איזה שחקנים פגשתם בחייכם?

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י שבצ'נקו, ‏13/4/04.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לא מצחיק...

והוא היה בטוח האוטובוס, קצת בלתי אפשרי לשבור משם רגל של מישהו שנמצא מחוץ לאוטובוס.

2. Alexander Hleb Member

הצטלמתי עם פטר שמייכל

3. The-Gunner Member

אז ניצלת בנס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx .

4. Lillywhite Member

את שי הולצמן ראיתי פעמיים (איזה כיף לי, נכון?), פעם אחת באיקאה ופעם אחת בשדה התעופה.
    השחקן היחיד שממש הייתי איתו הוא אייל ברקוביץ' שאחרי שראיתי משחק שלו בווסטהאם נגד צ'ארלטון הוא גם נתן לי ולאבא שלי טרמפ למלון.

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

שוב פעם לא מצחיק..אגב, יש לי חבר בשם מייקל שפגש את ויין רוני במסעדה. הוא לא יצא משם בשלום, כנראה קצת עיצבן אותו.

ועכשיו נזכרתי שגם ראיתי את ראובן עטר בנתב"ג.

6. SeRgInHo Member

כשהייתי בצו ראשון, ראיתי את אפי בירנבויים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לכם תמונות עם מפורסמים?

8. M_T_A Member

ראיתי בערך את כל מי שעבר במכבי ת"א כדורסל בכל הזמנים בקאנטרי השכונתי: ראדוביץ', צ'ורצ'יץ', בורשטיין, שאראס, מיקי ברקוביץ'...
    ראיתי את אבי נימני מרחוק באיזה מסעדה אבל הוא בדיוק יצא באותו רגע ונעלם בקהל..
    ראיתי את אנדז'יי קוביקה לפני 3 שנים בערך בדיזנגוף סנטר.
    יום אחרי שישראל שיחקה מול קפריסין ב1999 במסגרת מוקדמות יורו 2000(3-0 לישראל) טסתי לספרד וראיתי בשדה תעופה את כל הנבחרת הקפריסאית.
    אם גם שדרים נחשבים אז ראיתי את רון ברבש http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

9. city Member

אני ראיתי את יורם ארבל לפני המשחק של חיפה נגד מאלמו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

10. משוגע בירוק Member

אמממ את אברם גרנט יצא לי פעם לראות הרבה... את חיים רביבו ראיתי לפני כמה שנים בסופרלנד (חחח) ודיברתי איתו קצת... וראיתי גם את סידורף וגאטוסו במילאנו... בטח ראיתי עוד כמה ואני לא זוכר כרגע...

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינת מי שראיתי אז זה כמעט את כל השחקנים של חיפה שהיו בשנים האחרונות,את יעקב שחר כמה
    פעמים,את ההוא מהסרט על הפועל יהוד,ג'יי סטרייט והגבוה של גבעת שמואל[לא זוכר עכשיו איך קוראים לו]
    ,אורן אהרוני,אמיר שלח וזה מה שאני זוכר בינתיים..

היחידים שדיברתי איתם הם יעקב שחר,קייסי,שוקי נגר,חזי שירזי,אורן אהרוני ויניב אברג'יל[שהיה גר מתחתי והוא אידיוט].

נערך לאחרונה ב: ‏9/9/06
  12. GUTE Member

יוסי בניון. אני מדימונה ואבא שלו עובד אצל אבא שלי. בחודש יוני באחד הביקורים של יוסי בארץ הוא הגיע לדימונה לבית הוריו והם באו אלינו הביתה. לא יאומן כמה הבן אדם עניו וצנוע. פשוט איש גדול.

13. The-Gunner Member

עכשיו שאני נזכר בזה, כשהייתי קטן בקייטנות הביאו לנו שחקני כדורגל. אני זוכר הביאו שחקנים ממכבי חיפה.

14. Waters Member

אני טסטתי בטיסת שכר מברלין לארץ כשהטיסה הוסטה (לפני כמה שבועות) לורנה באיטליה כדי לאסוף את כל נבחרת הכדורסל של ישראל (איך שהם התפרעו במטוס אלוהים יישמור...)
    וגם סיפור די הזוי - במשחק של מכבי ת"א ביד אליהו לפני שעלינו ליציע פתאום פגשנו את עודד קטש שהוא היה שדרך/ פרשן בספורט חמש מכין לעצמו שווארמה בפיתה אז דיברנו איתו קצת...

15. Lillywhite Member

פעם שיחקתי איתו ועם הילדים שלו כדורגל כשהוא היה שכן שלי.