אייל ברקוביץ' הודיע על פרישה מכדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י משוגע בירוק, ‏7/5/06.

1. מכבי הרצליה אהבת חיי!! Member

באמת חבל!!
    מצער אותי לשמוע אחד הגדולים בכל הזמנים

מה שאני זוכר זה בגול שהוא היה בסיטי שעבר שני שחקנים והשכחיל לשוער בן הרגליים ראיתי את זה בשידור ישיר

באמת חבל

2. M_T_A Member

שחקן ענק שהיה בשיאו המוסר הכי טוב בעולם(כן, הכי טוב). היה יכול להשיג הרבה יותר ממה שהשיג ולהגיע לתודעה של כל אוהד כדורגל בעולם אם לא היה לו אופי כל כך בעייתי.
    תמיד אני אזכור את ה5-0 על אוסטריה. נדיר מאוד לראות הופעה כל כך מושלמת של שחקן כדורגל כמו במשחק ההוא.
    העונה האחרונה היא כתם גדול על הקריירה שלו אבל בתכלס מה שיזכרו בעוד 10 שנים זה את הדברים הטובים(ולא חסרים כאלה).

3. galgal4ever Member

ברקוביץ' הוא השחקן הישראלי הטוב ביותר בכל הזמנים, אולי בעתיד יוסי בניון יהיה גדול ממנו.
    ברקוביץ' עשה קריירה מפוארת באירופה, בין היתר שיחק בסיטי, בלקבורן, סלטיק ועוד כמה ששכחתי (?).
    אין הרבה שחקנים ישראלים שזוכים לשחק בכל כך הרבה קבוצות באירופה, אבל אני מאמין שבעתיד נצליח להוציא יותר שחקנים לאירופה מכאן. ברקוביץ' היה גאון כדורגל- ראיית משחק נפלאה, חוכמת משחק, טכניקה מצוינת, וכמובן- המסירות הגאוניות. אני חושב שהוא המוסר הטוב ביותר אי פעם בכדורגל הישראלי.
    אבל, שלא תחשבו שאני מחבב אותו יותר מדי, אני פשוט אומר את האמת. עם כל הכבוד, ויש כבוד, לקריירה המפוארת של ברקוביץ', הוא היה מעורב בכמה תקריות מכוערות ומבישות בקריירת המשחק שלו. בין היתר- עיצבן את הארטסון וחטף בעיטה לפרצוף, פתח פה על גרנט ואיך לא נשכח את הקללות המבישות לעבר השופט מאיר לוי, ואולי יש עוד כמה דברים שהוא עשה ושכחתי אותם.

בקיצור, ברקוביץ' היה שחקן גדול, עם אופי קטן.

ונסיים בציטוט של רוסו: "אני לא קורא לו הקוסם- אני קורא לו כוסעמק".

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wave.Xxx

4. idans Member

הוא לא אחד מהגדולים, הוא הכי גדול.

5. Jose Mourinho Member

גדול שחקני ישראל בכל הזמנים(לפחות עד שבניון יפרוש). עשה קריירה מדהימה בבריטניה, ולמרות קצת סיום קצת צורם במכבי ת"א, אני תמיד אזכור לו את הקריירה האדירה שלו ואת הגאווה האדירה שהוא הביא לישראל.

שלום לך ברקו, אוהבים אותך!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/5/06
  6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים איתך.
    חבל שהוא חזר לארץ והרס לעצמו את השם הטוב שלו.
    אבל זה מראה רק כמה הוא אהב את המשחק. אני תמיד יזכור אותו כהגדול מכולם,במיוחד במשחקים הנהדרים שלו בניבחרת,הוא תמיד נתן את הכול !
    בכול אופן שיהיה לו בהצלחה אולי ניראה אותו כמאמן או כ-ג'נרל מנג'ר..

7. d3fton3s Member

כמו שרביבו אמר, ברקוביץ היה צריך ישר לפרוש, אבל האגו לא נתן לא.. גדול שחקני הכדורגל בארץ פורש, והייתה יפה שעה אחת קודם. רק תראו מה הוא עשה למוניטין שלו בחיפה עם כל הדיבורים שלו, אתמול שרקו לו בוז כשקראו בשם שלו בקריית אליעזר.. בושה..

8. לא מצאתי כינוי Member

אחד השחקנים הכי גדולים בתולדות הכדורגל הישראלי. לדעתי התקופה הכי טובה שלו(וזה נתון למחלוקת ללא ספק) באירופה הייתה בווסטהאם. המוסר הישראלי הכי טוב איי פעם.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאייל ברקוביץ' היה צריך להישאר עוד עונה (כבר בניתי עליו שיעבור שיקום במכבי נתניה, כמו כל שחקן אחר שהגדירו 'סוס מת' ופתאום פרח במכבי נתניה) ולסיים אותה בטעם טוב, כי כמו שלמה שרף, גם אני חושב שהסוף שלו מאוד טרגי.

מה שאני אזכור לאייל ברקוביץ' זה את הקריירה המפוארת שלו בליגה האנגלית הראשונה ואת היותו שחקן מוביל בנבחרת ישראל, לדעתי הוא היה ונשאר המוסר הישראלי הטוב ביותר בכל הזמנים, שחקן ענק שהלוואי שהיו לנו עוד כמה כמוהו בנבחרת שלנו. עבורי זה באמת אירוע טרגי, כי אני חושב שהוא יכל לתרום עוד המון לכדורגל הישראלי והיה אפשר לראות את זה בחלק ממשחקי הליגה.

10. Alexander Hleb Member

אני לא אקלקל בדיבורים על האופי שלו.
    כדורגל נטו, הישראלי הגדול ביותר שזכיתי לראות משחק, שם מוכר גם בליגה האנגלית.
    בניון יהיה יותר גדול.

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא איכפת לי, יש הרבה שחקנים טובים.. עם אופי כזה אני לא אכבד אותו לעולם.

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/06
  12. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

במקרה הזה, טוב שלא כולם כמוך.

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אם יש לך משהו להגיד על אייל, תגיד, אל תהפוך את זה לעניין אישי. אני לא מכיר אותך, אתה לא מכיר אותי.

14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם חושב כמו-Wesley Sneijder
    צריך ליזכור את אייל לפי היכולת שלו על המיגרש,ועל הכבוד שהוא הביא לנו כשהוא שיחק באנגליה.
    ולא לפי האופי שלו.
    היום כל ילד באנגליה,תישאל אותו מי זה אייל ברקוביץ' הוא ידע להגיד לך. אני חושב שזה אומר הכול.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כבוד, ספורט, יכולת.. הכל דברים מאוד יפים, באמת. אבל לפני הכל, צריך להיות בן אדם. לא איכפת לי איזה כבוד, ועל איזה מדינה אתה מדבר.. אנשים ידעו מי זה אייל ברקוביץ' וזה לא קשור לישראל. כל הכבוד שהוא שחקן טוב, הוא אפס של בן אדם, אפס מאופס.

לי זה מפריע שבן אדם הוא לא אדם טוב. כל עוד הוא כזה, לא איכפת לי אם הוא ישראלי או שוויצרי, הוא אוטומטי לא מעניין. איש כזה לא צריך להיות נערץ, ובטח שלא בעקבות זה לשמש דוגמא.. אבוי.

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/06