איזו ליגה הכי שנואה עליכם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י king_del-piero, ‏4/12/03.

1. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אישית, הליגה שאני הכי לא אוהב (לא לומר שונא), זו הליגה האנגלית.
    יש באנגליה 2 קבוצות שנאבקות על האליפות כל שנה! (אם אתם רוצים השנה אולי יש 3 עם צ'לסי).
    זו הליגה (שוב לדעתי האישית) הכי פחות מעניינת. צורת המשחק שלהם, לא הופכת את הליגה האנגלית לליגה הכי מעניינת בעולם. לטעמי הליגות המעניינות יור הן האיטלקית והספרדית (ואולי קצת ההולנדית).
    אין לי ספורט 5+ אז אני לא רואה הרבה כדורגל אנגלי, אבל ממה שראיתי עד כה אני לא ממש מרוצה.

2. king_del-piero Member

דודי אני מסכים איתך מאה אחוז ואתה צודק שאתה אומר שהליגה האנגלית ממש לא מעניינת ותאמין לי אתה לא מפסיד כלום שאתה לא רואה את הכדורגל האנגלי....

3. Julian Joachim Member

נסטה אתה קצת מצחיק.

כמה אלופות שונות היו באיטליה ב-12 שנים האחרונות?
    יובנטוס
    מילאן
    רומא
    לאציו

נכון?
    אנגליה:
    לידס
    בלקבורן
    ארסנל
    מנצ'סטר
    ועושה רושם שהעונה צ'לסי.

לא רואה את ההבדלים שאתה מעלה כטענה מרכזית.

4. king_del-piero Member

ג'יימס גם אתה קצת מצחיק!!!
    כמה אלופות היו באנגליה ב-10 שנים האחרונות???
    התשובה: בדיוק 2!!!!!
    רק מנצ'סטר וארסנל וצריך להודות שהליגה הזאת לא תחרותית....

5. AFC Member

מה קרה, האליפות של בלקבורן כבר לא נחשבת?

6. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

נראה לי שהאליפות של בלקבורן לא הייתה הפואנטה פה. מה שking del-piero ניסה להראות (לפי דעתי) שהאלופות שהיו באנגליה בעשר השנים האחרונות (למעט האליפות של בלקבורן), הן ארסנל ומצ'סטר יונייטד.
    תקן אותי king del-piero אם אני טועה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

7. Julian Joachim Member

טוב החלטתם להסתלבט עליי?
    האליפות של בלקבורן או של לידס לא נחשבות? לעומת זאת האליפות הבודדת של לאציו או רומא כן נחשבות? בחייאת. אם אתם אומרים משהו לפחות תבססו אותו.

8. king_del-piero Member

ג'יימס האליפויות של לידס ובלקבורן לא נחשבות כיוון שאני מדבר פה על 10 השנים האחרונות, והאליפויות של רומא ושל לאציו היו לפני כמה שנים ולא לפני יותר מעשור!!!
    אתה חייב להודות שבאנגליה אין תחרותיות על הכתר, לא כמו באיטליה...

9. Julian Joachim Member

קודם כל, אני לא חייב כלום. דבר שני, זה לא ממש רלבנטי מתי האליפויות היו. אתם אמרתם משהו, אני סתרתי אותו. לגבי זה שאין תחרותיות לדעתך, אז באמת בד"כ יש רק 3 קבוצות שנלחמות על האליפות, אבל מי אמר שצריך יותר? והן התחלפו הרבה בעשור האחרון (באיטליה התחרות בצמרת בעשור האחרון הייתה בין 5 קבוצות), ובאנגליה היו מערובות במאבק הזה לידס צ'לסי בלקבורן ניוקאסל ליברפול מנצ'סטר יונייטד ארסנל...

זה די מעצבן כשאנשים שונאים משהו אז הם שוכחים שיש דבר כזה עובדות.

10. king_del-piero Member

אבל ג'יימס אני מדבר על מה שקורה עכשיו ולא על מה שקרה לפני מה שקרה לפני 12 שנים, כי אולי אז הליגה האנגלית הייתה יותר תחרותית מהאיטלקית אבל את מי זה מעניין מה היה לפני 12 שנים ואני מדבר על היום,והיום הליגה האיטלקית הרבה יותר תחרותית מהאנגלית

11. Julian Joachim Member

דל פיירו
    אני לא רואה איך האליפות של לאציו רלבנטית בהתחשב בזה שהקבוצה עברה מהפכה מאז, ואותו כנ"ל (אם כי באופן קצת פחות משמעותי) לגבי האליפות של רומא.

ואגב אולי לטענתך הליגה נורא תחרותית באיטליה אבל הפער בין הצמרת לתחתית הוא עצום ולא משנה שיש הרבה קבוצות "צמרת" (שזה חיובי לפי דעתך), זה עדיין מצביע על ההיפך מתחרותיות (שכאמור מתבטאת לא רק בצמרת.

12. king_del-piero Member

ג'יימס תרשה לי להפנות אליך שאלה:
    כפי שאתה אומר אז בליגה האנגלית אין הבדלים בין בולטון, לידס ושאר החובבנים לבין מנצ'סטר יונייטד?

13. Julian Joachim Member

אל תעוות את דבריי.

אני לא טוען שיובנטוס צריכה להיות ברמה של מודנה, אבל אני כן חושב שהקבוצה במקום ה-4,5 צריכה להיות לא הרבה יותר טוב מזו במקום ה-10, וזה לא המצב באיטליה. לעומת זאת באנגליה זה דווקא בדיוק המצב (ואגב אתה גורם לי לסנגר על הליגה באנגליה, וזו לא המטרה שלי).

אה, ולפרוטוקול: אני אוהד לידס, אז אשמח אם לא תקרא לה חובבנית. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

14. Gooner Member

טוב אז באנגליה יש 3 מתחרות ובאיטליה יש 4...הבדל של שמיים וארץ.
    לכל ליגה יש את היתרונות שלה
    בליגה הספרדית אפשר למצוא כדורגל טכני עם השחקנים הטובים בעולם (בזכות ריאל מדריד בעיקר)
    בליגה האיטלקית אפשר לראות משחקים טקטים פיזיים ומתישים,אבל ברמה גבוהה מאוד,אפשר להתפעל אפילו ממשחקי הגנה איכותיים,וגם כמובן איכות השחקנים בליגה האיטלקית מתפרס על הרבה קבוצות,ולאו דווקא ממוקד בקבוצה אחת.
    בליגה האנגלית אפשר למצוא הרבה אווירה,תחרותיות במשחקים,כדורגל התקפי,לאו דווקא אטרקטיבי,אבל התקפי,וכמובן קצת טכני (בגלל ארסנל..)
    ובליגה ההולנדית והצרפתית אפשר לראות......את העתיד.

אז חלאס עם ההשוואות,על טעם ועל ריח אין להתווכח...(אני מרגיש כמו אלי אוחנה עכשיו שדחפתי קלישאה..) http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

15. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

מסכים איתך בכל מאת האחוזים!
    לא צריך להתווכח איזו ליגה טובה יותר. כל אחד והטעם שלו.