אייל ברקוביץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י גרגמל, ‏10/2/05.

1. robson Member

אז לך תעודד את הצהבת עם ברקוביץ' ותעזוב אותנו בשקט.
    שחר מביא לך אליפות רביעית בחמש שנים {וגם את החמישית היינו צריכים לקחתאבל זה סיפור אחר..} ואתה יורד עליו.
    תאמין לי ששחר יסתדר בלי הכסף שלך ושל חבר מרעיך.

2. robson Member

אדם שירק לבאר ממנה שתה לא ראוי לשתות ממנה שוב גם אם הוא התנצל.אני יכול להבין את מה שעומד מאחורי ההחלטה של שחר ואני ושאר חברי אוהדי הירוקים מחזקים את ידיו שלא
    ייכנע ללחץ כזה או אחר ויעשה מה שטוב למועדון כדורגל מכבי חיפה.

3. Daniel_Harush Member

המהלך הכי טוב לליגה בשנים האחרונות .
    מקווה שבעונה הבאה +שינוי שעות השידורים והורדת השלם וצפה ועם נתניה,כפ"ס ושאר הקבוצות יהיה לנו הרבה מאוד קהל ומשחקים טובים יותר

4. בית"רי מלידה Member

רובסון:

שחר הוכיח שוב שהוא יושב ראש חכם - ולא רק עשיר...זה כל השוני http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

5. עד המוות הפועל Member

חבל.
    מבחינתי, כאוהד הפועל ושונא מכבי מוצהר, חבל.
    גרועים מכבי לא יהיו שנה הבאה בכל מקרה.
    לעומת זאת אייל ברקוביץ' הוא שחקן שבקלות היה יכול להרוס את מכבי חיפה.
    לצערי, יעקוב שחר ורוני לוי עשו בשכל.

6. erez Member

אין זה נגמר. מהיום אני לא אוהד את מכבי חיפה, אלא שונא אותה והכל בגלל האנשים שבראש המערכת שהחליטו את ההחלטה חסרת הלב, הנבזית והשפלה הזאת. במיוחד את רוני לוי ויעקב שחר, שהיום הם בשבילי לא בני אדם אלא תתי- אדם.

כאחד שהיה אוהד שרוף של הקבוצה עד לעזיבתו של אייל, זה יום עצוב מאוד עבורי. מאז לכתו של אייל הפכתי יותר לאוהד של אייל אך עדיין אהדתי את חיפה. היום זה נגמר. אני מקווה שלחיפה יקרה את הגרוע ביותר שיכול להיות. אוי, איך אני מקווה שהם יקבלו את ארסנל בשלב השלישי, ויחטפו סטירה מצלצלת.

זה לא משנה לי בכלל אם אייל לא היה משחק רבע דקה בעונה הזאת, ושהוא היה שחקן ספסל. אייל היה חייב לקבל את הכבוד הזה, לסיים את הקריירה בחיפה, ולקבל בחזרה את הכבוד העצום שהעניק לחיפה בשנותיו לפני שעזב לאירופה.

ששחר לא יזיין את השכל לגבי כסף. אייל היה מוריד מאוד את הדרישות שלו לגבי השכר, ואני בטוח שהם היו יכולים להגיע להבנה על סכום של 250 אלף דולר שזה בערך תשיעית מהמשכורת אותה קיבל בפורטסמות'.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/2/05
  7. TariboWest Member

ארז אתה בנאדם סתום.
    עם אתה מחליט לעזוב קבוצה שאתה אוהד בגלל שחקן מסוים, אז אף פעם לא היית אוהד.

8. Makaay#10 Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

דייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי אני לא יכול לקרוא כבר את ההודעות המפגרות חסרות הבינה של אוהדי מכבי חיפה המפונקים בלשון המעטה!!!! אתם ממש כפויי טובה, ואתה ארז אתה משהו מיוחד נשבע לך כפוי טובה כמוך....לא יאומן.... חכו חכו, אימפריות נופלות יש את זה בכל מקום, בהיסטוריה, ווגם בכדורגל, וגם מכבי חיפה יומה יגיע והיא תידרדר ואז נראה אותכם, מתחננים לימים האלו, יורדים על הברכיים בשביל שרוני לוי ושחר יחזרו , וגם מכבי חיפה הנוכחית.
    פשוט מגעיל לראות הודעות כאלו כפויות טובה, איך אפשר!?!?!!? השחר ה"רשע" הזה הפך את מכבי חיפה לאימפריה כוסאמק! איך אפשר לפנות אליו בכלל בלי להשתמש בתואר מכובד כמו "האדון שחר" אני בתור אוהד מכבי ת"א מעריך את שחר, ולצערי כמו שכבר אמרו כאן הוא גם דחוס וגם חכם, אז שב בשקט טוב ארז?.

