8. lior18 Member

אייל מנסה לקנות את הסימפטיה של כולם בדיבורים כמו "התכוונתי לבקש 350,000 דולר

ובחצי מזה לקנות מנויים" או שהוא מוכן לקבל קצת כסף רק שיבואו אוהדים...

בסופו של דבר יעקב שחר עשה בחכמה ואני אומר את זה בתור אוהד של מכבי חיפה...

9. בית"רי מלידה Member

הוא לא מנסה שום סימפטיה - הוא מנסה בעזות מצח להסית חלק מאוהדי חיפה ( הטיפשים מבינהם ) נגד יעקב שחר.

עלות הבאתו של השחקן לשעבר ברקוביץ' לחיפה עומדת על סך של 800 אלף דולר, ועם כל הכבוד לו ( אין ) , הוא לא ברמה של אממבמבה ( או איך שהוא נקרא ) ... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

בקיצור:

שברקוביץ' יחפש פראייר אחר שוציא עליו 800 אלף דולר - אבל אין סיכוי שהוא ימצא בארץ. אולי בטורקיה.

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחר אמר דבר יפה: "ברקוביץ' לארג' על חשבוני".

11. בית"רי מלידה Member

שימו לב לעוד נקודה:

ברקוביץ' גם החליט על הנחה לעצמו בקניית המנויים : כ 380 ש"ח למנוי, במקום 600 - אין גבול לחוצפה!

בטח הוא גם היה דורש להדפיס את תמונתו על המנויים, ולכתוב מתחת לתמונה "הקוסם מחלק לכם מתנות על חשבון שחר".

בעבר הרחוק הוא היה שחקן גדול - היום הוא חוצפן ללא גבול.

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

13. בית"רי מלידה Member

מעניין מי הטיפש שהביא אותו למכה-בי במליון דולר...יו"ר טיפש, לאוהדים טיפשים, חלקם כבר ברחו מפה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו אז איך אתה אומר שברקוביץ' לא מגיע לרמה שלו אפשר לדעת???