9. erez Member

אם הייתם קוראים את ההודעה שלי הייתם רואים שאמרתי שברגע שאייל עזב את חיפה, השתנה אצלי סדר העדיפויות ואהדתי את אייל במקום הראשון ואת חיפה במקום השני, אפשר להגיד אפילו הרחק במקום השני.
    אם היה משחק של אייל או משחק של חיפה, לא היתה אצלי שאלה את מי לראות, והיה ברור שאני אראה את אייל. עדיין, בגלל השנים הרבות שאהדתי את חיפה, עדיין זה היתה הקבוצה שהכי הזדהיתי עימה, וכמובן רציתי בהצלחותיה.

אין לי דבר נגד השחקנים של חיפה שרובם רצו את אייל, אבל כל עוד שחר ורוני לוי נמצאים שם אני יהיה השונא הגדול ביותר של חיפה.

לצערי, עם הסגל שלהם סביר שגם בשנה הבאה הם יקחו אליפות, אך לפחות במפגשים בין הקבוצה של אייל לחיפה אני מקווה שאייל יפרק להם את הצורה וירוץ אחרי השער לפנים של רוני לוי ויראה לו איזה טעות הוא עשה.

10. erez Member

איך כמו הציטוט האלמותי של שנקלי:

'Some people believe football is a matter of life and death.
    I'm very disappointed with that attitude.
    I can assure you it is much, much more important than that.'

לא יעזור כלום. בשבילי אייל ברקוביץ' הוא הכל. יש לי בערך 80 קלטות וידאו שלו, עוד אוסף עיתונים ענק. אני חושב שאפילו אייל לא מחזיק מעצמו כמו שאני מחזיק מאייל. אני מחזיק ממנו כמוסר הגדול ביותר בתולדות המשחק ושבשיאו הוא היה השחקן השלישי הגדול ביותר בתולדות הכדורגל העולמי (אחרי זידאן וריבאלדו).

אני חי, חולם ונושם אייל ברקוביץ'. כשהוא לא שיחק, הייתי יותר עצוב ממנו. עם כל הדברים שקרו לו בקריירה אני חושב שזה המעשה המביש והמבזה מכולם, ולכן אני כל כך שונא את שחר על כך. לא האמנתי שדבר כזה יקרה לסמל הגדול בתולדות המועדון הזה. לא בכזו קלות מוותרים על הסמל והגאווה שלך.

11. Makaay#10 Member

כזה דבר עוד לא ראיתי, כמעט מקריב את הנשמה שלך בשביל הפטפטן שחצן הזה, אפשר לחשוב מיהו, עשית ממנו אלוהים, חוץ מזה, אתה אשכרה אוהד של בנאדם , ולא של קבוצה.

12. TariboWest Member

ארז אתה בנאדם הזוי לחלוטין שצורך הבחנה כלשהי.

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואו אין סמיילי מספיק שמח פה כדי לתאר אותי

ועדיין אני בטוח שיהיה פיצוץ ברגע האחרון כרגיל.

14. יוגב אסולין Guest

שמעו לפי דעתי בהתחלה כל העסק עם ברקוביץ היה נחמד.. היה רצון ליראות אותו בליגה אין ספק שתיהיה לו תרומה וכו'.. אבל לא ניראה לכם שזה יצא מפורפורציות כל העסק הזה.. כולה שחקן שהוא אומר שהוא טס אז שר נפגש איתו בחצות בלילה. לוני לא ישן יום וליל כל העיתונאות מדברת רק עליו האוהדים של חיפה עושים מחאות .. ומה הוא בסה"כ רוצה? לגמור פה את הקריירה?

אני חושב שיוצרים פה ציפיות גדולות מידי מברקוביץ זה במקום לעזור לכדורגל שלנו רק יפגע בסופו של דבר.. צריך לירגע ומהר

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון. לכו תראו בכל אתר של חדשות ספורט כמה מהידיעות עוסקות בברקוביץ'!
    מה ברקוביץ' אומר, מה שחר אומר, מה אומרים שחקני מכבי חיפה, שחקני מכבי ת"א, הפועל ת"א, בית"ר, הלוזונים, אוהדי מכבי חיפה......